• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 :grinning: :grinning: chlapi no
21. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :sweat_smile: děkujeme :sweat_smile:
21. pro 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám beruška onemocnela,v noci skoro vubec nespala,kašel a rýma,to je teda neco,ráno sme radší zašli k mudre,ale nic vážnýho to není,tak jsem zvedavá,jaká bude ta dnešní noc,spinká od 18.00 a pořád se budí a vzdechá,nebo bručí,chudáčik maličký....
21. pro 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Chudáček malinkatý ... pořádně zakutat .... a tulení tulení a tulení a bude líp .... držte se holky ! :wink:
21. pro 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka šak ona se pořád odkopáva,tak tu peřinku ji furt napravujua přes den byla opravdu tulící,pořád jsme ji mela na rukách a muchlala..a dekujeme,snad budeme brzo fit....takhle malý mimina by vubec nemeli být nemocný...je to k pláči....a hlavne vím,že to schytala ode mne,mne je už líp,tak doufám,že ji bude brzo taky...
21. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se taky bojím,aby tu rýmu ode mě nechytla. U těch děcek je i rýma něco... Mě se taky odkopávala,tak jsem ji přikryla slaboučkou malou dekou a peřinu dám na to a to se mi neodkopala ani jednou když spí,když dělá blbosti,tak jo,to je jasný...
Tak asi pomalu začneme přecházet na plínky 4. Mám tady trojek 2 balíky co jsem dostala a dva balíky co jsem koupila do zásoby,ale používáme je nějak krátko,myslela jsem ,že nám vydrží dýl...Takže vyzkouším 4ky a kdyžtak prodám.. Jsou jí krátký,takže se pročurá na zádíčkách,když hodně leží...a to máme premium care,tyby měly být ještě delší... Holt roste před očima...
21. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: chtěla jsem vám všem popřát krásné svátky, spoustu dobrot do bříška a pohody u pohádek.
Marůdkům brzké uzdravení.

@tasmailla1 u nás to samé, dneska jsem nafasovala u dr.léky a snad vydržíme, odpo si zajedu ke kamarádce půjčit inhalátor aby jsme tomu pomohli. Aduš dobrala atb a je v pořádku a chdinka Elík takhle dopadla :frowning2: ale Vánoce se tím nezkazíme :wink:
jo a Elík se taky odkopává, pořád si žere palce u nohou :grinning: ale já mám nakouoené spací pytle a nemůžu si je vynachválit :wink:
22. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jelikož teď na koníka nebude čas,tak všem přeji krásné Vánoce a do roku 2012 jenom to nejlepší...Hlavně zdravíčko a krásné chvíle s těma našema dětičkma :slight_smile:
22. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdo jste nemocní,brzo se uzdravte!Užijte si krásné vánoční svátky a buďte v klidu a v pohodě.
Zpráva dne...oblíkla jsem a zapla předtěhotenský džíny!:-d
22. pro 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myschka jjee tak já spací pytle nemám,ale vubec to nezní špatne,asi se po nejakým pokoukám...tak přeju at holky jsou zdraví a prožijete krásne Vánoce bez nemoci,malá me už spí a zatím jsme ji neslyšela zakašlat,tak doufám,že to bude ok a dneska se konečne ,po 2 hrozných nocí ,vyspíme... :wink:
@misi.21 no já už otevřela včera plínky 4 a jsou velký,ale me to vyhovuje,protože kolikrát to má až na zádech,takže už jedeme ve 4...

Jinak holky už se asi tedka tady neobjevím,jsou svátky a budeme si je s manželem a s malou hezky užívat u pohádek a v klidu,a 25. a 26. máme návštevy....takže vám přejeme celá rodinka krásne prožití vánočních svátku,bohatého Ježiška a takovou tu pohodovou atmosferu v kruhu rodiny a hlavne do nového roku vela vela zdravia a at se vám splnej všechny sny....
22. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem maminkách, pckům a celé rodince přejeme příjemný prožítií vánočních svátků, dárečky ať rozzáří dětem kukadla a vše jen krásné :slight_smile:
23. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj cérenky,taky se připojujem a přejem všem krásné Vánoce plné pohody a radosti,ať prožijete ty 1.Vánoce s našimi mimušky co nejlíp!Šťastné a veselé :wink:
23. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky všem tak jsem po 4 dnech dorazili domů. :grinning: Byli jsem na návštěvě u Martinové ségry v Praze. Tak jsem se byli podívat na vánoční trhy. Včera jsem dorazili domů a večer ještě jeli ke tchánům. Honzík měl včera vánoční besídku i slza mě ukápla tak mu to krásně šlo. :grinning: :grinning: :grinning:

Přejeme krásné vánoce a bohatého ježíška. Užíjte si ty krásné dětské pohledy na rozzáření stromeček a u větších dětí to nadšení z rozbalování dárků. :wink:

Honzík si chtěl ozdobit stromeček sám. Tak ho zdobil s Martinem. Moc se jim povedl a HOnzík je strašně těší na ježíška a hlavně na dárečky. :grinning:
23. pro 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jaké byly Vánoce?U nás krásné a pohodové,až jsem koukala.Šimonek dostal,co chtěl,Kačka byla vykulená,ale děsně ji všechno zajímalo.
Od včera koupeme ve velké vaně a má to úspěch,Kačenak je ráda,že může kopat nožkama a nikde se nepraští
27. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak u nás vánoce byli úplně úžasné. Honzík byl jak u vytržení a Míša se tak řechtala na stromeček až ji tekly slzy. :slight_smile: Honzík dostal to co si přál. Hezky odříkal koledu a ježíškovi poděkoval. Míša dostala látkovou panenku tak hned ji užužlala a poblila. :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to pěkné až jsem to obrečela jak mě to dojalo. :slight_smile:
28. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrunka01 u nás vánoce byly taky moc pekný,sice štedrovečerní večeri malá už spala a dárky jsem rozbalila místo ní,ale 25. přijeli k nám segra a brácha od manžela s rodinama a to teda malá byla vzhuru a dostala kupu hraček,hlavne jsou to hračky už pro deti kolem 12 mesícu a pak 26. přijeli k nám moje segra s přítelem,tak to taky byla vzhuru a dostala opet hračky a oblečení,no tech dárku mela teda spoustu,si říkám,že tenhle rok byl Ježíšek opravdu štedrý...až me je smutno,že už je po Vánocích,i na pohádky sme čučeli pořád a malá furt koukala po stromečku a svetílkach...
28. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu na skok, doufám, že jste všechny s rodinami prožily nádherné svátky a ježíšek naježil jen samé užitečné a krásné věci! :slight_smile: nám ježíšek Jindříšek nadělil to, že od 25. už sedí sám-sice né dlouho, ale sedí, taky péruje na kolínkách a do kyblíku už ho jen tak nedáme-propne nohy a stojí tam, opřený o okraj a drží se ručičkama a užívá si ten pohled a rozhled :grinning: :grinning: :grinning: dnes jsme přijeli od tchánů a jinak stále v jednom kole se stěhováním a vším...
mějte se moc krásně!
28. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás proběhly vánoce v klidu a pohodě ... malé se moc líbily byla nadšená jak ze svítícího stromečku, tak z dárků .... nejvíce jí však okouzlil balící papír :grinning:
Tak si užívejte rodiny a po svátcích se tady zase uvidíme :wink:

http://www.novinky.cz/ekonomika/254661-kojenecke-lahve-znamych-znacek-obsahuji-zakazany-bisfenol.html?ref=boxD
29. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás Vánoce taky v klídku a v pohodě, Filípek byl nadšený hlavně ze stromečku - ze světýlek a taky z balicího papíru :dizzy_face: to bylo vděčné :grinning:
ještě návštěvujeme a tak v klídku užíváme, ale letí to a už bude brzo po svátkoch...
Tak přejem všem dobré zažívání a užívání vánočního času :wink:
29. pro 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak tyhle Vánoce byly fakt krásný. Svečeří a s dárkama jsme se trefili přesně mezi spaní,tak i pár foteček s úsměvem máme :slight_smile: A teď už to bude rok od roku ještě hezčí. Bylo fajn,jak se všechno točilo kolem Simonky. Až do dneška byly samé návštěvy,tak docela kolotoč,zítra odpo ke známám oslavit konec roku a v pondělí zase chlap do práce. Užili jsme si to ale maximálně. Když jsme byli u někoho na návštěvě,tak nám všichni říkali,jak je simonka strašně hodná a hezká,tak jsme po sobě s manželem jen mrkali :slight_smile: Děl nám jen samou radost. Teď nás trápí ty zoubky,ale vydrží to všichni,tak my musíme taky.
Dostala box na hračky,ale taky spoustu nových hraček,takže se nám to tam stejně nevejde :sweat_smile: V neděli odstrojíme stromeček a zase až za rok :wink:

Jinak všem do toho dalšího roku přeju jenom to nejlepší. Hlavně zdravíčko...
30. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem hezký konec roku a všechno nejlepší do toho roku nového. :slight_smile:
My prožijeme dnešní den doma s dětma.Ještě nám pro dnešek přibyli dva synovci. :grinning: :grinning: :grinning: Honzík se nejvíc těší na rachejtle. Tak musím už tak kolem 21 hod vystřílet aby z toho něco měl.
Míša dnes dostala svoji první polévečku. Mamka dělala kuřecí vývar tak ji odebrala do misky. Dala jsem ji do toho nudle a baštila jako divá. Vypada jako kdybychom ji nedávali vůbec jist. :slight_smile:
31. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji vám všem a vašim rodinám jen to nejlepší v tomto roce, hodně moc zdravíčka a radosti, štěstí a úspěchů :wink:
1. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky jaké byly svátky? co dětičky jak se jim líbil stromeček?
u nás dobrý, zvládli jsme to docela v pohodě a bez stresu jen teda já padla už 22 :frowning2: Niky samo přitáhla zas nějaký kašel ze školky a Filip začal taky, pěkně řápe :frowning2: u něj je to nejhorší, skooro nic nemůže a kašle šíleně :frowning2: až se zajíká
na ŠD jsme začli se zeleninou protože kojení se horšilo a horšilo a teď už bohužel musím říct že nekojíme vůbec :frowning2: už se prostě k prsu nepřisaje :frowning2: a ani když mu to dám z lahve odstříkané tak to nechce :frowning2: takže s novým rokem jsme skončili s kojením :frowning2: jsme na sunaru a už teda obědvá i když to zatím není žádná sláva, jako sní slabou půl skleničku a pláče u toho tak snad se brzy naučí, právě jsem dovařila zeleninu tak to mixnu až se vzbudí a nacpu do mrazáku, třeba mu to pojede líp než to kupovaný uvidíme
1. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem od Ježíška vysněné knížky Twiling ságy takže teď už ani po večerech nechodím na net ale čtu a čtu :grinning: jsem do toho tááák ponořená, už mi prostě chybí ta romantika a štve mě ten fádní vztah :zipper_mouth: no jono to je život no :zipper_mouth: a taky jsme byli na POpelce na ledě, to byla krása :slight_smile:
1. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tý jopolívku jsem nikdá nezkoušela u takového prcka to jsi rozmixovala nebo jak jsi to podala? a to normoš jako tak jak je pro dospělý nebo jsi odebrala neochucenou?
1. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krásný zbytek NOvého roku a zítra už zas "rutina" :zipper_mouth: mohlo by konečně nasněžit už ať je nějaká změna a trošku nám ten čas utíká, už teď se mooooc těším na jaro :sweat_smile:
1. led 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mamka jak to vařila tak odebrala ten vývar když to vařilo aby to neměla tak mastné a až pak to dochutila. Dala jsem ti tam nudle a zeleninu pomačkala. Dětská dr říkala že už ji to můžu dávat. Já ji jídlo rozmačkávám ani u Honzíka jsem nemïxovala. Dnes Míša zkoušela ty sušenky od sunaru dostala je na mikuláše. Docela ji chutnali byla zalíčená až na břiše. :grinning:
1. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
my zatím kojíme a ještě do konce šestýho měsíce snad kojit budeme.Teď naposledy na kontrole měla Kačka zase pochvalu,jak roste.Ale už se pomalu chystám na to přikrmování.
Jinak po desetidenních prázdninách nás čekají ještě asi další dva týdny bez školky,páč máme nejspíš doma neštovice.Čekla jsem je,všichni okolo je mají.Je to nějaký silný kmen,dostala je i Kačenka,i když plně kojím a já mám protilátky,protože jsem je jako malá měla.Zítra asi skočím k dr,nebo jí jen zavolám,uvidím.ALe spíš tam asi zajdu,protože Kačenka i kašle,tak aby ji poslechla.Ona mi dr sama říkala,že chodit nemusím,stačí jen zavolat,až ty neštovice dostanem.Takže si to doma užíváme.Šimonek je zatím bez teploty,ale Kačenka má zvýšenou.
1. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nm to zase začalo. Simčapěkně zvlčela,jak jsme byli doma oba,takže dneska jí to zase nastane :slight_smile: Na nějaký chování celý den teda fakt nejsem... Včera jsme odstrojili stromeček,v týdnu sundám výzdobu z oken a bude.Teď zase až velikonoce,který já fakt nesnáším. Už hromadu let jezdím evždycky rno pryč,někam na výlet,ale tentokrát musím být asi doma,když už je i Simonka... Takže dopoledne nějak přetrpíme. Vajíčka ale ještě barvit nebudu,až příští roks malou. Mě to stejně celý přijde jako hrozná šaškárna a doma jsem se vždycky cítila hrozně trapně. Kamarádka vždycky říkala,že aspoň vidí,kolik kluků o ni stojí :grinning: Ha ha ha,většinou se chodili jenom vožrat.

Holky nepěstujete některá orchidee?? Nevím co s ní. Pořád mi rostou nové květy,tak nevím,jestli to tak mám nechat,nebo jí ušmiknout?? :sweat_smile:

Jinak Simonka přes den úplně v pohodě,tak dneska půjdeme spát bez čípku a uvidíme,jaká bude noc. Má ho prořízlej už pár dní,tak jestli bolí ikdyž roste,nevím.

A co silvestr u vás?? Já měla strach ztěch rachejtlí. Bylo to celý večer až do 2 hodin a fakt prdy,ale to tak nějak zaspala. Spíš ji budil pes od sousedů nad námi. Vyl celou noc,padl snad až kolem 4té.A to teda bylo,jak když ho máme vedle postele. Chudák,byl doma sám a bál se těch ran,tak tam i štěkal a kdoví co všechno. Já nechápu,že když má někdo psa,tak ho nechá na silvestra doma. U nás jsme se vždycky domluvili a někdo prostě doma být musel. No nic. Jdu něco uvařit,mám rozmrženou kýtu,ale netuším co teda...
2. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak taky jsme sem přišla po dlouhý dobe,vánoce i silvestr byly nádherné,silvestr malá hezky prohajala a já usnula taky kolem 21,ale o pulnoci by ty rachejtle vzbudili i mrtvýho,tak jsem šla jukat z okna na ohnostroje,manža spal,ani ho to nevzbudilo,takže novej rok sme oslavili šánem až včera večer...i pes to docela kupodivu zvládl,i když byla nafetovaná práškama od veterináře,ale holka zvládla to...a jakoby toho nebylo málo na silvestra,tak i včera sousedé bouchali za barákem a to teprve byly rány jak z děla,jsem myslela,že to už musí zaručene Šárku vzbudit a ono nic....díky bohu.. :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 no my stromeček ješte máme,odstrojovat ho budeme po troch králích,takže o víkendu a pak i zvesím i výzdobu z oken,čéče každej rok me je to tak líto to dávat pryč...a co se týče Velikonoc,taky sme byly minulej rok na výlete,takže tenhle rok budeme doma,ale k nám stejne nikdo nepřijede,tak budeme zalezlí a budeme koukat na pohádky,to jo,to pak se zas hezky ozdobí byt do velikonoční dekorace...já miluju Velikonoce,protože jsou to svátky jara a ja jar miluju,všechno se probouzí,ve vzduchu je cítit teplíčko,už se na to teším,u nás vubec sníh tedka není,tak bych byla ráda,kdyby ani nenapadl a pro me osobne by mohlo už přijít jaro...ty jo a ty sousedi ,co maj psa a nechaj ho na silvestra doma,to fakt nechápu,to nejsou lidi,my kvuli psovi sme každej rok doma,na silvestra sem nekde byla,když jsem ješte neznala manžu....
2. led 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek