• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má doma takové šídlo :slight_smile: jj, také si říkám, že spinká tak často, protože to není žádná pecka, ale pěkný živel :grinning: dnes mi spal po obědě 2,5 hodiny :fearful: to už jsem ho chodila kontrolovat, jestli dýchá. no a když jsem na něj mrkla, zrovna se řehtal ze spaní na plné pecky :grinning: no, já občas jaxi nemůžu usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: spousta věcí v hlavě-ohledně stěhování jak a co zařídit, vymyslet atd... :wink:
8. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: tak takhle se dávají miminka do pohody.... :grinning:
8. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pár nových fotek v albu rodinka,pokud chcete kouknout....
Jinak děti už vypadají mnohem líp,snad z nich někdy umeju tu genciálku...
8. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den u nás to teda vypadá jnusně. Celou noc prší my se snad snihu ani nedočkáme. :frowning2:
Míša taky hodně živá někdy mě připadá že je žívá až moc. Neustále se přetáčí, snaží se lozit a jenom se řechtá nebo vykládá. Přes den toho moc nenaspí. někdy dopoledne tak 20min a odpoledne pokud spí venku tak klidně 3 hodiny, ale pokud spí doma tak to tak hoďku. Ještě že spí v noci. :slight_smile: Jinak je pohodář po tatínkovi.
9. led 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji...
Včera jsem zase zkoušela dát malou spinkat dřív a zase nic :grinning: Má ze mě srandu tak akorát. Usne,ale jak ji dám do postýlky,je vzhůru. Po 21 hodině když jí tam dám,tak spí. Je tak načasovaná.
Teď už mi tady kvíká,chce už jít zase spát.Dneska vstávala už v 8.30 :grinning:
Včera padal sních s deštěm,dneska zatím nic,tak snad ani nezačne. Odpoledne jdeme za Peťou do práce,tak snad nezmokneme.Chci se v DMku podívat na nějakej hrníček pro mrně,ať můžeme začít dávat čajík s příkrmem.
9. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj Vlasti, my už jsme nadobro ve sportovní.29,12 měl pavel narozeniny tak jsem mu řekla že ještě naposledy mu dovolím teda vzít první korbičku, ale vytáhnout pak mladýho ven to bylo unikum.být na mně tak by jsme jezdili se sportovní už dřív i když ta první se mi víc líbí. ted už chce v kočáře i sedět, venku se i budí tak to má tatka na co svést že je to tou korbičkou :slight_smile:
jinak Honzi se budí jako Jindříšek, ve středu mu bude p6ů0lrok, říkala jsem si že už by mohl vydržet dýl, ale naštěstí hned us+íná.
honzi mi pomáhá psát tak se omloouvám za písmenka navíc..ještě neleze a pomalu nic s ním neudělám, chce bavit..do lehátka už nemů1ý2že, sedá si v něm, nejraději by na nohy .od nového roku se mi otáčí na břicho i ve spaní zapnutý v pytli.
na zoubky je ještě času, čím dýl vylezou tím ,se říká že dýl vydrží
9. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem byla s malou v tescu jen tak se podívat a vytáhnout paty z domu,byly sme za segrou a už sme doma,jsem vyhladovelá,tak si ohřívám zbytky...holky jak ste na tom s hubnutím?já mám pořád 10 kilo nahoře a vubec to nejde dolu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..jak všichni říkaj,že pokud kojíš,pujde to dolu samo,a ono prd... :grinning: :grinning: :grinning: asi budu muset se sebou neco delat,i když to břicho už není jak v 5 mesíci,ale špečík tam je... :grinning: :grinning: :grinning: my sme dneska spali od 17.30 do 4.30,se napapala a naplno se probudila v 6.00 a už pak nespala,i když mamka by si dáchanec ješte dala... :sweat_smile:
9. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my pomalinku začínáme s jídlem,první mrkvička nám moc nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes: chce to čas,chudáček krásně otvíral pusinku a jak zjistil, co to je, tak se úplně otřepával :sweat_smile: a zajídáme to nožičkama,protože si je pořád cpe do pusy :grinning: tak dneska máme mrkvu aj na ponožkách :wink:

@druidee jj tak to chápu,starosti člověku někdy nedají spát :wink: kolikrát si jdu brzo lehnout večer, ať něco naspím a vždycky jak na sviňu nemožu usnout a když zaberu, tak sa vzbudí Fiťoš :unamused:

@tasmailla1 no já mám taky pořád nahoře cca 2 kg, a to cvičím, tak snad už to konečně zhodím ten přebytek

holky, ještě dáváte ty kapky BioGaya? mně teď dochází, tak nevím, jestli ještě koupit jedny, nebo už na to kašlat..

@misi.21 já jsem Filípkovi koupila od Aventu "kouzelný" :sweat_smile: hrneček s pítkem, ale tekutiny mu ještě nedávám krom MM
@micka1 jj taky máme takovou kecku ukecanou :grinning: až by mě zajímalo,co jako říká :wink:
9. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já kila shodila hned,mám ještě o pár míň,už v půlce šestinedělí jsem oblíkla starý rifle,ale to břicho mám hrozně vytahaný. Já se ještě nějak ke cvičení nedostala,ale už musím začít,ať můžu v létě do plavek.
@slena já chci začít s první mrkvičkou o víkendu a pomalinku bych chtěla i zkusit po obědě čajík,tak uvidíme,jak to půjde. Simka taky na lžičku otvírá pusinku,dávám jí od mala kapičky na lžičce,aby si zvykla,ale ona se do ní zakousne :sweat_smile:
9. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky jsem malého naučila na lžičku už od malinka - dávali jsme taky kapičky na lžičce,takže na HAM krásně otvírá pusinku :wink:
no já asi budu s malým jezdit od února na plavání, tak se děsím toho, jak budu vypadat v plavkách :sweat_smile:
9. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjj ráda bych nakoukla co nového ale nějak nestíhám :zipper_mouth: přes den není šance se sem dostat, odpo je tu manžel a po večer - nocích teď čtu ty upíry :zipper_mouth: tak PC ani nezapínám :zipper_mouth:
snad se máte všichni dobře, vánoce jste strávili v klidu :slight_smile: tahle zima mi fakt leze krkem ať jž je jaro nebo ať na chvíli nasněží jako
taky jsem se chtěla zeptat zda už máte sporťák a koukám že už jo, mě se do něj tááááák nechce ale budem muset, jako kdyby tam nemusel být fusak tak máme místa ještě dost, ale fusak ubírá tak 6cm :( a jídlo? no jelikož od silvestra už vůbec nekojíme tak už taky přikrmuju zeleninou a ovocem ale moc mu to nejede hlavně ta zelenina, první týden ok a pak se sekl a celé to prořve, přesnídávka sladká mu ale jede :zipper_mouth:
10. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zoubky nemáme a ani nejsou vidět takže asi jen tak nebudou
10. led 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem byli na kontrole u dr. Míša ještě je trochu zahleněná tak dobere mucosolvan a bude ok. Jinak váží 6800g a měří 70 cm. trochu nám zhubla při té nemoci. Jelikož na UM tak už může i maso. Takže už v podstatě bude jíst všechno. Zeleninu, brambory, rýžu, ovoce, přesnídávky, jogurt, polévku a teď už i maso. Polévku měla kuřecí z nudlemi a to ji teda moc chutnalo. :slight_smile:
Očkování jsem museli odložit tak prý stačí když příjdeme v 8 měsících, abychom nemuseli jet jenom kvůli očkování.
10. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne,
já mám doma takovýho spáče,že to snad ani není možný. Dneska lejdy vstávala v 11.15 a v 12.30!! už zase řvala,že chce jít spát.Ráno v 8 byla vzhůru,tak jsem šla na záchod,že si jí pak vezmu a když jsem se vrátila za pár minutek,tak spala... A to v nooci byla vzhůru na jídlo jenom jednou.Měly jsme jít dopo na návštěvu,ale to jsem musela zrušit. Mě přijde,že spí čím dál víc :slight_smile:
Teď je hodně na bříšku,už si hezky vyhraje a po kouskách se přemisťuje. Je sranda pozorovat,jak si ty kolínka rve pod břicho. A už párkrát se otočila i na zádíčka,tak nevím jestli to byla vždycky náhoda,nebo už na to přišla,že to jde i zpátky.
Furt mi chčije mlíko,já už dala majlant za prsní vložky. U dalšího dítka si koupím látkový,pokud budu kojit.
Přišel mi včera papír,že mi schválili těch 7600Kč,tak jsem zvědavá,jestli pak nebudou zase nějaký změny a taky mi to nezkrouhou. Mateřská přišla normálně,tak teď čekám,kdy bude chodit rodičák. Vůbec nevím,kdy by to měi poslat,jestli na začátku nebo na konci měsíce. Ono je to jdno,hlavně když to pošlou :slight_smile:
Uvařila jsem koprovku a jdu si stáhnout Vyprávěj,ať můžeme mrknout,až přijde chlap z práce.
10. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojky, tak to spaní vám závidím :slight_smile: my dneska šílená noc, malý se budil každou chvilku, plakal i ze spaní, tak jsem stála dvě hodiny nad postýlkou a nakonec vždycky skončil u prsa :confounded: kde samozřejmě hned usnul :unamused: no síla, nevím, jestli je to těma zubama nebo čím...?

@micka1 já myslela, že maso se může pomalu přidávat k zelenině cca od toho ukonč. 6. měsíce? ale nevyznám se v tom,akorát kámoška mně říkala, že asi po 14 dnech od zavedení zeleniny začala přidávat maso.
Tak si říkám, že to zkusím taky tak, potom za dalších cca 14 dní (to už bude mět pak malý 7m) přidám ovoce a nakonec ty kaše cca v 8 m, aspoň tak si to plánuju :slight_smile: uvidíme,jak mu bude šmakovat :wink:
10. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo jak si spokojená s tím infra teploměrem? Docela to teď taky zvažuju, že ho koupím...
10. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mně ještě žádné potvrzení nepřišlo, no su na to zvědavá... každopádně teď určitě najedu na "šetřící režim", na rodičáku budu mít sakra mááálo peněz :confounded: no co už nadělám, nejsu v tom sama,že, je nás tu kopa :slight_smile:
10. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to mě malá taky dělala,plakala i ze spaní a s pláčem se po hodině budila. Pak to přestalo a za dva týdny myslím vylezl zoubek. A teď u druhýho taky jednu noc často vstávala,ale nebrečela.
Mě taky dr říkal,že můžu začít dávat zeleninku a za dva týdny přidávat masíčko. Akorát mě mrzí,že nemůže ty jogurty.

A ten teploměr,jako zatím spokojená jsem,ale neměla jsem možnost ho vyzkoušet když je teplota. Když se měříme a srovnáme to s digitálem,tak to většinou souhlasí...
10. led 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena a usínání u prsa neřeším,mě tak usíná půl roku a myslím,že dokud budu kojit,tak to neodbouráme :grinning:

Peníze budou,my nebudem... Když jsme vycházeli když jsem brala neschopenku,tak vyjdeme i s rodičákem. Horší je,že potřebujeme došetřit peníze na přestavbu bytu a né zrovna málo,ale to se nějak udělat musí. My v podstatě potřebujeme kupovat jenom plíny a jídlo :grinning: Ještě že za to oblečení pro malou utratím jenom pár kaček.
10. led 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky tak - plenky a jídlo :grinning:
no prso je zkušený uspavač aj u nás, když nic nezabere jiného :wink:
10. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena teď asi od toho 6. měsíce. U Honzíka to bylo až od 8. měsíce. Takže mě to překvapilo že je to zase dřív. :slight_smile:
U každého dítěte mě to říkali jinak.
10. led 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě rodíčk chodí tak kolem 12 na účet.
10. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 aha,tak to ani nevím,že předtím to bylo od 8.m. Je fakt, že se to všecko pořád mění, za pár roků to bude zase jinak...

@misi.21 tak uvidíme,dneska jsem si ho u nás v lékárně objednala. No já to právě přikládám těm zubům,nic jiného mě totiž nenapadá :confused: ale děsím se dnešní noci :cry:
10. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 me rodičák přišel 9.1. ,poslali me symbolickejch 1200 kč,asi me to má vytrhnout z bídy, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no co už ,se budem oparvdu muset uskromnit,my v léte budeme delat děcák,malovat,koupit nábytek,tak musíme neco našetřit,ale teda nevím,nevím,co našetřím,no vyskakovat si teda rozhodne nebudeme a na nejakou dovču jít,to taky ne,to budou peníze jen na jídlo,krom toho každý máme splátky,takže já nic neušetřím...a jíst se musí...
10. led 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jaktože nemůže jogurty? já myslela,že tak od 9.m se můžou dávat :confused:
10. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena mě dr doporučila od 5 měsíce bílý jogurt. Tak dáváme bilou activii sladkou a piškot. Obyčejnou activii nechce.
10. led 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě přijde jenom pár korunek,ale jde mi spíš o to,že budu vědět,kdy chodí. To s 1200 Kč si můžeš vyskakovat celej měsíc,ne?? :grinning:
@slena
@micka1 no já jí to nemám dávat protože jsem alergička a malá má na tvářičkách pořád jakoby vyrážku. Tak aby neměla alergie po mě.Nemá to vidět,ale má je na dotek hrubý. Takže do roka nesmí nic z mlíka aní piškoty,sušenky,prostě nic z vajec,žádný ryby,houby,ořechy a i nějakou zeleninu a ovoce... :unamused: já myslela,že jogurt budu dávat hned :frowning2:
11. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to potom jo. Snad se ji to ztratí budete mít klid. :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my sme hnedka z ránky byly na gynde,prohlídka nebyla,jenom me napsal prášky zas na pul roku...a poté sme se byly podívat v práci,pred obedem sme došli domu,tedka obedvám a odpolko opet na velkej nákup,máme to dnes nejaký hektický....ale malá byla pekne usmievavá atedka sem ji dala do postýlky,tak snad usne,už je pekne unavená...
@misi.21 hele Míšo no naštestí nemusím vyžít z tech 1200,to by me nedalo ani na splátku,co mám.. :grinning: :grinning: :grinning: Krome toho sem dostala ješte doplatek za mateřskou,i když to moc není,ale neco málo tam je a ješte pak čekám,že me proplatej dovču...
11. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vím,no ono ani s těma 7600 si moc vysoko asi nevyskočíš :grinning: Mě teď přišlo pár tisíc za dovču a teď to bude za celej měsíc,už se moc těším :grinning: :grinning: Půjde to hned do kasičky na rekonstrukci :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek