• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee tak si tělíčko hodně spotřebuje buď ráda :slight_smile:
já se teď už taky rozežrala už i to sladké mi začlo chutnat :zipper_mouth: a hrozně moc piju a pak jsem těžká jak sud :zipper_mouth: ale prostě ta žízen je silnější než já :zipper_mouth:
jinak s dočítáním to vzdávám nezvládnu to padaj mi u toho oči :zipper_mouth:
9. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: jj, také mám občas co dělat s dočítáním :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no hlavně nejsem nikdy v obraze tak to nedávám, ale vím že když jsem čekala Nikču tak jsme se zářijovkama taky drbali celý dny od rána :slight_smile: v práci každou volnou chviličku :slight_smile: teď už to tak nejde no
9. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je fakt. já musím ležet doma hlavně, takže co jiného krom domácích prací dělat, že... ale když už je jedno dítko doma, to už se člověk otáčí.. podřizuje vše dítěti, jasan :wink: no já jsem někdy tak dobitá, že si neumím představit mít doma ještě dítko.. ale jednou to také příjde :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky přeji všem krásné ráno :slight_smile: ikdyž všechny ještě chrupkáte:slight_smile:))
10. únor 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji hezký den :slight_smile: Honzík sice ještě spí, ale já už jsem vzhůru od 6.
S tím dočítáním mám problémy i já. Hlavně teď když je Honzík doma. :grinning: Pořád se musím dívat kde je a co dělá. Včera než jsem stačila pověsit jednu pračku tak si pomaloval pastelkou zeď v pokojíku. Já myslela že mě z toho klepne. Má pokojík teprve od října a zdi má pomalované už teď. Počítali jsme že to pomaluje, ale ne že to bude tak rychle. :frowning2: Nejraději bych to vymalovalo, ale asi to teď nemá ceny.
10. únor 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ránko :wink: Tak dneska jdu na KO , jsem zvědavá jestli mi řekne jakou barvu mám kupovat :grinning:
10. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Můj maluje o víkendu :sweat_smile: má skočit i k Vám .... on je na to šikulka .... chi chi .... poradím můžu? Pokud budete příště malovat, tak si tam zkus dát omyvatelnou barvu. V míchárně to běžně dělají. My taky brali raději omyvatelnou než otěruvzdornou. Mám s tím dobré zkušenosti. Máme tak vymalovaný celý byt a když se stane nějaká nehoda šmouha a tak , dá se to setřít vlhkou hadrou. Vím o čem mluvím ( pes někdy když mlaská u jídla , tak to líce i na zeď :grinning: ) Pak vemu hadru a setřu to .... není tam ani flíček . :wink:
10. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nis se taky dneska maluje. Nakonec jsme vybrali takovou zelenkavou,trošku se žlutou. Tak to teď chlapi dělají a dali jsme si teda taky omyvatelnou,když už se to dělá,tak pořádně,a navíc to vyjde skoro na stejné peníze... Příští týden hned objednávám samolepky. :wink:
Jinak já měla včera plačtivou náladu večer,manžel ze mě byl div živej :slight_smile: A to jenom přišel s tím,že malíři přijdou dneska a ne na konci měsíce,jak to bylo v plánu. A já začala brečet,že nevíme jak to chceme vymalovat,že nemáme vybranou ani barvu a že je to hrozně na rychlo,prostě samé blbosti,no. A manžel mi za srandy řekl,že se snad rozvedem kvůli malování,tak jsem začala ještě víc a furt jsem mu říkala,že to nejde zastavit. On se mi ještě smál,trouba jeden... :sweat_smile:
10. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No jo chlapi ... tak u Vás se taky maluje a taky na zelenkavo :sweat_smile: My vybrali takovou olivovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidíš nakonec jste to všechno stihli i barvu vybrat a už se maluje .... já samolepky už mám ... kosíky :grinning: A malování nastane v sobotu :dizzy_face:
10. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: já pláču vždycky tiše u televize a prozradí mě až smrkání :grinning: a ten můj se taky směje, že prej si už řikal, že je divný, že nepláču :grinning: :grinning:
holky vy mě tou aktivitou a přípravama děsíte, já nemám nic nakoupoeno, nic připraveno a ani nic naplánováno :astonished: :astonished: si pořád říkám, že mám čas. Jen mi dneska přišla těhu sukně a ještě jedny těhu džínečky tak mám radost pač obojí super sedne a budu mít v čem chodit :slight_smile:
10. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka To neřeš, většinu věcí už máš po malé no a pokud by to byla zase holka tak máš vystaráno :sweat_smile: To my, co budeme mít první musíme kupovat vše :slight_smile: tak musíme mít nádskok :slight_smile:
10. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě, že já nemám vůbec nic, já další mimčo neplánovala a všechno jsem prodala a rozdala :grinning: mám jen vaničku- v té děláme na vánoce salát :grinning: :grinning: a pokud to bude holčička tak oblečky cca až od dvou let :sweat_smile:
10. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já taky ještě nechtěla nic moc chysta,že je na všechno čas,ale nějak se to tak vyvrbilo,že už je zadanej nábytek a vymalováno,barvička je krásná :slight_smile: Nám teď chybí dopokojíčku už jenom koupit postýlku a ty nálepky. Já už bych tak ráda jela pro kočárek,ale to je tak strašně brzo.
10. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a sakra :grinning: hmm tak děvčico začni už nakupovat :grinning: ale stejně si ve výhodě ... víš už co budeš potřebovat a co ne .... my třeba nakoupíme nějaké blbiny a nebude to vůbec potřeba :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my už máme kočár objednaný, trvá to 2 měsíce než příjde. Ale pověra je pověra , tak jsme ho nechali poslat k našim... u nás doma nebude :wink: museli jsme ho objednat teď, byla na něj akce jinak by stál mnohem více. Tak proto teď jinak bych s tím taky ještě chvíli počkala. Tak příjde asi v polovině dubna.
10. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka já kočárek s Aduš už v tuhle dobu měla zaparkovanej v pokojíku :grinning: :grinning: chodila jsem s ním po večerech jezdit :grinning: a rovnala v něm dečky a věšela na něj hračky :sweat_smile:
10. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra tak já snad fakt začnu :grinning: jsem chtěla počkat pro jistotu ještě do 22.2. na další utz aby už jsme fakt definitivně věděli co to bude ale uvidíme :sunglasses:
10. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@myschka my pro něj pojedeme,takže bude doma hned,ale dlouho to už asi nevydržím. Ale musím teda říct,že v tomhle je horší manžel. Ten chtěl přeměřovat pokojíček a navrhovat nábytek už tak v 7tt. Ale hrozně to utíká,tak zase ať to nenecháváme na poslední chvíli,já se teď budu chodit do pokojíčku dívat a těšit se. :slight_smile:
10. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holky mizím... jedu na tu kontrolu.... jsem zvědavá jestli se dozvím tu batvu a nebo ne ... nechám se překvapit co pan doktor řekne . Tak pa odpoledne :wink:
10. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj všichni, přečetla jsem akorát poslední stránku, není čas, za chvilku mažu do práce. Ale co se týče nákupů, snažím se taky čekat do utz jestli nám povědí co čekáme, snad jo a pak to přijde :D ale babička už má upletenou první soupravičku a pár věcí už jsme přece jen koupili, nějaký bodynka, dupky, už máme hacku a lehátko. Já si vždycky něco vyberu, uložím napíšu si kde jsem to našla a za kolik a pak doufám, že už jen nakoupím. Poslední tři dny jsem probrečela, neměla jsem nějak náladu na psaní, problémy v rodině a s bydlením a všechno to na mě padlo, hrůza, jen jsem bulela a to jsem si říkala zrovna teď, když už mě ten prďola slyší, tak se snažím být víc v pohodě. A večer jsem měla ruku na bříšku, večer máme totiž malého divocha a pořád mě tam šimrá a světe div se první kopnutí, které jsem cítila přes bříško, nádhera, až jsem se lekla :slight_smile: tak mám velikou radost. Jdu dodělat obídek a letím pracovat, tak se mějte krásně, ahooj.
10. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka právě že máme omyvatelnou, ale pastelky jak na potvoru drží a když jsem to vlhkým hadrem omyla tak jsou tam šmouhy
10. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem byla na ten odběr a tedy nešla jsem nalačno, by mě kleplo - a ok.
Ale jinak - zase si mě odvážili a přibrala jsem za poslední TÝDEN 2,5 kg!!! Sestřička ale říkala, že je to ve 4.měsíci normální, že to z týdne na týden takhle vyskočí... tak nevím, když čtu ty Vaše přírostky... je pravda, že jsem nikdy nebyla žádná kost, takže očekávám tak 25 kg za celé těhu - teď je to již tedy 5 kg dohromady!!! a ještě 5 měsíců před námi! Ale nehodlám držet diety a miminku ublížit.. spíš asi vyradím knedlíky a gulášky a podobně pokud to půjde (joj to bude bolet!)... když mě ty nezdravosti teď úplně ze všeho nejvíc chutí! Dám si i ovoce na svačinku s jogurtem a tak... ale jídlo musí být pořádný!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 neboj mi co máme už nějakou tu rezervu :sweat_smile: přibíráme míň :wink: 25 kg určitě nedáš, jhsem včera četla, že ok je v nášich týdnech cca 5kg
já se zrovna cpu hranolkama a smaženým sýrem, ta porce by stačila pro tři lidi :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak to dobrou chuť :slight_smile: já si jdu taky ohřát obídek, kolegyně si dělají legraci, že jak jsem kdysi obědvala klidně v půl třetí, tak teď odklepne dvanáctá a jsem u mikrovlnky první :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já sice přibrala za poslední měsíc jen 0,7 kg,ale taky jsem před těhu měla něco přes 90 kg,takže ze mě si má co brát,ale já četla že tenhle měsíc je normální až 6 kg nahoře,takže si ještě pod limitem :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem při prvním těhu přibrala jenom 3 kilo a teď už mám nabrané 2 kila tak jsem zvědavá jak to bude. :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, při dočítání jsem se přistihla, že mám oči vyvalené panikou, jak už všechny hezky připravujete hnízdečka-malování, nábytek atd. a u nás naprosto nic :confused: :frowning2: jen včera na bazárku jsem objevila kočár i autosedku co chceme za úžasnou cenu, jen cca rok používaný a je jen 40km od nás-jedinné, že se hodí jen spíše na holčičku. Uvidím, zda mi odepíšou zpět a také postýlku. Dnes jsem jen kreslila obrázky fixama na textil na ušité žínky :grinning:
S váhou - začátek 59kg potom -2kg v prvním trim., pak hup na 62 a teď 61kg a to tláskám co mi příjde do cesty.
@myschka :grinning: hranolky jsou moje modla celé těhu, jen sýry mi už nejedou..
@micka1 asi máte kvalitní pastelky :grinning: známe dcerka to samé...vymalovali a ona i když to nikdy před tím neudělala, najednou pomalovala zeď nad postelí pastelkou jen tak čárancema :grinning:
@hradilenka tak držím palečky ať je vše ok a pak se pochlub s barvičkou! :slight_smile:
Zkusím šít panenku tipu waldorf, tak snad nezkončí v koši :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Taky jsem se trošku lekla, že zatím moc "nehnízdím". :slight_smile: Malovat jsem chtěla až v dubnu. Dneska jsem začala hledat nábytek, ale s ničím nejsem zatím spokojená.....
10. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jé já chci taky panenku, nezapomeň se pak pochlubit :wink:
10. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek