• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, zdravím po delší době. stíhám jen vaše fotoblogy..
@tasmailla1 juj, malý ochutnal bílý jogurt poprvé teď v pátek a teda xichtíčkoval jakoby jedl citrón. tak jsem mu to řízla přesnídávkou a to už mlsal :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je super, taky jsem dnes odpoledne měly bílý jogurtík s přesnídávkou :slight_smile:
Mám tady 3dost zralý hrušky, tak je malé musím udělat na sváču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě nenapadlo,že jí budou hned chtít budit. A když jí šťouchl do tváře,tak otevřela oči a já mu hned říkala ať mi jí nebudí,že bych ráda,kdyby ještě spala,ale oni teda naschval řvali,aby se jako vzbudila sama. No naštěstí spala hezky,ale mě tohle štve,příště už vyjedu,jestli na ní zase budou sahat když spí.
5. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jeden "zajímavý nápad"
http://zpravy.idnes.cz/chysta-se-zakaz-fyzickych-trestu-u-deti-do-ctyr-let-fxi-/domaci.aspx?c=A120303_1742515_domaci_skr
Já teda se snažím moc neplácat,ale někdy se prostě stane a Šimonek jednu přes zadek dostane.Teď už docela dlouho ne,dá se s ním občas už i domluvit:slight_smile:.Já jsem pro osvětu a snahu vychovávat bez plácání,ale zákazem se to nevyřeší.A navíc nechápu,proč malé děti nesmějí dostat plácanec a větší jo.Přijde mi to spíš naopak,že to je víc ponižující pro to starší dítě.Batole si plácnutí přes plínu kolikrát ani nevšimne.
5. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem
já dávám Míši do bílého jogurt piškoty a zblajzne to jako malinu.
Dnes jsem byli v Brně v Honzíkem na kontrole v nemocnici. Dostal monitor na srdíčko a zítra mu to mám sundat a zase tam jet. Je z toho docela nervozní jak to má nalepené na brichu. :frowning2: Já jsem si musela obalit nervy a obrnit se trpělivostí. Jinak uz bych to nevydrzela. :angry:
@petrunka01 Honzík taky občas dostane na zadek. Nevím jak bych to občas s ním zvládla kdyby na ten zadek nedostal. Podle mě zákaz nic nereší. Uz dlouho nedostal tak snad mu to vydrzí. :slight_smile:
5. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem jogurt ještě nezkusila,ale chystám sa na to,v nedělu už bude malému 8 měsíců :astonished: Zatím nesedí,neleze,akorát péruje už víc jak týden na kolínkách,ale toť vše.Dneska je zas umrčaný až hrůza,dokonce ani oběd moc nechtěl,je celkově nejaký unavený,tak snad je to z těch zoubků a nic naň ho neleze.Já su dneska taky nějak mimo,ráno sa mně točila hlava,až jsem myslela,že odpadnu,teď mně pro změnu třeští :confounded: takže jsme ani venku nebyli,snad zitra bude líp...
Vám už dětičky tak sedíja,že už máte sporťáky?Malý sa zatím do hlub.vejde,je to sice ťip ťop...Už by mohl sedět,dala bych ho do sporťáku,ať se kochá :grinning:
5. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já taky zatím jogurt nevyzkoušela,asi zítra to prubnem,ať má nějakou změnu..Kačka taky neleze a péruje na kolínkách.My máme sporťák polohovací a je skoro do lehu,tak už tam Kačka je.Může klidně spát a dám ji do lehu,sedí vždycky stejně jen chvíli.Sama si nesedne,ale vydrží sedět pěkně,když jí pomůžu
5. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena když ti dje dát sporťák do úplnýho lehu, tak ho tam klidně dej...taky jsme dala sporťák až teď a to jen díky tomu, že se jí v něm líbí mnohem víc, jak v korbičce a to sezení je tam pro ní pohodlnější :slight_smile: jinak malá mi sedí sama v pohodě, do teď seděla v korbě, ale nožičky měla už ťip ťop, tak sjme korbu dala pryč, ve sporťáku se cítí asi nějak líp, je spokojenější :wink:
@micka1 přesně, taky děti nemlátím,a el občas, dkyž už nění radno se domluvit po dobrým, tak malé na zadek dám :confused:
@petrunka01 přesně tak myslím, že velké děti už snad nikdo ani nebije....úplně jsme si vzpoměla, jak bráchy honila mamka s vařekou po baráku a on se řehtal a utíkal jí :grinning: a to zase nebyl ještě nějak velkej :confused:
5. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no naše malá je jak tvuj maličkej,taky nesedí,neleze,jen se plazí dozadu a peruje na kolínkach,tot vše,ale ve sportáku už sme a je v nem uplne v leže,takže v poho...
5. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jogurt zkoušet nemůžu a docela mě to štve,myslela jsem,že by to měla jako dopolední sváču a odpoledne přesnídávku,ale do roka nemůže vůbec mléčné výrobky,tak musíme vydržet. Simonka už na kolínkách péruje měsíc :slight_smile: A když začne v postýlce,tak si kolikrát myslím,že jí rozláme,jaký to má grády... Mě už si v hluboký korbě nenatáhne nožičky,takže už ji do sporťáku dát musím,ale furt to nějak odkládám,zatím nepláče. Sedí jenom když ji držím,sama ne. Ale mám trojkombinaci,takže mi jde do lehu... Máte děti v těch sporťácích už normálně připoutaný??

Jinak u nás bylo dneska zase krásně,už by to mohlo vydržet,je hned lepší nálada a je to fajn,když nemusíme být celý den doma...
5. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jak tam mám fusak,tak drží i nepřipoutaná a nepropadne,až dám fusak ven,budu Kačku muset připoutat
5. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena My jsem ve sportáku asi tak týden. Do hlubokého se nám vleze v pohodě, ale uz chce sedět a vidět na svět. :slight_smile: Hluboký máme sice polohovací, ale má v něm málo místa na nohy. Sporták nám jde a do lehu. :slight_smile:
Jinak kdy si lehne na bok tak se v poho posadí. Lozí u tak měsíc. Je víc pohyblivá nez Honzík. :grinning: :grinning:
5. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 pročpak nemůžete jogurt? Máte alergii :unamused: ?Jinak já teda Veru připoutanou ve sporťáku mám, pač ona je šílená aktiva, dkyž potřebuje :sweat_smile: ale Míšu sjem poutata nemohla, byla přímo histerická a to doslova, nepomohlo ani plácnutí a nic, řvala, dokud jsme jí neodpoutala a jako upřímně za mě jsou lepší kšíry co byly dřív, pač si dítě může poposednout atd., tady ty na pevno jsou dle mě šílený :sweat_smile:
@micka1 s tím sporťákem a korbou sjem na stejno :grinning:
5. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já jsem alergička a simča má hrubší kůžičku,tak prý je větší riziko,že by taky mohla být alergička,tak se máme mléčnému do 1 roku vyvarovat,stejně tak vajíčku a pár dalším věcem...
Tak s tím vrzáním zubů nepřestává,ale spíš to dělá čím dál častěji. Noc je někdy horší,někdy lepší,asi jako u každého :slight_smile: Včera jsme byli zase celé odpoledne venku,dneska to taky vypadá hezky,zatím teda mrzne,ale už svítí,tak snad se to zase vyšplhá vysoko...
6. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jasný, no, škoda, ale co člověk nadělá, třeba to bude pak už dobrý :wink:
6. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snad po půl roce jsem zpátky .. :grinning: nějak mě ani nenapadlo hledat maminy s dětičkama ve stejným termínu :fearful: ale už mi dochází inspirace, co pořád malýmu vařit, co dělat celý dny a tak.. :confounded: tak bych se ráda mezi vás přidala... :slight_smile: čtu tady, že už dáváte prckům jogurt, taky už jsem nad tím přemýšlela, jen nevím jaký :unamused: určitě jen bílý, že? ale jakou značku kupujete? díky
6. bře 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dneska první jogurt..no,tvářila se,jak,když jí dávám ocet.Je fakt,že sladký to moc nebylo a to jsem dala i trochu přesnídávky.

@bobo1 ahoj,vítej....já dala jogurt poprvý dneska.Dala jsem Milblu z Kaufu-četla jsem,že je kvalitní a i složení na mě udělalo dobrý dojem a je levný.Jinak Holandii třeba...
6. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hihi a to my dneska meli ten jogurt potřetí... i se sušenkou i s banánem to mela,ale teda žádná sláva,takže opet říznuto s přesnidávkou a jelo ji to...-D
@bobo1 ahoj my už dávame jogurt třetí den hollandii a jak není ten jogurt sladkej,tak se nan tváří kysele,takže to míchame s troškou přesnidávky a tak...
6. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Co dáváte mrňouskům pít? Já jsme do dneška vařila čaj, ale Michalka nechala na stole flašku se šťávou a Veru jí skoro celou vypila, i se naučila pít z plast.flašky, jak jsou ty dětský pítka, takže zkusila šťávu, sice to nebylo sladký, ale nejsem zrovna nadšená, samozřejmě mi od té doby úplně odmítá čaj, co s tím? :angry: :confused:

@bobo1 já kupuju skoro vždy jiný, hodně dobrý je z Lídlu, je to od Holandie, ale je levný a dobrý, hustý, jiank záleží na složení a min.3% tuku, aby měl :wink: já dávám někdy samotný bílý, někdy s ovocem, jak kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:angry: :confused:
:angry:
6. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@tasmailla1
@ssimmikk holky, díky moc :slight_smile: já jsem právě vůbec nevěděla, jaký koupit, tak jsem mu zatím radši nedávala :slight_smile: mě právě vůbec nic neříkají výživový hodnoty a tak na těch potravinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....
dneska odpoledne jdeme ke kamarádce.Její chlapeček slavil včera první rok,tak mu půjdeme popřát.

@ssimmikk Dávala jsem Kačence čaj-instantní,takže trochu sladký,ale ředila jsem to hodně.Teď zkouším jen vodu a taky to pije,i když teda dělá ksichtíky:slight_smile:
7. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda noci u nás teď hrůza a to už to bylo tak fajn, myslím, že mu rostou zoubky nahoře, ale nevím, má tam na dásni takovou bílou čárku, ale už týden a žádná změna, že by to povylezlo nebo tak :frowning2: Hledala jsem na netu a našla homeopatika čípky, jmenují se Vibrurcol, tak jsme ho včera dali a noc o dost lepší, je to na bolest a celkový zklidnění, tak píšu naší zkušenost, teda uvidíme co dneska. Taky nám začíná rýma, ale tak nějak se v tom plácáme celá rodina.
Jinak nevím co s tím pitím, kojení Matěj už moc nedá, jen tak si cucne a ostatního vypije tak 20ml, prostě nic nechce, vodu, čaj, šťávy, ještě, že aspoň tak krásně jí.
Jogurt nám naše dr. říkala až po skončeným osmým měsíci, je fakt co doktor to názor.
.
7. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viburcol, píšu blbosti
7. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala kolik ty čípky stojí?Možná bych o nich taky uvažovala,docela se nám homeo osvědčují..
7. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
131Kč jsem platila, nepočítala jsem kolik jich tam je, ale jsou to dvě plata.
7. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala díky..zatím mám sirup na lepší spaní,tohle asi vyzkouším na zuby..zatím nic neleze,máme bezzubku
7. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj tak ja sem dávala fenyklový čaj,nebo nejakej ten detskej pytlíkovej,tedka dávam granulovanej a pije me krásne,dávám i vodu a tu mi taky pije,vubec sem neskoušela dávat štávy,z tohodle duvodu,že sou sladčí,i když se daj naředit,ale na štávu si myslím máme čas,takže pijeme čaj i vodu...
7. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,já si nemohla vzpomenout na to pravý slovo...granulovanej čaj,ten dávám taky:slight_smile:...holt začínám mít vykojenej mozek:grinning:
7. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a z čeho dáváte pít? z pítika? lahve?
7. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala mám "kouzelný hrneček" od aventu
http://www.mall.cz/detske-hrnky-lahve/avent-kouzelny-hrnecek-260-ml-s-drzadly-modra
tento,akorát menší a bez držadel,ale ty se dají přikoupit
7. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek