• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,
no teď byl úplněk, tak zda to spaní nebylo tím :unamused: Jinak Veru mi taky vstává v 6hod. a t je teda šílenost, pač já neumím jít spát večer brzo :confused: dřív vstávala v 6.50hod., teď v 6hod. :unamused:
9. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no u nás taky malá vstává už v 6 a to předtím vstávala po sedmý,njn asi si musím zvykat,že už nebudu vyspávat...ale zas až tak me to nevadí,večer chodím spát kolem 22.30,takže do rána času dost a v pohode se vyspím...:slight_smile:
9. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky nestačím nestíhám ... mám jen dotaz, už někdo kupoval golfky? Pokud ano tak jaké ? Jaká je spokojenost? Já to už musím taky řešit, protože při mém cestování se nedá stále nakládat ten velký kočár a ještě když mám tu kýlu ,,, Poradí někdo? Raději bych chtěla s celým madlem.
Mějte se všechny moc krásně ... a prckové ať sjou hodní. Já mám stále co teď dělat, tak nemám čas na Vás. Zatím furt bydlíme v krabicovém a pytlovém systému ... :grinning:
9. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbí se mi tenhle ... co na něj říkáte?
9. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hradilenka já mám po Honzíkovi chicco mutiway. Měla jsem podobné jako máš na obrázku, ale zabrali v kufru auta docela dost místa. Měla jsem v autě hodně malý kufr a kromě kočárku se tam už nic nevešlo.
9. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehle jsem měli
9. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tento mám schovaný pro Míšu
9. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak nějak jsem vás dočetla,díky za tipy s tím sporťákem,zatím pokud sa vleze,budem v hlubokém,ale počítám,že až se konečně oteplí,tak taky dáme sporťák,já mám trojkombinaci,ale začínám uvažovat taky nad golfkama,přece jen je to lépe skladné do auta atd...no uvidíme.
Tak jsme zkusili jogurt,ve středu lžičku,to byly ksichtíky co házel :grinning: včera pár lžiček a dneska jsem chtěla taky jenom trochu,ale řval jak tur a chtěl to dojíst :astonished: :astonished: Trochu se mně osypal,ale až dneska,tak předpokládám,že z toho,chjoooo. Přitom včera ani předevčírem nic...
9. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj,kočárek pěkný,co je to za značku?
9. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak s pitím je to u nás podobné,taky se mu líbí,jak to vrže to pítko mezi zoubkama :grinning: a moc nevypije,tak občas jedeme na lžičkách a jinak furt nabízím... ale souhlasím,že čím dřív se naučí z toho pít,tím líp,taky furt slyším ty řeči,ajk mléko do 9.m stačí.... :angry:
a s tím buzením v kočárku - ani mně nemluv - každý normální člověk se podívá,,ale tchýňa mu tam pomalu vleze celá,začne mu šahat na obličej atd.,to úplně miluju :angry: :angry: :angry: a budí ho,vytahuje dudlík,když usíná,no prostě totálně praštěná. A když jí vždycky říkám,ať mně ho nebudí,tak eště schválně nahlas začne řvát,"šak já ho nebudím" :confounded: takže když jju vidím přicházat ke kočárku,zdrhám obloukem pryč :grinning:
Golfky moc pěkné,to budou jízdy :wink: Taky asi nějaké pořídíme...
9. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 můj manža je taky v březnu,já taky,oba švagři taky,teď i malá neteřinka bude poprvé slavit,no máme toho taky hooodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky 2 Josefky :wink:
9. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,vidím,že skoro všem vám prcci už sedí,lozí,některým i chodí :confused: a my nic,zatím stále pérujeme na kolenách :grinning: a taky stále zoubkujeme,už asi 2 týdny a furt se neprořezal :confounded: a malý je teď dost protivný,vyžaduje pozornost a nějaký unavený,snad z těch zubů nebo nevím... Předevčírem mně spal přes den 4x :astonished:
9. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já sjem Míši koupila Peg Perego Pliko P3 a byla jsme max.spokojená :slight_smile: mám je schovaný pro Verunku, ony ty s celou rukojetí zase až tak skladný nebudou jako ty s dělenou :confused: nevím, no, já jsme s těma co mám nad míru spokojená, složený i rozložený jsou v okamžiku, jsou pohodlný, prostorný, dobře zpracovaný :slight_smile: víc ti s jinýma neporadím :grinning:
9. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk dobrý tip,už jsem ty tvoje golfky okukovala a vypadají hoodně dobře :wink:
9. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena ahoj, u nás je to podobné jak u vás..odšoupe se kam potřebuje, stát na nohách ho hrozně baví ale věčně se jen po nás válí a víc nic. neleze.pár krůčků udělá ale to když ho držím za tělíčko..mají stále čas. já jsem ráda že nespěchá, znova první dceru bych mít teda nemusela..užívám si batolátka co to jde
9. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nevím kolik etda stojí teď, ale před těma 4rokama to byla dost dobrá pálka, prvně jsme si vyčítala ty prachy za golfáč, ale nelituju ani náhodou, v půl roce šla Michalka do golfáče a byla tam už furt :slight_smile: hodně si ej každej chváli, kdo vozil...ty rukojeti jdou i prodloužit, takže pro manžela to bylo atyk super :slight_smile:
9. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já to taky říkám,že má čas :wink: ale nesnáším ty debilní řeči,jako že mu bude 8 m a nedělá tamto ani ono... přitom kažné dítko je jiné a má svůj čas a svoje tempo,však oni na to přijdou...
9. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk kolem 5 tisíc stojí teď
9. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena kde jsi ho našla za 4litry? Já teda nikde, min.za 5500kč
http://kocarky.heureka.cz/peg-perego-pliko-p3-classico/
9. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena promiň, asi neumí číslo 4 a 5 :grinning:
9. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj kolem 5, už jsem to opravila :wink: kolem 4 byl jiný peg perego,ale ne ten tvůj
9. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena i ťěch 6tis. je slušná cena, dřív stál víc :confused:
9. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jo to mě se taky ptají..já to už fakt beru s klidem když jsem si oběma variantama dětí prošla. buchta v koutě to není, pohybu má až až, jen ten figl ještě nenašel. tak co..hoď to za hlavu. Když jsem měla Lenu na 8 měs a přišla za mnou kamarádka s manželem že jejich kluk pořád nic, že neleze a byli z toho na prášky když viděli co dokazuje to moje dítě tak jsem je taky uklidňovala a teď se mi to i potvrdilo..všechno přijde, tak proč to lámat přes koleno a zbytečně se stresovat a dumat
9. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ssimmikk jj,peg perega jsou drahé,ale zřejmě kvalitní,zatím slyším samou chválu na ně :slight_smile:
9. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj moje řeč :wink:
9. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena a to jsou Taloši :grinning: jáí jsme kupovala pdole zkušenosti s kočárem a co se mi líbilo, tenkrát jsme na netu tak nebrouzdala, ani sjem ho doma neměla jsem moc vděčná, že sjem nešetřila, pač se mi to vyplatilo :wink: ano, zřejmě budou mít peg perega něco do sebe s kvalitou, ještě mi nikdo neřekl, že by byl špatný, že by ho měl rozbitý nebo něco :wink:
9. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena hele úžívej si,že nemusíš být ještě tak moc ve střehu. Jak se Simonka snaží furt sedat,tak musím být věčně ve střehu,aby se nepraštila do hlavičky. Postýlku v obýváku mám nahoře,tak taky furt hlídat,jestli ji nenapadne vyskakovat :grinning: Kde jsou t časy,kdy si sama hrála na místě a já v klídku uvařila :slight_smile: A od té doby,co si sama sedla poprvé,to už neudělala,jenom se furt přitahuje za ruce. To vydrží sedět dlouho a líbí se jí to. Je to hezký pozorovat,ale klidně bych ještě pár týdnů počkala,ale ona nééé :grinning:
Večer jsem ji dala čípek,myslela jsem že jsou to ty zuby a nepomohlo to,tak nevím. Ona se ale vzbudí,dám ji k prsu a za chviličku zase usne. Říkala jsem si že zkusím jeden večer tu kaši,ale chci ještě počkat,jestli to nepřejde jako zatím pokaždé.
Dneska bude zase krásně. Chlap pomáhá kamarádovi malovat a ve 4 chce jít na hokej,tak doufám že dojde nějak zavčasu,potřebuju si jít nutně koupit rifle. Naposledy jsem si kupovala pře 2 lety v lázních,pak jsem nosila těhotenský a teď zase tahám furt t starý,tak potřebuju nový,abych se nemusela stydět někam jít. Doufám že v tom našem velkoměstě seženu nějaký v mojí velikosti :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Teď jdu ukklidita naložit na zítra čínu,v kuchyni mám jak po boji,tak to dám dokupy a pak nohy hore,jestli mě to moje děťátko nechá...zatím to nevypadá :grinning:
10. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
ta naše mrňavka si dneska poprvé sama sedla!Jinak sedí už stabilně,ale samotný se jí moc nechtělo.Koukám,že některé dětičky tu už pomalu chodí,to jsou rychlíci.Šimonek začal až po roce..
10. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji Vám za tipy ... ale jsem z toho úplně jelenice :grinning: nevím co mám koupit, když to člověk nevidí naživo ... tady moc takových obchodů není a pokod jo tak tyhle tam určitě nemají vystavené. Tak nevím co koupit, ještě jsem našla jedny pěkné bazarovky co na ně říkáte? http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=964312
Já fak nevím béééééé :cry: :cry: :cry:
@slena http://www.mall.cz/kocarky-golfky/cam-portofino?param1=RED/BLACK#text-box
10. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek