• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no, jako někdo šťávu v tomhle věku dává,a le chtěla bych to ještě oddálit, ale teda zatím bez úspěchu, zkoušela jsme pytlíkový i granulovaný čajík a nic nechce, hold si okusila něco lepšího, ale budu zkoušet a uvidím co z toho bude :confused:
@akrimala mám hrneček z DMka, je takový baculatý, má ho i firma Nuby :wink:
7. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala taky dávám malý pít z hrnečku,koupený byl v tescu a malá me z neho pije už sama,hezky si ho drží a pije...:slight_smile:
7. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk předci donekonečna nebude odmítat pití, šak ona sa napije,až bude mít žízen a i toho čaju,i když ho tedka nechce,hold nebude mít na vybranou,ale si říkám,že ty deti sou tak nekdy hezky vybíravý a to sou jenom deti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no to nevím co mám v plánu, myslím si, že bude hdoně sledovat kam si položí Míša pití, dnes se nenapila, lokla si čaje a tím to skončilo, nejhorší je, že jí nemůžu nechat bez pití, nemíním s ní pak skončit ve špitále, uvidím co bude dál, zkusím koupit asi nějáký dětský ovocný čaj :confused:
7. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky, my prostě budeme pít pořád ze lžičky a snad ten jeho čas brzy přijde.

@ssimmikk Teda ta tvoje cácorka je ale chytrá, by mě vůbec nenapadlo, že by mohla pozorovat kam si ségra položí pití :grinning:

Dneska jsme koupili Áně trampolínu, velkou, tak se nemůžu dočkat až ji uvidí, o víkendu jí budeme skládat, to bude radosti, druhej Ježíšek :slight_smile:
7. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem
tak Honzík monitorování zvládnul celkem v pohodě. Ted u jenom čekám na výsledky. UTZ a EKG měl dobrý tak myslím ze i tohle bude dobrý. Včera jsme s mamkou toho vyuzili ze jsme v Brně a navštívili Ikeu a další obchody. Honzík si vybralů nový stolek do pokojíku. Byl spokojený. :grinning: :grinning: :grinning:
Míša pije čaj nebo ty štávy od Hami. Zatím pije z flašky. Hrneček máme avent, ale musím koupit druhé pítka. Máme pítka az od roku. :wink:
7. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ty si myslíš, že 8měsiční dítě nesleduje co se kolem něj děje, by jsi se divila a kor Michalku, tu má furt na obzoru a běda, jak ne, tak šupem za ní :slight_smile: je na ní hodně závislá a hledá jí i dkyž ej ve školce nebo když si jí vezme mamka a to od malička :slight_smile: stačí, dkyž si položí rohlík nebo jídlo někam v dosahu Verunky, tak jí to vždy vzala a natož pití, dkyž jí to zachutnalo :confused:
@micka1 tak to je super, že máte dobrý UZ a EKG, to bude určo dobrý vše :wink: jééé, jaký stoleček si vybral? Taky se do Ikei chystám, Michalka miluje ten koutek v Ikei :slight_smile:
7. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vybral si takový malý akorát k těm stoličkám co tam mají. . Měli ho ted ve slevě od 69-99. Vybral si zelený.
7. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@micka1 počkej myslíš ten dřevěný, myslím, že se jmenuje LACK, ne? Já jsme právě myslela, zda jste nešly do sestavy mamut :grinning:
7. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jj tak nějak se jmenuje. Do mamutu jsem nešli. On má nový nábytek dělaný na zakázku a tenm mamut nám nepasuje. Mě se mamut líbí. Nábytek pro Honzíke mě dělal bývalí švagr. Vybrala jsem si barvu a on všechno udělala. Bývalý tchyena a exmanzel to platili.
7. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ránko,tak koukám,že řešíte pití,u nás nemá úspěch ani lahvička ani hrneček... Takže občas zkusím a stejně za celý den nic nevypije :unamused: Šťávu,čaj,vodu...ona z toho prostě pít neumí a jenom to kouše,líbí se jí,jak to mezi zoubkama vrže... Já pořád dost kojím,tak to zatím moc neřeším,ale učit se musí...za chvilku bede hezky teplo,tak by bylo potřeba,aby už se napila sama... Ikdyž s tím teplem teda nevím,u nás dneska sněží :angry:
8. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 u nás taky sneží...to je na palici....už me ta zima nebaví...chci teploučko...vydrž holka,taky se naučí pít a kor když budou pak vedra,to bude muset pít pořádne...-D
8. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no on mi každej říká,proč jí to vůbec zkouším dávat,že kojeným dětem stačí mlíko a ostatní tekutiny od 9-10 měsíce,ale já pochybuju,že když to neumí teď,tak najednou bych jí v 10 měsících dala čaj a ona pila...tak pomalinku zkoušíme a ono to jednou půjde... Začíná mít zase nějaký tuhý kadění,tak dneska bude mít v obědu ovesné vločky i olej,snad to pak vyjede :grinning: Včera měla švestkovou přesnídávku a ta teda na ní nijak nepůsobí. A dneska zase zvážím jídlo,protože posledních pár dnů konečně hezky otvíra pusinu a sní toho docela dost,tak jsem zvědavá kolik :slight_smile:
Jo a dneska přivezou ty golfky,tak jsem zvědavá,jestli to nebude jenom nějaký chrchlátko :grinning:
Včera mi dovezli novej telefon,chlap prodlužoval smlouvu tak dostal levně nokii. Takže ten můj Samsung prodáme. Od té doby,co se mi ze začátku vypínal je v pohodě,ale radši si nechám tu nokii. Ikdyž je teda na půl dotyková a je to nezvyk,tak snad bude dobře sloužit. A jestli né,tak na konci roku končí smlouva mě,tak bych ho zase vyměnila :grinning: Ale jak to tak sleduju,tak za chvilku normální telefon nebude k dostání a budou dotykový všechny :angry:
8. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no tyhle řeči typu,že "mlíko zatím stačí",úplne miluju,šak nebudou ty deti večne na mlíku,já práve malou učím,aby si na čaj nebo vodu zvykala,čím dřív,tim líp,jako vím,že to mlíko je nejlepší,ale nechci kojit pak do 3 let a malá musí skusit i neco jinýho....a uprimne pro me je lepší přes den dávat čajík,já už kojím je ráno a večer a přes den má čaj....včera sem byla s kámoškama si sednout na kávičke a to byla uleva,my pili kávičku a malý sem tam dávala přesnidávku apak to hezky zapila čajem,no nemusím nikde behat po obchodáku a pak nekde kojit...ale tím nechci říct,že už nechci kojit,to chci,ono pořád to mateřský mlíko je nejlepší,ale tak bych chtela kojit do roka nebo do roka a pul a pak to utnout,no třeba se pak Šárka už bude odstavovat i sama...a co se týče jídla,to jídlo ji každý den vážím a sní tak80-90 gramu a pak zapije čajem a už nekojím,ona hezky vydrží pak do 15 hodin,kdy ji dám zas svačinku...no kdyby ji to nestačilo,šak se umí ozvat..:slight_smile:
8. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 a i mudra říkala,že jak se začínaj dávat příkrmy,tak už se má dávat i čajík..tak třeba simonka si pak dá říct a začne pít hezky..ale tedka,když ješte tomu čajíku moc nedá,tak je dobře,že kojíš..a koukám,že malá už umí sedet?to je hezký..naše to ješte neskouší,jen pořád péruje na kolínkach,už jenom čekám,kdy začne lézt smerem dopředu..
8. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Samozřejmě, že sleduje, a to až moc, ale nenapadlo by mě, jako ta možnost, že by Matěj vzal např. Áně pití a aby ho vypil, tak to u nás už vůbec ne :grinning: v tomhle jsme pozadu.
8. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přišel golfáč. Vypadá dobře,po obýváku se s ním jezdí dobře :grinning: Uvidíme po pár týdnech používání. A přijde mi celkem dost velkej,prostornej,ale nemám srovnání...Snad se bude Simonce líbit :slight_smile:
@akrimala aby ses za chvilku nedivila,jaký budou najednou pokroky :grinning:
8. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 No to je fakt, člověk pořád ležící mimčo a najednou ze dne na den a už to jede :grinning:
8. bře 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnešní kontrola Míši na kardiologii dopadla skvěle. Další máme a ve dvou letech. :slight_smile:
Jinak nám prikleply úvěr na rekonstrukci. Tak jakmile dorazí penízky začínáme. Nějak se toho děsím. :confounded:
8. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak si holky představte chvilka nepozornosti a Šárka spadla z postele,naštestí se nebouchla do hlavičky,na zemi přistála v poloze na břiše se vztyčenou hlavou,to bylo křiku,ale už je dobře.....no už to není to ležící mimi a budu ji muset opravdu víc hlídat,i když ji hlídám teda dost,ale na postel už bez dozoru ji opravdu nedám.. :frowning2:
8. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Míša spadla včera odpoledne z postele. Bouchla se do hlavy, ale naštěstí dobrý. Dnes se postavila v jidělní stoličce a měla šílenou radost ze vidí z okna ven.
8. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mě blbne klávesnice tak mě to nepíše některé písmenka z háčkem. :angry:
8. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to nás čeká všechny. Já snad neznám nikoho v mém okolí,komu by nespadlo dítě z postele... Ale děsím se toho,až to přijde. Já ty první karamboly ponesu hodně těžce...a že jich bude.
8. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 už znáš :grinning: nééé, myslím to vážně, nikdy mi Michalka a ani Verunka nespadly, z tohodle jsme měla strach, pač se mi obě přetáčely v měsíci pěkně, tak jsme neměla ani možnost nechat je někde jen tak ležet a jsme za to ráda, od kamarádky syn se bouchnul do hlavičkynějak blbě a krvácelo mu to uvnitř :frowning2: vím, že tenkrát ona začla brát i léky, že se z toho sesypala, ale nakonec se z toho malý dostal a je ok, což je super :wink:
@micka1 nj, proč by se maminko nemohal koukat z okna? :grinning: měla teda štastí, že nespadla, to by si dala pěkně :unamused: a super, že kardio dopadlo dobře :slight_smile:
@akrimala neboj se, to přijde ani enbudeš vědět jak :sweat_smile: není o co stát, asi budu muset skladovat flašky a dávat i Verunce ty jupíkový, pač z ní mi dnes pěkně pila, hrníček a nic jí enzajímá :unamused:
8. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk tak to jsi asi fakt první...ségře malej padal v noci za spánku a vždycky se tomu hrozně smál. 2 měsíce nechtěl spát v postýlce,tak mu pak na zem dávali peřiny a polštáře,aby padal do měkýho... A kamarádka měla vysoký postele a holka spadla a byla hrozdě dodřená chuděra...
9. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji dobré ráno,
u nás zase poslední tři noci šílený,dneska teda nejhorší... Od 1 do 7 jsem vstávala 8x! Budí se zase s pláčem. Vždycky to trvalo tak týden,tak snad se to zase srovná. řekla bych,že jí zase poporůstají nějaký zoubky,ale nevím. Dneska dáme na noc čípek a uvidíme. Vždycky když se takhle budila a plakala,tak tak za měsíc se zub proříznul. Ale zase abych nesváděla všechno na zuby,možná má jenom blbý období...
U nás je bílo,ale už se nesype,snad to brzo sleze a bude zase hezky,sluníčko.
Příští sobotu má manžel narozky,a půlka rodiny jsou Jesefové,tak se to oslaví najednou. Jdeme k jeho rodičům na oběd. A pak už to jede až do listopadu,každý měsíc někdo slaví. Já vůbec nevím,co mám vymýšlet za dárky. Ještě že jsme to se ségrama a švagrama zrušili.
9. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den ,
Míša už tak týden vstává v 6. Budí tak kolem 1 to se napije čaje a pak ve 3 to se nají v 6 jako kdyby měla v sobě senzor. :frowning2: Snad se to brzy upraví a bude zase vstávat v půl8. :wink:
9. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky byla jsem v drogerii Rossman a mají tam pampersky za 299,-. :slight_smile:
9. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Já taky hlásím, že nám zatím nikdo z postele nespadl :grinning: Matěj je pořád na zemi na dece, páč válí sudy,ale to je zatím tak všechno. A Anička byla taky. Když byla větší naučila se krásně z gauče slejzat sama. Takže tyhle karamboly se nám vyhnuly, ovšem jak to bude s Matějem je zatím ve hvězdách :sunglasses:
9. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A noci jsme teď měli naprosto příííííííííííííííííííííšerný, napadlo mě jestli to nemohlo být úplňkem, takže já to svádím na zuby a úplněk :grinning:
9. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek