• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 my máme v plánu zítra první maso,ale asi domácí,s hráškem a mrkví.A odpoeldne asi vyzkoušíme i banán nebo jablko,ať má i něco jinýho.Příležitostně koupím ty kukuřičný křupky,ale až nebudou takový mrazy a pojedu do města
3. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jaký dáváš Kačce hrášek?Díky
3. únor 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jaké ovoce dáváte prckům?My dáme asi příští týden,jenže teď v zimě je to s tím výběrem bída :unamused: Tak banán,doma máme jablka,pár hrušek a to je všecko,jenže teď v zimě se není čemu divit.Nebo dáváte někdo ještě něco jiného?
3. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena hluboce zmražený zelený hrášek..chvilku povařím ve vodě a je jak čestvý a dobrý,Kačka už ho měla s bramborem a dost jí to chtunalo
Ovoce taky nevím..zkusím banán,jablko,hrušku..pak možná blumy..nevím,co všechno se dá sehnat...a asi zkusím přesnídávky,tam je třeba meruňka,jahody..
..
3. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 díky!Hrášek jsme ještě neměli,tak zkusíme :slight_smile: Já mám pár přesnídávek doma,ale dívala jsem sa,že je tam všude cukr :confused: to jsem netušila :unamused:
3. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to je fakt,chce to koukat..ale myslím,že jsem slyšela,že v DM mají nějaký bez cukru,asi se taky příště podívám,nechci do ní zbytečně cpát cukr,toho si ještě užije až až
3. únor 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena koukala jsem a mám doma Hipp hruška s jablkem bez přidaného cukru,ale v té DM drogerii b je fakt měli mít
Jo,a přišla mi včera slevová knížka z DM z babybonusu,pár věcí určitě využiju
3. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 mě přišla kartička ať se přeregistruju a že budu mít každý 2 měsíce navíc 3 slevový kupónky nebo co a připsali mě na kartu 30 bodíků...
3. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem teď na chvíli ty příkrmy vysadila, protože malá je moc nechce. Tak asi ještě nepřišel ten správný čas. A navíc vždycky, když jdem jít tak se trefím do doby, že začne ta malá potvůrka trůnit :grinning: a je rázem po jídle :angry: ... když zkouším pak, tak bez úspěchu ... :unamused:
Tak dávám jen mlíko čaj a kaši. Příští týden jdu s Niki k dr. , tak se jí na to zeptám.
@lebapa :grinning: Nooo paráda .... ! Budete s Vlastou .... IN :grinning: a co teprve prckové :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 díky za tipa :slight_smile: na ty Hipp mrknu,DM tu v okolí nemáme :cry:
3. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka náš malý vidí lžičku a už otvírá pusenku :slight_smile: kolikrát je to eště horké a on už huláká,jak kdyby týden nejedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad mu ten apetit vydrží. Niki sa rozpapká,uvidíš,kolikrát je za pár dní všechno jinak..
3. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :grinning: ona taky otevře pusenku na pokym ham i sama od sebe ... ale pak nahodí takový xichtík po 1-3 soustu ... zamkne pusenku na zámek a ani prda :grinning:
3. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nakukuji po dlooooooouhé době :slight_smile: už jsem dočetla twiling sátu tak jsem zas online :grinning: jak se máte doufám že jste všechny i s dětičkama v pořádku
3. únor 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že se bavíte o papáníčku, no já Fílovi už dávám lecos :grinning: ale my už papáme přes měsíc :slight_smile: moc velký jedlík to teda není, ale cpu to do něj co to jde :grinning: mlíko je drahé :grinning:
občas má skleničky občas domácí co mám navařený v mrazáku, už dávno papáme maso a teď jsem mu začla přidávat do zeleniny i čevenou řepu a to mu konečně jede, jinak jsem musela do teď maličkato přislazovat glukopurem aby to jedl :zipper_mouth: a zeleninku dávám všechnu možnou - mrkev, petržel, porek, řepu, růžičkovou kapustu, brokolici, květák, špenát (ten mu nejede), brambor a zjemňují máslíčkem :slight_smile: a chci zkusit rýži a těstoviny už a žloutek, z ovoce banán, jablka a hrušky nic jiného te´d není no a samo přesnídávky ty miluje a kupuju od humany nebo od hami ty mléčné přesnídávečky, chutná to jako jogurt, kaše mi malej nechce :frowning2:
3. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně ještě spařené rajče jsem onehdá přidala :slight_smile:
3. únor 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..dneska první maso a nic moc.Přitom to bylo domácí s hráškem a mrkví.Ale je fakt,že má Kačka rýmu,plnej nos a od včera je mrzutá,tak to bylo asi tím.Zítra zkusíme znovu
4. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky zítra udělám Simce maso. Skleničky hodím někam :slight_smile: Navařím a až někam pojedeme,tak jí to zavařím a bude. A dneska dáme asi banán. Jestli bude po mě,tak se z něj doblije a už ho dávat nebudem. Fujky. Nemám ráda banány :slight_smile:
4. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Kačka měla taky teď odpoledne poprvý banán a docela dobrý.Chvíli se tvářila,jako kdyby jedla citron,ale něco snědla a dopila se mlíkem
4. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já mám ale docela strach,aby se pak mohla vykadit. Říká se že banán staví,ne?? Tak jí tam asi povařím kousíček jablíčka...
4. únor 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a Simča se u první lžičky čehokoliv tváří srandovně,chlap se jí dneska smál...ja se xichtila :grinning:
4. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dnes mám fakt super den. :unamused: Ráno jsme byla v obchodě a když jsem vyjížděla tak jsem se zapoměla připoutat. Jenom vyjedu z křižovatky tak mě hned zastavovali policajti. Takže 100m bez pásu mě stálo 1000,- :angry: :angry: :angry: Honzíka včera zase bolelo ucho tak uvidíme co se z toho vyklube. Míša je protivná jak ji lezou zuby. Naši jsou marod tak jdeme místo nich večer na ples. Tak doufám že už se nic nestane. :wink:
4. únor 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska zavedla druhý příkrm,ovoce ke svačině a banán s jablíčkem měl úspěch.Táta chtěl dojídat,ale nic nezbylo :grinning: Čajík jí zatím moc nejede,ale hrát si s flaškou,to má úspěch.
Peťa jel na lyže,já trošku uklidím a prdím na to. Zítra udělám řízky a odpo asi přijdou tchánovci. My už jsme třetí den doma a je to na prdlačku,ale je mi blbě,jak já bych si zalezla do postele a potila se,ale bohužel...
4. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je blbý,že je ti blbě..jo,to jsou tak radosti mateřství....:frowning2:
Ty jsi to jablko Simče povařila..je tak v trošce vody?
4. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jojo,v trošce vody a jak si pošmákla... Pak jsem to i s banánem rozmixovala.
5. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, čtu o tom jak vaříte, taky budu muset něco zkusit. z ovoce. zatím dávám čerstvý jen banán, jinak co jsem koupila přesnidávku s hruškou honzíkovi tak mi přišlo že z toho měl bolení bříška, přeci jen dost nadýmá, tak s tím raději ještě počkejte at nedopadnete stejně..s pitím už to máme doma lepší, i jsem v DM koupila 0,5 l ovocné štávy, nevím jestli to bylo i s čajem, ale určo to bylo bez cukru ..na chuti to bylo znát, holky dopíjet ani nechtěly :grinning: a Honzíkovi to chutnalo, vypil toho mnohem víc jak čaje
5. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den přejeme,
tak Honzíkse zdá být lepší. Dnes chce jít bruslit tak na chvilku vypadneme z domu. Včerejší ples byl super. Od sestřenky dcera tančila polonézu. :slight_smile: V tombole jsem zase nic nevyhráli. :unamused: Asi jsem si to všechno vybrali v lo%nksém roce na plesích. Uvidíme příští týden to jdeme na hasičský tak snad už konečně něco vyhrajeme. :wink:
Míši jsem dnes uvařila hlávkové zelí trošku zahustila a dala jsem ji k tomu brambory. První lžičku nic moc, ale tu druhou už se dožadovala abychom ji honem dali baštit. Tak snědla celou misku. Tak uvidíme co ji to udělá s kaděním. Teď kadí tak 4-5 za den. :slight_smile:
@lebapa na nafouklé bříško když tak kupujeme v DM švestkovou šťávu. My ji teda moc nepotřebujeme, ale jedniu sklenku máme v zásobě. :grinning:
5. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no naštěstí jsem na Honzíkovi poznala že se kroutil a chvílema byl protivka, jinak to bolení bříška zvládá dobře,..prdíky mu nedělají problém..
do IP mi pošli adresu, já tu Bebu pošlu a pak ti řeknu kolik bylo to poštovný, předem se mi to hledat nechce :sweat_smile:
dneska jsem v DM koupila na jokera 25% slevu krabici plen, vyšla mě jedna na 3,10. už jsem je jednou koupila na zkoušku a byla jsem spokojená. Přemýšlím že koupím ještě i tu druhou slevu a nebo nějaký prací prášek..mamka si chválila dneska nějaký ariel 3D, vůbec netuším že nějaký takový začali prodávat..perete holky stále v mimi práškách a nebo už společně? já ještě v dětském, ale možná začnu pomalu přecházet na náš, většinou používám tekutý ariel a ten myslím že je v poho i pro děti
5. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@lebapa já takhle kupuju v DM krabice plen už nějakou dobu a jsem spokojená.Peru stále v dětském a budu asi do roka počítám.Tak nějak jsem to dělala i u Šimonka.Budu se asi muset do DM zase vypravit..aspoň nějaký přesnídávky koupit,jinak nemám co dávat pořád Kačence ke sváče....a ono se toho najde i víc a zse tam nechám moře peněz:frowning2:
6. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejem hezký den
já peru v tekutém persilu dětském a když se zapomenu tak to vyperu v arielu. Nerozděluji naše oblečení a dětí. Hodím to do pračky společně. Nic ji to neudělalo. :wink:
6. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@lebapa já má od mamky ještě jednu velkou tekutou lovelu,tak peru zatím v tom a dětské aviváži,takže já mám ještě tak na půl roku vystaráno,pak asi začnu normálně v arielu,nic jinýho nepoužívám...

Tak malá začala v noci chraptit,jde slyšet,že je trošku zahleněná,tak občs zakašle,tak uvidíme,jestli se to bude zhoršovat,tak asi vyrazíme k doktorovi. Spala ale hezky,tak nevím. Horečku a ani rýmu nemá,tak snad to nějak zvládne bez prášků... Mě už to štve,jsem pořádně nachlazená už po 3tí od porodu.
Pořád nechodíme ven,naštěstí to Simonce nevadí a není protivná.
6. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek