• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 stane se,hlavně že to není horší...

Dobré ráno holky,tak jsem včera to spaní zakřikla... Myslela jsem si,že jí šoupnu do postýlky a bude,ale ona mi to hezky vysvětlila,tak jsem to v 1 vzdala a zase se budila často. Nevím jak často,nestíhala jsem to sledovat.Takže teď zase zkoušení postýlky,minule se nechala přemluvit 3tí den,tak uvidíme,jak to bude teď :slight_smile:

Včera ve vaně zjistila,že má nožičky,tak se furt chytá za palec a má věčně nohy nahoře...jsem zvědavá,jestli ten palec do pusy dostane.Vaše dítka už mají paleček na nožce v pusině??
15. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@micka1 nic hroznýho se nestalo,ale naštve to,to chápu

@misi.21 my zase dneska spaly s Kčkou krásně.Večer teda usnula až po devátý,ale do tý doby byla děsně roztomilá,tak to ani nevadilo.Akorát jsem si teda chtěla chvilku číst a to nějak nevyšlo...Taky zjistila,že má nohy a má je věčně nahoře.Už si zkiušela i ožužlávat ponožky:slight_smile:
Holky,přišlo mi rozhodnutí z pracáku a přiznávají mi rodičák ve výši 7600,-tzn postaru.Tak fakt nevím,mají v tom asi bordel.Žádala jsem 21.11.,ale rodičák budu mít až od ledna...Jsem ráda,ale nechápu to
15. pro 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojm holky,no naše má dneska 5 mesícu a konečne se holka otočila ze zad na bříško,ale byla to fuška,tak me udelala velikou radost,ale nejak zapomnela ručičku pod sebou,tak to bude muset zlepšit...doufám,že to nebylo jen jednou ,ale že to bude opakovat víckrát..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@petrunka01 jee holky,tak at mimíska spěj aspon trošku líp,at maminky moc netrápej...naše malá si už krásne obžúva ponožky a občas si už dá prštek nohy do pusy,jen to nejde nejak fotit,dlouze takhle nevydrží.... :grinning:
15. pro 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ty jo tomu rodičáku taky nechápu,jsem zevdavá,jake rozhodnutí přijede mne...tak koukám,že úřednice v tom maj peknej bordel,komu to odklepnou a komu ne...samy asi nevedí jak to bude... :confounded: :confounded: :confounded:
15. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě paní na úřadě řekla,že ještě nedostali žádnou oficiální zprávu,tak budu po staru. Ale že kdykoliv může přijít vyrozumění o změně,takže taky víme prd,viď... Když to budou chtít zkrouhnout,tak to prostě zkrouhnou a mě pošlou akorát papír a měsíčně o 500 míň... :angry:
15. pro 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já právě taky čekám,jestli v lednu nepřijde,že mi to snižujou....
15. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no vidíš, jak malá pěkně oslavila svoje 5 měsíčniny :slight_smile: ten náš prďolík sa sám ještě nepřetočí, hrozně chce,točí sa na bok a snaží sa,ale eště mu to nejde..

@misi.21 ani paleček v pusince zatím nemáme
jestli ti chlapi nejsou nějak lenivější :grinning:
15. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme došly z venku. Byly jsme naproti tátovi a prošli ještě pát obchodů,šla jsem do drogerie a zrovna měli akci na teblety do myčky JAR,tak jsem 2 balení vzala a už mám pěknou zásobu,ale byly o třetinu zlevněný a navíc 10% sleva,tak to je super,vzala jsem i chlapovi sprcháče zlevněný a sobě 1 šampon :grinning: To jsem si teda udělala radost :grinning:
Kamarádce jsem koupila béžovou soupravičku teplejší,mikča,kalhoty a vesta. Čeká prcka a měla narozky,tak zítra skočím pro orchidej a v sobotu by se měli stavit na návštěvu,tak opožděně popřejeme. Měla je na konci října,ale prostě nebyl čas. :confounded:
Malá ještě dospává,usnula až po cestě domů a já se utelky láduju sekanou. Zítra má chlap besídku,takže ho neuvidíme. :unamused: Už se fakt těším na Vánoce,až budeme spolu...
15. pro 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme na začátku prosince převáděli rodčík zpět na mě tak včera přišlo vyjádření tak mám přiklepnutých 7600,-. :slight_smile: Te´d jenom čekáme kdy nám sociálka pošle korunky za listopad. Rodičáky už dávno přišly a my pořád ještě nic nemáme. :angry: Tak jenom doufám že to do vánoc příjde.
15. pro 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša si palec u nohy cucá až moc. Punočocháče má tak ožužlané že ji musím převlíkat. Nejlepší když je nahatá na podložce tak to strčí do pusy oba dva palce. :grinning:
15. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj..u nás j ještě hnusnějc než včera,ale já tam stejěn musím.Mám sraz s kamarádkama s prckama.Máme tu takovou pěknou kavárnu s velkým dětským koutkem,takže beru i Šimonka a manžel bude mít volný odpoledne.Bych taky chtěla aspoň dvě hodiny doma sama.ale to se mi může jen zdát.Kačka odmíta usnout,takže je protivka protivná,snad usne hned v kočárku a trochu se vyspí cestou.Pojedeme busem,takže to bude dobrodrůžo..
16. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak pěkné odpoledne :wink:
U nás sněží a za oknem je to kráása. Simča se nemůže vynadívat a furt se u okna směje :slight_smile: Venku jsme byly dopo a foukal pěkně studenej vítr. Malá usíná,daly jsme se do pečení,tak jí to nějak zmohlo :slight_smile: Tak ji dám spinkat a půjdu pokračovat. Dneska tátu nemáme,tak jsem zvědavá,v jaké bude zítra kondici :grinning:
16. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a musím se pochlubit s dnešní nocí. Spinkala v postýlce a vstávala jenom v 1 a v 6 na kojení... Suprová noc :wink:
16. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky tak u nás je vítr a zataženo. Byli jsem dopoledne ve městě tak jsem dokoupila ještě nějaké dárky. Teď jsem byla u kamarádky pro chodítko a pro odrážedlo pro Míšu. Už ji to doma zavazelo. :slight_smile: Odrážedlo jsem nechala u bráchy že to dají Míši na vánoce. Martin už odjel do práce na odpolední a zítra musí taky do práce.
Zítra budeme ještě s Honzíkem péct linecké a vanilkové rohlíčky. Jinak máme objednáno cukrový. :grinning:
16. pro 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpátky,přežili jsme to a dokonce to bylo fajn,jen venku hnus,ale sraz s holkama byl pěknej,dětičky rostou,všechny spokojený:slight_smile:
16. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlásim s novinkou,že od včerejška jsem na antibiotikách,mám peknou anginu s bolestí v krku,kašel,rýmu a predevčírem byla i teplota,tak si to pekne užívám v posteli.... :confounded: :confounded: :confounded:
jo a včera me přišlo rozhodnutí o rodičáku a přiklepli mi 12OO kč,tak to doufám,že je jenom za prosinec a od ledna dostanu kolem 7OOO kč,ale radší si tam v pondelí zavolám,co to jako je....
17. pro 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taj to nic moc..brzo se vylež.S tím rodičákem nevím,ale snad to je jen část a v lednu to bude dobrý
17. pro 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, to je jen část, asi máš ještě velkou část prosince mateřskou, že?
17. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc jste toho nenakecaly :slight_smile: dnes má manža narozky, tak sjem chtěla upíct dort, ale nestíhám, tak se na to asi vykašlu, po obědě jdu s holkama na trhy, jinak se raději nebudu rozepisovat co se u nás děje, přece jen je to tu veřejný :confused: ale jsme pěkně na nerva :frowning2: Verči už jsme zkusila dát i kaši a na obídek už má nějákou tu zeleninu vyzkoušenou, tak už to jde :slight_smile:
17. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hmmm to doufám,že to pak bude lepší....
@ssimmikk no mateřskou jsem mela do 11.12 a od 12.12. mám rodičák...
17. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , vařím rajskou ... trochu mám skluz pozdě jsme vstávali nikomu se nechtělo z pelechu , můj dojel domů z večírku o půl 3 .... ráno jsem musela ještě na nákup ... tak se to protáhlo, ale už to budu mít ... jen vypustím tlakáč zahustím máčku a jdeme jíst .... U nás je po včerejšku klid večer tady byl hrozný vichr.

@tasmailla1 Tak se brzy uzdravte holky :wink: ... to je tím počasím ... je hnusně
@micka1 Jak jsou to jen plechy ... tak je to v poho i když to nase...e :wink:
17. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je doplatek do těch 7600kč...máš mateřskou a jako doplatek ti poslaly jen to :wink:
17. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak co,holka,jak je?Zrovna tuhle jsem si říkala,že být nemocná s dětma je utrpení.Člověk většinou stejně musí fungovat,akortá ven jde třeba někdo jinej....
jsem zvědavá na večer,jelikož madam teď spí...měli jsme v plánu zdobit perníčky,ale nevidím to moc dobře..i když,ono se mi do nich stejně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
tak u nás se víétr uklidnil. Včera jsem byla s dětma aspoň chvilku venku. Míša mě nechce po obědě spávat v postýlce. Usne jenom tak na půl hodiny, ale když je venku tak spí 3 hodiny. Tak jsem byla nucena jít ven. Martin měl odpolední tak to bylo na mě. Chtěli jsem s Honzíkem péct ale nějak nám to nevyšlo. Linecké které jsme upekli tak u Honzík snědl. V pondělí to musíme napravit. Jinak napečeno budeme mít ve čtvrtek. U leta letoučí nám peče jedna paní. Doma peču jenom kvůli Honzíkovi. Martin chce ještě vanilkové rohlíčky tak mu musím udělat. :slight_smile:
Dnes jedeme do Olomouce a tak se zastavíme na trzích. Mají tam vynikajíci punč. :grinning:
18. pro 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no po dvou dnech brání antibiotik už me je líp,ale stejne jete ležím,chci vydržet tak do uterý a pak z postele vylezu,manža má dovču,tak vaří pro nás a malá už začíná byt taky nemocná,mela od včerejška nejvíc 37,5 víc ne,ale příznaky chřipky nemá,tak nevím,i zuby,ale v puse nic není,ani výrazne neslintá,tak nevím,co se vyklube,doufám,že ne ta nejaká šestá nemoc....
18. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je fajn,že je ti líp,ale blbý,že malá něco chytá..tak doufm,že budete na Vánoce všichni fit
18. pro 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás je dneska nádherně... Bílo a svítí sluníčko,takhle si tu zimu ředstavuju... :wink:
Uspím malinkou a jdu dělat úlky,těsto mám,tak to bude hned a udělám ještě burizonový a končím. Včera jsem upekla mandlový rohlíčky,ale dělám všechno z půl dávky,jen tak na talířek když přijde návštěva... V úterý pofrčíme na velkej nákup ať máme zasoby mlíka,pití...a budeme připraveni :grinning: :grinning: :grinning:
Holky kdy zdobíte stromeček??
18. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojky my zdobíme ráno na Štedrý den...ale až bude Šárka věčší,tak ho budem strojit den pred Vánocema večer,když už bude spát....no u nás taky svítí sluníčko,jen sníh nikde není,takže zas budou vánoce na bláte jak každej rok....no my na velikej nákup před vánocema pojedeme ve čtvrtek ráno,manža má už dovču,tak to takhle zmáknem,doufám,že nebude plno lidí v krámech....
@petrunka01 to taky doufám,že na Vánoce budeme fit,nerada bych je strávila v posteli s malou a v horečkách...a ješte k tomu manžu taky chytnul bacil,tak doufám,že za týden už budeme ok a všichni zdrávi....
18. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak u nás zůstane velkej nákup na mě, protože manža jde do práce i v pátek a už řeší, kdo půjde na štedrý den :confused: Jinak teda Verči musíme snížit postýlku, prootže se o šprušle tahá do sedu :confounded: já budu letos dělat jen perníčky, mám ty co jsou hned měkký, tak jsme v klidu :wink: jinak mám eobjednaný u paní co nám pekla na svatbu mini roládky a linecký atd.udělala mamka, protože s babičkou a holkama bych to dělala 14dní :grinning:
@misi.21 Stromeček zdobíme večer jak dáme holky spát, aby ráno stál, jako, že ho v noci zdobil ježíšek a my mu jen vše nachystaly :wink: a rozsvítíme ho až večer s dárkama :slight_smile:

Míša měli ve školce besídku, dostaly dárky pod stromeček a ty rozzářený očička jsou fakt úžasný :slight_smile:
18. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vždycky doma zdobili na Štědrý den,ale teď ozdobíme už dřív,asi ve čtvrtek,aby si to Šimonek užil.Zdobíme všichni společně.V podstaět máme všechno hotový,ještě možná nějaký kuličky nepečený a nákup,i stromek je už usazenej ve stojánku...
18. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek