• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@leia1 díky za info :slight_smile: já je mám koupené,ale zatím jsem nedala...
19. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska vubec nestíhám a dneska sem v cechách poslední den,zítra odjíždíme na slovač,jéje já se tak teším a o tři týdny holky nazdar,mejte se moc krásne,at mimouškové moc nezloběj...dopolko sme byly u pediatra a v 6 mesících máme 6880 g a 69 cm,no je to proste naše žížala,i když není vychrtlá,je tak akorát,doktorce se líbil její vývoj,jak se snaží posadit a překulit a už máme dávat kašičky ráno a večer a v poledne zeleninu,tak sem tedka večer skusila dát kaši a spíš byla venku než v puse Šárky,neví,jak použít jazýček,aby tu potravu posunula dál,ale praxí to určite vycibríme, a pak v sobotu už bude mít zeleninku na obed,zítra ješte ne,když budem skoro 7 hodin cestovat...
@slena sem z liptova,teda oblast pod Tatrama,je tam nádherne a sníh... :wink:
19. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hlavně si to užívej. Měj se hezky. Kousek od Liptova jsem byli loni na dovči. Letos jedeme Starý Smokovec.
19. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj tak tam je určitě krásně, tak šťastnou cestu, ať se tam máte moc dobře :slight_smile:
19. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo a buď v klidu,taky mám doma takovou žížalku ;)
19. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj, já dala Honzíkovi včera poprvé kukuřičný plátek a dneska dostal taky a byl spokojenej..spíš se na tom i na chvíli zabaví. Léna na tyčinkách před 13 lety vyrůstala, bez nich bych si asi ani kafe nevypila..jé to byl raubíř, ještě že je Honzík klidnější. S tou sockou jsi na tom stejně jak já, jen s rozdílem že mě poslali formulář rovnou dom. měl tam být i podpis chlapa, nevím jaký jsou u vás, jestli ti dovolí na místě ho jako podepsat. naštěstí byl zrovna můj doma tak tam mají originál :slight_smile:
@micka1 to si myslím že jsi ráda za takovou práci. i když to je taky ruční práce a na tělo nic moc když toho doma máš stejnýho taky dost, ale už jen to že nemusíš dalším smyslem poslouchat jestli ti Míša nepláče nebo Honzík někde nevisí :dizzy_face: . já budu dělat smlouvy a jiný papírování, donutí mě to zapojit mozek a úklidu tam teda budu mít taky dost. teď tam chodím čas od času poklidit ale jen prach a pod. počítám s tím že z kraje asi budu mít v ruce víc kyblík s hadrem. časově mi to vyjde tak na 4 hod. původně jsme se bavili 2x v týdnu, holt vybírat si nemůžu. ale je to moje max. s hypo a třema dětma to v tomto státě bohužel nejde, kor když teď pánové nahoře změnili diety, takže to co chlap měl dietu za 12 hod teď musí být venku 18 hod. a to je sakra rozdíl, většinou se totiž stíhá vrátit do cz dřív a pak má smolíka..
19. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Šárinka je hezoučká, pěkně dlouhá a když má takovýho pohybu nemá z čeho moc ukládat..holt celá mamka.. užijte si volno doma, musí tam být teď krásně
19. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vždy jen namrknu a jdu ... mám teď dost práce a vyřizování , za chvíli se stěhujeme , tak pomalu vše chystám a balím .... s Vlastou jsme měly stejný termín porodu a teď i stejný termín stěhování :grinning:
Jinak u nás nic novýho , jen chvíli Niki stávkovala s jídlem a je jakási víc unavená. Ale nemrčí ... tak jestli na ní leze jarní únava ...? :grinning:
Včera jsem dala kosovi jablíčko na balkon a celý ho zdlábl :grinning: Seděl tak dlouho dokud nezbyla jen šupka ( a hovínka ) :grinning:
Byl u nás sníh už není ... rychle to roztálo ...
@lebapa Tak co Leni pomohly Vám ty testy malinko? Co jste vybrali? Koukni se co vybrala Vlasta ... je boží :grinning:
@tasmailla1 Pěknou dovču ... bereš sebou lyže? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přejeme... :slight_smile:
Tak včera u nás od rána chumelilo a já chtěla jít do té drogerie,ale furt jsem čekala,že se to venku trošku zlepší,no nakonec jsme šli v dešti a Simouš ještě usnul,takže jsem s ní pak stepovala půl hodiny před barákem u obchodu,naštěstí nebyla zima... A dneska se zase sype,tady je sněhu mraky.Kolikrát nemůžu ten kočár ani uvalit,když je to třeba rozježděný,děsný.Ale děcka na koci blbnou od rána do večera. Chudáci maminky,ty tam jsou zakuklený a jen za něma běhají,docela sranda to pozorovat :grinning: Zítra jede chlap lyžovat,tak jsem zvědavá,jaký budou mít počasí.
Ty jo,holky já vás obdivuju,že do té práce jdete. Ikdyž chápu,že peníze se v dnešní době fakt hodí. Mě to taky nabízali,ale já na to prdím. Až kdyby jsme nějak nevycházeli,to snad ale nebude. Já si to doma strašně užívám. Fakt by se mi nechtělo a mám hrůzu z toho,že za 2 a půl roku budu muset do pracovního procesu zase nastoupit :angry: Ale chceme děalt tu rekonstrukci,tak kdoví,jak to ještě bude...
Dneska dělám rizoto i na zítra a c neděli že chce Peťa maso na grilu,tak to dneska jenom naložím a celej víkend bude klídek...
20. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj Marti, testy určo pomohly..pořád ještě jsme v rozhodování, no vypadá to tak že mladýmu dám do auta na cestu něco lehčího na sebe a pod deku, pak se do té sedačky ještě krásně vejde a přišetříme a koupíme další měsíc. přesně na tu co má vlasta jsem taky koukala. rozhoduju se mezi ní - znamená ještě přihodit kábli a nebo tou zopou carrera. maminky jí tady chválily. byla jsem u známe na obchodě a nabídla mi přesně tyto varianty podle ceny..jenže mě ta zopa moc nenadchla..ještě jsem koukala na netu na maxi cosi xp či co to bylo, třídy to taky splnuje, je taky za 4 tis. tak uvidím než se k tomu dostaneme tak mi tu romer zdraží a 5 tis už za ní fakt dát nemůžu..chjo, jak jsou děti nevím kam dřív s penězma..kor ted když mi ještě ani mateřská nepřišla a chlapovi stáhli diety..jako že výplata mu stejně chodí za leden až začátkem března, všechno jim to posunuli..teď holky přišly že musím zaplatit sokola 1400,- to jsou chvíle kdy mi není líto že už nechodí do zuš na flétnu, to bylo každé pol za každou a k tomu další kroužky..holky udělejte si kasičku, bude se vám hodit :sweat_smile:
20. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já sjem vyfasovala ATB a Verunka má rýmu, jak cíp, samozřejmě, že to má vzadu a dusí se, jak enmůže dejchat :frowning2:
@slena já kukuřičný nedávám, lepí se to malé na patro a dáví se tím :sweat_smile:

Jinak atdy sníh není a nebyl a asi ani nebude a mám chuť někam odjet na víkend :grinning: už mě tahle zima se.e :angry:
20. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme dnes byli s Honzíkem na ORL. Honzík musí jít vytrhnout nosní mandlu :frowning2: Jsme objednaní až na červen. Až doma jsem si uvědomali že zrovna máme jet na dovču. Tak v pondělí jedu s Honzíkem k naši dr na kontrolu tak se s ní musím domluvit a když tak to přeobjednat. Budeme prý 3 dny v nemocnici. Martin si bude muset vzít volno aby mohl být s Míšou.
Dnes když jsem dávala Míšu do vajíčka tak ji tak trčí nohy až jsem se zhrozila. Zkoušela jsem ji dát do druhé sedačky, ale máme ji až od 9 kg. Dala jsem ji do toho i vložku, ale ještě raději aspoň měsíc počkáme. Máme sedačku po Honzíkovi baby deisenig zenith 9-25 kg.
20. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty jo,u vás je věčně někdo nemocnej,ne? Tak ať vás to brzo pustí...
@micka1 chuděra,to vám vůbec nezávidím. Hlavně kdyby to pomohlo.
Dneska jsem vlezla do Tety a zrovna mají v akci tablety jar do myčky. 92 ks za 250Kč. Tak pokud máte někdo zájem...
20. led 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a ty Jar tablety jsou dobrý? Já sjem koupila Somat 80tablet za 199kč, to taky jde, ne? Ještě se moc v cenách neorientuju :grinning: no, Míša je marod od října, stále, Verča má od ní občas rýmna, ale tetokrát si an tom zgustla a já jsem KO, pač většinou vše přecházím, to je ta samoléčba, víš :sweat_smile:
20. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a jak mu necháš tu mandli trhat? V narkóze nebo jen opíchaný? U nás se jde druhý den po narkóze dom a jen při opichu ještě ten den....pokud je teda vše OK
20. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no právě si říkám,že sa na tom chvilku aj zabaví,tak někdy zkusím asi...
no u nás na socce byla zrovna jedna známá a říkala mně,jestli to chcu zrovna vyplnit tam a já že jo,ať s tím zas nejdu dom a pak zpátky,ale říkám jí,co ten podpis mojeho a ona v pohodě,ať ho podepíšu :sweat_smile: a bylo :wink: aspoň tam nemusím jít zas znova,aj tak už jsem tam šla potřetí celkem :confounded:
20. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je sněhu dost a všude na cestách a na chodníkoch je teď přimrzlá břečka :angry: ideální pro kočárky fakt :confounded: jsem to nemohla uvézt ani
20. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk u nás v nemocnci to dělají v úplné narkóze. Jenom opíchat to bych mu nemohla udělat. Mě to tak dělali ještě teď to mám v paměti jaké to bylo. Měli bychom být v nemocnici asi 3 dny.
20. led 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme dnes odpoledne omrknout u tchánu sjezodvku. Dnes rozjeli tak snad příští týden se s HOnzíkem dostanema na lyže. U nás není vůbec žádný sníh a sjezdovka kterou máme kousek od baráku ještě nemá moc zasněžené. :frowning2: Ani nevypadá že by to rozjeli skro nemrzne.
20. led 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no hodně to nechávají dělat, že to opíchnou, nevím no, já mandli mám, takže nedokážu posoudit, mamka právě dělá na ORL a hodně to tam enchávají takhle dělat :confused: ona ta narkóza je pro tělíčko taky hroznej záběr :frowning2: je to těžký, no :unamused: já doufám, že nás mandle mine, i dkyž to tak nevidím :confounded:
20. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk máš pravdu že narkóza dá tělíčku zabrat. :unamused: Síš se bojím jak bude reagovat po narkóze. Jeslti to bude jako po operaci nohy tak to si mám užít. byl celé odpoledne k neutěšení až jsem z toho chytla nerva a nevědala co už s ním mám dělat. Takže si musím obalit nervy. :wink:
21. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jejda :frowning2: ale vy to zvládnete, jste šikulky :slight_smile:
21. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

@micka1 budu držet pěsti s mandlí,není to nic příjemnýho.Ale bude to dobrý....
Holky,dneska premiéra,první mrkev pro Kačenku.Docela jí chutnala,pomáhala mi dávat lžičku do pusinky.Dostala několik lžiček a asi by jedla i dál,ale napoprvé jsem to nechtěla přehánět.
21. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za podporu. :slight_smile:
Tak jsem tento týden začali nastovat Míšu režim na odpolední spaní. Dávám ji spát tak kolem 13 do postýlky celkem se nám to daří. Do teď to měla takové divoke. Když jsem byli ve městě dopoledne tak spala v kočárku a po obědě nespala až tak kolem 16. Jenom ať si zvyká na určitý režim. :slight_smile: Akorát už má docvičené. Cvičené bývá od 13 - 15. Co se dá dělat pokud se nechci vztekat s jejím spaním tak to musíme oželit.
@petrunka01 kačenka je šikovná. Míša tím že je na UM tak už baští i maso. Nejvíc ji chutná zeleninová polévka.
21. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a hlásím v Tescu akci-jejich plíny 2+1 zdarma.My je docela kupujeme,když jsou v akci.Pak pro mimča příkrmy 4+2 zdarma a akce na kaše.
21. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 my jsme se zastavovali v Tescu včera a tady už žádné plínky neměli. :angry: Skleničky jsou koupila. Přece jenom jako nouzovka se nám hodí. :wink:
Tak jsme dnes vyrazili na kančí speciality. Kámoška odpoledne volala jestli nechceme jít. Bylo to fajn. Děti jsem vykoupali a nechali jsem je našim. :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 u nás měli naštěstí plín dost,i skleničky jsme koupili,taky jako nouzovka a než se to pořádně naučí,pak budeme vařit doma.
Dneska jedu s dětma k našim,takže trochu relax a pohodička.
Jo,holky..já si to od Šimonka fakt nepamatuju,po jaký době jste dávali další příkrm-třeba odpolední svačinku nebo kaši a co dřív-kaši nebo ovoce?
22. led 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: včera u nás napadl pořádný sníh, krása :wink: ale dnes je po něm :frowning2: už mě tato zima nebaví, jsme z toho taková unavená, nevím no :unamused: do Tesca se chystám na nákup kaší, pač Nutrilonový jsou drahý, včera sjme koukala a tady jedna stojí 85kč a tam je teď mají za 56kč, nebo 57kč, nevím, ale dost velkej rozdíl, tak tam musím zajet :slight_smile: Jinak masíko už taky papáme :wink: ráno má mlíčko, pak oběd, někdy mezitím zvládneme ještě něco, pak odpoledne svačinku-to obměňuju, někdy udělám ovoce( to mi připomělo, že musím nakoupit)a večer mlíko, ty dvě mlíka jí zatím nechám a jinak už máme příkrmy :slight_smile: jinak spaní je u nás hrůza, protože Verunka si furt sedá, kolikrát v noci vstanu a ona sedí a brble, rozhazuje postýlku, ale je dobrý, že pak lehne a spí dál :wink: jinak beruška ztratila hlas, má ho skřiplavý a cvhvílemi žádný, jak se snaží brebentit, tak jí to nejde, taks e vzteká :sweat_smile: její slovík je brblat si pod nosem, pak mam, mam, mam, mam, pak dededededede, jejejejejejeje, no už se pěkně snaží něco kloudnýho vytvořit, nejlepší je, když brble a říká jejejé, jejejé, jejejé :grinning:
22. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to byla dneska noc ... Niki šla spát brzy v 18h tak jsem čekala, že se brzy vzbudí ... vzbudila jí mokrá plinka a mokrý záda .... plinku nasazoval tatínek :angry: jako vždy ... málo utáhne a pak to máme až na zádech .... tak jsem jí dala napít a šla spinkat a v 4h znovu vzhůru až do půl 8 ... pak na chvíli vytuhla a zase za chvíli vzhůru ... a tatínku nosit nosit jinak budu mrčet :grinning: :grinning: :grinning: Tak tatínek přišel v 3 z plesu a od té doby nespal :grinning: :grinning: :grinning: to má za to, že trajdá bez nás :grinning: :grinning: :grinning: Niki mu to dala pěkně spapat :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Před chvílí Niki vytuhla a taťka taky , tak je nechám spát a vařím guláš. Hafan taky chrápe ... :angry: jen matka musí vařit .... :grinning:

Holky mám dotaz Vy co dáváte Nutrilon, kolik Vám toho dítka za den vypijí? Mi se zdá, že Niki málo pije, zkouším dávat i čaj ... ale když řekne , že pít nebude tak nebude zamkne pusenku a máme smůlu.
Jinak ty příkrmy, tak to jí jede jen mrkev s jablíčkem, banán, meruňka a dyňa. Jinak nic zkoušela jsem samou mrkev, mrkev brambor, špenát, brokolici, lesní směs a to jí nejede.
Večer jí dávám od nestlé kaše a nebo od hami. Teď jsem koupila malinovou jsem zvědavá jestli jí bude šmakovat. Zatím jí nevíc jede banánová.
@ssimmikk :grinning: :grinning: :grinning: chi chi ... jo jo to je srandy ...
@micka1 Já bych ty mandle ven nedávala ...
@petrunka01 Tak to je bomba naše prdelína jí samotnou nechce :confounded:
@lebapa No máš pravdu Leni, jak je už víc dětí, tak člověk musí obracet každou kačku ... je škoda, že nemáš někoho v okolí kdo by prodal nějakou starší co byla dobrá v testech ... ale to chce od někoho známýho, aby si věděla, že to nebylo bourané..... bylo by to za půlku a dobrá kvalita.
Našla jsem ještu tuhle ve výprodeji starý model http://britax-romer.cz/zbozi/produkt-358/britax-britax-first-class-plus-doprodej-2010-vice-barev.html a nebo pak
ale to je až od 9kg http://www.korunka.cz/autosedacky-9-36kg/britax-evolva-123-2012
Ale třeba se rozhodneš úplně nějak jinak ... jak píšeš že ho budeš míň do auta oblíkat, tak já mám strach z toho, že v autě je teplo a jak ho dáš ven, tak ho to může ofouknout ... já se tomuto chtěla s Niki vyhnout ... něco jinýho by bylo kdyby bylo letní období .... vidíš to, nakonec je lepší mít mimi v zimě, tak ho do sedajdy dáš v poho i oblečenýho a v létě to už neřešíš až je větší .... ale vše má svoje pro i proti ... chjo není to jednoduché.
22. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek