• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 děkuju, s dětma je to fakt někdy hodně těžký :unamused:
14. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám, četla jsem jen v rychlosti, gratuluju ke všem pokrokům dětiček ať už plazení, lezení, sezení :slight_smile: Matěj si myslím bude každým dnem plazit, konečně :slight_smile: i když už z vlastní zkušenosti vím, že není zase tak o co stát, zásuvky, skříňky apod. :grinning: ale stejně se na to období moc těším.

@ssimmikk to je mi líto, co se Mišce děje, a ona teda přidušená při porodu byla? Důležitý je že zjistí o co jde a bude se s tím pracovat a zlepší se to, neboj, ale vím, taky bych šíleně stresovala
14. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala njn, je to těžký, ale musím zítra zavolat na nové dětské ORL, aby jí tam udělali vyšetření, pač nějak hůř slyší...furt se ptá a i několikrát dokola, nevím co si o tom myslet, manža si taky myslí, že tam ěnco bude...příští týden jde v pondělí na alergo, tak uvidíme co tam, pak jdu v týdnu s Veru na prevenci, tak si o tom všem promluvím s mudr.a uvidím...no takhle porod byl síla, nešla ven, musely jí ze mě tahat, takže tak, byla dlouho v porodních cestách, už říkali, že musí ven nebo císař, ale pochybuju, že v ten moment by ho udělaly, když porod byl rozjetý, nevím no, jako agar skore měla ukázkový, ale kdo ví...kolikrát se člověk vše ani nedozví....třeba kamoška zjistila až za dlouho, že malýmu se u porodu vyhodilo ramínko, nikdo jí nic neřekl :astonished: takže dnes se fakt nedá nikomu věřit :frowning2: uvidím, nebudu to hrotit, ale na vyšetření půjdeme, ten sluch si říkám, zda nemá i od mandle, přece jen je to tam vše tak nějak pohromadě, takže uvidím :confused: hold děti, někdo neví, jak vyrostou a druhý si to vychutnává od malička... :rolling_eyes:
14. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk No je to těžký. Ale přijde mi divný, když se doteď vyvíjela normálně víš, nebo ona špatně mluvila než šla do školky? tam je od září? No, nosní mandle je prevít, měla někdy záněty ucha? nebo vleklou rýmu, často?, myslím, že to máte, že? My na mandli byli, když Ani bylo čtyři a půl a v pohodě to zvládla, měla jí strašně velkou, říkala dr., vyšetření taky bylo v pohodě, rychlovka ani nestačila zaprotestovat a bylo po. Šli jsme tam kvůli častejm, vleklejm rýmám. Každopádně držím palce.

Holky včera jsem se dívala na Sama doma a tam říkala pediatrička, že podle novejch pravidel, nebo jak to jinak říct, že se maso má dávat 2x týdně, 1x ryba, dala jste některá už rybku?, případně jakou? no a kalsika 1x týdně žloutek. Preferovala krůtu a králičí a libový hovězí ke kuřecímu se nepřikláněla. Doufám, že jsem ty informace nějak nezvorala :confused:
15. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , dobré ráno. Nestíhám nestačím ... furt cosi děláme a nebo líceme po obchodech. Prachy jen letí .... :angry: Včera jsme dokoupili zbytek barev na malování ... měli v obi 15% slevu tak se to dalo, ale i tak je to mazec ... kdyby v ceně těch barev byl i malíř nebylo by to špatné :grinning: :grinning: :grinning: . Nějak to nestíháme dávat dohromady, můj jezdí pozdě z práce a já s malou nic neudělám ... potřebovala bych z5 to malé mimi co stále spalo ... to by se dělalo :grinning: :grinning: :grinning: ... teď už máme velkou slečnu a ta si chce povídat a hrát ... nejraději má Besinku ... stále po ní kouká a směje se na ní ... hladí jí a sem tam jí i čapne pěkně za kožu a nebo ucho ... ale Besinka to bere jako " své mládě " tak je tolerantní ... :grinning: No když tak čapne mně, tak mám co dělat pěkně to bolí :grinning: .
Volám tady nové doktorce co by jsme k ní chtěli chodit, ale nějak nezvedá telefon, tak to zkusím příští týden možná má dovolenou. Když tak budu muset osobně.
Všem díky za radu s kočárem, nakonec jsem vzala ty jetý. Dneska by měl asi dorazit, tak jsem zvědavá.
Nevím jak Vám, ale mi někdy Niki jí hezky a někdy pěkně stávkuje nechce pomalu ani mlíko jen dundá čaj. Nevím co to má za výkyvy. Uvařila jsem jí tak dobrou polívečku a nic nejí ... sma bych jí zblajzla jak je dobrá ... ale slečna né né né. Tak jí můžu vylít . Víc jí chutnají ty blafy ve sklinkách. Tož nevím kde se stala chyba :grinning: Jogurt jsem zkusila taky dát, dala jsem jí do toho uvařený vločky a banán a hezky jedla .... i pak samotný jogurt.
Jinak jsem tak okrajově četla, že je tady někdo nemocný, tak všem přeji aby se brzy uzdravili a bylo vše OK ... už začíná pomalinku jaro tak bude vše krásně voňavé a kvetoucí ... už se na to moc těším.
Mějte se všechny moc krásně, prckové a Vy ať jste zdraví a děláte jen samé pokroky ! PS: Už se těším na výlet do ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala takhle nemocná je od půl roku často, podzim a konec zimy je u nás marodný...ono se to právě projevuje většinou až po třetím roce, tak mi to bylo řečený, že se s tím setkává, že je vše ok a pak se začne řeč, motorika nebo něco odvíjet zase zpět :unamused: nevím no, ale asi na tom něco bude, 3roky jsou prej hodně citlivý věk, dky se dost věcí projeví :rolling_eyes: uvidím, nebudu to nějak hrotit, ale i v malování je to horší, dřív malovala pěkně, teď má nejhorší obrázky z celé třídy, kdyby tam ostatní děti neměly namalovaný prase, tak bych to z jejího obrázku nepoznala :confounded: Počkej ty máš dvě děti? A na té mandly jste byly pdo narkózou nebo jen opíchat a vytrhnout? :confused:
15. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, mám školačku šest a půl let Ani, a Matěje sedm a půl měsíce :grinning:
Byli jsme v Mladý Boleslavi, nevím odkud jste, ale bylo to tam dobrý. Byla pod narkózou, ale asi jen něco slabýho, páč, když nám jí vezli ze sálu už se probouzela, nejdřív jí dali nějaký sirup, to byla oblblá, chudinka a povídala nesmysly, takový legrační, teď už, pak jí odvezli někdy v devět a v pět jsme byli doma a byla úplně v pohodě, jak kdyby jsme nikde nebyli, jen to probouzení z nakrkózy je blbý, jsou hodně protivný, není se co divit.
Myslela jsem že nějaký takový věci se rozpoznají kolem druhýho roku věku, ale když se o to člověk nezajímá, tak přádně neví.
Kdybys viděla obrázky některejch dětí ve škole a to jsou školáci. Já bych si myslela, že je to např. reakce na ségru na mimčo, ale když ti to potvrdili i jinde. Uvidíte, budou s ní pracovat a bude to dobrý.
15. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no snad to bude dobrý, Mišce se věnujeme od malička hodně a teď i snad víc, než když Verunka nebyla, takže nevím :unamused: uvidíme co bude....na to dětské ORL jsme objednaný až po půlce dubna...takže jsme zvědavá, jak tam dopadneme a hlavně doufám, že jí v pondělí nenajdou ěnjákou alergii nebo něco :confused: tak to jsme asi nějak přehlídla, že máš dvě děti....a co ve škole, dobrý? :sweat_smile:
15. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem kdysi taky někde četla, že se nějaký mamině narodilo mimčo a její starší dítě šlo dozadu, že to prostě byla rekace na to miminko, my si můžeme myslet, že to děti v pohodě zvládly, sourozence, když mu např, neubližují a já nevím co, ale není to tak, některý děti to maj v sobě aniž bysme to poznaly. Já jsem tohle řešila se svojí homeopatičkou ona mi říká a co malá na bráchu a já no úplně v pohodě, mazlí se s ním atd. hodně se jí věnujeme, aby neměla pocit odstrčenosti a pak jsem s ní řešila, že Ani frká, já vim zní to blbě, ale prostě tohle začala dělat a ona, aha, takže přece jenom, no a jsme u toho, jak mi řekla, tak si tím Ani na sebe vztahovala pozornost, musím říct, že mě to dráždilo neskutečně, a i taková relativně blbost je projev žárlivosti, teda nevím jestli jsem se s tím úplně ztotožnila, ale tak mi to řekla, ona je i bývalá pediatrička, tak snad ví o čem mluví. Je fakt, že na Ani toho bylo teď hodně, v srpnu brácha, v září škola, takový velký šoky, ona není to dítě co hází věci za hlavu. Ale škola dobrý, je tam se svojí nejlepší kamarádkou ze školky a je jich tam z jejich školkový třídy asi sedm, takže to pro ně nebyl takovej přestupovej šok. Ale zlatá školka teda :grinning: žádný povinnosti, relativně klííííídek :slight_smile: S matikou trochu bojujeme asi bude po mamince :grinning: jinak už čte nádherně až čučím, téměř neslabikuje, no taky se musím trochu pochlubit :grinning:
15. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akrimala všaks e pochlub, ráda si vyslechnu i o druhých dětech a za 2roky což uteče jako voda nás škola taky čeká :unamused: pokud bude po mě, tak to bude ok, já sjem se od první třídy učila sama, naši ani nevěděly, že mám úkoly, ale jak došla puberta, tak raději pomlčet, v tomto období ať je raději po manžovi :grinning: uvidíme, ano je to jak píšeš, Michalka si taky vše bere, neháže nic za hlavu a vím, že to následky mělo i u nás a velký i dkyž jak píšeš to najevo nedávala nějak okatě :confused: ale tentokrát mi bylo řečený to co sjem ti psala, že tohle není psychickýho rázu....jinak mi teda dnes došla ze školky s pěkným kašlem a to má jít v pondělí na tu alergologii, takže opět budeme čekat 3měsíce na další objednání, protože pochybuju, že se z toho do pondělí dostane :angry: řekla sjem jí, že zítra bude doma a už to i oplakala, už vidím, jak ěm bude ráno budit nachystaná, že dje do školky a to má být tak pěkně teď a my budeme marodit?! Vrrr :cry:
15. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala a s matikou jí pošly za mnou, mně zase nešla nějak extra čeština, ale matika byla jednička :grinning: ale co sjem doma s holkama, tak jsme otupělá a asi se budu od první třídy učit s Míšou od začátku, pač si nic nepamatuju :sweat_smile:
15. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den přejeme

@ssimmikk
@akrimala když tak nad tím přemýšlím jak to fakt že i nás nastala změna u Honzíka když se Míša narodila. Nijak ji neubližuje má ji rád, ale přece jenom vyžaduje pozornost. Honzík začal více zlobit a nechce spát v pokojíčku. :frowning2: Snažím se mu věnovat stejně jako předtím, ale bohužel to někdy nejde. Večery si ale vzít nenecháme kdyby co bylo. To si spolu lehneme do postele a vyprávíme si nebo čteme knížku. Honzík teď sám říká že Míša potřebuje více péče než on tak se snaží mě pomáhat. Občas uklidí Míšiny hračky do bedny. :slight_smile: Za to musí být samozřejmě odměna. :grinning:
16. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak u nás je teď na sluníčku 25°...paráda :slight_smile: Akorát mám teda dost problémy s tím,co Simči obléknout :slight_smile: Dneska jsme byli venku,tak jsem jídala ráno silnou čapku,za 5 minut jsem jídala slabou a sundala nánožník,tak vypadala spokojeně,ale ještě jí zatím dávám silnější bundičku na bodyno,aale tak upocená nebyla a spinkala hezky,tak jí asi bylo dobře :slight_smile:
Dneska máme s chlapem rande :grinning: Jdeme do kina,tak to bude fajn.
Zítra oběd u manžových rodičů a pak bych šla na nějakou dloooouhou prochajdu,uvidím,jak se bude chlapovi chtít,ale kdyžtak půjdeme sami...
16. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, při hledání golfek jsem narazila na www.ebambino.cz a oproti ostatním shopům mají některé kočárky o cca 500,- levnější. tak jestli někdo hledáte taky golfky nebo tak..snad se odkaz hodí :wink:
17. bře 2012 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
taky se těšíte na krásnej slunečnej víkend?Já mám teda dneska manžela v práci,ale zítra se snad spolu projdem jako rodina.Dneska se asi chystáme odpoledne na hřiště,aby se Šimonek vyběhal a vyřádil.
Kopíruju sem náš včerejší zážitek z kavárny,která je zřízena mateřským centrem a je tam velký dětský koutek a všechno uzpůsobeno rodinám s malými dětmi
Dneska hroznej zážitek v Hefaistu.Celou dobu dobrý,pak si tam kousek dál sedla partička chlápků,asi k obchodnímu jednání.Nějak jsem nepochopila,proč si vybrali zrovna kavárnu s obřím dětským koutkem..Už skoro jdeme a kamarádka šla na záchod.Její dcerka-14 měsíců,je na ni docela fixovaná,tak začala brečet a brečela docela nahlas a nic ji nedokázalo zaujmout.Chlápek,co to obchodní jednání asi vedl najednou začal řvát ať s TÍM něco uděláme,že miluje tuhle americkou výchovu a podobný řeči.Druhá kamarádka,co měla malou u sebe mu s klidem odpověděla,že malá má maminku na záchodě a proto brečí a oni můžou jít jinam,když jim vadí děti.Chlápek řval dál,ať TOMU něčím zacpeme držku.Fakt síla.Přiznávám,že jsem se nezmohla ani na slovo,byla jsem docela v šoku.Kamarádka se ho zeptala,jestli je normální.Pak měl ještě nějaký řeči,ale to už jsme nereagovaly.Chlápci,co byli s ním,se jen tak uculovali a nikdo nic neřekl.Jen jediná ženská se omluvně podívala..no,zkazil nám jinak pěkný odpoledne.Navíc mě štve,že teď mě napadá spousta trefných věcí,co jsem měla říct a neřekla.
Omlouvám se za román,ale muselo to ven
17. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 teda, ten by zasloužil na místě facku, idiot.. řekla bych, že nemá děti a jesti ano, tak je vychovává jeho žena a on je vidí pár minut denně. no, mě také vždycky napadnou argumenty na takové věci až s odstupem času :slight_smile: .
17. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee řval,že děti měl taky..bylo mu už přes padesát,ale,že takhle neječely,jinak by je seřezal..
17. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tam jsem taky golfáč objednala... Nejdřív mi každej říkal,že vypadá jak chrchlátko a teď když přišel se každýmu strašně líbí a synovce musíme vozit po obýváku :grinning:
@petrunka01 nesnáším takový situace...Ale tomuhle debilovi bych asi teda něco řekla a tuplem,jestli byl sprostej. Co si to vůbec dovoluje??? Co čekal,že si v koutku budou hrát dospělí??
Včera proběhlo to kino a Signál mě teda moc nenadchnul,čekala jsem od toho teda mnohem víc srandy... Ale tak aspoň jsem se podívala na Vojtu :grinning:
Dneska bude zase nádherně,už se těším na procházku,na oběd se pěkně naperu,manželova mamka výborně vaří,tak to pak musím jít vychodit :slight_smile:
Manžel má dneska narozky...je to šílený,jak to letí....začali jsme spolu,když mu bylo 20 a dneska už slaví 27.
17. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my si s manželem začali,když mně bylo 18 a je mi 31:grinning:.hrozně to letí.
Aspoń jsi vypadla z domu a byla jen s manželem,i když film nic moc.Já už ani nevím,kdy jsem byla s ním naposled sama bez dětí
17. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 supr :slight_smile: a jaký jsi vybrala?
17. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je víkend zabitej, celou zimu se těším na první pěkný víkendový počasí, ale Míša měla včera zvýšenou teplotu a do toho kašle jako tubera, furt mrčí, že chce ven a akorát mě to točí ještě slyšet, že je tam pěkně a my doma :angry: odpoledne se půjdu s holkama projít a jinak máme o víkend vystaráno :frowning2:
17. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak to jste s manžou dlouho :slight_smile: my máme letos 9let spolu a někdy nemám daleko k tomu vraždit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nakonec jsem vzala Caretero spacer...
@ssimmikk holky krásnýho počasí si ještě užijete spoustu,teď hlavně aby byla Miška brzo zdrvá...
17. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já vím, ale těšila jsem se, že načerpám energii ze sluníčka, včera jsme byla jak znovuzrozenná, fakt mi to dodalo elán to počasí a dnes už sjem akorát nasraná :unamused: njn, snad to bude brzo dobrý a nepotáhne se to s náma 14dní, né-li déle :rolling_eyes:
17. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
další novina...Kačenka si v postýlce stoupá...to je vývoj během týdne-sedla si,leze a stoupá....
17. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ty jo,tak to je teda moc šikovná. Mě už měsíc a půl péruje,ale nějak se jí nic víc nechce :grinning:

Dneska jsem Simce dala prst na kousání a už nemá 4 zuby,ale 7!! Dvojky nahoře prořízlý a dvojka dole už jde taky cítit na dotek,ale jen kousek...
17. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vidíš,my zase máme stále bezzubku:grinning:
17. bře 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hihi my taky máme pořád bezzubku a to ani nesedíme,nelezeme,nestoupáme si,nic se nám nechce delat,krome pérování....-D
17. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 však má čas a buď ráda,já ji teď lovím všude možně,ani na záchod nemůžu v klidu...:grinning:.Lozí k lednici,k odpadkovému koši,prázdným lahvím..
17. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no počasí dneska úžasnýýýýýýýýýý, byli jsme s Ani na kole asi deset kilometrů, babi vozila, tak trochu odreagování :slight_smile:
Takže my zrovna dneska s mužem 17let, bože pane, to je hrůůůůůůůůůůůůůza :grinning:

@petrunka01 teda malá je šikula, to je fofr během týdne

My taky ani zoubeček
17. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek