• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj holky,tka dneska to byl pernej den,dopolko stráveno u zubáka,ješteže existujou injekce,jinak bych se z toho zvencla,pak v práci sem byla na chviličku,pak sem potřebovala jet za mzdovou účetní,no samozřejme mela školení,takže tam nebyla a ješte u mýho obvodáka,aby me potvrdil žádost o řidičák a aodpolko ms ebyly s manžou na cvičáku,konečne sem si vyskoušela jízdu v aute,ale teda řeknu vám,je to strašne těžký,takže no nevím,jak to zvládnu,je toho tolik a já taková bezradná...tak snad to zvládnu,když to zvládli jiný...to je jak s porodem,taky človek má pocit ,že ho nezvládne,ale pak si řekne,když to zvládlo plno ženskejch přede mnou,tak to musím zvládnout taky...a naplno začnu v autoškole být od pulky unora,kdy se vracím ze slovače... :slight_smile:
@lebapa
@petrunka01 ty jo holky,tak tomu nerozumím,mne totiž taky přišlo,že me odklepli tech 7600,takže mne asi taky pak omejou,když me přijdou domu papíry,abych je vyplnila nanovo s tím,že spadám do tý nový varianty,ale dokud nebudu mít na učte,že sem pak dostala tech 7600,tak budu pořád jak na jehlách...
17. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hele mě taky přiklepli 7600 a za prosinec jsem měla ještě doplatak a přišlo to. tak si myslí,že pokud ti už něco za prosinec přišlo,tak můžeš být klidná...
@tasmailla1 hele já si řidičák ani dělat nebudu,protože pro mě je řazení prostě nepochopitelná věc :grinning: Ale já teda ani nemám potřebu.

U nás se furt sype a fouká,dneska ani nejdeme ven.

Holky jak se přenáší neštovice?? Když jsme byli v baráku,kde je mají,ale bydlí v patře a my byli dole?? Můžeme je dostat???
17. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Mně za prosinec nepřišel rodičák,mám zažádáno až od ledna.Tak právě nevím...Neštovice nevím,ale myslím,že by musel být přímý kontakt.Já si pro ně došla ke švagrovcům,takže si kluci hráli a pak se za dva týdny osypal Šimonek a pak i Kačenka.

@tasmailla1 neboj...když jem si udělala řidičák já a řídím,tak už to dokáže každej.Já jsem nervák a trochu střevo a jde to docela dobře.Dělala jsem si ho poměrně nedávno,na mateřský se Šimonkem,budou to tři roky a jezdím dost a myslím,že i docela dobře.
17. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hm,tak to ti to přijde určitě. Mě bylo řečeno,že pokud se žádá od 1.1 2012 ,tak už je to po novu. Já právě žádala od 25.12 2011 tak my to ještě vyšlo. Ale uvidíš,mají v tom bordel.
17. led 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ono je to právě tak, podle toho kolik ti počítali tu mateřskou z platu.jelikož jsem brala mnohem víc a končila mi 16.12. nemusí mi socka doplácet nic do konce měsíce, tudíž mi tam řekla paní že na mě platí už ta nov
á verze, že kdyby mi to vycházelo v přepočtu že bych nedosáhla na to denní minimum tak by mi to museli jakože ještě v tom prosinci doplatit a to pak spadám do té staré, proto jsem na to koukala jak blázen že mi to přišlo jinak. právě, dokud nejsou peníze na učtě vyhráno není :frowning2: . snad si tam raději zavolej, sami v tom mají asi zmatek. ale doufám že to zblbli jen u mě a u vás to bude v poho, jen mají zdržení s platbami,2322
17. led 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 určo to zvládneš, chce to vyrazit někam kde nejezdí moc aut a hlavně nezmatkovat a za chvíli ti to ani nepřijde..chce to holt trening.
@misi.21 taky si myslím že by museli být u sebe, nejlépe na sebe sáhnout nebo být v blízkosti. u nás je holky měly jedna za druhou a do třetice je dostal i tatínek :sweat_smile:
17. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no,obávám se ,že mi přijde taky změna,mám to stejně jako ty
17. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Pampers active baby, top jsdou ty zeleno-modrý Pampersky? Pokud jo, tak jako velikost a kolik kusů a za kolik kč? Už mi nějak dochází zásoby :(
18. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo a hrozně závidím sníh :cry: já chci takýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a neštovice se přenáší, když se po někoms neštovicema napiješ atd., nejde to vzduchem :wink:
18. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hele já koupila 4ky,je to to větší balení,to Economy. Tak jich tam je 82 za 299 A já mám do rosmanu ještě ty slevy 10% Takže mě to vyšlo ještě líp. 4+ a 5ky mají taky za 299,ale nevím kolik kusů. Ségra je brala a říkala,že vyjdou tak na 4Kč kus.
18. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a k tomu sněhu,včera celej den sypalo,tak jsme ani nešli ven,ale dneska nesněží a krásně svítí sluníčko. Takhle si tu zimu představuju. Přes silnici máme kopec a školku,tak koukám,jak tam dovádí :slight_smile: Už se těším,až příští rok taky vyrazíme...
18. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 tak to ej dobrá cena a kde ty 10%slevy bereš? Tam se dá nějak registrovat? My máme plinky Pampers 4+, ty už mi došly, tak sjem načla teď 5ky, musím doplnit zásoby :slight_smile: takže dnes bych měla jet směr rossman :slight_smile:
18. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no ona teď ty slevy roznáší kámoška,tak jich mám hromadu. Je to vždycky na celý nákup. Jsou to takový letáčky a v tom je vždycky 6 slevových kupónků. Klidně bych ti poslala,ale teď jsem koukala,že tam je napsáno "Platí pouze pro Žďár nad Sázavou!" Tak má asi každý město svoje.Dřív to občas přišlo poštou. Ale zkus se zaptat přímo v drogerii,třeba to tam mají a ani o tom nevíš... Snad je ta akce na plínky všude,to nevím. J do letáků nekoukám,jen jsem šla do drogerky a tam to viděla v regálu,tak abys mi pak nenadávala,že si jela zbytečně :sweat_smile:
18. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 v pohodě, dnes jedu do Penny, mají mít Linteo ubrousky 4balíky za 80kč, tak snad budou mít a zítra nebo nějáký den snad trumfnu toho Rossmana, hlavně, že jsme kolem něj včera šla :angry: :grinning: já tam kupovala před měsícem takhle levný Pampersky, tak možná to mají nějak dlouhodobě, uvidím, děkuju za info :slight_smile:
18. led 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Linteo ubrousky už máme doma,josu docela dobrý.Možná koupím ještě balík,se vypaltěj.Já mám Penny kousek od baráku.Zítra zkusím toho Rosmanna.
18. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk taky kupuju linteo ubrousky modrý v makru a jsou nejlepší,jen tam stojej trošku víc než 80 kč,my ani penny ve meste nemáme,až nekde za mestem je...:slight_smile:
18. led 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Používám Linteo a ty z DMka a jsme s nima nejspokojenější, i když se mi už u 4balení Linteo stalo, že byly nadmíru mokrý :unamused: a za 80kč 4balíky, to je cena nádherná, mám jich doma 5, takže celkem 20balíků, víc jsme teda s kočárem a Míšou nezvládla, protože jsme jely přes celý město :unamused: jinak bych si vzala aspoň 10 balíků po 4ks :grinning:
18. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koupila 2 balíky plínek a zítra vezmu ještě 2 a zase bude trošku zásoba. Potkala jsem známou a divila se,že už začínám používat 4ky :grinning:
Ubrousky kupuju v DMku,nakoupila jsem jich hromadu na slevový kupónky a teď si myslím,že by měla knížka slevová zase přijít,ne?? Nevíte jak to je? Já myslím,že po půl roce. Tak tam zase určitě budou i pampersky plínky,tak to pak musím propočítat :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty Pampersky v tom Dmku právě nevychází nějak zázračně ani na kupony :unamused: jinak na ty ubrousky z DMka moc kuponů nebylo, myslím, že na dva balíky po čtyřech, ne? Což je málo :frowning2: mohly by tam dát alespoň 8kuponů :sweat_smile: Myslím, že by měla knížka přijít, ale nevím zda chodí po půl roce nebo po roce, už si to nepamatuju :frowning2: ale taky bych nějákou uvítala :wink:
18. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,myslím,že knížka z DM by měla dorazit někdy po půl roce.Mně už kupony na ty ubrousky došly,ale bylo jich víc,tuším,te´d nedávno jsem dávala poslední.Jinak já kupuju ty jejich plíny Babylove v krabici a mám většinou kupon na 25% na výrobek,tak to vychází docela hezky,teď ty čtyřky něco málo přes tři koruny.Zkusím zítra toho Rosmanna,ale už mi tu akci hlásilo několik lidí,tak se obávám,že bude vybrakováno.
18. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno tak dnes jsme po dlouho době měli hezkou noc. Míša se vzbudila jenom ve 4 na jídlo a teď ještě spí. :slight_smile: Aspoň jsem dospala to co jsem byla v týdnu vzhůru s Honzíkem. Ten dnes spal u našich a Martin měl noční.
Míša už se snaží krásné lozit. Už zjistila na co má ruky a tak se snaží to zdokonalovat. Takže už mám definitivně po klidu. :frowning2:
Od včerejška už se Martina nezbavím. :grinning: Už má přepsané trvalé bydliště.
Naši jdou dnes objednávat dovču tak se rozhodli že si vezmou Honzíka sebou k moři. Ten včera lítal nadšením po baráku. :grinning:
19. led 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ssimmikk no uvidíme,když bych to vzala na kuponky + slevu na celej nákup,vůbec nevím,jak to vychází. Ale na ty ubrousky toho muselo být víc než 2,protože jsem měla nakoupeno hodně do zásoby,ale nevím,jestli jsem to nevzala někde jinde,nevím teda kde.
@petrunka01 no včera už toho tam měli pomálu,tak dneska valím zase,ať ještě něco je. Měli tam napsáno,že je to do soboty.
Teda né že by se mi chtěo ven. Zase sněží. Včera bylo nádherně,dokonce jsem přišla domů dýl než chlap z práce,což se mi teda dlóóóhou nestalo.
Včera jsem vyžehlila a dneska zase peru a skládám suchý,ale po dlouhé době jsem se podívala na dno koše na špinavé:slight_smile: Dneska nemusím vařit,tak uvidím jaká bude Simča,ale mám v plánu dopoledne proflákat u telky :grinning: a taky musím konečně vyprat peřiny,už se na to chystám 2 týdny.

V neděli teda začínáme s tou mrkví,dr říkal,že od půl roku už musíme. V sobotu nám jede táta na hory,tak tady budu mít celej den kámošku.Doufám že nebude hnusně a nebude muset být zavřený doma...
19. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
včera jsem zkysla na té sociálce hodinu a 3/4.ještě že honzík je tak zlatej jak když ví že musí vydržet a i si protáhnul o hodku a půl jídlo. paní mi řekla že den před tím byly teprve na školení, poslali mi formulář do kterého jsem si měla vepsat kolik chci měsíčně brát..takže prý jakoukoli částku ale max . 70%denní dávky co jsem brala mateřskou a jestli si tím vyberu peníze za dva roky a třetí budu zadáčo doma to už jim je jedno.ale moje papíry s denním výměrem někam posílali a neměli je ještě zpět tak jsme tam dali klasika co bych brala za stara s tím že za tři měsíce si to můžu změnit. no kocourkov. vzala jsem si zrovna papíry na přídavky ale myslím že i s dítětem navíc ještě na ně nárok mít nebudeme když se to bere zpětně.

"užívám" poslední dny volna, od února nastupuju znova do pracovního procesu. 3x v týdnu odpoledne buď od 12 nebo od 13 hod-to ještě není jistý do 16 hod už budu pracovní.
na jednu stranu se mi nechce, na druhou si zas říkám že se mi s mladým doma pracuje hůř, všechno do práce dělám mnohem dýl, i když denně zase nedělám.a hlavně odpadá mi tím ten stres kde najít práci po mateřský. než se babi vrátí z procházky tak budu pomalu doma, ale lehko se mi zkraje jezdit nebude, než si zvyknu :frowning2:
19. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
hlásím půlroční prohlídku-63,5 cm a 6680 g.Není to zrovna macek,ale s porodní váhou 2,7kg je to docela dobrý,ne..?
Pak jsem si sjela do města na stříhání a vzala u toho útokem toho Rosmanna.Huggies už měli jen malý velikosti a ty Pampers jsem nakonec taky nevzala.Místo toho jsem vzala jejich babydream,v krabici 80 ks za 289.-.Jsou to ty samý,co kupuju v DM,ale o pade levnější.Akorát v DM budu mít zase slevu 25% na jeden výrobek,tak to hodím příště zase na plíny.Ještě jsem si koupila barvu na vlasy,tak zase budu kočka.Navíc mě kadeřnce potěšila,že vypadám,že mám zpátky svoji váhu.Nemám,ale hlavně mě štve povislý břicho..ale v oblečení docela dobrý a potěší to.
19. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa týjo,do práce..ale možná by mi to ani nevadilo,na pár hodin.Aspoň se odreaguješ a vyčistíš hlavu od rodinných záležitostí.Ale asi by mi stačilo tak 2x týdně.A udržet si práci do budoucna,to je dneska jak vyhrát jackpot.
19. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamušky a mimuška :slight_smile: u nás je kopa sněhu a furt sněží,hned bych jela někam lyžovat...
no vidím,že s tím rodičákem je to všude stejné, já jsem to vyplňovala aktivně už v prosinci,ale mám na to nárok až od 1.ledna,takže minulý týden mně volala baba ze socky ať přijdu znova vyplnit už ten nový formulář,no děs běs :(
19. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vůbec vám to lítání po sociálce nezávidím. Já jsem byla jenom zanést papíry že Martin ukončil rodičák a když viděla kolik je tam lidí a jak se dohadují a ty baby tam pomalu samy neví co a jak tak jsem ráda že to máme vyřízené.

@lebapa já chodím 3 za týden uklízet a je to skvělé odreagování. Mám to sice jenom na hodinu než uklidím, ale i tak je to super. Když jdu pěšky tak mě to zabere hodinu a půl. Penízky se taky hodí. :slight_smile:
19. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dáváte už někdo prckům kukuřičné křupky??
19. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 z kama ze Slovenska pocházáš? Já tam hrozně rádá jezdím - hlavne Tatry a Velká Fatra :slight_smile: paráda :slight_smile: už sa těším,až vyrazíme aj s Filípkem
řidičák určitě zmákneš,neboj ;) aspoň přijdeš na jiné myšlenky zas, člověk sa odreaguje,když dělá aj něco jiného než byt furt furt furt s prckem... já hrozně ráda řídím,ale je fakt,že někteří lidi za volantem sa chovají šíleně,ale neboj,to bude v pohodě!
19. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já už ano, dycky tak jednu dvě křupičky a pepča je moc rád ožužlává:slight_smile:
19. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek