• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka díky :wink: malý byl právě dneska umrčaný až hrůza,ale jsem si říkala,že zuby to nebudou,neměl to ani předtím nateklé nic,no a bum ho,dneska tam vidím bílý kousek :slight_smile:
4. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čtu vaše zoubkování :wink: Verča teda trpěla dva měsíce než se jí jeden vyklubal a už má kousínek i druhýho, tak čekám, kdy se prořízne úplně a stále nic, dnes jsem teda ještě nekoukala :sweat_smile: jinak u nás prčí, teda spíš chčije a chčije :angry:
5. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás se dneska sype a je pěkná tma,uvidíme,jestli vůbec vyrazíme ven,ale aspoň na chvilku by to chtělo,včera tady byla celej den ségra,tak jsme taky nešli...
@slena gratuluju k zoubku...

Zítra jdeme na půlroční prohlídku (5,5m),tak jsem zvědavá kolik bude měřit. Každej mi říká,že je strašně dlouhá. Mě ale přijde,že ji dr měří jen aby se neřeklo,ani jí pořádně ty noženky nenatáhne,tak si jí pak přeměříme doma :slight_smile: A myslím,e váha bude tak 7,5 kg :grinning: Abych se nedivila :grinning: Dostane poslední pigáro a pak bude zase pár měsíců klid. Já myslím,že pak už se ani nechodí na kontroly každej měsíc,ne?

Taky bych chtěla začít s mrkvičkou,tak uvidíme,jestli teď o víkendu nebo příští... Ať táta tu první lžičku taky vidí a hlavně zdokumentuje :grinning: Už je to naše velká holka... Přijde mi neskutečný,že jsem před půl rokem ještě měla břicho,teď si ani nemůžu vybavit,jakej je to pocit...snad to ještě 1-2 xzažiju :slight_smile: Radši 2x :slight_smile:
5. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....tak to vypadá,že budu mít poslední bezzubku:slight_smile:.
Jinak u nás děsná noc,Kačka pořád teploty.Jestli se to nezlepší,jdu zítra zase k dr.Šimonek vypadá už líp.
5. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsem po dlouhé době vstávala už před osmou. Simka ještě chrupe a nezdá se,že by se jí chtělo vstávat... Já až začnu chodit do práce a vstávat před pátou,tak mě asi klepne :slight_smile:
5. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím, nějak pořád fofr:slight_smile: chci se zeptat, jak vám spí vaši miláčci v noci? pepča před měsícem změna a ze spícího miminka se stala nespící potvůrka. budí se nám často v noci, ted zkoušíme kaši na noc, ale moc to nepomáhá
5. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj,no mě vstává 2-3x za noc. U nás teda noc asi 21.30- 9h. Neroste třeba zub?
5. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je teda taky nic moc počasí,furt iba prší a je peknej vítr,no hnus velebnosti,jsem dneska chtela na procházku,ale vubec se me tam nechce...to spíš vypadá venku na šílenej apríl... :confused: :confused: :confused: :confused:
@petrunka01 hihi no my máme taky bezzubku,ani náznak po zubech,ale pokud bude po me,tak dlouho nic nebude,já mela první zub v roce.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leia1 no naše spí od 17.30 do 4-5 hodin,zatím ji mlíko ode mne stačí,takže kaši nedávam...
@misi.21 my jedem na pul roční prohlídku 19.1. což už bude mít víc než pul roku,tak jsem taky zvedavá,jak hezky vyrostla a kolik bude mít váhu,ale predpokladám,že bude mít kolem 6900 g...tedka 3.1 sme byly na posledním prevenaru,tak tedka snad bude od očkování nejakou dobu klid...no my byly u mudry na prohlídce ve 4 mesících a až tedka v 6 pojedem,kdyby nebylo toho očkování 3.1.tak k doktorce by sme šli skoro až po 2 mesících,si myslím,že pak třeba bude další poradna až za nejaké 2 mesíce,možná i dýl,jsem zvedavá,či nám už řekne o příkrmech,zatím se k tomu nemá,ale od toho 6 mesíce bych už chtela začít...
5. led 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak u nás chčije a chčije. Míša už je bez horečky jenom ten kašel ji ještě trápí. Celkem už začala jíst své obvyklé porce. Tak snad už je zánět průdušek za náma. :slight_smile: Dnes měla mít půlroční prohlídku tak ji mám odloženou až na příští týden s kontrolou.
U nás to taky nevypadá že by měla brzo zoubky. Jestli bude jak Honzík tak první zub bude až ve 13 měsicích. :wink:
Honzík začal stávkovat a nechce chodit do školky. Už druhý den šel z pláčem. Tak nevíme co se s ním děje. Budu si s ním muset dnes sednout a povyptávat se co se mu stalo nebo kdo mu co udělal. :frowning2:
5. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tobě spí od půl šesté??? :confused: To si jde kolikrát dát Simka ještě dvacet na hodinku :grinning: Ale dneska teda vstávala v 11h :slight_smile: Ale to je vyjímka... Já mám spíš hrůzu z toho,jak bude usínat,až bude světlo. Aby s námi nebyla v létě vzhůru do 23 :slight_smile:
5. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no Šárka přes den už spí jenom 2 krát po pul hodce,takže kolem 17.00 už je pekne unavená,to ji vykoupu,nakojím a položím do postýlky a do 10 minut spí,nebo si tam chvilinku povídá a usne.... :wink:
5. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo,to kdyby bylo u nás,tak ji manžel kolikrát ani neuvudí. Mě spí 2-3x přes den. Někdy po hodině,někdy po půl... Ale většinou dřív jak ve 21 spát nejdeme. A kdybych ji neuspala u prsa,tak tady ještě minimálně hodinku bude kunovat :slight_smile: Ale dneska teda vstávala v 11 a už zase zíve a mudlá se :slight_smile:
5. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 no kolikrát se me taky stane,že me usne u prsa,když je kor unavená....nám manža naštestí chodí z práce kolem 15.00, tak malou vidí.. :wink: ale zas ráno je vzhuru už od 6-7.30,takže dlouho nevyspáva....
5. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 děkujeme :slight_smile:
@leia1 náš malý jak kdy, 1-2 x se budí kvůli jídlu a když se budí častějc,tak jenom kvůli mazlení,prostě chce furt to prso :grinning: teď se tomu směju,ale když to dělá v noci,tak šílím,snažím se ošidit a uspat dudlíkem a on hystericky řve :unamused:
5. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mně říkala mudr.že půjdem teď v lednu na 6m KO a pak v 8,10,12 m
5. led 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak jsem dnes vedla Honzíka do školky a zase začal brečet že tam nechce že jde se mnou domů. Už to trvá 3 dny co takovou dělá. Nevíme co se mu ve školce stalo nechce nám nic říct. Jenom nám řekl že chce abych tam s ním byla s ním že tam byli dvě maminky. (jejich děti teprve mají nastupovat). Už nevím co s ním budeme dělat. Před vánocemi chodil úplně v pohodě byl tam celý den. :frowning2:
6. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky, když to tak čtu nebudou v tom děcka ze školky? Víš někdy se děcka pěkně posmívají a umí být zlé ... jestli tohle není ten problém proč tam nechce ...
Jinak ahoj holky .. dneska Niki zase trhla rekord ... spala od půl osmé do půl deváté ... že bych zase měla to malé miminečko? :sweat_smile:
6. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my za chvilku razíme k doktorovi na kontrolu. Teď Simča usnula,tak tam snad nebude protivná. Dostaneme poslední píchanec,to zase bude pláče... Vůbec se mi teda nechce ven,ještě že je poloklinika 5 minut od baráku... Je namrzlo,ale hlavně hrozně fouká. :angry:
Zítra dopo chceme jít nakupovat a odpoledne je u našich tatarák párty :grinning: A já jelikož ho nejím,si dám asi topinku se sýrem. Budeme tam všichni,takže to bude zase pěknej blázinec,chudák mamka :slight_smile:

Dneska nevařím,zítra taky né,ale nevím co udělat v neděli. Nějak nemám nový nápady a přijde mi,že jíme furt to samé... :unamused:
6. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..Kačenka v noci zase teplotu.Volala jsem dr,asi se nám přidala nějaká viroza.Noc děsná.nejvíc spala v kuse něco přes hodinu.Jondy i každých 15 min jekot.Jsem ko...
6. led 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je taky peknej vichr,ani me to nebaví,sem dneska chtela jet s malou na prochajdu,ale do toho nečasu nejdu..vrrrrrrr ...dneska od rána sem odzdobovala byt ,stomek a uklízela,vyprala a navařila a tedka mám pekne lehárko,piju kávičku a mám nožky nahoře...
@micka1 souhlasím s hradilenkou,co když se Honzíkovi posmívají deti?si říkala,že byl na operaci s nožkou a že trošku pajdá,co když tohle je ten problém a deti se mu posmívaj?chudák malinkej,kéžby neco řekl a vy by ste to mohli řešit...takhle nemáte jistotu,proč se mu tam nechce jít a trápi Vás to...kéžby ste to co nejdřív vyřešili... :wink:
@hradilenka ty jo to je spáček,ale nnaše taky není pozadu,včera spala od 17.30. do 5.30....takže maminka se vyspala taky do ružova..
@misi.21 tak dej vedet,jak ste u mudry dopadli....jej to máš dobrý,že nemusíš vařit,ale jj taky občas si musíš od toho odpočinout... :wink:
@petrunka01 tak malý princezne přejeme co nejdřív,aby se vyléčila a mohli ste se pekne v noci vyspinkat.. :wink:
6. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u dr dobrý,začínáme s mrkvičkou,ale nechám to až na příští víkend... Simča už má 7,74kg a prý 67cm. Ukázala panu doktorovi zoubek a jak se otáčí na bříško. Jo a do roku nemůže jíst jogurty ani nic mléčného :frowning2: Očkování v klídku,plakala jenom pár vteřinek.Šikulka,má teď zase klídek na pár měsíců... Na další poradnu jdeme až v březnu.

Jinak je tady pěkná kosa. Ikdyž jsou skoro 2°nad nulou,tak je tam hrozně. Pitomej vítr...
6. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mají výhodné mlíka na mall aspoň si myslím, že je to výhodné .... u nás v lékárně
http://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-6/nutrilon-2-6-x-800g 1ks 385Kč
http://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-6/hami-2-optivital-5-x-550g 1 ks 191Kč
6. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc nestíhám sem chodit, vždycky jen juknu na rychlo.
@micka1 zkus na Honzíka pomalu, určo víš jak na něj, třeba něco řekne, ale podle mýho si zvyknul být s vámi doma, vidí že jsi s Miškou a nechce se mu od vás odcházet, přeci jen doma je pohodlíčko..Lena měla každou chvíli takové období a Báru to popadlo až v předškolní třídě, byla jsem z toho docela vyjukaná, takže nejdřív po dobrém a pak po zlém..nakonec zvítězila taktika že by nemohla s kamarádkama do školy a najednou byl klid..přeju pevné nervy a doufám že i u vás to nebude nic vážného.
6. led 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíkovi spíš vadí že od středy až do dnes tam byli s dětma dvě maminky. Děti se mu nemají za co smát. Že má nohu po operaci to není zas tak moc vidět. Na nohu nijak nepajdá akorát když je na boso tak má vytočené prsty. Dnes právě říkal že mám zůstat ve školce s ním že tam jsou zase maminky. Hodně taky dělá to že u nás byla celý týden dcera od sestřenky kterou má Honzík rád a taky to že Martin byl tento týden s náma doma. Tak uvidíme jak to bude příští týden. Už by měl ve školce spávat celý týden. :slight_smile:
6. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ahoj Leni, v jaké korbičce jezdíte? stále v první, nebo už sportovní? bez fusaku Jindru dám ještě do první, ale dnes se tam napnul a už dal nohy ven :grinning: takže už asi na stálo přesedláme na sporťák.

Ahoj maminky, koukám, že všechny zoubkujeme :slight_smile:
Jindra je poslední dny taky dosti ukňurkaný, nevydrží chvíli sám, takže skoro nic okolo nestíhám, jedině bych dělala vše za řevu dítěte :grinning: :sweat_smile: ale zatím žádný zoubek, nic.
Přemýšlím, zda zůstat u Nutrilonu, či vyzkoušet jiné značky, teď při přechodu na 2. trocha se bojím experimentovat. když jsme tenkrát přecházeli z Nutrilonu na Nutrilon extra, bylo to docela pro Jindru záběr s bříškem..

Spinkat chodí v 7, přes den potřebuje spát cca co 3 hodiny. 20min a někdy víc jak hodinu. jenže Jindra je hooodně akční. pořád se mele, šije ručičkama, nožičkama, nevydrží chvíli v klidu, jen vyjimečně. v noci vstává 2-3x.
@hradilenka člověče, jak to děláš? máš asi super syté mlíko, že tak krásně spí :slight_smile:
@petrunka01 tak snad tahle noc bude lepší a brzo bude maličká ok... musím zaklepat, že Jindra krom rýmy nic neměl doteď.
7. led 2012 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
Tak jsem se zase pokusila malou uspat už ve 20 a zase jsem nepořídila,jak jsem ji dala do postýlky,tak řev,tak teď chrupká v mojí posteli. Asi to fakt nemá cenu a musím čekat,až začne sama usínat dřív,jestli to teda někdy bude :grinning: :confused: :grinning:
Dopoledne jsme byli s chlapem nakupovat,tak jsem si koupila dvě trička,mikču a chlap kalhoty,měli krásný rifle,tak vzal rovnou troje :grinning: No to se neztratí...Odpoledne jsme byli u našich na ten tatarák a teď šel na pivo. Já koukám na Hříšný tanec a mám nějakou žravou,ještě že jsem nenakoupila nic sladkýho,jinak bych byla schopná sežrat tabulku čokolády.
Celé odpoledne se tady sype,všude krásný bílý sníh,jsem zvědavá,na jak dlouho. Takže zítra asi pojede Peťa lyžovat a já musím konečně žehlit. Mám tady plný 2 koše. A to žehlím jenom kapesníky,kalhoty a trička... Navíc mám na sušáku Simky prádlo,tak mám na 2-3 hodinky program. Nesnáším žehlení,to je pro mě ta nejhorší práce. Jenže věšet tak,abych trička nemusela žehlit, neumím... :angry:
Koukám po autosedačkácha je toho tolik,to bude teda něco až budeme kupovat...
7. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro dnešní večer a zítřejší den je ze mě slaměná vdova. Martin odjel do Prahy k ségře. Jeli tam s mojím taťkou opravit auto. Takže návrat až zítra večer.
My žádný zoubek ještě nemám,ale se mě zdá že se Míši tlačí spodní zub. Dnes byla nějaká protivná a snad 4 pokaděná. Jinak Míša chodí spávat tak kolem 8 a budí se kolem 3 na mlíko a pak kolem 7 vstává. Usíná sama a zatím se ním to daří. S Honzíkem je to horší toho musím chodit uspávat. Je to moje chyba že je tak naučený. Když měl půl roku a byli jsme v nemocnice tak jsem si ho tak naučila. :frowning2: Teď už se to špatně odnaučuje. Dnes spí se mnou v posteli.
7. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my máme autosedačku po Honzíkovi je od 9-25 kg babypoint zenit. Je polohovací a dost vysoká tak krásně viděl z auta ven. Teď má nania 9-36 kg. Mohl by mít už jenom podsedák, ale na výšku má 101cm tak jsem raději volili klasickou sedačku, ze které se pak podsedák udělá.
7. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj, jako bys psala o našem malém :slight_smile: furt sebou šije,mele,ruky nohy,no nezastaví se ani na minutu :confused: aktivka jedna :sunglasses: a s tím spaním přes den u nás to samé - zhruba každé 2-3 hodiny chce spinkat,ale vždycky tak na 45 minut,max hoďku (výjimečně), v kočárku dýl. Až si někdy říkám,jestli nespí nějak často,ale zas on to vykompenzuje tím neustálým pohybem a kratší dobou spánku asi.
Ale vidím, že ty nějak nemůžeš spát ve 2 ráno? :slight_smile:
8. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mlíkem to nebude .... to bude asi tím odvarem z maku :grinning:
8. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek