• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk tyjo,snad už se těch bacilů zbavíte..Známá to má taky tak-obě holky si to pořád předávají,druhá ATB..fakt hrozný.Já dneska už lepší,i když ne úplně dobrý,děti zatím v pohodě
21. bře 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak Verča se držela, ale bohužel nevydržela :frowning2: a to jsme si říkala, jak v neděl pojedeme ke známým a houby...jde hlavně o to, že má Verunka tu teplotu a doufám, že jí spadne a mít ju nebude, nechci aby měla ATB :frowning2:
21. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk brzy se uzdravte. Honzík už dobrý dnes bez teploty. Už byl i chvilku venku. :slight_smile:
21. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak Matýsek dneska po 3 týdnech (!) nastoupil do školky... jsem zvědavá, jak dlouho tam bude chodit, než zase lehne. Ale tentokrát jsme to snad vyléčili důkladně, tak by mohl vydržet :slight_smile: Výsledky odběrů dopadly dobře, má tedy jenom málo železa, tak doplňujeme sirupem a dáváme ještě Pyridoxin.

Dneska má ten můj raubíř 4 roky.....to je strašný, jak to letí. Ale pamatuju si porod, jako by byl včera - to se asi nezapomene....Večer jdeme vyzvednout dort a zítra ho ponese pro děti do školky:slight_smile:
V posledních příspěvcích píšete, že máte nemocný děti, tak ať jsou brzy v pořádku - teď ty virozy strašně řádí. Teploty jsme nemohli snížit celý týden a nikdo nevěděl proč. Výhoda byla, že mi spal i po obědě, což už teda normálně moc nechce :grinning:
22. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky..

@msevy Matýskovi vše nej k narozeninám!
Hlásím osmiměsíční prohlídku-7300g a 67cm.Chvilku neposeděla,tak byla pochválena za aktivitu:slight_smile:.Občas bych tu aktivitu trochu ubrala:grinning:
Děti zatím stále dobrý,jen trochu rýma.Já stále nic moc,mám dost rýmu a pořád zvýšenou teplotu,ale už musm fungovat naplno,Martin je v práci
22. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy gratulujeme k narozeninám a pořádně to oslavte :slight_smile: co pěknýho dostane? :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem to zakřikla.Kačenka má teplotu.Nic hroznýho,necelých 38,ale štve mě to.Takže zítra asi pro jistotu skočím k dr.,když nás čeká víkend
22. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky za přání Matýskovi:slight_smile: Už dostal o víkendu - pákovej bagr na písek, tak už makal:slight_smile: Dám sem zítra fotku....
On si neumí hrát normálně, musí pořád pracovat.
Ještě jsem měla objednanou nalepovací tabuli na křídy - na zeď, ale došel malej rozměr, musela jsem jí vrátit a teď hledám novou
Fotbalový bordury kolem ní a kolem postele a bude mít zase novej pokojíček:grinning:
22. bře 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, měn asi mrdne :frowning2: vykoupala jsem Verunku, nachystala Mucosolvan, mlíko a šly jsem krmit, snědla 100ml, pak vše vyzvracela stylem, že to lítalo dva metry vzduchem, zem poblitá, já celá od prs až dolů, Verunka taky celá, tak jsme šla vykoupala jí a před osmou jí chtěla dát trošku kaše, aby nešla spát na lačno...dala jsem jí pár lžiček a to stejný...tak sjem jí opět vykoupala...dnes třikrát...pak jsme jí dala spát, tak hned usla :unamused: teplotu má už jen zvýšenou, takže ej to v tomhle lepší, ale teda to zvracení :frowning2:
22. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk u nás taky lítala kaše vzduchem..Kačka má horečku a spí
22. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidáváme do klubu horečkovích. Míša v noci 38,4 tak jsem ji dala čípek. Byla jsem s ní 2 hodiny vzhůru. :frowning2:
Teď ještě spí. Nemocná nevypadá spíš je to reakce na úterní očkování nebo konečně se protlačili zuby. Je to k zbláznění. Honzík už na naštěstí dobrý, ale celý týden vstává tak v půl6. V pondělí jak půjde do školky tak ho určitě budu v půl8 budit aby už vstával. :angry:
23. bře 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera večer jsem si vás konečně chtěla dočíst a ve chvíli kdy jsem vás otevřela a četla jak se u vás blindí, najednou Ani začala, ale teda hrůůůůůůůza, pak v noci už v pohodě, ale to teda byla náhodička :confounded:

Všem marodům přeju brzký uzdravení!
23. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás furt strašný noci,dneska zase po hodině,už jsem hototvá,zítra máme jít na focení,to budu teda vypadat :angry: Chuděra je uplakaná a ani se jí nedivim,jen co se prořízly 3 zoubky ven,tak dnes jsem jí zase našla bílé boule,takže další. Ach jo. Proč nemůže mít aspoň chvilinku pauzu,je mi jí líto,ale nedá se nic dělat. Naštěstí nemá ani teplotu. Takže nejlíp jí je venku,kde na to aspoň na chvilku zapomene,jak kouká kolem sebe. Tak jsem ráda,že je hezky,protože domy bysme se zcvokly obě.
Koupila jsem ten kartáček na prst,tak nejdřív nechtěla,ale pak držela,asi jí je to příjemný. Dala jsem na to Calgel a masírovala jsem,ale stejně to vůbec nepomohlo. Co používáte za gel?? Musím koupit něco jinýho. Takže na noc dostane čípek,snad si trošku odpočine. Přes den toho moc včera nenaspala,dohromady zase jenom 40 minut,začíná už spinkat míň,i v tom kočárku už moc nespinká,spíš kouká,kde co lítá.
23. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Jejda chudinka, tak zase budete mít ty zoubky brzy za sebou, a co zkusit homeopatika? nic za to nedáš a kdyby jí to pomohlo....
23. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no já bych zkusila,ale netuším jaký... Kdyby jste měly tipa,sem s ním... Budu ráda za každou radu...
23. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já teď musím letět, ale mrkni tady na diskuze, už jsem taky koukala, až nám začně něco růst, že pořídím, já na homeo věřím a k homeo chodím. Hezkej den :slight_smile:
23. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 zkus nějáký homeo na zoubky(nevím přesně, ale myslím, že nějak chamomila, zkus kouknout), pak je dobrý mundisal gel a při bolesti třeba nurofen :confused:
@micka1 to je teda veselý :frowning2: ty horečky, nemoci atd., jsou fakt hrozný :angry:
@petrunka01 no, tak vítej v klubu blicích :unamused: jako já sjme jí včera 3x koupala a já sjem se 3x celá převlíkala, večer jsme drhla koberec, křeslo a zbytek vyprala co šlo, doufám, že dnes to bude lepší...

Jinak sjem byly u mudr., Veru opět horečky, dostala Spiropent, Stoptussin, jí se asi navalovalo z toho Mucosolvanu, jak ho měla polknout, tak měla co dělat, aby ho udžela, takže možná to bylo tím, nevím, ale teď jsme jí dávala Spiropent a dostat do ní 5ml jhe teda sakra úkol na dlouho, nevím rpoč, ale najendou jí dělá problém sníst jakýkoliv léky a to i dkyž jí to do něčeho dám :frowning2:
Michalka má do pondělí ATB, dostala Erdomed a už ej teda dobrá, akorát ten kašel se kurnik drží :angry:
23. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
takže Kačka má chřipajznu,je docela KO.Teď je v klidu,ale jinak pořád brečí,jakmile ji položím na zem.Jenže jaksi potřebuju obě ruce,že...
23. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no tak to je nehezký, všude jen slyším, jak děti mají horečky, kašel...samozřejmě nás se to nemohlo taky vyhnout :frowning2: už druhý víkend co má být slunečný budeme trávit doma, né jen, že to nebvaví Míšu, ale já sjem taky už na mrtvicu :cry: a s tím chováním to máme stejný, pomale nic neudělám, furt jen pláče, za chvílu mi začne šílenost, kdy přestane až večerním ulehnutím :frowning2: nejsu schopná ani nachystat večeři, jedině až ju dám do hajan :wink:

Holky, Nurofen a Paralen sirup se dá kombinovat po 4hod., dají se takhle kombinovat i čípky, asi jo, ne? Pač mi vše vyblindí a potřebuju to do ní nějak dostat, čípky mi vytlačuje, ale snažím se to v ní udržet aspoň nějak :confused:
23. bře 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
já myslím,že je jedno,v jaké to je formě,jde o to,že to jsou jiné účinné látky.Takže klidně kombinuj.Kačka už naštěstí neblindila,včera to bylo asi jen horečkou a zahleněním.Martin jde na noční,to bude "srandovní večer"
23. bře 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 No Pavel má celý týden odpolední, takže tu bojuju sama včera to byl teda pohul, jak byla vše zblitý, Verunka i já a vše kolem, do toho se Michalka horlivě mazala krémem a pokydala si pyžamo, tak už sjem byla na mrtvicu :unamused:
23. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk je jedno,jestli to je sirup nebo čípek,je to úplně to samé,takže můžeš kombinovat,já se na to jednou ptala v lékárně... Simonce se neblívalo z panadolu když byla malinká,teď měla Stoptusin a ten snědla hezky,ale je toho proti panadolu taky malinko.Od té doby jedeme v čípkách.
Byla jsem v lékárně a koupila ten gel a ty homeopatika,tak snad bude líp. Jako teď je v pohodě,dopoledne plakala a spala chvilinku,v kočárku si dala přes hodinu a jinak taky byla hodná,tak nevím. Každopádně zítřejší focení rušíme,manžel sice moc nechce,ale musí sakra pochopit,že jsme obě nevyspané a nevím kdy Simča začne s pláčem,takže to domluvíme,až jí bude trošku líp...
Příští týden jdu po víc jak 8 měsících ke kadeřnici,tak jsem na to zvědavá,zkouším novou...
No zase jsem to zakřikla,už mi tady pláče,tak se jí jdu věnovat...
23. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...děláte malejm slečnám nějakou zvláštní hygienu buchtiny?Mně v porodce nic neříkali a pak jsme zjistila,že by se asi mělo mazat vatovou tyčinkou namočenou v oleji.Zjistila jsme totiž,že má Kačenka na jedné straně jakoby přilepený malý stydký pysk ke stěně velkého.Nevím,jestli je to dost srozumitelné..Ukazovala jsem to včera dr.a ta byla v pohodě,že se to srovná,ani mazat nemusím.Stejně by se to do tří let neřešilo vůbec.No,mazat asi budu,přijde mi,že na té druhé straně jí to pomohlo,že to taky bylo trochu přilepený.
23. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já používám při koupání svůj intim gel na Aduš jsem měla z lékarny dětský intim gyngel ona právě trpěla na prasklinky a trhlinky. Elík je v pohodě myju jí spíš jako prevenci.
Fajn je tento http://www.zbozi.cz/vyrobek/leti-fem-intim-detsky-intimni-myci-gel-250-ml/
23. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka díky za tip!
23. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 holkám sjem nikdy jako takhle malým nic speciálního na pipku nedávala, jak je večer mažu krémem, tak je namažu všude, Míšu už teda te´d ne, ta má svoje intim mýdlo, začla ho používat ve třech letech, ale jen občas, furt jí ho nedávám :wink: Verči nic zvláštního, je na to malá, holčičky si musí sami vytvořit tu floru nebo jak se tomu říká :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeju...
Včera jsme se pustili do úklidu,hned je to veselejší,když jde přes okna vidět :slight_smile: Mamka vozila malou,tak to šlo hezky,dneska musíme dodělat ložnici. Chlap jel přezout kola. Noci už neřeším,nějak jsem se s tím smířila,že už se nevyspím :slight_smile: Včera mi chlap říká,ať teda dneska uvařím a uklidím kuchyň a pak si jdu odpočinout. Já nevím,jestli si ti chlapi fakt myslí,že dítě jde ležet na příkaz nebo co :grinning: Budu ráda,když nakrájím maso,když bude simča spát :grinning: :grinning:
Homeopatika vůbec nezabírají :frowning2: Dávám jí je na noc a nic. A ten gel taky né. Tak to musíme nějak vydržet i bez toho. Ale teda dost jsem na to spoléhala,když jsem četla diskuze...
No jdu teda rychle něco dělat,než se ďáblík vzbudí a odpoledne razíme všichni ven,dokud je hezky. V týdnu by se to mělo zase prý kazit... :unamused:
Jo a včera jsem si zase vzpoměla,že jsem měla jít po šestinedělí na endokrinologii a na cukrovku,jestli mi nezůstala. To mě doktorky pěkně spucujou,že jdu až po 8mi měsících. Nebyl prostě čas.
25. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
vypadá to,že padne i Šimonek.Nevypadá moc dobře a má teplotu.Chjo..jsme chtěli jít odpoledne spolu ven,já už dva dny nebyla a předtím mi bylo blbě,tak jsem si to neužila.
Ale zase Kačenka začíná asi vypadat líp,od noci neměla teplotu
25. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký víkend všem
tak my jsem u thcánú. Včera večer měli premiéru hlídali Míšu i Honzíka. My jsem byli v divadle. Tak tchán to zvládl skvěle. S tchýní je to horší ta měl připomínky jak to bude co a s nima bude dělat když budou brečet. No měla jsem sto chutí prostě děti vzít a odvést domů k našim. :angry:
Jinak z Míši se nám stává horolozec. Chvilka dnešní nepozornosti a už jsem ji brali ze třetího schodku. No já jsem zírala jak se tam dostala. :confounded:
25. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Verunka už má týden teplotu, dnes dostala ATB, sedlo jí to na průdušky, ´takže už 14dní sjem doma a mírně mi z toho hrabe
:angry:
@misi.21 a proč jí nedáš nufŕofen, panadol, paralen nebo něco, když ju to teda bolí?
26. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek