• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
našla se další,co kradla fotky :angry: :angry:
11. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no už sem se s tím smířila,že budeme muset se pořádne uskromnit,takže v pohode....ty jo,ješteže jsem všechno smazala,i když sem fotky mela jen pro přátelé,ale človek nikdy neví,jak se nejakej idiot nabourá do tvých fotek...:slight_smile:
11. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a kde bereš ty informace?:slight_smile:
11. led 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 čtu krátké zprávy :slight_smile:
11. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sme si dneska udellala hezkej den,skoro 5 hodín sme brouzdali s malou a segrou po nákupech,koupila sem si ryfle,no konečne...a pak si šicli na kafé,me bolej pekne nohy,ale bodlo to,takhle vypadnout....a za týden v pátek trajtadadá smer slovač-odcházíme a budeme tam 3 týdny,už se moc teším...
12. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se máš...my byli taky na chvilku venku,ale jen na prochajdě.Jinak jsme zavření doma už skoro 14 dni kvůli neštovicím.Infekční už nejsou,ale prý díky nim snadno prochladnou,tak chodíme nabalení a ¨jen na chvíli.Zatím není žádná zima,tak to šlo.Být mrazy,tak nevylezem vůbec.Nevím,jestli půjde v pondělí do školky.Pořád je ještě fialovej od genciálky a má ještě pár strupů a dost fleků.Ono by to vadit nemělo,jen nevím,jak by se tvářily učitelky ve školce.
12. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dneska celý den u ségry. Teď si malá hraje a já mám nožky hore. Tátu jsme potkaly mezi dveřma,šel s chlapama na bowling,tak asi ani nebudu čekat :slight_smile: No jsem zvědavá,když jde zítra do práce :slight_smile:
Jdu naládovat jednu pračku a zítra hurá na žehlení. V sobotu jsem vyžehlila všechno,byly toho dva koše,tak si to teď nechce zase nechat najednou,ale u mě to tak za pár týdnů zase dopadne,se znám :grinning:
Za chvilku ulice,koupat,nakojit,uklidit po koupandu a chrnět...
12. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a miminka, no už teda trochu přerostlá miminka :grinning: nějak nemám chuť a ani nestíhám dočítat, Míša bdue mít narozky, tak sjem si byla nakmoupit co potřebuji na dort, předtím sjem měla já narozky, sháněla jsme myčku, teď zase sháním jakej koupit foťák a už mě to nebaví :rolling_eyes: no ej stále co dělat, navíc jsem teď měla Michalku doma nemocnou-sedlo jí to na průdušky a konečně jdeme na alergologii na vyšetření, sice až v březnu, ale budeme vědět co a jak :wink: jiank Verunka už má dva zuby, plazí se po celým obyváku kam potřebuje, sedí zatím jen, dkyž jí trochu člověk hlídá, zatím nemá ještě stabilitu na dlouho :grinning: no a teď marodím pro změnu i já :angry: jinak nic novýho, manža stále v práci, sníh tu vůbec letos nebyl, jen jednou spadlo pár vloček a nic :angry: a pěkně mě to se.e :frowning2:
12. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky a děti
tak Honzík už ve školce dobrý. Spal 3 dny ve školce a už je to ok. Asi měl nějaký týden vzdobru kdy tam nechtěl být. Máme dohodu že pondělí a pátek bude chodit po obědě. Takže budu mít tři odpoledne klidu. Je to blbé, ale docel a se těším. Přece jenom udělám doma víc práce než když jsou oba dva doma. :slight_smile:
@misi.21 o žehlení mě ani nemluv. Máme toho už 3 koše a pořád se k tomu nemůžu dokopat. Teď mám nachystanou další pračku. Vždycky když dožehlím tak si říkám že to nemůžu nechávat až na poslední chvíli, ale pokaždé to tak dopadne. Budu to muset vyžehlit i když se mě nechce. :angry: Budeme mít týden návštěvu a neměli by kde spát. Prádlo mám naskládané na postely.

@ssimmikk my nemáme ještě ani jeden zub. Sanží se lozit a tam kde nedoleze tak se překulí. :grinning:
13. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 takže stále bezzubí....není kam spíchat :wink: jj, přesně, kam to nejde se odpravit plazením, tak tam se dokutálí :grinning: to Míša moc nelezla, nechtěla, ona začla v 8měsících rovnou ťapat :grinning: v půl roce seděla úplně sama jedna radost, jsou každá úplně jiná v tomhle směru, ale nerváci jsou obě dvě :sweat_smile: jak jedné nebo druhé něco nejde, tak to se vztekají :astonished: Copak Honzík nechtěl do školky? :confused: A nevgím proč by to bylo blbý, že se těšíš, že bude Honzula ve školce 3dny spávat, jen si odpočni a máš pravdu, přece jen, když ve školce spí, tak máš víc času něco udělat a je to rychlejší :wink: takhle, když jde M po obědě, tak já ráno vedu tam a v poledne už zase letím pro ní, to tak uvařím, jako nevadí mi to, ale je to takový hektický :sweat_smile:
13. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je krásne,svítí sluníčko,ale ta zima tam,fouká peknej severák,tak dneska na prochajdu teda nepojdeme...:grinning:
@misi.21 hele holka,když si tak pilná jak včelička,taky mám neco na žehlení,nechceš se stavit??? :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1
@ssimmikk no holky,koukám už to máte veselý,když vám mimi lezou,nebo se plazej,naše naštestí je ješte rozumná atohle me nedelá,sice se pořád prekuluje na břicho a spátky neumí a když je unavená,tak na břichu začne řvát...a takhle hezky na břichu se jedine točí kolem dokola,ale žeby se plazila nekde o 2 metry dál,tak to ne...

Už ale tedka přemýšlím,co budu delat,až bude lozit,mám v obyváku na zemi plno kytek a nekteré sou i jedovaté...jak to máte vy holky vyřešené s kytkama?manža říkal,že je budeme muset nekam dát,ale já nevím kam,pořád budou muset být na zemi,sou věčší,takže na stolek je dát nemužu..
@ssimmikk tak koukám doma to máte veselý,tak at si brzo taky fit...:slight_smile:

No my zatím taky bez zubu....-D
A jak to holky deláte se sezením?dávate třeba na chvilku mimi sednout na gauč? nebo čekáte až na to přijede mimi samo a sedne si?vím,že za naších malých času nás maminy posazovali,jen me se to nechce,ani to není správne,až bude Šárka na to připravena sama si sedne a hlavne máme na to ješte čas...
13. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hele já zase teď furt peru a už mám další košík skoro plnej,tak budu ráda,když se k tomu zase dokopu doma :grinning: My jsme poslední dobou hrozní čuníci. Peru jak po pětičlený rodině. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejvíc toho má samo táta. Mě na doma stačí jedny tepláky a triko a ven jedny rifle a triko,ale on se každej den do práce fintí :grinning: Snad tu pračku brzy zhuntuju,nejsem s ní vůbec spokojená... Né,ještě musí nějakou chvilku vydržet,ale až se podělá,tak mi to vůbec nebude líto.
Sedět malou dávám,ale jenom když je na klíně,nebo na přebalovku a vytáhne se do sedu. Už jsem i zkoušela,jestli bude sedět sama na zemi když ji dám,ale to jenom chviličku a jednou. Ale přece ji nebudu nutit ležet,když se sama vytahuje. To by byl celej den řev :slight_smile: Na bříšku je teď strašně ráda,hezky si vyhraje a tak metr se posune,ale ještě neví co a jak. Pomalu ale jistě začíná přicházet na to,že se jde otočit i na záda. Už se jí to párkrát podařilo,ale většinou ještě řve,když chce otočit. Jenže mě přijde,že chce otočit jenom proto,aby sebou zase mohla mrsknout na bříško.
Já moc kytek nemám,jenom na okně a pár na skříňkách v obýváku,takže tohle řešit nemusím. Naštěstí. Spíš musíme nějak zabezpečit šuplíky a skříňky,aby se tam pak nedostala.
Jo a už jsem prkrát ucítila zoubky na bradavce :slight_smile: Vždycky to bylo v polospánku nechtěně,ale docela se vždycky leknu. Takže buď ráda,že žádný nemá. Až přijde na to,že se dá kousat a bude to dělat naschvál,tak odstavuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás trošku napadlo,je celkem hezky,ale taky fučí a to posledních pár dnů pořád. Takže zase půjdeme za Peťou do práce a pak se chci stavit do papírnictví a začít psát Simonce takovej deníček. Píšete někdo?? Já myslím,že až bude dospělá a bude si číst svoje dětství,že to bude hezký. Mě by se to líbilo,škoda že nám nic máma nepsala... Byla by to krásná vzpomínka.
13. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás teď padají přímo hrudky sněhu :confounded: a to jsme chtěli jít ven.
Vypadá to,že máme na cestě 2.zoubek - už ho tam vidím,ale ještě není prořezaný, zato ty noci teď stojí za to :angry: :angry:
Filípek dostal svoje 1.botičky :slight_smile: babička mi koupila,má nějakou slevu 40% v obuvi,tak mu koupila botičky :sunglasses: a maminka si tam taky půjde vybrat :wink:
Jinak malý zatím neleze,sice by chtěl,ale ještě neví jak,akorát se točí kolem svojí osy,to jo,to by mu šlo :grinning: akorát se ani nepřetáčí na bříško,umět to umí,už to párkrát zkusil,ale od té doby nic,přijde mně,jakoby se mu nechtělo nebo co,přitom jinak je akční až moc :sweat_smile: tak nevím no,ale doufám furt,že prostě jede svým tempem a začne se přetáčet.
Dneska zbaštil prcek k obědu zemák s brokoličkou,to mu šmakovalo :slight_smile: a za chvilku bylo v plence 1."tuhé" hovišo :grinning: :grinning: jsem volala na mojeho,ať se jde podívat,že Filípek vykakal svůj 1.opravdický bobek :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 sedět malého nedávám,akorát když je na klíně,tak v podstatě sedí sám,nechce být o mě opřený,ale přitahuje se do sedu :wink: já myslím,že až na to přijdou prckové,tak to půjde samo :slight_smile:
13. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si v prosinci stěžovala na krámy, že přišly a teď se nějak nedostavily... tak nevím,či je to normální,nebo su v tom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by mě asi je.lo :zipper_mouth:
13. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk minulý týden nastoupil v úterý a spadla na něho kuchyňka tak ve středu šel trošku zamračený a když jsem došli do školky tak uviděl ve třídě dvě maminky tak začal brečet že chce abych tam byla s ním. Ve čtvrtek ho vedl Martin tak to řval už z domu že tam nechce jít a že tam nebude, v pátek to samé. Přes víkend jsem ho vyptávala co mu stalo že takovu dělá. Tak nechtěl tam být sám a že když jsem doma tak on bude se mnou. To už jsem chytala nerva co s ním budeme dělat. Tento týden to celkem šlo akorát zkoušel abych ho brala po obědě. Tak jsem ho přemlouvala a podplácela aby tam byl i odpoledne. Vypadá to že už se uklidnil a bude to dobrý.

@misi.21 my máme knížky do který jim to píšu. Mě mamka taky psala takovu menší knížku a je to sranda si to přečíst co jsem děla kdy jsem se všechno naučila. Jenom mě to psala do 2 let pak už na to neměla tolik času. :slight_smile:
13. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kvítka pryč, není to sranda :unamused: já jsme is po Míši nechala jen sloní nohu, ibišek atd., prostě ty nej a zbytek šel z domu, bohužel, ale dítě je přednější, já mám ibišek velke, takže ho ošmikám na minimum a šoupnu nevím kam zatím, asi na skříň na chodbě a buď poroste nebo zdechne, sloní nohu dát na policu a zbytek mám povýš :wink:
@misi.21 já holkám psala do roka, takový to album a Míši mám co se kdy stalo na papíře, jak nebude vše tak hektický, tak koupím nějáký pěkný blok a napíšu jí to tam :slight_smile: jinak s tou pračkou, si teda nějákou vyhlídni, pak vybírat pračku ze dne na den nebo prát v ruce není moc sranda :grinning:
@slena já jsme nedostla menses od listopadu, už sjem si dělala i test a byla jsme teda pěkně KO, naštěstí jsme je dostala, konečně, už jsem totiž měla i namířeno na gyndu :sweat_smile:
@micka1 Míša měla takový období, musela jsme jí ze sebe strhávat a pak byl zase klid, asi to zkouší, nebo nevím :astonished:
13. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já se "uklidňuju" tím,že je to eště takové rozházené tím porodem,kojením... Test si zatím nedělám,nemám odvahu :sweat_smile:
14. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena no já jsme is to taky říkala, ale byla jsme na nervy, protože jsme to měla pravidelný a najednou po půl roce tohle, měla jsme to v půlce listopadu, celej prosinec nic, až teď jsem to dostala, takže skoro po dvou metrech a to jsme byla už fakt KO, že jsem v tom :unamused: hlavně kvůli tomu, že bych stejně miminko nedonosila, né že bych šla na potrat, ale už po Míši to bylo nahnutý a teď po Verunce je to v čudu, další už teda nechceme, ale snad se dám ještě aspoň do kupy :sweat_smile:
14. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem to právě dostala poprvé od těhu v prosinci a teď 2.nadílka nepřišla,tak nevím,uvidíme :wink: tý jo,tak přeju,ať sa dáš do kupy :wink:
15. led 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím u nás je pekná kosa -7 stupnu,ale zas tam krásne svítí sluníčko...odpolko jedu se segrou se přihlásit do autoškoly,chceme začít začátkem března,ale už tedka mám z toho peknej strach,že či to zvládnu a pak učení a skoušky,moje hlava už tohle moc nebere,ale budu muset,ridičák potřebuju,nechci bejt pořád závislá na manželoj..
16. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím do mrazivého dne, i u nás je -7.
holky přišly už všem peníze? mě hned 5.1 ze Žďárky socky za mateřskou jak jsem byla zvyklá, ale už jen za půl měsíce a pořád čekám kdy se k tomu Kolín dostane a pošle mi tu druhou půlku už jako příspěvek a pořád nic. říkám si jestli si tam nemám zavolat, ale papíry jsem dala včas a i mi přišlo potvrzení dávky domů.
@tasmailla1 Taky jsem si dělala řidičák až když jsem měla Lénu, Byla skoro jako teď Honzík a jsem ráda že jsem se do toho pustila, bez toho bych už existovat nemohla, kor když mám chlapa věčně pryč. Určo to zvládneš neboj :slight_smile: kor když tam nebudeš chodit sama
16. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no me za prosinec přišla i mateřská i pak rodičák ,ten me přišel 9.1.jj jsme si říkala,že ridičák už jsem si mela udelat dávno,kdž jsem byla mladší,tedka jak je človek starší ,tak si moc vecí uvedomuje a o to má věčší strach...
16. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přeji vám hezký večer. Dnešní den stál za kočku. Martin je marod, ale musí na noční do práce, Míša má pořád rýmu a s Honzíkem jsem byla dnes u dr tak dostala antibiotika. Kašle už měsíce teď bral 10 dní stoptusin a kašle pořád navíc ho včera začalo bolet ucho. Dr se dívala do ucha tak to má z rýmy a ten kašel mu trošku zasáhl průdušky tak to raději přeléči antibitoky aby se mu to nerozjelo ještě víc. Že ten kašel u něho trvá už dlouho tak se tak rozhodla. Dívala kdy měl ATB naposledy tak zjistitla že někdy v červnu. Mám jit na ORL kvůli nosním mandlím. Mě už z toho klepne. :angry:
@tasmailla1 řidičák je dobrá věc. Já si nedovedu představit že bych ho neměla. Je teda fakt že já jezdím od 18 a dost mě to baví. Pomalu nenechám řídit ani Martina. :slight_smile:
16. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Mně chodí rodičák vždy k 7. v měsíci, ale všude je to jinak :sweat_smile: tento měsíc mají někde i problémy s vyplácením kvůli novýmu systému či co, vím, že se o tom holky na netu bavily :unamused:
17. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, slyšela jsem to pak v tv že má problémy hradecký kraj, no zřejmě není jedinný, počkám do pátku a pak tam zavolám. spíš už kvůli tomu abych tady nečekala a ono mi tam něco chybělo, ale bylo by to divný když mi to potvrdili
@ssimmikk
17. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to ti dojde neboj, nevím jaký je u vás výplatní termín, všude je jiný, ale už by jsi to měla sakra dostat, protože je 17., tam dkyžtak zavolej a poptej se :wink:
17. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa mě to přišlo kolem 10tého. Mateřská i rodičovská...

Přeji hezký den,u nás začala ta pravá zima,krásně bílo a pořád chumelí. Akorát teda nevím,jak budu valit kočár,když není prohrnuto. My máme tenhle týden službu na sníh,tak to budu muset jít udělat,chlap přijde dlouho,barák plnej důcodců,tak ať sebou někdo neflákne...
Včera jsem v Rosmanu koupila Pampers active baby za 299 kč 2 ks. Ještě 10% sleva,tak si myslím,že to je dobrá cena. Tak je vyzkoušíme a kdyžtak ještě pro pár balíků zajdu,ať je zásobička. :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prima, takže se mi potvrdilo to moje divný když mi přišlo potvrzení příspěvku..tam totiž bylo že mi přiklepli 7600,- což je postaru ale když jsem odevzdávala papíry na sociálce tak mi paní říkala že už spadám do toho od nového roku, což bych měla brát míň. Teď mi přišel papír s novým formulářem a jako že žádám o změnu..takže to zřejmě špatně zadali a teď jim to program nebere..to bych se na to vy..a doufám že se tam zítra poženu a budu tam hodinu stepovat..s penězma tímto jen tak honem nepočítám :angry:
17. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a kdy jsi dávala žádost?Mně totiž taky před koncem roku přišlo,že mi přiklepli 7600 postaru.Takže můžu očekávat nový formulář?To mě teda dost štve...
17. led 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek