• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no my stromeček uklidili hlavně kvůli Simonce. Měli jsme ho na místě,kde má rozložený pěnový puzzle a takovej svůj koutek s hrazdou a hračkama. Už byla nervózní,že se nemůže pořádně přetáčet,v postýlce se vždycky zasekne,tak začala dělat kravinky na přebalováku. Večer jsem jí dala na puzzle a je klídek :grinning: My stromeček vždycky u našich nechávali až do února :slight_smile:
U nás teda bílé Vánoce byly a bylo to krásný... Včera pršelo a už jsou jenom ty špinavý hromádky. Taky bych brala jaro. V pátek pře štědrým dnem jsem jela chlapovi naproti do práce a funěla jsem jak tank,jak jsem tlačila kočár sněhem...
2. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky a taky dětičky v novém roce :wink:

@misi.21 my jsme už taky osaměli,chlap šel do práce,tak tu s Filípkem gazdujeme sami.
Silvestr jsme přežili,já to teda nějak nemusím a hlavně teď,když je malý,tak jsem sa bála,aby ho nebudili ty petardy ohňostroje atd,ale naštěstí to nějak zaspal a aby mně to usnadnil,vzbudil se už před půlnocí na jídlo a pak vytuhl,tak dobré :slight_smile: jo a tady v ulici vyli snad všichni psi :unamused: a ten náš byl schovaný :wink:
orchidej nemám žádnou,takže neporadím

@zup já hrozně ráda čtu,ale teď na to nějak není čas :sweat_smile: ale Twiling sága sa mně ještě do ruk nedostala,ale prý je to výborné... četlas třeba od Khaleda Hosseiniho LOVEC DRAKŮ nebo TISÍCE PLANOUCÍCH SLUNCÍ, naprosto výborné,přečtené jedním dechem :slight_smile:

@hradilenka tak jak vám jde papkání? já se v těch příkrmoch nějak nevyznám - akorát vím,že zhruba vždycky za 3 dny zkusit nový druh,ale nevím jako když zkusím cca za ty 3 dny nový druh,jestli pak dokrmit už tím odzkoušeným? no bude to boj, zatím ještě furt kojím,ale za pár dnů máme 6 měsíců,tak budem taky pomalinku začínat...
zlaté kojení,za 5-7 minut je po jídle a nic nemusím chystat :grinning:
2. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj tady u nás to bouchali taky aj včera,už mně to přišlo ale trapné,snad dneska už nic nebude :grinning:
taky miluju jaro :wink: už by mohlo přijít :sweat_smile:

tak už hledám ohledně těch příkrmů a na www.kojeni.net to je docela pěkně popsáno,tak to studuju :slight_smile:
2. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás sněžilo jednou a pěkně mě to štve :angry: ať napadne aspoň 30cm tejden to vydrží a pak může být hned jaro :grinning: jinak s Verčou bojujeme s příkrmama, holčička si začla vymýšlet co je mňam a co ne, ale to má smůlu, buď to sní nebo až bude mít hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Silvestr teda nic moc, navíc nám houkal monitor dechu, takže nás přešla chuť na cokoliv :frowning2:
@misi.21 orchideje jsme vzdalal, asi nejsem dobrý pěstovatel orchidejí, ale rozhodně se to nesmí stříhat, když kvetou, buď ráda, mně vždy odkvetly a už nevykvetla, po odkvětu se má ustřihnout prej ten stonek s tím co po nich zbylo a čekat na další, koukni na net, na MMB je i návod na pěstování :wink:
2. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj, vždy se dokrmuje tím co už má mimi odzkoušeno, to co mělo, takže jak začneš, tak dokrmíš mlíkem a pak postupně tím co už jsi dávala, jinak tady jsou nějáký recepty http://www.varime-detem.cz/recepty?ctg=23&evt=ctgswidget.sel
2. led 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Task nám ten rok pěkně začal. Míša měla v noci 39 horečku a Honzík tak kašlala že se zase poblil. S Honzíkem jsem byla na knotrole na alergologii tak dostal silnější sprej a stoptusin a s Míšou jsem dojela teď od dr tak má začínající zánět průdušek a protože se dvakrát pokadila na řídko tak má musíme zítra ráno donést moč. Prý mohla mít zánět ledvin a od toho tu teplotu. Takže zatím máme mucosolvan a zítra s euvidí co bude dál. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 No vy jste si teda daly pěkný nový rok :frowning2: Míša mi taky opět kašle, od října se toho nemůžeme zbavit, ale protože je nemocná furt, tak už jí mudr.napsala léky naimunitu, tak snad trocha pomůžou :pensive: brzy se dejte do kupy a snad bude vše zítra dobrý :wink: tak malý děti mají záněty ledvin? To je teda pěkně blbý :unamused:
2. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Honzíkovi dnes brali krev na imunitu právě kvůli otmu že skoro pořád kašle a navíc je astmatik. Tak uvidíme jak dopadne. Míša měla už zase 39 tak dostala nurofen čípek a usnula. Povečeřela jenom poloviční dávku a teď spí u nás v postely.
2. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak teda nevím co tohle má poslední dobou znamenat, ale Verča se v noci budí a vykládá, křičí, tak nahlas, že zbudí všechny kolem sebe :angry: tohle máme už týden a teda je to pěknej opruz, zítra jdu koupit spací pytel, z tam toho už vyrostĺa, tak jí furt zakrývám a to je hrlza, celou noc vstávám, zakryju a za minutu je zase odkopaná, snad si na pytel zase zvykne :fearful:
@micka1 hlavně, že něco papu a příjímá tekutiny, kdyby ne, tak by to bylo horší :unamused: ať jste brzo fit :wink:
2. led 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji...
@micka1 brzké uzdravení přejeme
@ssimmikk mě povídá a prsk 3x za noc,vždycky když jí dám po kojení do postýlky :slight_smile: Ale většinou tak do 5 minut usne. A neodkopává se od té doby,co jsem jí pod peřinu začala ještě dávat slaboučkou dečku. Ale nedělám si iluze,že to nepřijde.

Holky co jste zastavovaly laktaci,jak jste to udělaly?? Ségra kojí 19 měsíců a poslední 2 je to mazec,chce prso pořád,tak s tím končí,aby se trošku vyspali. Budí se pořád po 2 hodinkách,už od narození... :unamused:
3. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 aspoň, že ti usne, to Verča si vykládá třeba i půl hodiny, spí 10minut a znovu :angry: na zastavení laktace jsou taky homeopatika, ať se poptá v lékárně a musí míň kojit, aby se tolik netvořilo mlíko :unamused: jinak zkus kouknout, určitě tu bude diskuze a nebo ať jde na gyndu a mudr.jí předepíše prášky, to vím, že kamoška měla od gynekoložky jakýsi na předpis :wink:
3. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já tady četla a ty homeopatika jsou tak půl na půl. Někdo chválí,někdo nadává,jako vždy :slight_smile: Ona ho právě utla na tvrdo,postupně odstavit to nejde,takže teď docela trpí. Ale asi nejjistější a nejrychlejší bude ta gynda...
3. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, taky myslím, že ta gynda bude nej řešení :slight_smile: vím, že tenkrát z toho taky byla nešťastná, šla na gyndu na kontrolu, zmínila se o tom mudr. a ta jí je hned napsala, tak uvidí, ale myslím, že topíše každej gynekolog, možná i obvoďák, nevím, pak dej vědět :slight_smile:
3. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak mi teď volala,že už má zánět...takže jde hned zítra na gyndu a nechá si něco napsat.
3. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jejda, tak to je nemilé, ono když se úplně odstaví, tak se mlíko furt tvoří :frowning2: když se tvoří nadbytek, tak se má odstříkávat do úlevy a obklady :unamused: chjooo, to je trápení s kozama :frowning2:
3. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
koukám i jinde je trápení s nemocema...
My teda máme ty neštovice a je to docela mazec,když jsou nemocný obě děti.Kačenka do toho je nastydlá,kašle,má teploty.Šimonek zase šíleně ječí u mazání neštovic a občas taky má teplotu.Navíc nás čekají dva týdny ,kdy máme být zavření doma..chjo.ALe zasety neštovice by stejně jednou jeden z nich dotáhl,tak to aspoń budou mít oba za sebou.Aspoň je to najednou,kamarádka má nemocnou jednu holčičku a čeká,kdy vyraší i ta druhá...

@misi.21 takhle naráz utnout kojení je blbý,to je jasný,že má zánět.Nezávidím tyhle problémy,jsem zvědavá,ja nám s Kačenkou půjde to odstavování jednou.U Šimonka to šlo tak nějak samo,prostě už nechtěl.
3. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk díky za info :wink: a za ten odkaz
3. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 jééé, vy máte neštovice? A Kačka si to neškrábe nebo něco? Lepší je mít v dětství než v dospělosti :wink: akorát teda je hrozný být dva týdny doma :frowning2: to nezávidím :unamused: doufám, že je holky chytnou, když budou dělat novej výtah a nebude to v krásným jarním počasí :fearful:
3. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk divím se,ale neškrábe..ani Šimonek.Dávám jim Fenistil kapky,tak to asi pomáhá a nesvědí to tolik.Já jsem si pro ně víceméně došla ke švagrovcům,nechtěla jsem,aby je Šíma dostal ve škole a zameškal.Navíc,když jsou děti menší,bývá lehčí průběh.Stejně by je ale nejspíš chytil,v jejich školce je už mělo snad každý dítě
3. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Ahojky , příkrmy nám jsou jak kdy a podle nálady malé slečny :grinning: Vždy toho uvař trošku aby si to dlouho neskladovala ... já zkusila jen mrkev a pak mrkev zemák ... to jí jelo jen ze začátku pak ne. Dneska jsme byli u paní doktorky, tak říkala , že klidně dávat kořenovou zeleninku , kaše dokrm mlíko ... Tak se toho neboj ... a ta flaška je taky hned udělaná , buď jí přihřeješ a nebo ochladíš. Já si vařím vodu do trmosky a tam mi to vydrží den teplé. Zatím krmím nutrákem 14 dní a ještě tam mám , valím to jen aby se dojedla a napila.
3. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nestačím vůbec psát a dočítat ... od pondělí jezdím stále po doktorech buď se sebou a nebo s malou zase zítra jedeme na kožní na ko. Dneska jsme byli na píchanec a na vážení máme 6,92KG :grinning:
3. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak ať máte ty neštovice brzy za sebou. Děti do 1 roku ty neštovice vůbec nesvědí takže Kačce ten fenistil dávat ani nemusíš. To mě říkala dr když neštovice dostal Honzík v 7 měsicích.

Jak to tak vypadá tak ATB Míšu už aspoň trokšu zabrali. Zatím teď horečku nemá a už se i usmívá. :slight_smile: Ještě žádné ATB neměla tak to asi zabírá rychleji.

@hradilenka já ohřívám kojeneckou vodu v mikrovlnce a pak tam dávám Bebu. Vodu jsem převařovala ze začátku.
3. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 díky za informaci,to jsem nevěděla.Snad už i u vás bude líp
3. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je teda dnes zase počasí, pro změnu opět prší :angry: Verči jsem koupila nový spací pytel, měly v tescu ze 420kč na 126kč, za 420kč bych ho nikdy nekoupila, nevím co je na něm tak zajímavýho, kromě té ceny :grinning:
4. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka počky a ty už nekojíš?
4. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak to je dobrý kup :wink: u nás taky hnusně,prší a prší :confounded:
4. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Jo kojím, ale mám už málo mlíka aby měla malá dobrý pitný režim, kojím jen ráno a večer přes den dávám dokrm.
4. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha,tak to jo :wink:
malý je dneska nějaký protivný,ale na zuby to eště nevypadá. Teď usnul,tak si jdu dat kafíčko,ať sa zbrchám trochu :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak beru zpět - je to zoubek :slight_smile: malý si nacpal moje prsty do pusinky a ucítila jsem cosi tvrdého :slight_smile: tak jsem hned letěla pro lžičku a cinklo to :dizzy_face: :dizzy_face: a to jsem si myslela,že tady budem poslední bezzubí
4. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Tak gratuluji .... Niki má v pusence už taky tvrdé dásničky ... ale jeví se mi to na obě stoličky dole a možná jeden spodní přední zoubek ... ale zatím nic jen je uňamčená :grinning:
4. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek