• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka cam portofino jsem chtěla taky koupit. Ale co jsem četla diskuse ,tak jsou prý dost malinké a nemají polohovatelné nožičky,což mě by vadilo...A taky někdo psal,že mají hrozně malý nánožník,ale nevím jestli né u těch starších... tak nevím
10. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka beru zpět to polohování nožiček,to bylo u toho staršího typu :wink: Ale fakt psali,že jsou malé,tak těžko říct. Chtělo by to vidět na živo...
10. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty druhý jsou na mě teda dost těžký...11kg,to bych si moc nepomohla,to bych mohla jezdit s tím sporťákem co mám...
10. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 šikulínka Kačka :slight_smile:

@hradilenka ty vypadají taky dobře,ale píše @misi.21 ,jsou docela těžké :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta cena,tý jo,nevíja,co by za to chtěli :angry:

@misi.21 tak co rifle,koupeny?
já jsem před chvilkou eště uspala Fiťoška venku v kočárku, kéž by už bylo hezky a tepleji a tepleji :slight_smile: dneska na sluníčku už to byla paráda,když si vzpomenu,že předevčírem sněžilo :unamused: brr
10. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jojo,jedny jsem si koupila,ale musím vyrazit ještě... Mě usnula simča teď. Je nějaká ukňouraná posledních pár dnů. Doufá,že dneska bude aspoň trošku lepší noc a já se vyspím. Včera už byla vzhůru po 23 hodině,docela rozdíl,když se budila kolem 3tí. Zítra odděláme tu bočnici od postýlky,ať se mi tm dobře dává. Už je pěkně těžká a jak ji zvedám z postele,tak už je to docela makačka...U nás dneska docela foukalo,ale bylo hezky,zase po týdnu jsme vyrazili ven jako rodina,jinak trajdám furt sama s kočárem.
10. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 malý je umrčkaný už tak 2 týdnyani si moc sám nezahraje,jenom chviličku,věčně ho mám na klíně :unamused:
myslela jsem,že je to skrz ty zoubky,ale nevím,asi má nějaké protivné období :confounded:
jj taky věčně jezdím s kočárkem sama,akorát o víkendu jdeme celá rodinka :slight_smile:
10. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
jsme si dneska udělali nákupní výlet.Nejdříve jsem teda zjistili,že nejede auto,zítra se nám na to přijede podívat mechanik..tak jsme to vzali vlakem a taky dobrý.Kačenka měla ve vlaku premiéru a líbilo se jí.Koupili jsme synovcovi dárek k narozeninám,Šimonkovi mikinu a já si koupila šaty na léto,tak jsem spokojená.
Jinak,my máme sporťák po Šimonkovi a jsem s ním spokojená a myslím,že ještě dobře poslouží
10. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
jé holky já vám závídím že aspoň občas vyrazíte jako rodinka. My už jsem jako rodinka nebyli venku asi tak dva měsíce. buď bylo škaradě nebo Martin nebyl přes víkend doma. Teď nebyl už druhý víkend doma a další týden taky nebude mít čas. Měl školení rohodčích dva víkendy a tento týden je první dětská hasičská soutěž v hale. Takže v pátek musí chystat a v sobotu dělá rozhodčího. Takže zase na nás nebud mít čas. Takže až do září už to budou jenom a jenom hasiči. Je jasné že pokud bude dobré počasí jak budeme zase jezdit s ním. :slight_smile:

Tak mě přes víkend dostihla střevní chřipka. :frowning2: Ještě trvala jenom dva dny. Jenom jsem měla obavy aby to nechytli děti. Naštestí ti jsou v pohodě. :wink:
12. bře 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
u nás zataženo a prchavo... Snad to tak nebude celý den,abysme se šli projít. Včera jsme byli přát,tak jsme venku nebyli a u dědy bylo 29°!! Fakt nekecám,malá byla rozpálená jak žehlička,naštěstí se začalo větrat,když jsme dojeli,ale míň jak 26-27°tam určo nebylo. Já se vždycky potila jako prasátko a teď jsem byla celkem v pohodě. PO porodu se mi to otočilo,tak by bylo fajn,kdyby to tak zůstalo... :slight_smile:
Dneska už měla Simonka noc lepší,ale zase spala skoro celou dobu na bříšku,poprvé,a já ji furt kontrolovala,měla jsem hrozný strach. Ona si totiž ráda boří obličejík do polštářů,dělá to i přes den,nebo do sedačky a naschvál do ní funí,jenže v noci ho měla taky zabořený,tak jsem se bála,aby se třeba nedusila,ale zase na druhou stranu si říkám,že snad není hloupá a kdyby se jí špatně dýchalo,tak se otočí. Chlap jak ji ráno viděl,tak se taky lekl a hned ji otáčel,takže mi ji vzbudil :grinning:
Sundali jsme z postýlky tu bočnici,tak máme postele spojený s postýlkou a říkali jsme ,že až začne pořádně lézt,tak ji budeme mít věčně v posteli :grinning:
Dneska chci jít do rosmanu pro plínky,tak doufám,že ještě budou mít...
12. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
ta naše mrňavka spávala jako malé miminko krásně a čím je starší,tím je to horší...už vyžaduje kojení 3x-když jdu spát,pak okolo jedné a znovu mezi 4-5hod..pak vstává nejpozději v 6:30...
Jo,a máme novinku-Kačenka začíná lézt,a leze tam,kam nemá,samozřejmě....
12. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky :wink:
@petrunka01 maminko, snad si enmyslíš, že by malá lezla, kam budeš ty chtít :sweat_smile: poleze všude jen né kam budeš chtít :grinning: ale to jistě znáš, zakázaný chutná nejvíc :grinning: asi má Kačka hlaďánek, pokud je takový jedlík jako Veru, tak se nedivím, kdybych kojila, tak by mě Veru sála 24hod.denně :sweat_smile:
12. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak marodíme už druhý týden...:frowning2: Nejdřív to chytli kluci (rýma, kašel, teploty), pak já, 2 dny jsem nebyla schopna pomalu nic dělat, ale prostě jsem musela - manžel se snažil chodit domu aspoň trochu dřív, ale na víkend jel pomáhat našim s rekonstrukcí baráku, takže na víkend přijela pomoct segra, tak jsem si mohla trochu oddychnout. Davídek už je v pohodě, já pořád dutiny, Máťa má ale už týden teploty, včera byl první den, kdy byl bez teplot, zato se v noci potil tak, že jsem ho musela několikrát převlíkat....... :cry: Dneska ráno jsme šli na odběry, musím teda říct, že mám doma hrdinu:slight_smile: Doma dělal scény, že nikam nejde, pak káply dvě slzičky, au au a bylo to :grinning: Zítra budou první výsledky, další na konci týdne. Tak to vidím, že další týden zase do školky nepůjde (už třetí týden). Je to k zbláznění, ale prý je toho teď strašně moc. Je strašně unavenej, včera šel spát sám v 18hodin, tak mám docela strach, co mu tam najdou......
13. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-osudy/170506/hayle-14-ma-stolete-telo-a-uz-rok-nemela-zit-az-vyrostu-tak-se-vdam.html

Viděla jsem před pár lety o ní dokument......je to síla......říkám si, jaký občas řešíme blbosti.....
13. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jejda,tak přeju brzké uzdravení :wink: neboj,malý je určitě jenom normálně unavený,jak to při nemoci bývá...
ten článek je teda síla,vstávají mně vlasy na hlavě :cry: chudák holka :pensive:
13. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena - ale že to trvá už 14 dní, to mě překvapuje- u něj to neznám.....po 2 dnech většinou zase řádil jak čert a teď.....má slabou imunitu, do toho dětské astma, tak si říkám, co mu zase dalšího najdou...
13. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy chuďátko,je oslabený,k tomu třeba nějaká jarní únava,nic dalšího nebude,neboj,ale člověk má strach,chápu...
co Davídek,lozí lozí? a kolik máte zoubků?
13. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena - asi s tou jarní únavou máš pravdu. Na mě teda funguje 100% :grinning: Davídek péruje na kolínkách, spíš se plazí, ale tak nějak zvláštně - kolem své osy a takhle putuje, kam potřebuje :grinning: Zoubek ještě ani jeden:slight_smile:) je tam vidět, ale nechce se vyklubat.
Přestala jsem v noci kojit, dávám mu flašku večer, vzbudí se 1x za noc, dám další flašku a většinou už spí až do rána - tak jsem ráda. Sice se teď kvůli těm Máťovo horečkám moc v noci nevyspím, ale těším se, až tohle všechno pomine, že se snad konečně trochu prospím:slight_smile:
13. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já večer dělám té naší princezně flašku beby a ona okusí u bráchy buchtičky s krémem a už ni jiného nechce. :slight_smile: Tak jsem dala suché buchtičky a to se jí nelíbilo. Musela jsem ji dát trošku pudinku. To bylo radosti. :grinning: :grinning: :grinning: Bebu jsem vylila. :frowning2:
13. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@micka1 holka zmlsaná:grinning:
13. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty jo,to je u nás na dlouhou dobu nemyslitelný,že by mi požvejkala buchtičky s krémem :grinning: Jak jsou ty děti rozdílný,mě momentálně moc nedlabe ani zeleninku,jen tak aby se neřeklo a včera dokonce nechtěla ani povařený jablka. Jen ty křupky jí jedou pořád stejně :grinning:
Dneska jdeme na kontrolu,tak pak písnu míry. Mám za to,že vás všechny převálcujeme :grinning:
14. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a noci jsou furt hrozný,ale už jsem si na to asi zvykla,co jiného mi taky zbývá,že jo :grinning:
14. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zvládly odběry u mudr., Michalka musela na krev a ani necukla ručičkou, prostě pěkně seděla a držela a to jsme jí všichni držely, aby mudře necukla, tak dostala od mudr.i hračku, moc mě potěšila, šikula :slight_smile: jinak v pátek jdu pro výsledky a v pondělí na alergologii, pokud teda nelehne, začíná soplit a kucká po ránu :angry: Verunka leze jako čert, stoupá si, máme už dole i nahoře dva zoubky a další dva na cestě, už jsopu trošku znát, takže bude už 6zoubků :unamused: Jinak nic novýho...holky berou i u vás děti do školek přes ten elektronický systém? Tady ano a už se nedívají, zda má maminka práci nebo kolik je dítěti, ale přednost mají děti co mají ve školce sourozence, vzhledem k tomu, že Veru půjde do školky a Míša do školy, tak se budou míjet a hrubě začínám uvažovat nad rodičákem na 4roky, pač nemůžu být doma úplně bez kč a když mi jí vezmou až třeba v 5letech, tak nevím teda co budu dělat, což se tu děje :angry:
Včera měla Michalka logo-psycho vyšetření ve školce, aby dostala doporučení do logo třídy, tak jsme se s paní bavila a Michalka jde v řeči, skladbě vět, komunikaci dozadu, prostě se nezlepšuje, ale zhoršuje :frowning2: musela jsme vypasat vše co bylo v těhu, jak probíhal porod, vše od narození až doposud a paní uznala, že tohle mají děti co mají neurologický problém :cry: takže uvidíme co nám napíše do zprávy a kdyžtak budeme muset podstoupit vyšetření na neurologii, zda tam ěnco není a mírně řečeno sjem na mrtvici :cry:
@msevy vůbec ti etda nezávidím tu nemoc :frowning2: je toho teď hodně a asi ejště chvíli bude, ale věřím, že doběry budou dobrý :wink: pak dej vědět :confused:
@micka1 to je jak u nás, Michalka dá Verunce něco ochutnata a mlíko nebo to co má Veru si můžu strčit....nebo to sníst :grinning: hold děti poznají co je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a udělala jsi mi s tím hcutě, uděláme si s holkama na oběd buchtičky s krémem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes teda ne, to máme knedlíky s domácíma jahodama :slight_smile: a pudink by mi Verunka jedla snad furt a to stejný s krupicí :confused: i dkyž ona jí vše :grinning:
14. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk ty jo holka,takový trápení,tak doufám,že Míše nic vážnýho nenajdou,ale pak uvažuju,vždyt míša už je starší,to do tedka ve školce nezjistili,že má nejaký probléem v řeči?to se začlo objevovat až tedka?ty jo,tak at se to spraví..:slight_smile: ty jo,to vubec nevím o tom,jak to u nás se školkou chodí,ale je to naprd,meli nechat ty starý pravdila,že když máma má prácu,tak to díte uprednostnej...nechápu tu logiku,když je ve školce jedno díte,tak vemou i to druhý...
@micka1 mnamy nedelej chute,mnam buchtičky s krémem,nemela sem je pekne dlouho,už se teším,až ji budeme jíst se Šárkou,protože manža to nemusí,no je to chlap,co má rád maso...)
@misi.21 no občas me malá taky sní mín,třeba jenom 70g a třeba včera mela špenát s testovinou a žloutkem a to se mohla po nem ududsit,ale občas ty deti mají období,kdy moc tomu jídlu nedají..

Holky nestrašte ze zubama,my ješte nemáme ani jeden a vy už tady píšete ,že máte 4 a možná i víc... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 zhoršovat se začla co chodí do školky, paní ředitelka mi doporučila logo třídu a já sjem etda řekla, že ano, že jí tam dám :wink: včera jsem byly na té konzultaci-vyšetření a tam mi bylo tohle sdělený, že to mají děti co jsou třeba přidušený nebo, že je prostě problém někde v mozečku, že psychicky to u ní moc není :frowning2: nevím, jsme z toho na nerva, uvidíme co bude dál, příští týden jde Veru na 8měsiční prohlídku, tak si o tom s mudrou promluvím :confused: my jsme si myslely, že se zhoršuje proto, že je ve tříde někdo, kdo mluví jako mimino a opna to opakuje, ale přestává používat věty, prostě to dje jako dkyby do začátků :frowning2: nidky takhle škaredě nemluvila :cry:
14. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak první odběry dopadly tak jak jsem čekala - má málo železa - to se naštěstí doplnit dá, tak budeme dávat sirup na posílení a nějaký vitamín. Já mám zase železa moc a to snížit neumí,tak musím chodit na kontroly.... V pátek ráno budou ty další testy, tam snad už nic nenajdou...
14. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme byli na kontrole a Simča má v 8mi měsících 71cm a 8,6 kg. To jsem myslela,že budemít víc :wink: Je tady škaredě,snad zítra bude to slibovaný sluníčko,přijede ségra,tak bysme vyrazili s dětma ven.
14. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a jak si jim mela říct všechno jak to začlo,od tehu po porod ,mela Míša nejaký problémy?jako píšeš pridušení a tak?ale me to moje hlava nebere,pokud do tedka bylo vše ok,tak co mohlo spusobit,že tedka už to je jinak,no tak nech na neco přijdou a at se to spraví...:slight_smile: pokud by byl problém v mozečku,tak to by se mohlo objevit už i dřív,no v každom případe držím Vám palečky....)
@msevy no to je dobrý,že to železo,to se v pohode dodat do telíčka dá,taky sem užívala dosti dlouhou dobu železo,jen pak byly problémy jet na wc.. :confounded:
@misi.21 no náhodou má hezký míry,my jedeme zítra,tak to Vás určo nedoženeme,počítám,že bude mít kolem 7,5 kg a výšku tu si nedokážu odhadnout.. :wink:
14. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a nemuže mít spíš nejakej psychickej blok z nečeho?vyšetřoval ji i psycholog?
14. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je teda trápení. Určitě se to u Míši spraví. Já si myslím že to tím že nastoupila do školky. Honzík než šel do školky tak mluvil velmi pěkně a ve školce se pohoršil. Někdy jenom ukazuje a nemluví vůbec. to dělám že nevidím jenom aby mě to zopakoval co chce. My máme v rodině kluka ten má 6 let a nemluví jenom ukazuje a Honzík to zkouší taky. Držíme palce. :wink:
14. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ano, byl tam i psycholog a říkali, že psychický to není, tak envím, ono u dětí co se při porodu přidusí, tak tyhle problémy mají právě v tomhle věku, protože jsou hodně na vše citlivý.....no uvidíme co a jak :confused:
14. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek