• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 Kineziologie mi nic neříká, ale zkusím se dozvědět víc, děkuju :wink: no právě nevím co pro ní bude lepší, ještě jsme přemýšlela zajít za psychologem a zeptat se, aby poradil jak ju podpořit při změně třídy, ulehčit jí to nebo nevím...už nad ničím jiným nepřemýšlím, v týdnu se mám stavit za ředitelkou a říct jí co a jak, tak nevím, potřebovala bych radu, ale je mi jasný, že za mě nikdo rozhodnout nemůže a nerada bych časem svýho rozhodnutí litovala :confused:
28. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ta kineziologie je tak trochu "šarlatánství".ALe ta moje kamarádka je dost racionální a fakt viděla u dcerky pokroky,chodí se tam s různýma problémama.tady aspoň něco málo
http://alternativni-medicina.abecedazdravi.cz/kineziologie
28. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 ahoj.jak jste si užili ples?závidím,že můžete dát děti na hlídání.Já zatím v noci stále kojím a navíc je Kačaba asi trochu závislák a nevydržela by beze mě.Ale já nejsem náročná,stačilo by mi i třeba 5 hodin nepřerušovaného spánku:-d.Ani plesat bych nemusela.
28. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli,
tak si představte,že to moje dítě dneska už od 6.45 nespí...u nás teda dost nezvyk :slight_smile:
Na oběd jdeme dneska ke tchánům. Simonku trápí zoubky,včera odpoledne proplakala,tak na noc čípek a docela dobrý. Ještěže to je aspoň zatím bez teplot. Nechce mě vůbec pustit do pusy,snad se brzy vyklubou.
Včera jsem byla u našich a synoveček se už 3 dny nemůže vykadit,nic nepomáhá. Chudák vždycky začne tlačit,křičí au au a plače u toho,bylo mi ho moc líto chudáčka...
29. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi blbá otázka,ale když dětem děláte příkrm se špenátem,tak dáváte čerství nebo protlak?? :sweat_smile:
29. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my teda máme dneska špenát ve skleničce.Ale jinak bych koupila růžičky a uvařila ve vodě a rozmixovala.Ty růžičky klidně zmrazené
29. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ples jsem si uživali a poprvé co jsme nic nevyhráli. Naši hlídala poprvé celou noc a až do oběda. Jinak jsem se pokaždé vrátili v noci domů. Dopadlo to na jedničku. Za to dnešní noc nám dala Míša pokouřit. Něco jako "když jste plesali celou noc tak můžete být vzhůru i další noc" Kňourala celou noc a měla teplotu jak ji lezou zuby. :grinning: Jinak naši si to hlídání nacvičili a my v klidu můžeme s Martinem vyrazit na velikonce na hory bez dětí. :slight_smile: Asi jsem krkavčí matka, ale docela se těším.
29. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je fajn,že jste si to užili a rodiče se osvědčili.Nejsi krkavčí matka,taky bych se těšila.Děti jsou úžasný a miluju je,ale je potřeba taky věnovat čas sobě a partnerovi.Nejste jen rodiče,ale taky partneři,ne...
29. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký mrazivý dne
tak ráno jsem vedla Honzíka do školky a myslela že umzneme. V 8 hod. jsem měli -10. Teď svítí sluníčko a vypadá to na hezký mrazivý den. Včera jsme byli lyžovat. Honzík stál zase na lyžích a měl z toho srandu. :grinning: , ale snaží se jezdit. Zatím se učí, myslím že se to naučí velmi rychle. :slight_smile:. Já jsem si užila sjezdovky a Martin dětí. Honzík měl sebou boby a Míša to celé prospala v kočárku. :slight_smile:
Jinak Míša už se sama posadí tak teď už jenom vypilovat to lození a máme po klidném miminku. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás je krásně,svítí sluníčko a my budeme celý den zalezlí doma,protože jsem si nechala klíče v kočárku a te´d se nedostanu do kočárkárny,leda až večer chlap přijde z práce :unamused: Náhradní sice máme,ale jenom od bytu.
Takže jdu vařit,žehlit ,uklízet, ať aspoň nějakej pohyb mám. Mrně spí,v noci byla hrozně neklidná.
Včera jsem udělala brombor se špenátem a to jí teda chutná hodně,krásně otevírala pusinu i blbosti si odpustila :slight_smile: Takže zatím to jde moc dobře,snad se nezasekne... Ale netuším kdy a jaký další příkrmy se zavádí,musím někde najít...ať není dlouho jenom na zelenince k obědu a na křupkách,ty jí taky jedou :grinning:
30. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 koukni na http://www.kojeni.net
....zavádění příkrmů..já se tím docela řídím a je to dobře popsaný
30. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jojo,už jsem tam koukala,za chvilku začneme s ovocem. Taky jsem tam četla o tom špenátu,že je lepší kupovat ve skleničkách než vařit doma,že tam není tolik dusičnanů nebo čeho...no je to prostě hlídaný.
30. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, já být tebou, tak dám taky holčičku do té logopedické třídy, ne každá škola má tu možnost a já bych jí určitě využila. Taky jsem učitelka a byla jsem za třídní u dětí s poruchami učení, bylo nás jen 12, děti byly fajn, malý kolektiv je velice stmelil a děti se tám cítily mnohem lépe než ve velké třídě. určitě doporučuju;)
30. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo,o tom špenátu jsem ti chtěla napsat a zapomněla jsem na to.Já asi příští týden přidám maso a zároveň asi i odpolední svačinu-ovoce.
30. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a ty si s příkrmama začala kdy?? Já u Simči před týdnem a dneska mi snědla jenom 40g,takže se mi nechce kupovat skleničky,když to nesní. Zatím to má jenom tak na chuť,na hlad má pořád ještě mlíko...
30. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jí je asi 10 dní a docela dobrý.Tu malou skleničku sní skoro celou,nechá pár lžiček.Pak to zaúije mlíkem,ale jen tak trochu
30. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 moc děkuji za zkušenost :slight_smile: jsem vcelku rozhodnutá, že jí tam dám, mluvily jsme o tom celá rodina a taky jsme to probírala s kamoškama a tak jsme se ujistila, že by to udělal skoro každý a chybu neudělám :wink: jen mi teď vrtá hlavou, jak si oblíbí paní učitelku co nevím co je úsměv a je celkovcě taková brumla :sweat_smile:
30. led 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás nic novýho, Verča má stále rýmu, tak nevím, dky půjde na poslední očkování :unamused: jinak si sama sedá, plazí se a začíná se už zvedat do lezení, ale nějak jí nejde udržet nahoře zadeček :grinning: no, ale stejně jí to v lumpárnách nepřekáží :sweat_smile: včera vybrakovala video, kvítko a přišla na to, že skříňka jde otevřít :rolling_eyes: Jinak asi nic novýho kromě toho, že konečně začlo mrznout, ještě mi chybí ten sníh :cry:
30. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hele já tady mám i mráz i sníh a řeknu ti,že ty chodníky jsou fakt na ho...!! Jeden velkej led a samej hrbol,malá je po prochajdě naklepaná jak řízek.

Jinak přeji dobré ráno,
dnešní noc byla po dlouhé době blbá. Nedala jsem jí čípek,protože přes den je už v pohodě,ale noc stála za to. Dneska zase dám,ale musím jít koupit.Pořád v pusince nevidím ani čárku,že by už se chystal na proříznutí.Jenže ona si tam pořádně podívat nenechá.Jenom si furt na jednom místě rejdí palečkem a ani už nás moc nekouše,asi jí to bolí...
Teď ještě na chvilku usnula. Dneska bodu dělat brambory s mrkví a hráškem,tak jsem zvědavá,jak jí to pojede :slight_smile: A pro nás asi zapečený těstoviny se špenátem,nic jinýho tady nemám a nakupovat se mi jít nechce.

Holky jak budete chodit v těch mrazech co mají přijít ven?? Prý by se s dětma do roka nemělo chodit při víc jak -5°. Ale přece nebudu zavřenáměsíc doma???
31. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@misi.21 Jestli máš ještě hlubokou korbičku,tak bych to neřešila vůbec.Zase už takový miminka to nejsou a na chvíli to nevadí.U nás snad takový mrazy nebudou a i kdyby,stejně musím aspoň pro Šimonka do školky,tak se třeba půl-třičtvrtě hodinky projdem.
31. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 jsem na tom s mrazama stejně :slight_smile:
@misi.21 Míša je narozená v lednu a u ní byla ještě hodně zima, chodily jsme ven za každýho počasí a nemocná nebyla, jsme jí pěkně nabalila a valily jsme :wink:
31. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě taky chodím s malou každej den,krásně se v kočárku vyspí,jen to tady jedna maminka včera nakousnula a dneska už jsem taky něco četla a hodně říkají,že to pro děti není dobré na plíce a na srdce,to dýchání ledovýho vzduchu. Tak jsem chtěla vědět,jak jste na tom vy. Já si taky mmyslím,že je lepší chodit ven aspoň na chvilku,než být zavřený doma v teplým bytě. Pak s ní vylezu a hned bude nachlazená... Já se dr neptala.
31. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, tak to slyším poprvé že do roka by neměli chodit při těch stupních..oni jsou v kočárku, my zatím nebyli venku co je honzík snad 3x a to když byli ty silný větry, jinak dostal pláštěnku a šlo se. ted když chodíme po O pro holky a do krámu, tak mu přeložím šálku aby nedýchal přímo ten ostrej vzduch a včera byl venku snad dvě hodiny..do krámu byl vzhůru a usnul mi až při cestě dom..až jsme pro něj šli i když pořád spal, naštěstí ho můžu nechat na dvorku.většinou se ale za chvíli vzbudí a včera byl fakt spokojenej..tady bylo teda asi +2 a tvářičky měl krásně teploučké..

jinak vás všechny zdravím, většinou jen nakouknu, víc toho nějak poslední dobou nestíhám..
dneska přinesou holky vysvědčení, Baru mě už připravovala že to nebude moc slavný, ale moc to neřeším..jen jí motivuju aby se do konce roku zlepšila a beru jí že jí půjde spíš ruční práce, jako segra nebude a i to tak má asi být..
zítra jdu poprvé do té práce, tento týden jen 2x ale už mi dali vědět že by potřebovali abych přišla o 2 hod. dřív..bude doma i manžel, tak to zvládnou, ale čtvrtek teda nevim..chjo, už to začíná :rolling_eyes:
31. led 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, prodávám úplně nový sporták tak kdyby jste některá chtěla koukněte :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51879608&tab=2

Jinak se Elík plazí, zubatí-máme 4 zuby a brebentí dneska u jídla dělala hammama takže do ní hučím a chci slyšet mama :grinning: :sunglasses:
Dělá pokroky každým dnem, krásně papá jak zeleninku tak ovoce jen mlíčko z láhve je pořád problém, zatím zvládám ještě kojit ale mlíčka je míň a míň
31. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Ještě že ráno vzala Šimonka do školky švagrová,já bych snad ani nos nevystrčila:frowning2:Na tyhle teploty nejsem stavěná...
Já bych se tak chtěla pořádně vyspat.To naše zvíře se pořád budí.Nechce jíst,jen se ujišťuje,že jsem tam.Někdy jí stačí dát ruku a usne,někdy ji musím vyndat a pochovat,ale je hned tuhá.Ale stejně, mě nechá vyspat v kuse tak 2-2,5hod,tak jsem hotová,Trvá to už zase nějakou dobu.A navíc si zvykla ráno vstávat po šestý.Ona pak u jídla na chviličku usne,ale hned je vzhůru a povídá.Pak je ovšem už před osmou hotová a chce spát,ale to já už nejdu,jse probuzená a mám hlad a potřebuju taky něco dělat..
1. únor 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby stále nic,tak nevím,kdy vylezou.ještě sama nesedí,ale pěkně válí sudy po celém pokoji a brebentí
1. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Tak je °-14°,mám v 10.30 jít se ségrou ven,ale nějak se mi nechce,doufám,že se trošku oteplý. Nějak mě škrábe v krku,tak doufám že to zůstane jen u toho...
@petrunka01 poslední 3 noci u nás taky stojí za prd. Budí se častěji a špatně zase usíná,je to kolikrát i na hodinu. Já pak než zase usnu,tak vstává za chvilku zase. S čípkem to dneska bylo trošku lepší,ale stejně... Dásně má nateklé,tak snad to je těma zubama a až vylezou,tak zase bude dobře. Začala vstávat před 8 hodinou,takže je to takový divoký,za chvilku je unavená a chce se jít dospat...
1. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahoj, Honzík je to samé, taky ho každou chvíli najdu někde jinde, ale u sezení ho musím hodně jistit,pro něco se natáhne a je jak hruška :grinning: ale když ho postavím, to ho teda baví.
Noc na dnešek byla teda taky něco, poprvé jsem u něj byla ve 22 hod, před 23 už znova jedl, pak jsem u něj byla asi 3x a už si ho pak vzala do postele..poprvé. před 5 hod dlabal nanovo a už šel do svého a pak jsem zaspala a budila holky v 6.45..holt si říkal asi že když si od něj odejdu do té práce tak ať to mám komplet a jdu tam nevyspaná..ale šlo to a teď asi rychle padnu jak sednu k tv. ještě bych měla vařit něco manželovi na zítra k obědu :rolling_eyes:
1. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je kosa jak z nosa skoro - 20 C° ale naštěstí ven nechodíme, protože jsem marod. Malá to naštěstí odemně nechytila zatím a to se docela divím ,,, soplím dobře.
Jinak v úterý jsme měli poslední lítání po RK, bance a KN a snad je to už to poslední co nás čekalo. Vypadá to na 18 že se budeme stěhovat. Tak se jen modlím abych byla fit. Mně se to vždycky drží 14 dnů :angry:. Niki jsme měli v ten den na hlídání u dědy a báby ... a zvládli to na jedničku Niki byla moc hodná. Jen my jsme trnuli jak to tam asi vypadá, ale v těch mrazech a na ty tahanice po úřadech , nešlo jí vzít sebou ... ještě že tak. Bylo to na celý den.
Teď jak jsem nemocná a často kýchám, smrkám a kašlu, tak se mi opět přihlásila kýla ... jak se to břicho namáhá tím smrkáním kýcháním a tak ... tak mě to začíná pěkně bolet.
Jinak Niki se zatím neplazí nesedí jen má zub :grinning: ... jediné co jí baví je pes :grinning: furt by ho táhala za škraně a strkala mu prsty do uší a do nosu ... Bleška ta by jí zase nejraději snědla láskou ...
@lebapa No s tím isofixem nevím jak to funguje, jestli " může být sedačka šrot a přesto je to bezpečné " až tak dalece jsem to nezkoumala , ale myslím si, že by ta sedačka měla mít i dobrý skelet. Šak uvidíte co koupíte .. my do toho isofixu nešli ... i když ho máme v autě. Už se nám to zdálo dost drahé. Ale zpětně bych ten isofix použila jen u vajíčka , tam se ta sedačka stále pásá a my hodně jezdili autem a dávali jí na kočár tak by bylo jen cak cak a bylo by to a nemusela by se pásat. Jinak si myslím, že tady u těch větších když je v autě napevno, tak to není tak moc podstatné. Tu naši sedačku máme stále připásanou jen vyndáme Niki .
2. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejem všem hezký den. Venku mrzne až praští. ráno jsem vedla Honzíka do školky a měli na teploměru - 18. S Míšou chodíme ven jenom na chvilku když jdeme pro Honzíka. Včera jsem byli venku skoro hodinu. Honzíkovi jsme koupili brusle tak jsem je jeli vyzkoušet. Docela mu to šlo. Stál na nich poprové a je dost na sport šikovný. Ani nechtěl jet domů tak se mu to zalíbilo. Teď budeme jenom pilovat a pilovat aby to uměl dobře. Zítra se chystáme na lyže. U nás konečně rozjeli vlek. :grinning: :grinning: :grinning:
Míša zatím nemá žádný zub. Je vidět že se ji tlačí, ale stále nejsou venku. :frowning2: Jinak sedí a plazí se. :slight_smile:
2. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek