• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk
nestojí,ale z principu bych se na to ráda zeptala,stížnost asi podávat nebudu
16. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak tj, ale pokud chceš být doma jen ty tři roky, tak bych řekla, že už to nejsou stovky, ale v závěrné částce tisíce :slight_smile:
16. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo,já myslela pár stovek měsíčně
16. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 je fakt, že jedna známá taktéž volala na ministerstvo, protože věděla, že má pravdu, měla to načtený a na naší sociálce jí prostě tvrdili opak...tak se sešla s vedoucí a vyjela všechno, to, co jí poradili na ministerstvu, s tím, že kdyby ani tohle nezabralo, tak se do toho pustí oni sami a najednou to šlo...peníze jí vrátí i zpětně....a to jí nechtěli dát pomalu ani korunu... :wink: ....ale máš recht, já jsem taky taková nekonfliktní a jakmile se mám někde prosazovat, tak se začnu klepat... :slight_smile: ale držím pěsti...nebo mě ještě napadlo si někoho vzít sebou, kdo je třeba průbojnější... :grinning:
16. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cérenky :slight_smile: u nás sype a sype už 3.den,to bude mazec,až to pak bude tát :confused: už tu máme tak metr sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nevím,mrazy byly naprd,ale teď teda taky nic moc,chodníky neprohrnuté :angry: bydlíme na kopci,takže včera jsem pomalu nemohla ani vytlačit kočár dom :grinning:
Jo dáváte nějdo prckům rýžu nebo těstoviny, a pokud jo, tak jaké třeba těstoviny? Se v tom nějak nevyznám,jestli už to mimiša můžou... ale snad jo. Přijde mně to takové jednotvárné,co vařím Fiťovi,tak nějaká změna v jídelníčku by bodla :wink:
17. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak to je mazec,člověk by pak mohl čekat na prachy,že :confounded: Já jsem žádala v prosinci,pak v lednu mně volala baba ze socky,že musím požádat znova,že už taky spadám do toho nového,tak jsem tam šla,měsíc sa nic nedělo,teď kolem 10.února mně teprv přišlo potvrzení,že mně to přiklepli a 14. mně přišly prachy na účet...
mají v tom dobrý hokej :unamused: to by měli dávat vědět každému,a né čekat,až si maminky zavolají,kde jsou peníze :angry:
17. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no mne ty mrazy taky vadili,ale tenhle sníh teda taky nic moc,od rána taky sype,ale tedka už je +,tak zase prší,sníh trošku taje a to říkali,že má o víkendu přijít obleva až +8 stupnu :confused: :confused: :confused: :confused: no rýže a testoviny by me taky zajímala,i když testoviny bych dala radší,než tu rýži,bych se bála,aby se me malá po ní neudusila,protože zeleninu sem do tedka mixovala,mela problém ji spolknout a pak se po ní dávila,ale zítra brokolici jen rozmačkám vidličkou,tak sem zvedavá co me na to Šárka řekne....a testoviny nejaký bezvaječný,ale nevím přesne jaký...
17. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 třeba nám někdo poradí :wink: já mačkám vidličkou už od začátku a v pohodě to malý jí,malá si taky zvykne,uvidíš :slight_smile:
no potěš obleva,to zas bude břečka :astonished: já už chcu jarooooo :sunglasses:
17. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Rýži může, ale staví, takže pokud na to trpíte, tak opatrně a těstoviny dělám Panzani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...já jsem už dala rýži,namixovala jsem to radši,těstoviny zatím nemám vyzkoušený,ale určitě bezvaječný.
17. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nebo kupuju nějáký drobný tvary, abych nemusela mačkat :grinning:
17. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk
@petrunka01 díky! Dneska už jsme po obědě,ale zítra asi vyzkoušíme,ať má trochu změnu
17. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena já taky sem na začátku mačkala jenom vidličkou,ale nejak to nešlo,takže mixla sem to,ale od tedka už chci začít takhle jenom mačkat,aby si moc nezvykla,že jenom mixuju,já už chci taky jaro,me už ta zima nebaví,aspon pak bude svítit sluníčko a človek bude chodit rád na procházky akonečne pak bude teplo,me nebaví furt se jenom sebe nebo malou oblékat do hodne vrstev,to pak bude jiné,až bude teplejc..
No tak já zítra taky skusím ty testoviny udelat,jj konečne bude nejaká zmena...
17. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj taky sa těším,že budeme venku častějc a dýl :slight_smile: to oblékání nesnáším,to je vždycky o hubu :grinning:
a jaké ty těstoviny budeš dávat?Panzani?
17. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no já jedine panzany,protože i pro nás kupuju jenom panzani...jsou nejlepší...
17. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 taky kupujeme Panzani, takže je dávám i malé, někdy jí koupím nějáký jiný, kde jsou malý tvary, jak jsem psala, třeba kytičky a to už nemačkám a nic :slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tak k rámě a kašli se přidala i zvýšená teplota.Snad to bude jenom tohle a nepojedeme o víkendu na pohotovost.Navíc,jak Kačce není dobře,skoro nejí.Pár lžiček k obědu,teď taky nechtěla přesnídávku,ale ani dokojit,prostě nic.Ale nevypadá hladově,tak se pro jednou snad nic moc nestane...
17. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem dneska byla na gyndě...a příští měsíc si nechám zavést Mirenu...abysme nááhodou neměli dalšího prcka... :sweat_smile:

Ohledně těstovin, taktéž kupujeme jen Panzani a ještě v Lidlu mají jedny a ty jsou taky super...a Terezce těstoviny dělám a má je moc ráda...vždycky to mixuju ručním mixérem... :slight_smile: ..a jinak ze zeleniny u nás vede zásadně brokolice... :grinning: pak jí sem tam mixnu do toho ještě jinou zeleninku, aby to neměla tak jednotvárný....ale taky si musím najít nějakej jinej recept, protože mi přijde, že dělám dokola furt to samý... :sweat_smile:

@petrunka01 ...hele a nemůžou to být zoubky?když ani nechce moc papat?no anebo je to nějaká virozka... :unamused: ..když ty miminka jsou takový bezbranný, když nám nemůžou říct, co je trápí, co?

Zejtra jedeme do Ikea, tak se těším...a hlavně, obě holky bude hlídat mamka, tak to bude pro mě i relax, jako blázen... :grinning:
17. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 zoubky možná,už by mohly vylézt,zatím je bezzubka:slight_smile:..uvidíme,ale rýmu má pořádnou
17. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - zítra odjíždíme na hory, do toho auta asi nedolezu - jsem totálně na dně - vyčerpaná, nevyspalá.....manžel bohužel tenhle týden chodí z práce až po 22hod - mají toho teď moc před dovčou, ráno zase odjíždí brzo, takže se tak nějak míjíme.... V baráku je sice tchýně, ale o tý se radši rozepisovat nebudu - akorát bych se rozčilila :confounded: Taky cítím, že se o mě něco pokouší, začínám mít strach, abych se někde nesesypala - sotva lezu. V pondělí za námi přijede na hory na pár dní ségra s manželem, tak asi zalezu a prospím zbytek dovči.....teda doufám...
17. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - máme přesně to samé - od úterý rýma jak trám, kašle, večer horečky, nechce skoro nic jíst, jenom si cucne ode mě mlíka, mrzutej, vzteklej, v noci se budí, odsávám tak 5x za den a stejně to moc nepomáhá. Dásně jsou nalitý jak balony, takže to zřejmě bude opravdu ze zoubků...
17. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak přejeme všem brzké uzdravení a at se zoubky konečně vyklubou. Simču to taky trápí. Včera jsme byli u našich a půlku dne prokňpurala,ale jí normálně. Je to podle noci,když se budí hodně,tak je den na prdlačku a když spí hezky,den je v pohodě. Dneska spinkala klidně,tak snad to bude OK a já v pohodě uklidím a uvařím. Táta je na melouchu,tak ten přijde až večer asi. Jinak je pěkně nachcípanej,tak doufám,že to zase nechytnu,kdež jsem se toho teprve teď zbavila.
Simča na kolínkách péruje každým dnem víc a víc,tak jsem zvědavá,kdy to přijde :grinning: Aby nepérovala ještě čtvrt roku :grinning: :grinning:
Těstoviny jsem dávala jednou a koupila jsem bezvaječné a je na obale napsáno bez soli. Já teda myslela,že jsou bez soli všechny. Rýži jsem radši ještě nezkoušela a ještě počkám. Simonce zase začíná nějak tuhnout bobek,tak dneska jí zase uvařím ovesnou kaši,snad na to nebude trpět,by mě švihlo...

@veve21 mě taky přijde ,že má furt tos samý. Tak jsem si namrazila brokolici,mrkev,petržel,cuketu a masou a teď jen střídám. Občas jí do toho uvařím bromboru a je to. Akorát je zatím na kuřecím mase,potřebovala bych sehnat králíka. A už asi vyzkouším i hovězí. Akorát nemám tlakáč,tak to budu asi vařit celej den :slight_smile:
18. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dnes teda dost hrozná noc a to i jinak spí špatně.Od půlnoci asi do 4 se budila snad každou půlhodinu.Vzala jsem ji na ruku a hned spala..pak se najedla a spala aspoň do 7,tak nejsem úplná mrtvolná příšera...ale teda nic moc
18. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 králíka už jsem vyzkoušela ze skleničky.Teď jsme koupili kus krůtích prsou,tak příležitostně vyzkoušíme
18. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no naše má ze zeleniny vyskoušenou mrkev,petržel,bramboru,kveták,brokolici a špenát,všechno zelené ji jde,jen ten petržel a mrkev moc nemusí...tak k tomu dáme už maso,protože to má zatím jen zeleninové...a testoviny taky postupne přidám,at má zmenu,sem chtela vyskoušet i dýni,ale nejak sem ji nesehnala....
18. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo,v zimě dýni leda domácí z mrazáku :grinning: Simča má ráda i cuketu. Dneska měla bramboru se špenátem a masem a snědla mi 80g :slight_smile: To je u nás pokrok,ona celkově poslední 3 dny jí mnohem líp...Květák jsem ještě nedávala. Vaříš ho bez pokličky?? Prý potom nenadýmá. Mám z toho docela starch,ikdyž Simča je docela odolná :grinning:
Je tady 4,2°,tak to venku taje a občas poprchává. Za chvilku asi půjdeme ven se vyvětrat. Ty jo,jestli to bude zase tát najednou,tak budou zase záplavy... :unamused:
18. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no domácí ani dýni ani cuketu nemáme,tak budu muset asi počkat až do léta,kveták vařím bez pokličky a teda vubec nevím,že by takhle nenadýmal,malá me ho v pohode snedla a nemela po nem žádný obtíže s nadýmáním..naše sní taky tak do tech 100 gramu,ale dneska mela brokolici s bramborou a to sem rozmačkala jenom vidličkou a moc se na to netvářila,snedla pár lžiček,ale bude si muset na tohle zvyknout,pořád ji to mxovat nebudu...u nás ten sníh taky taje,je tam venku pekná břečka....
18. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi u nás je +8 stupnu,to je pomalu na krátky triko... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... neměla jsem na Vás čas. Dneska jsme poslední noc v našem starém bytě .... ještě vše dobalujeme a zítra se stěhujeme. ( Vlasta se stěhovala dneska ) .... to byl také náš původní plán, ale šofér je fotbalista, tak jsme to museli nechat na něděli až nebude mít zápas. Jinak by jsme to měly s Vlastou stejné jako termín porodu ... :grinning: :grinning: :grinning: .
Na baráku jsme si pěkně mákli, chtěla jsem pouklízet aspoň jednu koupelnu a také kuchyň ať se člověk cítí, že to má čisté podle sebe a taky jsme malovali ložnici ať máme kde složit hlavu než domalujeme zbytek pokojů. Pěkně jsme si mákli, protože z původní tmavě hnědé jsme to valili na světlou a než se to překrylo, tak to chtělo 4 vrstvy :angry: . A já jsem si to ještě vymyslela v kombinaci s jednou barvou, tak si táta mákl :grinning: :grinning: :grinning: .... jo na vymýšlení jsme holky dobré že? :grinning: :grinning: :grinning:
Takže než si tam zařídíme net a než uděláme to co máme ( malování, úklid a vybalení věcí .... ) tak uběhnou asi tak 3 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: ....
Jsem zvědavá jak tu změnu vezme malá a taky náš hafan. Niki tam byla, když byla malinká tak si to nepamatuje a Blěška tak ta bude mít zítra premiéru.
Říká se, že co se zdá v novém bydlení, tak to se splní ..... my jsme tak unavení, že se nám nebude 100% nic zdát a pokud jo , tak jen o práci na baráku :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak se mějte holky moc fajn, prckévé ať Vám dělají jen radost, jsou zdraví a pěkně baští !
Až si budu dávat pauzu na kafé, tak snad tady na Vás juknu sem tam při úklidu.
Tak pááá :wink:
18. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my si užívali jarní prázdniny na horách, sněhu teda až moc. A teď čtu o tom rodičáku :angry:

@petrunka01 Mě končila 25.12- žádost jsem podávala ještě v listopadu, samozřejmě mi na socce řekli, že nárok na tu starou variantu nemám a teď se dočtu, že jsem měla, tak to mě trefí. Zítra si zavolám taky na to ministerstvo a jestli to tak mělo být, tak jim tu pětistovku teda nenechám :angry: určitě tam s nima zabojuj.
19. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek