• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no nic nachvíli pádím ,jedu vařit,odpolko se taky objevím.....paaa
9. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :angry: hm uvidíme no já padám dneska už domů teda do obchodu a domů.... beru si půl dne volno
9. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 - no to já chodím z práce večer tak v 7 nebo půl 8, tudíž ty dvě hoďky max vydržím živá a pak chrním... (no chudák přítel, milostní hrátky v týdnu fakt nehrozí :grinning: )
@misi.21, @tasmailla1 - no já ráno nalačno nedám - dnes jsem si jenom myla zuby nalačno a dopadlo to objímáním WC mísy :rolling_eyes: chtěla jsem snídaně ošudit, že si něco koupím cestou do práce, jelikož jsem nestíhala.... posledně jsem na odběry musela být právě nalačno (na ten prenatální screening) - naštěstí byl přítel se mnou, tak jsem jenom nasedla do auta a odvezl mně okamžitě domů se nasnídat, pak jsme se k doktorce vrátili (máme to autem ani ne 10 minut) na normální vyšetření..
Jinak nákupy netahám, koupím maximálně pečivo, pokud doma není - ale chodíme na velký nákupy autem - pojedeme právě dnes večer... řidičák taky mám, ale naštěstí přítel je rozumný a chodíme na nákupy spolu, pokud situace umožňuje, tak fakt nic netahám..
tasmaillo - tak s plynovým kotlem je to tedy horší než-li s TV, to je o moc potřebnější, kor v zimě.. to nezávidím... my naštěstí máme ještě starou malou TV (taky dosluhuje, ale koukat se na ní dá) - a ono by se taky nic nestalo, kdybychom byly pár dní bez bedny (alespoň mně, přítel by se asi zhroutil :grinning: )
9. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 aha no tak to je mi ho líto teda :slight_smile: ale určo to chápe...:slight_smile:
9. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já strašně ráda řídím auto a nemohla jsem se v 18 dočkat až budu mít řidičák. Ono je to taky trochu tím že taťka je automechanik a mě odmala zajímali auta víc než panenky. :slight_smile: Exmanžel mě auto nechtěl moc půjčovat, ale když se narodil Honzík a já ho pořád otravovala s autem tak jsem koupili ještě jedno a já byla nezávislá. Naštěstí jsem si při rozvodu jedno auto vydobila zpět. Tak máme s Martinem každý své. Já mám většího Renaulta Scenica a Martin má malého volswagena polo.
Dnes jdu na kosmetiku takový menší relax. Už se těším. :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jo jo, těší se na víkendy víc jak kdy předtím :grinning:
9. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já to dělám tak,že když musím být na lačno,tak si vezmu do kabelky nějaké pečivo nebo něco,a zbaštím to tam po odběrech,když čekám na kontrolu. Ale já chodím do soukromé ordinace,třeba na poliklinice bych si to nelajzla,bacil a tak,ale takhle je to pohoda.. já řidičák nemám a když jsme se přestěhovali do města,tak ho ani nepotřebuji. Mám to 10 min od centra kde mám většinu doktorů,přes silnici mám školku i školu,kousek je poliklinika a přes silnici mám obchod. Je malinkej,ale super když něco rychle potřebuju,větší nákupy taky s manželem autem...
9. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky,já jak mám neschopenku,tak ani kolikrát nevím co je za den. Strašně rychle mi to utíká,rychleji,než když jsem chodila do práce...
9. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já si život bez řidičáku neumím představit, řídím strašně ráda a i po Plzni jezdím, většina obchodů je v obchodních centrech na okraji a já mám ráda pohodlí a klid a nenávidím městskou, hlavně v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adélka teda miluje jízdu tramvají tak se občas obětuju :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsem se vrátila z velkého ultrazvuku v nemocnici (dělali mi ho navíc, protože jsem měla při NT jednu hodnotu krve na hranici). Ultrazvuk dopadl výborně. Mimča vypadají, tak jak mají. Já jsem moc šťastná, byla jsem z toho docela nervózní. :slight_smile:
A už taky víme, co tam je - podle doktora je to ženská a chlap (já bych spíš řekla holčička a chlapeček :grinning: ).
9. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jé páreček, to je krásný :slight_smile: tak gratuluji :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jéééé holka a kluk to je perfektní moc gratuluju
9. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to gratuluji :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty taky se připájám a gratuluju...to je super mít kluka a holčičku..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @werty gratuluju,to byl můj sen,páreček :slight_smile: Tak to ti odpadá starost s barvičkama,teď můžeš brát všechno
9. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc všem! Je to super. Dneska jsem byla nějaká dojímací na tom ultrazvuku. Bála jsem se, aby to dopadlo dobře a když nám řekl, že vypadají, jak mají.....Bylo krásné je zase vidět. :slight_smile: Jinak mají 180g.
9. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Tak to Ti moc gratuluji... super páreček a jedním vrzem to bude krásnýýýý :sweat_smile:
9. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty, taky gratuluji! hlavně že jsou oba v pořádku! A přesně jak psala @misi.21 - můžete kupovat vše, co se zalíbí! Už jenom aby ty prachy na to byly! :grinning:
9. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si vás dočetla :slight_smile: já řidičák dělala v 17 a pak čekala do 18 na platnost. a střídavě řídím a neřídím, ale jízda autem mě uklidňuje (tedy dříve, teď se hrozně vztekám :grinning: )
Nákupy řešíme jednou za čas s přítelem dohromady, netahám nic, nenechá mě.
@werty moc moc blahopřeji! to je krásné :slight_smile: (můžeš nakupovat v obou barvičkách :wink: se máš! :grinning: )
@misi.21 jó, taky se často ptám doma milého "dnes je úterý, že?" atd... všechny dny jsou stejné, jen víkendy-to je miláček doma :slight_smile:
@mili01 na tripl nemusíš na lačno.
Dnes jsem byla na extra rychlé kontrole-výsledky triplů negativní, takže super, akorát mě šokovala váha, čekala jsem tak 3kg nahoře a mám -1kg.... cestou malé nákupy na domácí vyráběníčko a šití. Na bazárku se mi podařil bezva kup nějakých hraček a oblečení.
Dnes tu krásně svítilo sluníčko celý den. Akorát tady smutním, že nám schází pomalu další africký šnek a nevíme, čím to je a tedy jak pomoci... :frowning2:
@myschka pořád jsem se nedokopala stáhnout si tu pohádku Na vlásku... ale viděli jsme Legendu o sovích strážcích, krásně animované :wink:
9. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju, takže další kontrola příští středu a také velký utz v Olomouci. také se doktora zeptám, jak je na tom s odcházením... (jestli tam ještě ten doktor bude :grinning: :grinning: ) jak jsem si předsevzala, objednala jsem se ke kadeřnici, takže příští čtvrtek budu zase chvíli vypadat trochu kulturněji :grinning:
9. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne si myslím,že i když lékaři odjedou,přeci nemužou velké špitáli nechat jen tak napospas osudu...oni furt jen vyhrožujou...ale myslím,že do červenca to bude už dávno vyřešený a my budem mít kde porodit...doma ale by som nechtěla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: júúú já zítra jedu se segrou na nákupy...ale nákupy na mne...rifle u nejaká halena a po náročnom procházení krámku pak chvilička odpočinku na kafe..teda já spíš na horúcu čokoládu pojedu.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A velký UZ mě čeká v uterý za týden...už se nemužu dočkat...
9. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: také si myslím, že to nemůže zas tak eskalovat a nenechají nemocnice bez lékařů.. :slight_smile: tak něco hezkého vyber, jdeš na ty rifle v ca? minule jsem tam viděla i krásně barevná bodýčka za docel fajn cenu, mrzí mě, že jsem je nevzala... já se divila že ve Futuru nebyl hm nikde...tak snad v té OL někde narazím.. :slight_smile:
9. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bude tu někdo? nebo mám dočítat :grinning:
9. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka pěkné :slight_smile: my jsme zrovna dnes 18+0 ale vlastně jsem přibrala celkem jen 2kg :unamused:
9. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jůůů pěkný webovky o mimi díky :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tý jo a já jsem 15+5 a už mám taky skoro 2kg :zipper_mouth:
9. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já jsem docela překvapená...na to, kolik toho spořádám (za dva chlapy)...
9. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek