• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01
@tasmailla1 no mě přijde,že kdyby to byl spurt,tak pije hodně i přes den,ne?? To je jedno,zatím to vždycky přešlo a spala zase hezky,tak počkám a uvidím... Ona navíc může kaše jenom nemléčný,tak jsem zvědavá,jestli to bude chtít ,kdybych jí dala :grinning:
13. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala hele já si to taky říkám. Dřív jsem nadával,že usne jenom u prsa,ale až bude v pokojíčku,tak ještě budu vzpomínat,jak jsme k sobě měly blízko. a jak bylo hezký,když u mě usínala.. Všechny děti jednou vyrostou...
13. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Přesně tak to cítím taky, užívat si to dokud o to stojej, utíká to strašně rychle :frowning2:
13. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte v postýlkách i polštářek?? Když si simča hraje v naší posteli,tak se vždycky dokoulí k polštáři a lehne si na něj,tak si říkám,jestli by se jí potom nespalo líp,že by se tak jako přitulila...není moc naplněněj,spíš míň...
13. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 akorát včera sem převlíkala peřiny a malý sem už polštářek dala včera,není moc naplnenej,takže ho v postýlce už má...
13. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenka zatím polštářek nemá a nemám to v plánu.Má postýlku vyvýšenou a nestěžuje si:slight_smile:
Jinak dneska mi krásně jedla brambor se špenátem,už jí zbývaly jen asi dvě lžičky,když se jí zvedl žaludek a skoro všechno to na mě vyhodila...takže všechno kolem zelený..fakt krása,ale naštěstí to jde docela dobře vyprat..snad
13. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer,
tak u nás víkend nic moc. Sice v sobotu jsem byli na plese. Míši bylo přes den celkem dobře naši že ji pohlídají. Tak jsem večer vyjeli. Celý večer dobrý, ale ve 4 ráno když jsem jeli domů tak nám začalo stávkovat. auto. Jsem myslela že ani dom nedojedeme. :angry: Cesta nám normálně trvá 35 min tak teď to bylo hodinu. V půl6 jsem se dostala do postele a Míša už v půl8 byla vyspaná a hned po ránu teplotu. Od toho čtvrtku co jsem s nimi byla u dr tak měla pořád zvýšenou teplotu a k večeru to vylezlo na 38,5 a tak jsem musela snižovat. Tak jsem dnes naklusali znovu k dr. Takže Míša průdušky skoro čisté ale bohužel dostala od Honzíka ten zápal plic. Dostala antiotika a brali ji krev z hlavičky na CRP. Tak doufám že to má jenom virové a léky brzo zaberou. Aby jsem toho neměli málo tak jsem lehla i já. Dr mě napsala taky antibotika a že by bylo dobré kdybych ležela. Tak si to nedovedu představit že bych ležele přes den při dvou dětech. Martin má zase noční a děda má nějakou práci v autodílně. Honzík je ještě ze školky doma. :angry: :angry: :angry: Honzík má podle výsledků krve na imunity sníženou obranyschopnost tak jsem se ptala dr co s tím budeme dělat. Napsala mu nějaké léky a já jsem myslela že se v lékárně vyvrátím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: doplatek na jednu krabičku 260,-
Jinak Míša má v postýlce tenký polštářek. Dnes už se dolezla po čtyřech z obyváku za mnou do kuchyně. Takže definitně nám skončilo klidné období. :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ahoj,tak snad léky zaberou a budete všichni brzo v pořádku. Já kdyby mě dr řekla,že má Simča zápal plic,tak se jí tam asi rozbrečím... Děti by vůbec nemocný být neměly :frowning2:

Dala jsem jí ten polštář a noc byla mnohem lepší,nevím jestli to bylo tím,ale ležela na něm,tak jí asi nevadí. Tak snad už se ten spánek začnezase zlepšovat. Akorát se teda budí s pláčem,to nikdy nedělala,vždycky se jen vrtěla a vzdychala,teď hned řve. Dneska pila v 1,ve 2.30,v 5:30,v 7.30 a v 8.30 vstávala. Tak se jí to snad začne prodlužovat. Po těch pár dnech jsem málem padala na hubu odpoledne,jak to na mě vždycky padlo ta únava.
14. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak je? Nějak nestíhám chodit na koníka, sjem spíš na FC, nechcete si založit na FC soukromou skupinu a psát si tam? :sweat_smile: Jinak u nás nic novýho, už víc jak týden nespíme, Míši sjem teď šila kostým, zítra mají karnevalový den ve školce, takže se nenudím :confused:
14. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,zdravíme po delší době,taky nějak nestíhám

@ssimmikk já nemám FC :confused:

@petrunka01
@misi.21 polštářek zatím nemá,jen vyvýšená poloha
a my s tím spánkem taky pěkně na ho.no :confounded: trvá to už 3 týdny: malý se sice budí pozdějc než dřív,zhruba mezi 3-4 hod.,ale nebudí se hlady,ale začne si vykládat pěkně nahlas,dělá bugr,kope do šprušlí,odkopává se,mlátí nohama,točí se na bříško,no rachot jak sviňa :angry: :angry: :angry: 100x vstávám,přikrývám,dávám dudel,ať spinká a on?Vždycky když se přiblížím,tak se začne hrozně smát a kopat eště víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrozná sranda asi! Pak zkusím mu dat prso,vždycky naivně doufám,že přitom usne... ale co on,cucne,aby sa neřeklo,ale spat ne a né!Dám ho zpátky do postýlky a dělá dál bordel,chytnu ho za ruku a žduchám ho zpátky z břicha na záda :sweat_smile: no síla,je takhle vzhůru vždycky hodinu až 2 a pak usíná... Nevím,co to má jako znamenat,ale už je to fakt 3 týdny,tak jen doufám,že se to brzo změní :confused: nebo se zblázním :unamused:
14. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jejda,tak přeju,ať jste brzo zdraví všichni! To je ale Miška šikulka,že už tak pěkně lozí :wink: a je po klidu,co? :grinning:
14. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa díky za tipa :wink: za chvilku budem taky vybírat
14. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01
@misi.21
@tasmailla1já kašu zatím nedávám,teprv jsme v 7 měsícoch zavedli ovoce,tak kašu plánuju v těch 8 m. Takže máme na oběd masozeleninový příkrm,po něm už nedokojuju,protože toho sní hodně řekla bych,nabídnu pak vodu na zapití akorát. A pak odpolední svačinka ovoce,po něm eště dokojím. Celkem kojím eště taky tak 5x denně,ale teď jak už je za 5 minutek nakojený,tak je to pohodička :slight_smile:
Ale on už dělá blbiny aj u kojení,jak je po jídle,tak sa začne na mně zvedat a klekat :confused: raubíř jeden :grinning:

A včera jsem ho přistihla,jak sa plazí! Ale dozadu :sweat_smile: no jo holt je to malý rak :wink: Dala jsem ho do pokojíku na koberec a přijdu za minutku a on nikde! No ve mně hrklo jak prase a brouček odplazený o pár metrů dál se škrábal na starou televizu,co to máme nachystanou na zemi na odvoz pryč,no síla :confused: to až zane lozit,to sa asi nezastavím už vůbec :sweat_smile:
14. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena mě se sice snaží na kolínka,ale přemisťuje se taky plazením vzad. Vždycky se někde šprajcne a je zle,že to dál nejde :slight_smile: To máš dobrý,že ti tak baští. Mě sní zeleninky tak 60g... Jsem zvědavá,jestli se na celou dávku někdy dopracujeme :grinning:
14. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
14. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ta je nádherná :slight_smile: jaké má krásné kukadla!
dopracujete,neboj! já to sice nevážím,jenom odhaduju,ale myslím,že to bude aj 200g :sweat_smile: on je na lžičku jak ulítlý :grinning: přitom je furt taková žížalka - dlouhý a hubený :sunglasses:
14. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
dneska jsou kluci v Praze na výletě a já jsem byla s Kačenkou u kamarádky.Bylo to prima,Kačenka je tak zmožená,že ještě spí v kočárku..:slight_smile:.
Od včera se snaží dostat na kolínka a dneska jsem si myslela,že si snad už sama sedne,to jsou pokroky...:slight_smile:ALe i tak je dost pohyblivá,dokutálí se všude :grinning: :grinning:
Dneska jsem koupila homeopatický sirup na lepší spaní,tak jsem zvědavá,jestli pomůže,protože už jsem docela vyšťavená....
Já jí po obědě i svačince nabízím prso na zapití a většinou si vezme,ale ne zas tak moc.Oběda sní většinou tak 100-120 g-malou skleničku od příkrmu
14. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena no naše taky se hezky plaze směrem vzad,je legrace na ní koukat a taky se občas snaží dostat kolínka pod sebe,ale nejak ji u toho ujedou pak ruce,tak skončí čelem na zemi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no naše sní ani nevím kolik toho,když vařím,tak nevážim,takže nevím,ale 200 g to určo není,řekla bych tak do 100 g...a vždy po takovýmdle jídle ji dám na zapití čajík a i prso pak,jak kdy,ale včera třeba vubec nechtela pít ode mne,tak sme ji pak nakojila až za 3 hodky a v pohode to vydržela...
@misi.21 moc pěkná kočenda... :wink: to se pak hezky kouká na ty fotky a človek vidí,jak ty mimina nám hezky rychle rostou,ani se nenazdáme a budem sfukovat svíčky na prvním dortu... :slight_smile:
14. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, po dloooouhhéééé době jsem zase tady :grinning: Nějak mi v posledním půl roce nezbývá moc času na klábosení:slight_smile: Ale už se mi stýskalo:- :grinning:

Ty jo, tak zase marodíme - Matýsek dostal ve čtvrtek astmatický záchvat (zažila jsem to u něj poprvý, tak jsem byla z toho docela hotová) - takže zánět průdušek, zánět hrtanu, zánět dutin, kdyby se k tomu přidala ještě horečka, tak by nás prý okamžitě poslali lehnout do nemocnice. Teplotu v noci měl, ale to jsem srazila Nurofenem a radši doktorovi neříkala..... Bereme léky, dýcháme, dneska jsme byli na kontrole, tak už je to skoro v pořádku:slight_smile: Zato Davídek se pěkně rozkašlal - má dráždivý kašel, chrčivý, chudinka nejvíc, když leží na bříšku. Rýmu jak trám, tak to má v horních cestách - měla jsem strach, aby to nebyl zápal plic nebo průdušky, tak to doktorka vyvrátila - naštěstí. No, v posledním týdnu si fakt užívám..... Už aby bylo jaro

Jinak se snažíme dostat na kolínka, plazí se (nebo spíš ručkuje) do všech stran, tak to začíná být makačka. Už ho nenechávám samotnýho - kde jsou ty doby, kam jsem ho položila, tam našla....:slight_smile:
14. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnešní noc o5 mnohem lepší. Vstávala na jídlo ve 3 a pak v 6.30,ale od té doby s přestávkama řvala do 7.30,potom usnula a spí do teď. Nevím co to mělo jako znamenat.
Jinak tady sněží,chodníky zase na prd,tak uvidím,jestli vůbec půjdeme ven. Jo a psal mi chlap,že nám nějakej debil odřel před barákem auto,že se to musí nechat spravit. Fakt super ráno.
15. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
nevím, jestli si na mě pamatujete, ale ještě za těhulkování jsem sem chodila... :slight_smile: pak jsem nějak přestala, ale ráda bych se k vám zase přidala, jestli tedy můžu... :wink:

Jakpak to zvládáte s půlročníma prckama?a jak rostou a tak? :slight_smile: jdu se k vám podívat do alb... :dizzy_face:

Jinak u nás to celkem jde, malá je teď tedy hodně nachcípaná, takže neustále odsáváme...máme dva zoubky, pokouší se lézt...ve třech měsících jsem musela přestat kojit :frowning2: , protože jsem omarodila a musela jsem brát kortikoidy a ještě nějaký jiný léky - 14 dní jsem sice odsávala, ale pak mi mlíčko téměř zmizelo a hlavně malá se už nechtěla přisát...no a už papáme příkrmy, mrkvička jí tedy vůbec nejede, ale brokolici by mohla jíst na kila... :grinning: ...v 7 měsících měla 7,2kg...no a je to smíšek největší....takže nám dělá obrovitánskou radost.....a se sestřičkou se milujou... :dizzy_face:

Tak já zase mažu, musím to tu poklidit, je tu spoušť... :sweat_smile:
15. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás se pořád jenom sype a sype sníh a to zachvilku,až přijede manža z práce,máme jít na nákup,sem teda zvedavá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 ty jo,tak to by me teda naštvalo,kdyby me poškrábali auto,copak to bylo za hajzlíka.. :angry: :angry: :angry: hmmmm malá už pekne spinkala,tak at vám to vydrží... :wink:
@msevy jee tak se brzo všichni uzdravte...jj taky si říkám,kde sou ty doby,kdy malá byla,tam kde sem ji položila,no v každem případe tohle období je taky zajímavý,aspon s těma deckama je už věčší sranda...
@veve21 no jasne ,pamatuju si ,že si tady byla,tak opet vítej,ale sem si říkala,kdepak si šla,že si už s náma neklábosila....hihi u nás to je to samý,nám taky mrkev moc nejede,petržel taky ne,ale když udelám brokolici nebo špenát,se muže potom utrhnout,takže mrkev pak mixuju do brokolice a papá i jí,jen o tom neví.. :grinning: :grinning: :grinning: no u me žádny fotky nenajdeš,všechno sem vymazala,sem se bála,že by to nekdo mohl zneužít,když tady byly před časem fámy o tom,že nekteré maminy kradou fotky.. :angry: :angry: :angry: :angry:
15. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem kvůli tomu kradení fotek všechno vymazala:slight_smile: občas ale tu naší nevěstu ukaž, ať víme, do čeho Dáda půjde
:grinning: :grinning:
15. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, myslíte, že můžu dát Davídkovi na noc (má skoro 7.měsíců) trochu Ditiadenu? Má rýmu a pořádný kašel, tak aby ho to trochu zklidnilo aspoň v noci
15. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
@petrunka01 copak jsi koupila homeo sirup na lepší spinkání? Já se furt pídím a našla jsme jen od roku :unamused:
15. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk právě,že jsem koupila Sedalii a pak teprve zjistila,že je od roka.Chci se příště poradit s doktorkou,prý se může dávat i dřív.Takže zatím nedávám
15. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrunka01 jéééé a dáš mi pak vědět, jak je teda dávkování pro menší děti? :sweat_smile:
15. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jasně..já všude četla lžičku ráno a lžičku večer
15. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no jasne,jen co bude čásek dám pár fotek ze Slovača,co sme tam byly,no jasne musíte mít taky přehled,jak bude nevesta vypadat... :grinning: :grinning: :grinning: a Dithiaden vubec nevím,či se muže takhle miminu,Šárka když byla nemocná,dávala jsem Fenistil kapky na klidnou noc..
15. únor 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak to všechno bude zřejmě ze zoubků - dneska je totiž Davídek na "zabití". Celý den poplakával, když do něčeho kousnul tak hysterák....dásně nateklý jak balony, tak jsem mu namazala Calgel, uvidíme jestli bude klidnější noc. Kdyby ho netrápila ta rýma, tak začal konečně líp v noci spát. Vzbudí se tak 2-3x, takže pokrok:slight_smile:

@tasmailla1 - Fenistil dávám taky a Sinecod na kašel k tomu. Přes den toho moc nenaspal, doufám, že noc bude lepší.
15. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek