• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka tak už se vám to stěhování krátí. Nás čeká na jaro rekonstrukce. Napřed přízemí aby se mohli rodiče přestěhovat a tak nás čeká patro. Ani se moc netěším.
2. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tu rekonstrukci Vám nezávidím ... všuden jen binec prach a nekonečný úklid ,... ale zase to budete mít dle svých představ a bude se Vám tam líp žít ... pak to těší až je po všem.
Vy jdete v takové kose lyžovat? :grinning: To bych nedala ... než bych sjela kopec byla bych zmrzlá :grinning:
Je bezva že Vám malá už sedí a palzí se ... ta naše je asi líná ... na bříšku se jí moc nelíbí hned je z ní vzteklinka :grinning: Tak se nemůže tím pádem ani plazit ... leda tak na zádech na znak :grinning:
2. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
netuším,co mám malé vařit :unamused: Může už bezvaječný těstoviny a rýži?? Má furt dokola brambory s něčím a to už by nechutnalo ani mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo co jí tam dát jako "přílohu"??
Včera jsem jí dala žmoulat patku chleba a byla pak jak prasátko :grinning: Všude chleba. A zkoušela jsem jí dát pít z hrnečku,tak ho spíš kouše než aby si lokla,tak uvidíme...
2. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malá se dostane kam potřebuje,ale takovým zvláštním způsobem,to ani není plazení. Ale cestuje hezky. Teď se mi probudila po 2 hodinkách,to kdybych věděla,tak jdu s ní :slight_smile: Takže půjde zase po 14 a já se v klidu podívám na Divokého anděla na slovácích :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj Marti, koukala jsem na ty testy co jsi mi poslala a zrovna ta co jsem si myslela s isofixem dostala 0 bodů. takže máme rozhodnuto, půjdeme do romera bez iso..už jsem se na ně byla podívat v obchodě..
holky jela nebo spíš chtěla jsem jet do práce a nenastartovala jsem auto, chtěla si vzít dědy a taky nic. pavel byl akorát v garážích v práci tak že teda nasedne a jede dom a hádejte.. :grinning: snad ho tam někdo dá na kabely a jen přesednu..tak ted volal že mě do práce hodí..pááá
2. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 zrovna jsem na to dneska myslela,jestli můžu přidat rýži a těstoviny..musím to někde najít...
2. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa No tak vidíš to je to jak jsem si to myslela, že i když to má ten isofix tak to nemusí být nej ... je to podle té sedačky. Tak dobře vyber ....
U nás s tím autem je to stejný, protože jednu garáž máme plnou zgarbů co budeme stěhovat, tak JIrka stává venku a taky měl už slabou baterku, tak nenastartoval a musel jet do práce mým ... a říkal jak mu to včera stálo venku v práci tak měl taky co dělat aby to natočil ... no zima je sviňa ... tak se držte ať to natočíte !!! Pááá a dobře vyberte sedajdu ! :wink:
2. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já mám takovou tabulku,tak tam je rýže od 7mého a těstoviny od 8mého měsíce. Jestli chceš,napiš mi do IP mail a já ti to pošlu... Úplně jsem na to zapoměla...
2. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hele naše auto taky stojí před barákem,tak nevím jestli nenastartoval,nebo šel pěšky schválně... Hlavně že máme kousek garáž :grinning:
2. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,u nás taky kosa :confounded: jako všude jinde :wink: už aby bylo jaro :slight_smile: Já jsem včera taky nenastartovala, tak jsem musela volat těhu kámošce,ať nás hodí na plavání. Malý si to užíval,tak doufám,že to tak bude aj nadále...

@misi.21 mně prosím pošli taky tu tabulku,díky,písnu ti do IP maila
já dávám zatím zeleninu furt dokola,nějak to vždycky zkombinuju a přidávám už aj maso,ale přijde mi to taky furt stejné :confused: už si vyzkoušela aj lepek,jo? Já eště ne,ale brzo asi taky zkusím kousek kůrečky,ať si nabrousí zoubky :grinning:
2. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 vy jste rychlíci teda,my ani nesedíme,ani se neplazíme. Snaha o plazení by byla,ale nějak mu to eště nejde...
2. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 poslala jsem ti ten mail,díky
2. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no ona to spíš žužlá,než že by něco snědla... Zase jsem někde četla,že je nejlepší dát lepek od 6tého měsíce,tak nevím. A zkouším čajík. Dneska jsem jí dala flašku a trošku se napila,ale ona vůbec neví,jak na to. Flašku jsem dávat nechtěla a le měla jsem ji doma a ten hrneček co jsem koupila,tak mě přijde,že má to pítko hrozně tvrdý pro takový prtě. Tak jsem nechtěla zase platit jinej.Tak uvidíme... S masem začneme příští týden.
2. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa máš dobrý přístup ke známkám,to se mně líbí,ne každý mosí mět samé 1,někdo je prostě šikovnější na ruce :slight_smile: Já jsem učila na základce a ne každý rodič (bohužel) má takový přístup,někdo chce z děcka vytřískat aj to,co tam není :unamused:
2. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jasně,že spíš ožužlá,ale aspoň se s tím seznámí :wink: Já dám asi příští týden,to už budem mět 7m a začnu v těch 7m s ovocem
2. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám ten hrneček s pítkem od Aventu,malý z toho napřed neuměl,ale pomalu zkoušíme a už se občas i napije,dávám zatím vodu
2. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky děkuju
2. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, těstoviny malé dávám-bezvaječný a jak jí chutnají, jinak i rýži, ale s tou šetřím, pač trpí na zácpy, takže úplně minimálně :wink:
2. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka byli jsem lyžovat v neděli a včera bruslit. Chystáme se přes víkend zase tak uvidíme jeslti nakonec Honzíka nedostihne bacil. :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk Simi,ty to jídlo pro Verču nemixuješ,viď,jenom krájíš na kousíčky?Já teda zatím zeleninu mixuju,ale pár kousků tam občas je a nijak zvlášť jí to nevadí.Maso už jí pak mixovat asi moc nechci.Sice nemá zuby,ale myslím,že by to mohla zvládnout.Šimonkovi jsem mixovala a dodneska nesní třeba jogurt s kouskama
2. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to byla dneska komedie s těma autama :slight_smile: no asi mi spíš než baterka zamrzla nafta - měla jsem jí málo, plánovala jsem si jak natankuju dneska a naposledy to ještě nebyly mrazy jsem tam šupla bez adetiv no a nebo to zamrzlo v trubičkách..takže zítřejší návštěvu u kamarádky jsem zrušila, Léna měla radost i když jsem jí říkala že může zůstat doma, ale to by jí zas nedalo..ale fakt jí už nebere běhat se školkovou holčičkou, říkala jsem jí že je to dobrej tréning tak na mě udělala jen obličej a asi jsem jí tím teda nepobavila :grinning: . O půlnoci jede Pavel zas do práce tak snad to svoje nastartuje..
@hradilenka se sedačkou jdu do party s Vlastou, abych nevyšla ze cviku že by jsme měli každá něco jiného :grinning: ale raději něco přihodím..i když auto máme s 8 aerbegy, říkám si co kdyby..a lepší to vůbec nevyužít jako do teď a pak zas koupíme novou. nebýt tak maličký tak až tolik to asi řešit nebudu..ale já se znám, koupila bych něco "obič" a pak by mi to pořád leželo v hlavě..mezi tím nám sedačku půjčila Leni spolužačka, ale .. no ani jí nebudu mýt a ze slušnosti jsem řekla že si jí půjčíme pro strýčka příhodu.
@micka1 Míša dlabe Bebu vid? já že jsem tady měla tu bebu2 krabici normal a jednu na noc. Zkusila jsem jí Honzíkovi uvařit, ale jak si zvyknul na sunar tak to odmítnul..napadlo mě že bych ti nabídla za poštovné když budeš chtít že bych ti ty krabice poslala. ta jedna je original zabalena a z té druhé jsme zkusili udělat jednu dávku..je mi to líto to vyhodit jen tak. myslím že ani kaši by mi z toho nejedl..jestli budeš chtít tak mi pošli adresu do IP.. :wink:
@petrunka01 Honzi mi domácí stále moc nechce, kupuju skleničky a i jsem mu dávala s masem a rýží. Moc se s tím nemažu, takže jsem neřešila kdy začít, na sklínce píšou od 4 měs. je teda fakt že mu to moc nejede, ale sní to. těstovinky jsem zatím nedávala
2. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Míši jsme nikdy nic nemixovala, ani první příkrm, prostě nic, Verunce jsme nějákou chvilku mixovala(nevěděla nai jak mít lžičku v puse a do toho kousky, jak se naučila se lžičkou, tak sjem už nemixovala), teď stále strouhám na jemno, ale jako třeba rýžu mi sní v pohodě a stejně tak i jabko, sušenky, takže si myslím, že přejdem jen na mačkání a pak úplně vše zavrhnu, a´t kouše :wink:

Akorát mám holky docela problém nebo spíš přemýšlím, čím Verunce zahušťovat polívky, nechci jí ejště dávat jíšku a ničím jiným nezahušťuju :grinning: jak to děláte vy? Já už si to u Míši nepamatuju, ale v půl roce jedla normálně co my, akorát nekořeněný a nesmažený, na ty omáčky si právě nepamatuju :sweat_smile: budu muset dohledat deník co sjem jí psala, co dky jedla :grinning:
2. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky máme tento hrneček, s tím bílým pitkem, zatím z toho nechtěl moc pít, vypil mi max. 20 ml za den, at jsem zkoušela cokoli, raději jsem koupila ještě dudlík, zas jiný, taky netekoucí. asi třetí den na to přišel a snad už bude pít víc a víc..dělám mu teda čaj a nebo ovocnou štávu občas..vodu začali prosazovat až když byly holky větší, líbí se mi to, jen se bojím toho že bych dopadala jako kamarádka, jejich holčička pije jen vodu, všechno ostatní odmítá a mamka je z toho v tomhle počasí docela neštastná..ale možná už to řešit přestala a bere to jako fakt.malý to jak je vidět neva
2. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak u nás zima čím dál větší,mě je taky čím dál hůř,takže dneska o5 doma celý den. :unamused: Chlap včera přijel v 19 ze školení a taky pěkně nachcípanej,jen ta Simča se snad bude držet dál... Dneska je tam zase,ale snad jenom do 17. Potřebovala bych domů černocha,aby mi aspoň chodil nakupovat. :slight_smile: Pro drobnosti chodím k nám do obchodu,ale potřebovala bych ovoce a zeleninu pro Simču a to je tady bída... Sůl do myčky a celkově udělat větší nákup. Vidím to tak na Kaufland... Zítra budu zase doma sama se Simkou,chlap jde na melouch. Už se moc těším,až bude mít aspoň pár dnů dovču a budeme všichni spolu... Ale zase penízky se hodí vždycky. :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa díky za nabídku určitě si to vezmu. Do zpráv mě písni cenu a číslo učtu ať ti můžu poslat penízky. :slight_smile:
3. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já Míši taky nemixuji. Rozmačkám to lžičkou. Polévky teda zahušťuji jíškou. Dám trošku másla rozpustit a mouku. Jenom aby měla polívku trošku zahuštěnou.
3. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 takže nemusím mít z jíšky strach :slight_smile: super, mám v plánu rajskou, tak přemýšlím, jak jí ju zahustím, myslím, že Míši jsem to taky takhle dělala, ale to víš skleróza :grinning: děkuju :slight_smile:
3. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska měla simča poprvé maso,zkusila jsem skleničku a asi bude na domácí stravu. Něco teda snědla,ale že by jí to nějak moc jelo,to né :grinning: Se jí teda nedivím,mě to přišlo chutí jak neslaná paštika. A u nás kousky neprošly už několikrát,vždycky zkusím a vždycky se dáví...takže jdu rozmixovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek