• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj, tak my včera plesali, teda musím říct, že jsem pěkně vyšla ze cviku s tím pařením :grinning:

@misi.21 Kdyby se mi Matěj těma kouskama dávil, jak píšeš ty, tak bych taky mixovala, bála bych se přesně toho co píšeš, že by se zasekl a pak už jídlo nechtěl. Děláš to tak jak to vyhovuje vám a to je správný. Ale když to Matěj takhle dává, není co řešit. Je to fakt, nesmí se to házet do jednoho pytle.

Kojím v noci jednou dvakrát, dopo, když chce, někdy nechce, pak má oběd, to už taky nechce zapíjet, protože toho zbouchne fakt hromadu, pak někdy odpo, po přesnídávce už nechce a večer má 220 kaše. No snad mu to mlíčko stačí, trochu se tím stresuju, ale je spokojenej. Paci paci dělá taky, když ovšem chce a teď si začal otvírat a zavírat pěstičku, tak když to dělá, tak na celej barák se rozplývám a volám no pápááááááááááá :grinning: vědět co si tak myslí :grinning: Jinak plazení ani náhodou, jen se točí dokolečka a hodně a často se pokouší z lehu zvedat.
25. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak jsem včeravyrazili na poslední ples. :frowning2: Spali jsem u kamaráda a naši opět hlídali. Ples skvělý dorazili jsem do postele v půl5 ráno. Já Jsem se probudila tak v půl11 a na oběd už jsem byli doma u dětí. :grinning:
Jinak Míša si přes víkedn našla nový způsob zábavy. K někomu se doleze postaví se na nohy, chytne dotyčného jenom za prsty a pouští se. Samozřejmě na nohách se ještě moc neudrží a tak má strašnou radost když spadne na zem. :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj,u nás jsou -4°... Krásně svítí sluníčko a bude asi hezky. Já jdu za chvilku s malou k dr. Kašle čím dál víc a dneska v noci už se úplně dávila,tak ať ji radši poslechne a něco nám dá. Včera jsem ji uspala a ona za chvilku začala kašlat,až z toho začala plakat,jak jí to nešlo odkašlat. Teplotu nemá,tak snad to nic nebude.
Min týden jsme dali dolů postýlku a od té doby se v noci vždycky probudí a povídá si a nespí třeba 1,5 hodiny. Nevím jestli to je tím,ale doufám,že to brzo přestane :slight_smile: Věčně se točí na břicho,je na kolínkách a jak tam sebou furt mrská,tak se vždycky pročůrá... už tam vejská,tak se jdeme nachystat,ať jsme brzo doma.
27. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný den,u nás svítí sluníčko,no je tam nádhera jak na jar,i víkend byl nádhernej,až na sobotu,kdy pršelo,už je to ale jiné,už je cítit ve vzduchu jaro...no u nás nic novýho,malá péruje na kolínkach a co se týče jídla,tak sem opet začala mixovat,protože me jídlo vidličkou snedla jenom 40 g a přitom mela hlad,ale vubec me to nechtela jíst,a když sem ji to pomixovala,tak me to v pohode zbaštila,takže chvilinku budeme mixovat ješte...
@micka1 no aspon že má Míša z toho radost a moc se nepraští u toho..
@misi.21 jee tak at ste brzo fit,dá vám nejaký kapky nebo sirup od kašla a bude to v poho.. :wink:
27. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@akrimala @petrunka01, jak jste pochodili s rodičákem? Já se právě vrátila a nepochodila jsem nijak. Paní byla nejdřív ochotná to předělat, ale nakonec usoudila, že když mám za prosinec vysoký vyměřovací základ, že volbu varianty můžu provést až od ledna, takže žádná změna se nekoná. Jsem pěkně vytočená, jdu si dopisovat s ministerstvem...
27. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z lyžovačky - bylo to super :grinning: Na to, jak jsem byla poslední dny před odjezdem servaná, tak co tam za námi přijela na pár dní ségra s manželem, tak jsem si i odpočinula :slight_smile: Matýskovi čistý vzduch na ty jeho průdušky krásně pomohl, vůbec nekašlal, byl ve svým živlu, naučil se lyžovat - první dny trochu bez zájmu, ale od třetího dne honil tátu, aby se pořád jezdilo :grinning: Zato Davídek se tam pěkně rozmarodil. Dokonce jsme jeli do Vimperku do nemocnice, protože se v noci rozkašlal tak, že se začal až dusit. Kašel měl už než jsme odjížděli, ale místo aby mu ty kapky pomáhaly, tak se to zhoršovalo. Takže závěr: protože má atopický ekzém, tak to jde ruku v ruce s dětským astmatem nebo průduškama. Má zúženou průdušnici, takže to vypadá, že bude mít taky dětský astma, jako má Máťa...... :confounded: Dostali jsme Ventolin kapky, Ditustat nebo Stoptussin, ale dneska v noci zase kašlal a kašlal...... Zítra s ním jdu k doktorce, jinak už nevím....
27. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut ahoj..nijak..prostě mi řekli,že je to kec a pokud chci peníze,tak si musím zažádat znovu-to mi teda neřekli takhle doslovně,ale v podstatě
27. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut Já jsem volala i na Krajskou pobočku a tam mi vedoucí řekla, že ona si myslí, že je pravda na mé straně, a ať vznesu námitku, takže za chvíli jdu na to, to se mi za těma dámama teda chce :rolling_eyes: Psala jsem to
@petrunka01 do IP, prostě je v tom totální bordel a nikdo neví jak to má být...
27. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@akrimala já psala znova na ministerstvo a ti mi napsali, že oni nemají kompetence vyjadřovat se ke konkrétním případům. Fakt super :angry:
27. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut tak docela je chápu, kdyby měli řešit každý případ, tak by tam asi i spaly, ale na těch krajských soc.by to řešit měli, takže vám holky co budete bojovat držím všechno pro pevný nervy :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Simča je dobrá,na poslechu nic nemá,akorát má něco v krku,puchýřky,ale prý když kojím,že jí nic dávat nemusím a já mám dlabat Céčko,že se jí to přes mlíko do krku krásně dostana a na kašel máme kapky a sirup,tak snad se jí to zlepší... Bylo tam hodně lidí,ale naštěstí nás vzala sestra přřednostně,tak dobrý. Dr říkala,jaká je šikovná a bystrá. Na lehátku sebo furt mlela a chtěla sahat do zásuvek. :slight_smile: naštěstí je mají zaslepený :slight_smile: No jo,táta elektrikář,asi se potatila úplně ve všem :grinning: A koukala jsem,jak otvírala pusinku,kdyžse jí dívala do krku. Kdyby tak otvírala při jídle :grinning:
27. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tam mi konečně odpověděli z generálního ředitelství úřadu práce a to toto:
Vážená paní Myšková,

k Vašemu dotazu sděluji, dle přechodných ustanovení zákona č. 366/2011 Sb., řízení o dávkách státní sociální podpory zahájená a pravomocně neskončená přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona se dokončí podle právních předpisů účinných do dne nabytí účinnosti tohoto zákona. Dle Vašeho sdělení jste uplatnila žádost o dávku státní sociální podpory rodičovský příspěvek dne 21. 11. 2011, o dávce bylo rozhodnuto v souladu se zněním zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, ve znění pozdějších předpisů a na základě všech doložených skutečností bylo rozhodnuto, že Vám ode dne 1. 1. 2012 náleží dávka rodičovský příspěvek ve výši 7600 Kč. Dávka Vám měla být vyplacena dle § 57 odst. 1 zákona č. 117/1995 Sb., o stání sociální podpoře po uplynutí kalendářního měsíce, za který náležela, a to nejpozději do konce kalendářního měsíce následujícího po tomto měsíci. Dávka rodičovský příspěvek Vám měla být vyplacena za leden 2012 nejdéle do konce února 2012.

Podání nové žádosti o dávku státní sociální podpory rodičovský příspěvek je zcela zbytečné a bezpředmětné.

S pozdravem

Mrvová Soňa, Bc.

Úřad práce ČR, Generální ředitelství

Karlovo náměstí 1359/1

12801 Praha 2

Telefon: 950 193 170

E-mail: sona.mrvova@uradprace.cz
27. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem okamžitě sesmolila mail na náš úřad a uvidíme,jak se poperou s tímto,když nejde o kecy z ministerstva:slight_smile:
27. únor 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 můžu se zeptat, na jaký mail generálního ředitelství jsi psala? na tu elektronickou podatelnu?
27. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut bohužel už jsem to smázla,ale asi ano..kdyžtak můžeš zkusit přímo tu p.Mrvovou,co mi odpověděla
27. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 díky, už jsem jim tam taky napsala. Snad se nám podaří se někde dopátrat pravdy
27. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jeeee, chuděrka malej, tak snad už mu bude líp
28. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volala vedoucí státní sociální podpory u nás a nic..jejich výklad zákona je správný a max můžu podat odvolání,ale v průběhu šetření by se nevyplácelo a to si nemůžu dovolit,že....takže jedině nějaká hromadná stížnost na ministerstvo nebo nevím...
28. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala @petrunka01
@myschka díky holky,já jsem měla strach,aby měl malý dostatek tekutin,ale kojím tak přibližně jak vy,cca 4x za den,někdy aj 5x
28. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás od rána kydá sněh, jak kdyby ho tady bylo málo :angry: :angry: no a zitra má pršat,tak to zas bude břečka,chjooo,ať už je jaro,nemožu sa dočkat. Malý je nějaký protivný poslední týden,tak nevím,či ho netrápí zoubky nebo co,nevydrží chvilku sám si zahrát,hned mrčí :unamused:

@misi.21 vítej v klubu :grinning: noční povídání máme už měsíc :sweat_smile: je to běs,ale furt doufám,že to přejde...brzo!
28. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak u nás ráno sněžilo a teď už chčije,takže ani nejdeme ven. :angry: Simonka noc po kapkách a sirupu mnohem lepší a světe ddiv se,nepovídala si,ale spala!!! :grinning: Teď spala přes 2 hodinky,nadlábla se a koukáme na Mašinku Tomáše :slight_smile:

@petrunka01 hele já to furt nějak nemůžu pochopit. Když ti napsali že nárok prostě máš,tak jak to,že na to nebere ta socka ohled?? Vždyť ty by se právě měli řídit podle ministerstva,ne? To je stát tohle to,z toho by se jeden po...l!!
28. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já chci,aby mi Kačenka taky v noci spala..dnešní noc zase šílená.
já to taky nechápu.Ptala jsem se na to a paní prý neví,jak je možný,že mi píšou něco,co není pravda.Prý jejich výklad zákona je správný a podporuje to i fakt,že jim to ten systém v PC nebere,protože má tohle hlídat.Už jsem z toho unavená..vždycky mi svitne naděje,že nejsem blbá,ale pak mi zase sklapne..
28. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi Kačaba sabotuje obědy,prostě si dá max pár lžiček a končí..fakt nevím,proč to vařím,když to nejí.A to jí tak krásně šlo...ani svačina není nic moc,ale sní toho o něco víc,než k obědu
28. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme přestěhovaní,,, dnes nám zapojili net. Tak vybírám spotřebiče co potřebujeme koupit. Jinak v baráku je to jak u cigánů a nebo po výbuchu bomby ... zatím jsme vymalovali jsem 3 pokoje nahoře a teď nás čeká chodba. Jen se musíme domluvit na jakou barvu jí vymalujeme. Jinak věci jsou po krabicích a pytlích, tak nevím kde co pořádně mám. Jediné co je OK tak je kuchyň. Tu mám už hotovou vyskládanou.Kupodivu to malá Niki vše zvládla i to hlídání u báby a dědy celý týden od rána do večera. V baráku si zvykla skoro hned .... a pes? No ta tady vběhla a měla na tváři hned úsměv .... prolašovala to a pak si do vchodu stoupla jak nějaký hrazďák a bylo na ní vidět ... tak a tady jsem pánem já bacha na mně :grinning: :grinning: :grinning: no prča.
Jediný kdo má pořádný záhul je Jirka ... furt maká jak přijede z práce tak hned zase malovat a i jiné věci co je potřeba ... chodí spát o půl jedné a vstává v 4:30 .... je jak pošůlaná bleška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Vás nestačím dočítat...takly maluju uklízím a do všeho ještě malá .... poslední dobou stávkuje s jídlem tak zase nevím co se děje a vyžaduje neustálou pozornost .... tak mám malou v lehátku a já maluju, vykládáme si a sem tam na ní udělám baaaffff ... už se těším až to budeme mít uklizené .
Tak ve stručnosti jsem se nahlásila že žijeme a jdu zase pokračovat ... dočítat nestíhám ... :unamused:
Mějte se krásně pááá :wink:
28. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 nám na spaní pomohl hodně i ten polštář,co jsem jí dala. Ona se do něj tak pohodlněji uvelebí. A přes den jsem ji začala taky dávat spát na můj polštář a včera a předevčírem spala přes 3 hodiny v tahu,dneska přes 2... Když mi Simča nechce jíst,tak jí další den nedám nic,jenom mlíko a pak zase jedla hezky...
28. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,no u nás počasí taky jak na apríla....ráno sníh a tedka tam pekne prší,sníh se naštestí neudržel...tak odolko sem byla v autoškole na prvních jízdach,sem mela strach ,hrozný,ale nakonec sem to dala,takže v pohode a zalíbilo se me to,další jízda bude ve čtvrtek,tak už se tedka teším na to..
@hradilenka jee holka no vítej tady,notojo,to víš práce jak na kostele,to je jasný,že na nás moc času nebudeš mít...tak si to tam hezky obydlete...a hezky si zvyknite na nový prostředí,at se vám tam hezky bydlí..
@petrunka01
@misi.21 u nás to bylo to samý,že snedla jenom pár lžiček,když sem ji dala kousky,to se pak zapřela auž me nechtela jíst,tak když sem ji to pomixovala,tak mi baští dobře,sice 100 g nedáme ale 80 dá určite....
28. únor 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já jsem včera podávala námitku na výši rod. příspěvku. Petru, oni ti nemůžou pozdržovat platby, co to je za hovadinu? Mně normálně chodí těch 7096 a pokud mi to uznají, zpětně mi to doplatí. Tohle bych teda řešila na tý krajský pobočce, to po nich fakt jdi.
Jinak jsem psala taky tý paní co ty a taky mi odpověděla, takže zítra opět na dámy naklušu s touhle odpovědí, myslím, že paní Kostrhounová ze mě už bude mít tik :sunglasses:
A jak ti ta ženská může říkat, že nám raděj hovadiny, když tam máš vyloženě napsanej ten zákon! Teda vy tam fakt máte asi dámu.
28. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akrimala a kam jsi tu námitku posílal?Jako dopis?Můžeš mi napsat text,co jsi posílala?
28. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no,kdybych se odvolala proti jejich rozhodnutí,tak by mi tu dávku pozdržet mohli..to bych musela napsat námitku nebo stížnost někam
28. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek