• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
nevěřila bych,že mě smrt politika tak zasáhne..ale ten Havel mě dostal
18. pro 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky poradte jak na sleženou hlavičku ....snažím se podkládat aby ležel na druhou stranu ani otočení nepomohlo furt ho to táhne na tu sleženou stranu.....nechci aby mu to zůstalo...
19. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to neporadím,malá od malinka leží na obou stranác...Není tady o tom třeba diskuze?

Dobré ránko přeji,u nás se vstávání ustálilo na 9.15 h,což je super :slight_smile: A usínání taky super,snad to teď nezakřiknu. Pořád usíná u prsa,ale hned jak se nepije a zdřímne,tak jí šoupnu do postýlky,někdy spí ned,někdy si ještě 15 minut raje,ale posledních asi 5 dnů nám to takhle funguje a usne tam sama... Takže jestli jí to vydrží,tak začneme trénovat postupně usínání dřív a to by bylo,abysme se k tomu za nějaký čas nedopracovali :grinning: Ona mě myslím rychle usměrní,až to začnu zkoušet :grinning:
Jinak u nás zase nádherně,svítí a je bílo,takhle kdyby to vydrželo do soboty,tak by to bylo krásný... Musím najít recept na antikoncepci,tak snad ho najdu,na dnešek už nemám :sweat_smile: ,nějak si vůbec nevybavuju,kam jsem ho mohla dát.
Chlap dělá do středy,to má ještě jeden večírek a pak už si budeme užívat volna... Dneska asi na skok sjedeme k našim na návštěvu a ve čtvrtek k babičkám s dárkama. A pak to začne,příští týden samé návštěvy...
19. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu se
19. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, moje první měla slehnutou hlavu a docela dost. zkoušela jsem všechno možný, zabránit jí aby se točila na tu oblíbenou stranu, ale marně. celá se vykroutila jen aby na ni mohla. pak jsme chodili i na neurologii a cvičili aby se jí nezkrátily vazy na té mín používané straně, ale ukrutně plakala, vůbec jsem jí pak nemohla utišit.nakonec se jí ta hlavička srovnala krásně uplně sama tím jak pak už víc seděla, myslím že na 9 měs určo měla hlavičku krásně kulatounkou...kdyby se ti něco nezdálo, dr tě určo pošle na to cvíčo ale jinak neměj obavy, stále mají hlavinku měkčí a srovná se to
19. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dneska už to u nás vypadá zimně..sníh teda není,jen poprašek,ale přituhlo pořádně....
Byli jsme u našich,přijela mi po čase ségra,co žije v zahraničí,tak jsem ji chtěla vidět.Ani Kačenku ještě naživo neviděla,jen na kameře na skypu,žije totiž až v Indonésii.Ale od léta bude žít v Čechách,tak to bude lepší.
Zítra má Šimonek ve školce besídku,dáme mu trochu cukroví a prý jim možná přijde Ježíšek dát nějaký dárky za peníze,co jsme jako rodiče dali.Už se moc těší.Navíc ve čtvrtek má svátek,tak už si ho necháme doma,stejně v pátek už školka není a půjdem na rodinný oběd.
19. pro 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa děkuju za radu:slight_smile:)
19. pro 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jej a cože se tvoje segra tak daleko odstehovala?ale je dobře,že se vrací spátky... :wink:
19. pro 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ona je taková cestovatelka..žila v Norsku,pak vv Holandsku..spí訚 teda studovala a teď se chce usadit
19. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
,mám rýmu a je mi celkově tak divně,tak doufám,že do vánoc budu fit... Zase je nádherně,tak půjdeme ven a odpoledne na ten nákup,jestli přijde chlap nějak zavčasu... Nejradši bych ležela doma,ale nechci malou šidit.
20. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že mi to zobrazilo jen část příspěvku,no nic :slight_smile:
20. pro 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi hrozně smutno .... právě nám zemřela naše kočička :cry: :cry: :cry:
20. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jéjda :frowning2: to mě mrzí a takhle před vánoci :frowning2:
20. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vás zdravím po delší době :zipper_mouth: nějak nestíhám a to ani když je NIky ve školce, a propo byla tam týden a dva dny a už zas kašle :frowning2: takže dnes byla besídka a už si jí nechám doma
20. pro 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínáme pomalu ale jistě přecházet na UM :frowning2: bohužel už moje mlíčko není co bývalo :frowning2: jako ještě kojím ale v noci už dávám min 1x flašku a přes den většinou taky 1 někdy 2x :frowning2: ten můj chlapeček je strašně línej, ono by mlíčko i bylo ale on se vzteká když to neteče proudem a to samo teče jen chvíli a nezasytí ho to že :zipper_mouth: tak nevím jestli už nemám zkusit zeleninu, bude nám 5,5 měs tak bych mohla což?
20. pro 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorád jsem dobalila dárky, cukoroví je taky hotovo akorád vánoční úklid jsem nestihla :zipper_mouth: ale na to prdím s Niky to stejně nemá cenu :zipper_mouth:
tak kdybych se náááhodou nedostala přeji vám úžasné vánoce s miminkama a celou rodinkou, hlavně pro ty naše dětičky zdzdavíčko a ať nám hezky prospívají :slight_smile: no a do nového roku vykročte pravou nožkou :slight_smile:
20. pro 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@zup krásná fotka!Pokud už stejně nekojíš plně,asi bych se zeleniny nebála a zkusila ji.Stejně bys co nevidět začínala.
My už máme snad úplně všechno nachystaný.Ještě teda možná dozdobíme pár perníčků,ale i nákup je doma-zařizoval Martin sám na etapy,takž jsem se vyhnula vánočnímu běsnění.Včerejší školová besídka se Šimonkovi moc líbila,dostali hodně dárků pod stromeček,jedli cukroví,zpívali...Zítra už si ho necháme doma.Bude mít navíc svátek,tak asi půjdeme na rodinný oběd do restaurace
21. pro 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je mi moc líto...

Přeji dobré ránko,
u ná zase padá a padá,tak jsem zvědavá na sobotu,jestli to vydrží nebo roztaje...
Včera jsme byli na nákupu,Simonku jsme nechali u manžových rodičů a když jsme přijeli,tak jak nás viděla,tak se hrozně rozbrečela,rý tak pofňukávala celou dobu,ale musela jim tam plakat,protže byla celá červená chuděrka,uřvaná. A oni nám nemohli zavolat,vybodla bych se na nějakej nákup a jela bych potom s ní.
Rýma u mě pokračuje,navíc jsem spala asi hodně tvrdě a brutálně jsem si přeležela pravou ruku,bolí to jako čert...
Chlap dneska naposledy v práci,ale uvidíme se až zítra ráno. Chtěla bych jet popřát hezký svátky babičkám,tak uvidíme,v jakým bude stavu :slight_smile:
21. pro 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme mamušky a mimuška :slight_smile: nějak teď nestíhám, na poslední chvilku peču :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už jenom něco málo a peču na to :grinning: ještě dobalit pár dárků a je to

@hradilenka to mě mrzí :cry: už jste ji měli docela dlouho, že?
na kolik tě prosím vyšlo to profi focení v tom Olmiku? Já jsem se teď objednávala tady kousek od nás, ale má volno až za měsíc, ale neva, chcu, aby měl prcek památku, i když ty prachy to je síla :confused:

@misi.21 ani mě nemluv - já vždycky když su s malým u našich, tak řve jak pardál :frowning2: minule jsem si jenom odskočila na 10 minut na úřad a řval chudák šíleně :cry: včera jsem tam byla s ním a zase řval, pořád sa rozhlížel, nic asi nepoznával, no děs, jestli to tak bude dělat furt ... chudák mamka moja si ho vždycky chtěla poňuhňat a on začal blákat :cry: a minulý týden jsem byla u kámošky na návštěvě a dělal úplně to samé, řval a řval. To naši by hned volali, že řve ať přijdu, ale tchýňa myslím, že ne, proto jí ho ani na hlídání nedávám, ona by ho nechala plakat :angry: vím, protože vždycky když hlídala třeba synovca, tak ho nechala plakat než by zavolala rodičom :confounded: fakt na hlavu!

@zup jééé, krásné fotky, krásné přání, moc sa vám povedlo :wink: tobě taky pohodové vánoce plné radosti a do nového roku hlavně zdravíčko a lásku :sunglasses: já eště určitě popřeju všem znovu kolem Štědrého dne :dizzy_face:
21. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem díky za pochvalu foteček :sweat_smile:
U nás se taky dnes rozesněžilo ... jsem ráda budou snad letos bílé ?

@zup Tobě také krásné pohodové vánoce !
@misi.21 Niki včera taky řvala celou dobu co jsem byli v Olomouci ... nesnáší cestování ... ale jinak to bohužel nejde... musí si holka zvykat ...
@slena Jo Nácinku jsme měli přes 14let ...
focení stálo 3300,- Kč .... máme k tomu i vyvolané fotky .... některé.... nafotila cca 190 fotek ... ale ne všechny jsou povedené ... protože skloubit focení dítěte ( neplačícího .... za chvíli toho měla dost ) + psa a ještě aby se tvářili hezky rodiče nejde dohromady :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsme s ní domluvení, že jak bude mín Niki rok .... tak pojedeme zase .... to už bude snad lépe spolupracovat :slight_smile:
21. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@hradilenka no já vždycky říkala,ať pijdou hlídat k nám. Ale přišlo mi,že si myslí,že jim Simču nechci dávat k nim domů. ak včera jsem ji tam dala a už nikdy víc.Až bude větší a bude to tam poznávat. Ale aspoň tcháni vidí,že to není nic proti nim,ale že je prostě malinká a líp se cítí v prostředí,které zná. A to je zatím jenom doma. Ikdyž chodíme na nvštěvy ,tak si to prostě ještě nepamatuje. Když ji hlídají u nás,tak je to v pohodě.

Teď mi volala Peťa,že v práci nestíhají a bude muset jít i ve čtvrtek. Po večírku,no jsem zvědavá. Měl jet dneska do Brna služebně,ale naštěstí se na to vykašlal. Prý to hrozně klouže a jak jsem viděla včera zprávy,jaký jsou smrťáky,no děsný...On sice jezdí opatrně,ale stačí jeden blbec na silnici a může se něco stát...
21. pro 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás dneska taky hezky nasnežilo,je tam bílo,tak taky doufám,že to vydrží do Vánoc,kéžby...
@hradilenka moc pekný fotečky a kočičky je mi líto,tak ješte máš nejaký kočičky,nebo si ješte kup nejakou...
@zup taky pekná fotečka,sluší moc....a jinak taky krásný vánoce at je Ježuch moc štedrý...:grinning:
21. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moje sluníčko asi dneska vstávat nebude... V 7.45 se najedla a ještě chrupe... Dneska to nějak natáhla :slight_smile:
21. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky za info, no jsem na to focení zvědavá, taky myslím,že za chvilku toho bude mět prcek dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude unavený atd., no uvidíme...
jaktože já nevidím ty tvoje fotečky?? :cry:

misi.21 jj přesně, v cizím má strach, je to na něm úplně vidět, že to nepoznává a hledá to svoje, proto taky na hlídání nedávám zatím nikam, když vidím, co dělá v jiném prostředí

@tasmailla1 u nás dneska poprvé taky bílo, ale myslím,že to nevydrží :frowning2: no kéž by...
21. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena protože mě asi nemáš za kámošku ... mám albíčka i profil jen pro přátele ... tak to naprav jestli se chceš kouknout :grinning:
@tasmailla1 Děkujeme ... kočičku si novou kupovat nebudeme .... ale až budeme na baráku tak si vezmeme kočičky útulkový z Hodonína
@misi.21 jj není nad domácí prostředí ,,, Niki jak řve na cestách a všude jinde ,,, to máš vidět jak příjdeme domů, tak už mezi dveřma má pusu od ucha k uchu ... :grinning: říkám jí malá herečka :grinning:
21. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak už jsem to napravila :dizzy_face:
to přesně dělá Fiťa taky, jak pžicházíme dom, tak už sa řeže, filuta jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinde fňuká nebo řve jak pardál :confounded:
a teď tady piští :grinning: horší jak baba :grinning:
21. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Tak už můžeš :sweat_smile:
21. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ona když am jsme s ní,tak nebrečí,to jí je jedno kde je,ale my jsme ji tam dali v sedačce mezi dveřma a tchýně říkala,že zažala natahovat,jak se rozhlídla a začali ji svlíkat. Chuděrka moje. Když nás pak viděla mezi dveřma,tak byla úplně k neutišení a jen se tou hlavinkou mazlila. Jak jsem jí oblíkla a dala do sedačky,tak už se taky smála,jak asi věděla,že jde už pryč. Jen jsme ji dali do auta,tak ihned z toho usnula a to máme domů autem asi 2 minuty :grinning: Doma si normálně hrála a povídala...
No prostě když bude chtít někdo hlídat,tak jedině u nás nebo vozit v kočárku!V tom jsme s chlapem za jedno.
@slena

To je hezký,že si berete kočičky z útulku. Já si chtěla vzít pejska,ale pak jsem otěhotněla,tak jsem docela ráda,že jsem to nestihla. Teď by to byl mazec s venčením a tak... Ale až budou děti větší,tak pejska chci. My dama měli a bylo to krásný dětství s pesanem... Když mu byl rok,někdo nám ho otrávil a málem umřel a jelikož to je postelovej pes,tak brečel i taťka. Naštěstí se z toho dostal a ikdyž žere celej život jenom speciální granule a měl špatný orgány,tak už mu táhne na 13 rok. Ale už hůř slyší a je to prostě stařeček. Je s mamkou a taťkou. Až umře,tak to bude hrozný,mě bylo 11,když ho ségra dostala. A to byla docela sranda,protože taťka chtěl po prvním psovi,kterýho nám srazil vlak a kvůli krávě veterinářce nám umřel,nějakýho velkýho. A ségra od přítele dostala pudla,toho nejmenšího :grinning: Taťka s nama měsíc nemluvil a pak jsme se dozvěděli,že s ním tajně spával,když nikdo nebyl doma a před náma si ho vůbec nevšímal. A my si furt říkali,proč za ním Miki tak chodí :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pěkný příběh :grinning: .... jak ti chlapi se dokáží přetvařovat že?
21. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka bombastické fotečky :wink: :wink:
21. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek