• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena děkujeme moc :slight_smile: Lence juniorce vzkaz vyřídím, bude mít radost
22. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 urcite to zvladnou, na 31 tydnu bude mimi male ale uz je komplet..byla jsem s barou na 28 tt v nemocnici a rikali ze potrebuji abych vydrzela jeste tyden aby mela plice hotovy..neboj, budou v poradku, cert vi jestli tou praci to neuspisila, to by spis rekly holky co ji meli, moyna trochu jo kdyz je to o tlaku
22. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá už je na světě,včera šla císařem. Má 1340g a 37 cm... Snad budou v pořádku. Takovej drobeček malinkatej. Jsou se Simčou přesně na den 7 měsíců od sebe :slight_smile:
22. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobrý je že má aspoň přes to kilo, ale stejně takovej uzlíček, držím palce, určitě to ale bude dobrý.
22. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jee tak kámošce a miminku hodne zdravíčka posílám.... :wink:
22. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak ať jsou obě v pořádku!

@akrimala bylas na tom úřadě dneska?Fakt by mě zajímalo,co ti řekli...

My dneska byli se Šimonkem ráno na ORL,zdálo se nám,že poslední dobou hůř slyší.A taky jo,má tam nějaký nález,možná je to zvětšenou mandlí,snad nějaká vzduchová bublina či co.Já s ním v ordinaci nebyla,tak to mám zprostředkovaně od manžela.Dostal sirup a kapky a za tři týdny kontrola.Možná by časem dostal implantáty,ale je velká šance,že se to spraví.Prý jsme přišli včas.
22. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na kontrole na kardiu,teď až ve třech letech. Stejně to nechápu a nikdo mi nedokáže říct,proč tam vůbec chodíme. Prý preventivně. Malá tam chudák brečí celou dobu a navíc jsme čekali přes hodinu v čekárně,protože pan dr přijel pozdě. No k vzteku,fakt. Četla jsem zprávu a on tam píše že při vyšetření řve a že za huronského křiku neslyšel jestli má šelest..No přijde mi to takhle napsaný hrozný. A ještě mi řekne,ať si jí uklidním,debil. Bylo mi jí líto,slzy tekly proudem,navíc se jí prořezává zoubek a teď mi přijde nějaká rozpálená,tak doufám,že nebude nemocná,jak byla uřvaná a šly jsme domů. Chlap se urval v práci,myslela jsem,že třeba bude klidnější když ho tam uvidí,jenže měl jen hodinu čas,takže musel odjet těsně před tím,než jsme šli do ordinace.
22. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já takhle chodím se Šimonkem taky od miminka na kardio a v podstatě nevím proč.Jako miminko měl jednou problém z přehřátí,ale od té doby je naprosto v pořádku a stejně jednou za rok,rok a půl musíme jít.a u nás je to na celé dopoledne,objednaní jsme,ale je tam lidí,že jdem i víc,jak hodinu po objednané hodině..
22. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno

@petrunka01 přejeme ať se to Šimonkovi spraví samo. :wink:
@misi.21 @petrunka01 Já chodím s Honzíkem na kardio o narození. Měl hodně vysoký tep a mu zjistili že měl někde cévku navíc, která zvyšovala tep. Dr říkal že se to do 1 roku spraví. Měl pravdu už je to ok, ale chodíme na konrtoli každého půl roku. Jednou do Brna a jednou u nás. Zrovna za týden jedeme do Brna nakontrolu. Dají mu strojek na 24 hodin na monitorováni srdíčka. To musíma zapisovat veškerou činnost co má za celý den. :wink: S Míšou chodíme u nas na kardio preventivně aby se to neobjevilo i u ní. Zatím je to dobrý.
23. únor 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju peknej den,u nás už je po snehu a přiznám se,docela me to vyhovuje,už není tak zima,je nad nulou,tak to vypadá pomalu jak na jar,ješte k tomu mrholí,no ale včera bylo krásne ,svítilo i sluníčko...
@petrunka01 tak at ste brzo fit.. :wink:
23. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to sme se chtela zeptat,jak často dávate maso?my tedka dávame kuřecí prsa,vždy navařím víc,aby to mela na 2 dny,ale ty prsa me přijdou nejaký suchčí,vaříte domácí i jiný maso?a když maso nedáte,tak jenom zeleninu třeba s bramborem nebo testovinou?
23. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj,já dávám maso tak 3x-4x týdně... Zatím jenom kuřecí a krůtí,králíka a za chvilku zkusím i hovězí. Ono v kuřecím je nula nula prd vitamínů... A já si toho teda navařím víc a zamrazím. Vařím do mrazáku tak na 14 dní dopředu. Já ani nedávám každý den přílohu. Třeba přes den to střídám.
23. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a ty ji to jídlo mixuješ,nebo jenom rozmačkávaš vidličkou?já sem ze začátku mixovala a tedka se ji snažím naučit na jídlo rozmačkané vidličkou a moc nám to teda nejde,mín toho sní,jenom kolem 50 gramu....
23. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..já taky dávám maso tak obden.Taky vařím víc a dávám zamrazit.Teď jsem uvařila zeleninu-brambor,petržel a mraženou zeleninu s vločkama a jen rozmačkala vidličkou a docela jí to šlo.S masem nevím,to jsme zatím mixovala
23. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mixuju všechno a asi ještě nějakou dobu budu. Ona se tím furt dáví... Dneska jsem zkusila zase kupovanou skleničku,aby jako měla změnu :slight_smile: Hned jak jsem to otevřela jsem říkala,že já bych to teda nejedla a Simonka snědla dvě malý lžičky a pak dělala že nevidí,neslyší. Tak jsem to vylila do záchoda a udělala jí domácí a hezky se najedla. Mě to přijde jako hrozný blafy to kupovaný,fuj... Akorát je blbý,že nevím,jak to budu dělat až někam pojedeme. :unamused:
23. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 To Kačence je to vcelku jedno,i když asi líp jedla včera,když měla domácí.Já pár skleniček dostala a chci občas koupit něco,co doma běžně nedělám-jako králičí nebo telecí maso.Jinak taky plánuju vařit.
Kačka už má tu rýmu lepší a hned jí líp,i když žádná sláva.Zamražuju do těch malých skleniček od příkrmů a ani to nesní všechno,ale teda už aspoň většinu jo.Takže počítám tak kolem 100g.Ale Dokojit už pak ani mc nechce,spíš na žízeň,tak jí to asi stačí a nebude žravec:grinning:
23. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm no kdyby ste aj nekam šli,tak si myslím,že není problém v žádny restauraci,aby vám ohřáli domácí jídlo...anebo si dát neco,coby mohla malá a jak vy budete jíst,tak ji to dávat taky,jen třeba trošku rozmačkat...no me se malá ze začátku dávila,ale tedka už ne,ale když ji dávám sousta,tak sní pár lžiček a pak už pomalu ani nepolyká,všechno to má v puse a kouká na me,že co po ní chci...takže asi se opet vrátím k mixování,protože takhle me sní tech 50 gramu a teší se,že ji pak nakojím,anebo si taky myslím,či ona spíš nebude závisláček na mlíku,že tomu jídlu moc nedá,ale pak mlíčko ode me,to je jiná bašta..a co se týče skleniček,to sem ani neskoušela ji to dát,me se do nich nechce a kámoška říkala,že radší vařila,protože když si přičichla ke kupovanýmu,že ji to strašne smrdělo...
23. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já mám pocit,že ta naše si chce udržet štihlou linii,když moc nechce obed hamat.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně,mě to taky smrdí...a ani ta barva mě neláká. Já koupila 2 ty malý skleničky na zkoušku a už jsme asi dozkoušeli... :slight_smile: Ani chuťově i to nejde,to to domácí mi i chutná a hlavně vidím,co tam dávám :slight_smile: Já to nijak nehrotím,budu mixovat a vždycky jednou za čas zkusím kousky. Však ona se to jednounaučí...
23. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši je vcelku jedno co má na oběd. Dnes jsem dělala kuře na paprice a než omáčku dochutila tak jsem ji trošku oddělala pro Míšu. Dala jsem ji uvařené kuřecí maso, zkusila jsem i knedlík a trochu te omáčky. Maso většinou naškrabkám nožem, knedlík jsem nakrájela na malé kousky. Míša byla spokojená a chutnalo ji. :slight_smile: Když dávám skleničku tak obyčejně přidám ještě brambor, rýžu nebo těstoviny. Když ji to ohřeji jenom tak samotné tak mě to nejí. Vyžaduje spíše hustější stravu. :slight_smile:
23. únor 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupujeme jenom od Hamé. Kamarádka tam pracuje tak mě to bere v té jejich prodejně. Mají to tam levnější než v obchodě. :wink:
23. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,možná už to znáte,ale já nedávno objevila Hamánek přesnídávky v plastovém kelímku,jsou bez přidaného cukru a fakt docela dobrý.I jsem koupila bez cukru ve skleničce jahodovou taky od Hamé,ale bez cukru jsou jenom některé příchuti...
23. únor 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám asi blbou otázku :grinning: ale vy co dáváte UM jak dlouho dopředu si jí můžu přichystat? Jdeme zítra na ples a chtěla bych tu mamce přichystat mlíčko do flašky na noc, ale nevím jestli se to takhle dopředu může?.....
23. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala můžeš nachystat prášek do lahvičky a do termosky přichystat vodu na zalití. Nejlepší je samo čerstvé mlíčko :wink:
23. únor 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já to dělám tak, že to našim nachystám mléko i vodu do flašky a dám do ledničky. Pak to v mikrovlnce ohřejí. :slight_smile:
24. únor 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..to naše zlato nějak pořád nechce jíst.Už jsem se radovala a dneska zase hysterák u oběda po pár lžičkách...tak já už nevím,jak na ni
24. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sjem vás dočetla, koukám, že při kouskách se vám děti dáví, to si myslíte, že v roce přestanou? :sweat_smile: Nene, kamoška to dodalovala tak, že i ve dvou letech musí vše dělat najemno :grinning: čím dřív se dítě naučí na kousky, tím líp :slight_smile: jinak já nezamražuju, sama nemám ráda jídlo z mražáku, dělám čerstvý, maso dávám tak 4xtýdně, teď měla 2dny špenát a jak baštila, mám v plánu kuře na smetaně, tak jí dám taky, samo, že neochucený :wink: jinak já dávám občas i vepřový, čekat do roka nebudu :grinning: a když je libový, tak není co řešit :slight_smile:
@akrimala mlíko dopředu se chystat nemá, dělají se v tom svinstva, lepší je nachystat vodu a mlíko zvlášť, rodiče už to spímat zvládnou, neboj :wink:
24. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já už taky najela na mačkání,ale zatím teda nemám moc úspěch.Kačka se ani nedusí,prostě to nechce jíst:frowning2:Dá si pár lžiček a končí.Tak nevím,jestli má dost,páč ani mlíko pak nijak zvlášť nechce a vypadá jinak spokojeně.
24. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vidíte, to mě vůbec nenapadlo, to takhle zvlášť nachystat, díky moc :slight_smile:
Já už taky jen pomačkat vidličkou, v naší rodině se traduje, že se bratránek dusil rýžičkou ještě ve dvou a půl letech :grinning:

@petrunka01 tak třeba jí bude chviličku trvat než si na ty kousky zvykne.....když je spokojená
24. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já jsme ze začátku rozmixovala zeleninu a nechala v tom třeba jen rozmačkaný brambory, nebo sjem rozmačkala zel., maso nakrájela na kousky, nebo jsme nechala vločky celý, těstoviny...ze začátku to moc nechtěla, ale když zjistila, že nic jinýho nedostane, tak se do kousků dala :grinning: a jinak mě verunka začíná mlíko odmítat úplně, tak se snažím dělat nemléčný kaše atd., protože je ještě brzo na to, aby neměla vůbec mlíko :unamused: jooo, ale jak jí dám pověřený ovoce nebo jak dlabe okurek, piškot, to je spokojená a běda, jak jí to dojde :grinning: myslím, že kdyby měla hlad, tak by si to mlíčko moc ráda dala a navíc, když vypadá spokojeně :wink:
@akrimala jj, já mám odstrašující případ u kamarádky a i známá říkala, že to u prvního oddalovala a pak to bylo ještě horší :grinning: Míši sjem nikdy nic nemixovala, ani první polívku, nic :slight_smile: Verunce jsme ze začátku, ale pak už taky ne, když zvládně sníst kůrku od chleba, piškot atd., tak nevidím důvod mixovat :wink:
24. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek