• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojky holky,
zase po delší době hlásím, ale dočítání absolutně nedám :pensive: Přečetla jsem jen poslední stránku :pensive:. Jsem na tom jako Zup. Tak mě ješět taky napadlo, jestli nechce někdo, kdo má hafo času, udělat přehled červencovek - jméno, TP...co kdo bude čekat (postupně po odhalení), vybraná jména + co nás napadne...(věk, bydliště (okres...))

Dnes jsme byla v poradně a vše je OK. Mimís je velikostně úplně dle termínu :dizzy_face: . Teď jdeme 4.3. na velký UTZ, tak se těšim,ale ne kvůli pohlaví. To si nechá ukázat jen manža a pak musí mlčet jak hrob, jinak bych ho ukamenovala :grinning:

ke kilům - doteď jsem se taky držela, a měla jsme 2 dole, ale 1 už mám zpět a mám pořád churtě na sladký :angry: :angry: :angry: , ale prostě se musim nějak hlídat, páč 17 kg jako s Marťou dát nechci :confounded: .

K nákupům - já nenakupuju vůbec nic, všechno jsme si nechala po Martínkovi a pokud to bude holka, tak až se narodí, koupíme něco růžového do poradny a jinak má věci po nás a po synovcích (který nosil i Martínek) a nebudu to řešit. :pensive:
10. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem už doma z KO, všechno je v pořádku, prcek má 215g a pěkně tam dělá salta :grinning: Jen mě pan primář moc nepotěšil, prý na 100% se dá pohlaví určit až v 32t. Hmm tak to si tedy ještě počkáme .... chi chi . Prý nemusí mít kluk sestoupená varlata a pak to vypadá jak holka. Ale říkal mi, ať se jich zkusím zeptat jak půjdu na 2 genetiku, že mi tam možná řeknou více ... prý mají lepší " mašinu " :grinning: Kdyby mi to řekl on, tak je pohlaví nejisté a že nebude hádat :rolling_eyes: abych pak nebyla z toho paf kdyby to bylo naopak :wink: Tak si počkám ještě 14 dnů a pak se to možná dozvím.
10. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - super, že Ko je OK :wink: . Já vím, že většinou pohlaví v tom 20. už říkají a poznají, ale 100% to je asi jen z plodovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . U nás v srpnovkách se teda trefili úplně všichni doktoři, ale už jsem slyšela případy, kdy se dr. sekl a místo kluka byla holčička nebo naopak :sweat_smile:
10. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 No uvidíme a kdyby se sekli tak to bude překvapení i tak :grinning: hlavně pro taťku :grinning: :grinning: :grinning: oblečení mám zatím nakoupené neutrál ( a myslím si že mi bohatě stačí tak do 4 měsíce ). Až se to narodí tak dokoupíme podle taťky modrou :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zvědavá jak mu to přání vyjde. Já se těším ať je to co je to :grinning: Babička by ráda vnučku.... prý je chlapů v rodině už dost :grinning: No hlavně aby genetika byla OK a malé zdravé .... :sweat_smile:
10. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Peťa si je zase jistý, že to tentokrát bude holka, tak jsem taky zvědavá, ale já fakt vydržím do porodu :slight_smile:. Mně by ani kluk nevadil, i když v rodině od P. jsou pouze kluci a u nás je zatím jen Martínek, takže taky vnučky ani neteře nejsou. A hlavně aby bylo mimi vpořádku a zdravé :wink:
10. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka uvidíme, zda bude co k chlubení. nakonec jsem se pustila do jakési kytky..
10. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - kde bereš náměty? taky jsem zvědavá na hotový výrobek
10. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, fajn, že je vše ok na kontrole :slight_smile: u nás mi to také řeknou až na gen.utz, normální gyn. mají většinou obyč. mašinky.. Také kupuji neutrál :slight_smile: a příště se stav na kafe :wink: :grinning:
@peta3 ahoj, taky supr, že je vše jak má. A to vydržíte doma-že tvůj manžel to ví a Ty ne? u nás to tak mělo původně taky být. Ale vím, že ten můj by mě pořád natahoval a škádlil, že on to ví a mě by to nedalo pokoje a vím, že po nějaké době, kdy by si to škádlení pořádně vychutnal, by mi to stejně řekl :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 všude možně na netu...fler.cz, různé výtvarné a pedagog.stránky. jako malá jsem si šila medvídky atd klasickou cestou. nic extra fakt nečekejte holky! :grinning: ps. jo a také extra drahé hračky známých značek člověka inspirují, haha
10. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chi chi , že bych si ještě zajela? :grinning:
10. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - tak to naštěstí P. nedělal...fakt mlčel a neřekl to ani svým známým, i když mu slibovali, že to neřeknou. Naštěstí v tomhle mě respektoval. On se teda neúmyslně prořekl pár hodin před porodem, když už byl slušně picnutý a když jsme řešili jména, který jsme na kluka prostě neměli vymyšlený...řekl, že na holku je to stejně jedno...
10. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 tak to je hezké :grinning: můj by to taky neřekl nikomu jinému - my to neřekneme, ať se babičky pořádně napnou! ale mě by si teda asi vychutnal :grinning:
@hradilenka :wink: :grinning:
10. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee určitě se pochlub. Já jsem zvědavá a třeba mě i inspiruješ :slight_smile:.
10. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty :frowning2: tak začínám mít trému, jestli to skopu... nesmím :sweat_smile:
10. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes jsem mela supr hezký den,koupila jsem si konečne těhu kalhoty,ale ne rifle,ale sportovní,pač rifle byly blbě šité a na mou vysokou postavu a tých 3 kg nahoru,to vypadalo divne,pak jsem si koupila 2 dlouhý trika...doufám,že me je břicho pak moc nevytáhne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne,jsou dosti dlouhé...pak meli akci v Interspar,tak tam jsem se rozšoupla a nakoupila pro mimino matraci do postýlky,dupačky,brindáky,hřeben,teplomer do vany,nuk dudlíky (doufám,že budou vyhovovat),nůžky na nechty.....pak jsme si se segrou sedli na horkou čokoládu a užívali si pohodu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..mě nečilte,já na přípravy zatím úplně dlabu:slight_smile:..hřeším na to,že základní věci máme a snad těch pár věcí,co mě napadají koupíme časem.Taky plánujeme malovat,ale až bude o něco tepleji,pak bychom taky rádi něco udělali s naší panelákovou koupelnou-možná dlaždičky nebo jestli existuje tapeta do koupelny,nevím..
Te´d mi dva dny přijde,že je mi zase poněkud nevolno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..není to tak strašný,ale není to moc příjemný.Snad to zase přejde.Možná je to i změnou počasí a mým nízkým tlakem.
Už pár dní mám pocit šimrání v břiše,ale pořádný kopanec zatím žádný..už se nemůžu dočkat..
10. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty joooo,holky neštvite mě,že každá cejtíte pohyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už chci takyyyyyy....a malovat budem až bude teplejc...tak březen, duben a taky na zelenkavo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
10. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ve futuru hm není,škoda...vím ,že je jenom v pardubicích.....
10. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase pozdě co? takhle večer tu nikdo nebývá :frowning2:(((

@tasmailla1 já si nejsem jistá že cítím pohyby a to jsem druhorodička, občas si myslím že je to ono ale jistá si teda nejsem rozhodně to není kopání a u NIky jsem začla cítit na konci 19tt takže už to bude brzy neboj
10. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj já taky nic ještě nekoupila :zipper_mouth: možná už bych i ráda ale čekám na pohlaví :grinning: růžového mám totiž hafo :slight_smile: a u nás je to obráceně já to u Niky jako jediná věděla a nikomu to neřekla (krom zářijovek) takže pro všechny včetně manži to bylo překvápko a tentokrát to bude asi taky tak páč Pavel to opět nechce vědět ale já se na to klepu, u Niky jsem odolávala dlouho ale nakonec jsem si to na 3d nechala prozradit (teda až po něm aby to MM neslyšel :grinning:)
10. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - já tu ještě jsem. a pohyby mám jak ty, párkrát se mi něco zazdálo, ale není to pravidelný, takže to nepočítám. Ale dr. mi dnes řekla, že to neva, že mám čas. U Marti jsme je cítila až v na začátku 22. týdne, ale Martínek nikdy nebyl fotbalista, ten byl jemnej až do konce těhu :dizzy_face: :grinning:
a seš dobrá, že ses neprozradila, mě by asi prozradil obličej, páč jak by všichni typovali, tak bych se asi neudržela a zatvářila se tak, že by to poznali. Ale P. byl taky úplně vpoho a neprozradil ani obličejem
10. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 ahojky :slight_smile: no a to jsi o víc jak týden napřed :slight_smile: však se kopanečků dočkáme :slight_smile: Niky teda řádila pěkně hlavně v dru. trimestru pak už byla veliká tak se spíš jen převalovala :slight_smile:
hele já jsem si prostě vsugerovala že to nevím že si to jen myslím a tudíž jsem nic neprokecla, prostě jsem to nevěděla jen si myslela :grinning:DD i když potvrzeno mi to bylo 2x :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - :grinning: , to nevim, jestli by se mi povedlo :sweat_smile: :grinning:
10. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 mě se to bude asi muset povézt znovu :grinning:
10. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky rada se do vasi skupiny pridam mam termin 24.7 tak se tesime ale miminko nam trucuje nevime stale co to je s pritelem jsme ropoutali valku on chce holcicku a ja chlapecka tak se uvidi kam se nas malej prida jinak nam vsechno vychazi jsme zdravi a porad rosteme.... krom prvniho trimestru to jsme o maly malem prisli ale zabral nam utrogestal a od ty doby fajn.Jinak pohyby nepoznam nevim jak prej se rika ze jsou to motyly a nebo ryba tak nevim cekame a cekame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky tak tě tady vítám, koukám, že máš termín skoro jako já o jedne den dříve:slight_smile:
11. únor 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přeji krásné ráno !!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahojky doufám že už je to s tebou lepší .... neplakat!!! a nebo jo uleví se to je fakt ... ale já když jsem brečela měla jsem pocit že mimču ubližuju ...nevím no nic ....my máme taky malého nočního ptáčka večer a v noci řádí nejvíce a šoupe se nahoru dolů ze strany nastranu .... snad ho to přejde a bude pěkně spinkat až se narodí :slight_smile: přeju ti hezký den a brzy napiš jak se máš
11. únor 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já bych to teda nevydržela nevědět co to bude když je ta možnost....celkem vás obdivuju kdo si to necháte jako překvápko :slight_smile:
11. únor 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky no já taky budu muset vyrazit na těhu kalhoty jsem zvědavá jaké seženu to bude vztekání :slight_smile:)))
11. únor 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek