• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky nemůžete házet všechny děti do jednoho pytle :slight_smile: Já mám třeba dva synovce který byli na mixovaným jídle a pak přechod na kousky kolem roku úplně v pohodě... Cpát jí to po kouskách určitě nebudu,když se tím dáví. Pak se mi zasekne a nebude chtít jíst vůbec. Takhle jí sice mixovaný,ale jí...

Dneska musíme dát dolů postýlku,jak je věčně na čtyřech,tak už mám strach. Dáme ji do střední polohy,odděláme bočnici a budu jí mít naraženou u postele. Ona tam je jenom v noci. A jdu koupit nové pěnové puzzle.Jsem zvědavá,co v tom našem velkoměstě seženu. Chci něco bez těch vkládacích kousků. Malá dneska pěkně řádí. Jen se dojdu vyčůrat,je na druhým konci obýváku a věčně se mlátí hlavou do dveří. Ještě že neřve :grinning: Dneska jsem se sní přetahovala o knížku,lumpice jedna.

Jak jste na tom holky s tím špatným spaním?? Já musím zaklepat (ťuk ťuk ťuk) ...od té doby,co jsem jí dala ten polštář,je to o 100% lepší.
24. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj cérenky,tento týden je nějaký hektický,furt nekde jezdíme.Byli jsme ve středu na kyčle na kontrolu,včera na nákupech,dneska jedem k sestřence...no samé cestování :sunglasses: Vidím,že řešíte jídlo,já teda vařím a od začátku jenom mačkám vidličkou a malý to v pohodě papká :wink: Už jsme zkusili aj rýžu a těstoviny a chutnalo mu :slight_smile: Maso dávám tak 4x týdně a 1x týdně žloutek. Kupovanou sklenku jsem zkusila 1x,mně to teda smrdělo,ale malý to zblajzl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@misi.21 to už ti malá tak lozí?My eště nic,občas dá kolínka pod sebe,ale toť vše :grinning: a plazí sa dozadu :sweat_smile: Spaní furt stejné,už měsíc :angry: vzbudí sa a pak 1-2 hodky nespí a řádí :confounded:
24. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk díky za tip na ty těstoviny - zkusili jsme písmenka,ani je nemačkám a papká pěkně :slight_smile: Okurek jí dáš jako kousek do ruky a jí sama?
24. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo holky,jogurt se dává od ukonč. 8.měsíce?už někdo dáváte?
24. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nemáš za co :wink: ano, dám jí kousek do ruky a baští, ukrojím ho tak, aby měla v ruce silný cca 10cm dlouhý proužek a jede, jak nemydlenáa to stejný s mrkvičkou, ale tu hlavně žužlá, sní jen kousek, jablíčko taky baští takhle :wink:
@misi.21 aby jsi jí nemoxovala do 20let :grinning: je to každýho věc, já mám na tohle svůj názor a i každá mudr.mi radila učit na kousky a i na netu, jak zde furt dáváte ty stránky na kojeni.net nebo jaks e to jmenuje je napsáno, že se nemá mixovat :grinning: a né jen tam, ovšem každý má svůj rozum, tak ať si to dělá po svým, mám v okolí odstarušíjí případ a skončit bych tak nechtěla :grinning:
24. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena mně mudr.řekla, že může od půl roku úplně v pohodě, kupuju malé bílý a baští je pěkně :slight_smile: Míša je taky baštila pěkně, Veru už má za sebou i krupici :grinning:
24. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já dávám bílý od 5 měsíců. Dr nám to doporučila. Míša je baští s piškotem.
@ssimmikk taky jsem nic nemixovala, Míša měla krupici před 2 dny a dost ji chutnala. Drápala se Honzíkovi do talířku jak chtěla ještě. :grinning: Smetanovou omáčku měla včera a dnes. Dělala jsem kuře na paprice a než jsem to dochutila tak jsem oddělala pro ní. K tomu kuřecí maso a knedlík. Knedlík sbaštila celý. :grinning:
24. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,jogurt se dává od ukonč. 8.měsíce?už někdo dáváte?
24. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,jsem to odeslala 2x :sweat_smile:
24. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@micka1 a jaké kupujete?někde jsem četla,že buď activii,nebo hollandii... Tý to,tak vy už baštíte aj krupičku,jo?A to děláte z norm.mléka?
24. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já dělám z plnotučnýho mlíka krupici a jiank jogurty nekupuju nízkotučný, mají se dětem dávat plotučný výrobky....koupila jsme bílej v Lídlu, je od Holandie a jinak Holandiu, jak kdy :wink:
24. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 nj, jenže já když dělám kuře na poprice, tak tam papriku dávám ze začátku, tak udělám kuře na smetaně :grinning: a knedlík už jí taky dám, rohlík jí, tak dáme i knedlu :wink: no Míša nedávno baštila hleba s máslem a sýrem, sedla si k malé na zem a ta jí ho sebrala, jako vždy mela, ale Veru, jak se brání, cpe si to hned do pusy, aby měla co nejvíc :grinning: mlaskala ještě dlouho po tom co teda přestala řvat, že jsme jí to sebrala :grinning:
24. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk asi zkusíme taky okurek požužlat :wink: ale Verča už asi sedí,že?Fiťoš zatím ne,takže jedině v lehátku,tam aj krmím..
24. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky dávám Veru do lehátka, protože ona nevydrží chvíli sedět v klidu a je to všude :sweat_smile: max.do jídelní židličky, jiank, že bych ju samotnou posadila aby baštila, tak to ne, to by bylo všude :grinning:
24. únor 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :grinning: ta sa teda neztratí,když už si aj jídlo obstará :grinning:
24. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ona je takovej nenažránek víš :grinning: jak má piškot nebo sušenku a dojde jí, tak hrozně ječí a když někdo jí, tak se dožaduje taky :sweat_smile: takže je to u nás veselý :confused:
24. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :grinning: ta sa teda neztratí,když už si aj jídlo obstará :grinning:
24. únor 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena kupuju jakýkoliv bílý jogurt s obsahem tuku min. 3%. Měli jsem choceňský, activii, holandia a teď má úplně obyčejný spar. Mléko jsem měli plnotučné.
@ssimmikk rohlíky taky baští, Chleba měla s apetitem to ji dával Honzík. V podstatě jí všechno. Míša u jídla taky neposedí. Dávám ji do stoličky, v léhátku dělá mosty a chce ven. Před chvilkou u nás byla bitka od piškoty. Honzík si je před ní schoval a Míša je našla u něho v pokojíku. Seděla uprostřed a měla šílenou radost že je má. Honza když to viděl tak zpusti hysterický řev že mu Michala všechno sežere. :grinning: :grinning: :grinning: takže u nás je veselo neustále.
24. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk
@micka1 vidím,že o zábavu máte postaráno :grinning: díky za info ohledně jogurtů :wink:
24. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 vidím, že se taky nenudíš :grinning: hele, jak to řešíš s Honzíkovýma hračkama, Míša si hodně hraje s figurkama z kinder vajíčka a má dost hraček s malýma částma, tak mám strach, zatím má vše v pokojíčku a Verču nechám jen v obyváku, ale inspirace by se hodila :sweat_smile: jj, Míša měla taky ten chleba s Apetitem, ale mě ten sýr přijde takový dost těžký a chutný pro Verču :sweat_smile:
24. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak na hračky je Honzík opatrný. jakmile vidí že Míša má nějakou menší věc tak ji to hned vezme. Takové malé hračky má v jedné krabici a vytahuje to jenom když Míša spí. Jinak Míša má hračky v obyváku a Honzík taky v pokojíku.
24. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@micka1 vidím,že o zábavu máte postaráno :grinning: díky za info ohledně jogurtů :wink:
24. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tak zas sa mně to znova přidalo :sweat_smile: píšu z mobilu,tak to nejak blbne :confused:
24. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Koukám, že řešíte kousky. Elík taky kousky nadavuje takové ty příkrmy +6m nechce tak dávám dál ty hladké. Aduš bykla to samé, kousky dlouho nechtěla a pak to nějak přišlo samo a začla normálně jíst. Nehrotím to. Je zvláštní, že potvora dokáže sníst půl rohlíku :grinning:
Jogurt jsem zkusila je to asi dva dny a žádné nadšení nevyvolal, zato když jí Aduš podstrčila pribinák tak se mohla zbláznit a hodně hlasitě se domáhala svého :grinning: ale ten jí ještě dávat nechci.
Jinak u nás žádné velké pokroky, Elík se plazí pozadu, houpe na kolínkách ale nikam se nežene :sunglasses: nejspokojenější je na boku s kousátkem v puse, má už 6 zubů. Začíná první slůvka, kromě ham a ňam, baba, tata, Aa( což znamená Áda) říká hele a umí papa a paci paci. Je pořád pohodářka tak snad už žádný zvrat nepříjde a noci budou dál prospané.
@micka1 boj o piškoty :grinning: Aduš se zatím ráda podělí o cokoliv ne vždy k mé radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u hraček je problém slintání takže slyším pořád: " ona mi to ožužlala" " slintá" onsmi to poblinkala" :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to je eliška teda moc šikovná. Mě malá taky věčně rejdí na kolínkách a dostane se všude plazením vzad,ale to je tak vše. Sice furt něco mele,ale že by něco cíleně,to né. A pápá a paci paci už vůbec né. Vždycky na mě kouká jak na blázna... :slight_smile: Akorát se jí líbí,když paci paci říkám,to se usmívá,ale ty pěstičky prstě napovolí a sama neudělá ani prd :grinning:
25. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tý jo,velká šikulka :slight_smile:
@misi.21 přesně,Filípek hledí,cože to po něm chcu,na paci paci se řehní,ale pěsti zatne a nic :confused:

holky,když dáváte piškoty,tak normal od Opavie,nebo nejaké spešl (bez cukru)?
25. únor 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát "umí" nenene - dělat hlavou,když to já říkám :grinning: ale občas to dělá,aj když to neříkám :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,co kojíte,kolikrát za den kojíte??
25. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já ještě dost..plnou dávku tak 2x v noci a asi 2-3x přes den,ale to někdy jen trochu po jídle
25. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já kojím ráno, to jen kojím a pak všechno jídlo zapíjíme a v noci někdy chce taky.
Ale sleduji, že jí prso zajímá míň a míň a celkem už hezky pije z lahvičky.
25. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek