• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojda jak se máte? nějak nestíhám, ale občas nakouknu a něco dočtu :slight_smile: jsem se teď dala na knížky tak mám večery plné :grinning: a přes den není čásek. Doufám že se máte všichni dobře a dětičky jsou zdravé
Fíla měl teď chudák dva dny šílené teploty dnes v noci 39,4 vůbec nevím co to bylo, teď už je ok, tak snad se to nevrátí jako, byl chudák tak rozmrzelí brouček.
a co vaše dětičky lezete? sedíte? my nic :zipper_mouth: jen se otáčí jako hodiny a přišel teda na to že když bude válet sudy posune se, takže se furt koulí sem a tam :grinning:
19. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po víkendu :slight_smile:
u nás víkend hektický. V sobotu byl Honzík u exmanžela a my jsem byli u tety na zabíječce. V neděli u tchánů a náš taťka musel na hasičkou schůzi. Což mě teda dost vytočilo. :angry: Aspoň v neděli má na nás čas a on musel nutně na schůzi. Děti ho skoro 14 dní pořádně neviděli. Děla noční a tak přes den spal a do práce jezdil většinou už na 18.00. Tetnto týden má ranní tak snad bude mít více času. :wink:
Jinak tento týden začínáme vyřizovat úvěr na rekonstrukci domu. Nejdřív musíme předělat bydlení našim a pak se vrhneme na naše. Vůbec se mě do toho nechce. :frowning2:

Míša už je po páteční kontrole u dr zdravá tak snad si nám budou nemoci delší dobu vyhýbat. V pátek ji vylezl druhý zub. Je neustále v pohybu. Jak začala lozit tak je k neudržen. Včera se ji podařilo se postavit u křesla. Jestli to tak půjde dál tak začne brzo chodit. a to už bude úplně v háji. :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahoj, no to je teda holčička pěknej rychlík :slight_smile: Matějovi bude druhýho sedm a jen se válí....jakože sudy :grinning:
20. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@akrimala mě dneska úřední šiml umlátil.Bylo mi řečeno,že na ministerstvu říkají bludy,kecaj a pokud chci peníze,tak si musím požádat znovu.Na všechny argumenty mi řekli,že nový systém je nový systém,nefunguje to...no,prostě jsem si zažádala znovu,abych vůbec někdy peníze viděla.Taky jsem se dozvěděla,že v podstatě mám pravdu,ale nový systém v počítači to nebere v potaz a prostě to nejde zadat..Že mi nemůžou za prosinec poslat nulovou výplatu,kdyby to šlo,tak není problém...
20. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak si mu měla říct,ať ti pošlou korunu,že jim ji obratem vrátíš :grinning: Hele,já bych to nenechla být. Přeci jen 500 je 500. To máš 2 balíky plínek. Zavolala bych zase na ministerstvo a řekla bych jim to,třeba to začnou řešit oni.
20. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Já ti tady píšu takovou dlouho odpověď a oni tam šoupnou správu stránek, to bych se picla :sunglasses:
Takže ještě jednou. Já jsem si na to ministerstvo psala, abych měla tady na tu sociálku něco od nich v ruce a poslali mi toto
rozhodující pro posouzení právní úpravy je datum podání žádosti. Pokud jste podala žádost v loňském roce, bude žádost posuzována podle právní úpravy platné do 31. 12. 2011.
Podáte-li žádost znovu v tomto kalendářním roce, pak bude úřad práce postupovat podle právní úpravy platné od 1. 1. 2012.
Pro výklad zákona se můžete obrátit na nadřízenou krajskou pobočku úřadu práce. Kontakty naleznete na stránkách: http://portal.mpsv.cz/upcr/kp

Takže já napíšu dopis s nesouhlasem výši dávek nebo něco vymyslíma odnesu to s tím mailem od ministerstva k nám na sociálku, vezmu si teda s sebou muže, on si jen tak něco líbit nenechá, teda trochu se hrozím co bude následovat jestli nám řeknou to co tobě. Ale jak můžou mít na ministerstvu bordel, když ta nařízení vychází od nich, ne? To je jak na hlavu. Vezmi si, kdy je o něco žádáš, nikdy, já vím je to jenom pětistovkka, ale ve finále ti to za ty tři roky dělá 15 tisíc.
20. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já tam taky šla bojovně,ale normálně mě zprudili,tak na to kašlu.Co jim nejde podle počítače,tak prostě nejde a hotovo.Není mi to jedno,ale už jsem žádost podala a nic s tím neudělám.To bych musela dneska místo podání žádosti podat stížnost...
20. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych měla první mimi a chtěla do těch třech let další, tak to vůbec neřeším, to je výhodnější ta nová varianta.
20. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak to jsem zvědavá..možná jsem to vzdala brzo,ale já se prostě neumím konstruktivně dohadovat,akorát bych se rozčílila.
20. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala přesně,když už další nechci,tak jsem na tom bita
20. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Takže ti řekli, že na minist. říkají hovadiny, jo? No to je teda fakt dobrý, já jim tady prostě řeknu, že si budu na jejich pobočku na tom minist. stěžovat, to bude komédie :grinning: já tohle taky naprosto nesnáším, ale když jsme v právu, tak do toho půjdu. No každopádně ti dám pak vědět, ale nějak začínám mít pocit, že nevyhraju :pensive:
20. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky, všimla jsem si, že řešíte rodičák. Jsme na tom podobně. V lednu mě přesvědčili podepsat žádost o změnu na nový systém, že to jinak nejde. Sklapla jsem uši a podepsala. Přišlo mi ale na účet 7600, jakoby po staru a z potvrzovacího papíru nejde poznat, kterým systémem to je. Což bych ráda věděla. Preferuju starý systém, protože mi dá o 15tis. víc, ale zas kdybych jela po novém, tak si to můžu měnit...tak jsem dnes volala na úřad a paní z toho byla tak mimo,že mi nedokázala říct vůbec nic.. Prej jim napřed na školení říkali, že to nejde podle starýho, ale ted přišlo nařízení, že to jde. Jenže ona z pc nedokáže vyčíst, jak mi to teda udělala....fakt bordel na entou...závěr je, že si tam mám dojít znovu (už potřetí), že to sepíšeme znovu se starým datem a budu to mít po staru. no jsem zvědavá
20. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut Tak to jsi mi dala naději. Já mám i na tom papíru od nich jak posílají to vyrozumění o té výši datum podání žádosti 28.11...takže to je rozhodující a tím se budu ohrazovat. Každopádně ty máš nějako vstřícnou paní, to je super.
20. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no ještě se neraduju, dokud to nemám na papíře, tak tomu nevěřím. Ale snad to klapne. Taky mám i dopis z ministerstva v záloze
20. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky jsem si všimla, že jsi tu řešila zácpu u holčičky, na Matěje zázračně působí jáhly a moc mu chutnaj míchám mu je s dýní, cuketou, mrkví, prostě jako přílohu, hodně mu jedou, zkus vyzkoušet.

Jinak těstoviny jsem ještě nezkoušela, protože s lepkem začínám pozvolna, ale objevila jsem kukuřičný těstoviny, tak asi je zítra prubnu.

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat jak často dáváte dětem maso?
20. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut A co ti tam píšou, že bych to na ně vytáhla taky :grinning: to co mě?
20. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jj, to co tobě a že se mám když tak obrátit na vedoucího pobočky
20. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut
@akrimala hplky,já snad do toho půjdu znova taky...já právě slyšela,že teď zase obvolávají ženský,že můžou zůstat postaru na rodičáku..fakt bordel.Jo,paní mi řekla,že na ministerstvu kecaj.Možná bych byla pro nějakou hromadnou stížnost na ministerstvo,aby si na pracácích po republice udělali pořádek..
20. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Taky jsem na tebe myslela, žes to tu prakticky rozjela, nevzdávej to, když tak ti do IP pošlu co jsem sesmolila na tu socku.
20. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jo,to budu ráda..mám zase bojovnou náladu a chuť do toho jít..
20. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takt o vypadá že Filip měl 6tou nemoc, no aspoň víme co to bylo, už je celej osypanej
20. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kamarádka má termín na konci dubna a od neděle je v nemocnici,hrozně natekla a bolela jí hlava. Má preeklepsii nebo jak se to jmenuje a vypadá to,že bude muset na císař. Převezli ji do Brna a dneska se rozhodne. Je teprve ve 31 týdnu. Šílený,snad budou v pořádku. Ona chodila až do teď do práce,do fabriky. Já si myslím,že kdyby seděla doma a odpočívala,že by se to třeba projevilo dýl,no nevím jestli to na to má vliv. Jen aby to mrně dobře zvládlo.
21. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ty jo, to je pěkně nebezpečný preeklampsie, to jí toho císaře určitě udělaj. Myslím, že na konci sedmýho měsíce by to už mimi mohlo zvládnout dobře, každopádně je to pěknej záhul na nervy, kamarádky je mi teda líto.
21. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kamarádce držím palce aby to oba dva zvládli. U Honzíka jsem měla naštěstí jenom podezření a preeklamsii.
21. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to jdou asi zítra,ach jo... Já pořád věřila,že jí tlak i otoky srazí a ještě ji pustí dlmů.
21. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak vás čtu, tak máte mojí podporu, taky bych si šla za svým a chtěla o 500kč víc, přece jen za rok je to 6tis :slight_smile: nenechala bych to jen tak!!! Pokud teda chcete ty 3roky, tak se to rozhodně vyplatí, pokud ty 4roky, tak si myslím, že to nemá smysl :wink: takže lovu zdar a na sockách jim dejte co proto, máte nárok na SVOJE peníze :slight_smile: a jak tu čtu, že jim to počítače už letos neberou, tak je to jasný, když dostaly žádost loni, tak jí měli dát do počítače loni a PC by jim to bralo a pochybuju, že mi na ministerstvu mlely blbosti, protože tohle je i na netu a vše, takže ať drží tlamy na sockách a dělají to co mají, krávy jedny :angry: už mě na těch úřadech pěkně štvou!!! Ještě, že mě se to netýká :slight_smile:
21. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk koukám ty bys je tam srovnala :grinning: Né,fakt,jsou to blbci. Co je maminkám po tom,že jim to počítač nebere?? Kdyby to bylo obráceně,tak by ten počítač rozdupali,jen aby to do něj dostali...

Holky nevíte jak to je,když se dítě narodí předčasně?? To se pobírá normálně PPM stejný počet týdnů,jako když se jde na mateřskou 6-8 týdnů před a pak je o to vyšší rodičák? Nebo jak to teď je,když se rozděluje těch 220tis??
21. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to si piš, jak vím, že mi něco náleží a nemám to, tak jdu tvrdě za svým :grinning: fakt mě tohle štve :angry: jinak kamoška rodila předčasně a vše měla normálně, ale ta rodila o měsíc dřív, takže si myslím, že asi žádná změna u předčasnýho porodu :unamused:
21. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@msevy Všem Leničkám vše nej ke svátku :wink:
21. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Jé,chudák kámoška,držím pěsti,ať jsou oba v pořádku!
21. únor 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek