• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk to je hrozný,chápu,že ti z toho hrabe.Kamarádka má to samý a je z toho taky na palici.Já jsem zítra doma s dětma,obě nemocný a už teď se toho děsím a to jde o jeden den:slight_smile:.Jinak je Martin aspoň část dne doma a spoustu toho udělá
26. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky..mám návrh..jestli máte Facebook,tak bychom se mohly přesunout tam a založit si soukromou skupinu,kde byhcom si psaly jen my a nikdo by nemohl případně šmírovat.Taky se tam snadněji vkládaj fotky a i videa...
26. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ssimmikk vydrž prťka vydrž :grinning:
mě po třech týdnech z toho hrabalo totálně. Musela jsem dva večery vypadnout z domu aby se dala dohromady. Zašla jsem s kamarádkou do wellnesu a skvěle mě to nastartovalo. :wink:

Míšu dnes trápí zoubky. Pořád poplakává tak jsem ji natřela dásna a na noc nurofen. Tak snad budeme mít dobrou noc. :slight_smile:
26. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 já jsem pro na FB jsem.
26. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 ono to jde zamknout i tady, ne? teda osobně je mi to šumák :wink: :grinning: na FB jsem pečená , vařená jako správný závislák :grinning:
26. bře 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrunka01 už sjem to tu jednou psala a nikdo nereagoval, tak sjem se na to vykašlala :unamused:
@micka1 no, vydržím, už nebude trvat dlouho až mi z toho hrábne a to sjme měla nedělní odpoledne jen pro sebe a Michalku, jely jsme spolu k Mohelnice ke známým a dobře jsme si to užily, Mišku hodně načerpalo to, že jsme byly sami spolu a i mě to dost dalo, ale dnes jsem se vrátila do stereotypu, kdy mám obě holky doma, do toho babičku a jen dělám rozhodčího a nemůže být ani jedna chvílu sama s babičkou, takže vaření jsme dnes nezvládla totálně, jen polívku, tak se dojídalo ze včerejška a teď jsem dopekla sekačku na zítřek, navíc Veru se musí hládat špatně se jí dýchá, tak mám strach, kdyby náhodou, sice má Sumetrolin, ale nezdá se mi nějáký extra zlepšení, ATB dostala teprve dnes, ráno sjem jí je dala a k večeru už měla krásnej průjem, nevím co to s ní je, ale blije mi po lécích, tohle neznám, udržet je v ní je něco, nechce jíst, dá si 60ml mlíka a do ráno nejí, tak sjem z toho trocha na nervíka, vím, že nemá chuť, ale i tak, ale těší mě že vypije 500ml denně tekutin :slight_smile: no a pro jistotu sjem dnes už KO i já, bolí mě v krku, začínám kašlat a jsem chřipkově unavená, njn, když tu mám tři bacily, co jsou an ATB, tak odolat je pro mě něco, od té doby co jsme měla mononukleozu chytnu vše, stačí na mě kýchnout :cry: jsem horší, jak děcko :angry: no nic holky, jdu do hajan, zítra snad budu alespoň trochu funkční, jinak už nevím, chystám se už 14dní začít holkám uháčkovat jarní čepičky a furt se k tomu nemám, takže jsem teď vyrbala nový vzorek co zkusím a musím se k tomu už dokopat :wink: tak dobrou noc holky, mějte se pěkně a hlavně zdravě a né jako my :slight_smile:
26. bře 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka hihi, taky jsme tam furt, i když u PC nejsem :grinning:
26. bře 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky..tak uvidíme,co ostatní holky a můžem to zkusit.Aspoň bychom nemusely dávat fotky sem a ještě na FB

@ssimmikk to si nevybavuju,že už jsi to navrhovala:slight_smile:..asi jsem to přehlídla
27. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk to víš že jí občas dátm čípek,ale většinou se to moc nezmění a dávat jí to měsíc v tahu fakt nechci...
Přes den je už v pohodě,hraje si sama,je hodňoučká,venku vydrží dlouho...a taky jsem přišla na to,že když spí na bříšku,tak spí dýl... Včera dala přes 4 hodiny v tahu,což se fakt dlouho nestalo. Jenže se musí na bříško přetočit sama,jak ji tak dám už do postýlky já,tak se pravidelně probudí. Ale poslední 2 noci jsem se i vyspala. Mě už teď i přijde,že chce jenom prso,myslím že by to spravil dudlík,ale ona ho prostě nechce. A nejede jí aní UM,jak je zvyklá a MM,takže ani odstavení nebude hračka...
Včera u nás bylo hezky slunečno,ale teda ten hnusnej vítr ledovej,no fuj. V neděli jsme jeli na výlet a v pátek jde manžel na slučák,tak už mi říkal,že bude v sobotu asi nemocnej :slight_smile: Tak ho necháme odpočívat a pojedeme asi procházkou k našim.
Zítra jdu k té kadeřnici,tak jsem zvědavá. Doma na to pak hodím nějakou barvu,ať taky trošku vypadám :grinning:
A Simonka začíná pomalinku lézt dopředu. Tak bude doma veseleji a veseleji :grinning: V noci když dělám že spím,tak už si ke mě doleze a plácne mě po ruce nebo přes obličej :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
s FB souhlasím,chtěla jsem sice rušit,protože tam teď už moc nechodím,ale pokud budu mít důvod,budu tam viset denně :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky,všechny vás zdravím a marodům přeju brzké uzdravení! Všude prý řádí chřipky atd, takže bacilů fakt plno :angry:
Teď mně tady ten náš malý svišť lozí pod nohama a tahá mě za nohy :grinning:
Jinak my taky opět zoubkujeme,v nedělu měl chudáček úplnou modrou bouli nahoře vpravo,takže to leze pravá jednička,a dneska už sa mně zdá,že mu leze zbytek horních, dvojku už máme asi 14 dní :slight_smile: tak už asi nebude brzo trojzubec :grinning:

@misi.21 jj Fiťoš vždycky doleze,sape sa na mě a mydlí a mydlí :sweat_smile: nějak mu nemůžu vysvětlit,ať udělá malá :grinning:

@petrunka01 já FB nemám :frowning2:
27. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena Kačka má oblíbenou zábavu,když je unavená nebo má pocit,že si jí nevšímám,tak si klekne ke mně,tahá za nohavice a snaži se mi vyšplhat po nodou.Samo,že se u toho ječí..Hele,a nestálo by za to si ten účet na FB udělat?Já taky dlouho odolávala,ale dá se tam fakt dělat víc věcí,zrovna včera jsem tam vkládala videa,jak Kačka leze apod...
27. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrunka01 no popřemýšlím :wink: ale tak zas myslím,že když se bude chtít někdo někam nabourat,tak to zvládne i na FB,nevím no
27. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena nenutím,určitě se jde nabourat kamkoliv
Holky,kdo máte zájem,pošlete mi jména popř. přezdívky na FB,abych si vás našla a dala do přátel.Já to tu klidně napíšu veřejně..jsme Petra Myšková z Děčína:slight_smile:
27. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak já si včera užívala střevní vizózu, nebyla jsem schopná ničeho, Matěje mi hlídala mamka celý den, ležela jsem totálně ko. Matěj začíná trochu pít, včera půl hrnečku, noci se zlepšili až co jsem mu dala ještě než jdu spát 240-60mlíka a to pak chrupe do šesti, myslela jsem že nemůže mít hlad po tý kaši co si dá v osm a ono jo :grinning: Tak jsem šťastná, snad nám to takhle vydrží. Jinak ještě neplazí, ale čekám to každým dnem, kdy na to přijde. Ale už se taky těším až mě bude tahat za nohavice :grinning:
27. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 jj to je fakt,no uvidím :wink:
27. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je teda kosa. A to jsem byla zatím jenom na balkoně věšet prádlo...11°a fučí jak blázen,dneska to vidím jen na chvilku na prochajdu...
27. bře 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás počásko taky nic moc,peknej vítr tam je.... :angry: :angry: :angry: jinak dneska sem delala záverečky a udelala to,tak se zítra pujdu odfotit a v pátek nebo pondelí pojedu si zažádat o vystavení řidičáku...ale teda to byly nervy,že sem ani v noci spát nemohla...
Jee at se vám detičky brzo vyléčej,no tohle počasí na ty bacily taky moc nepřidá,už at je opet teploučko...jinak co se týče maso-zeleninových příkrmu,u nás už to je ve stádiu,kdy me sní 2-3 lžičky a drží to v puse a nepolkne,a to sem ji do toho dala i ten porek a kmín,takže teda nevím,co s ní mám delat,nenutím ji,dám ji MM,tak skusím vydržet pár dní na kojení a pak opet začnu,nebo zítra ji uvařím jenom brokolici samotnou...
27. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 moc gratuluju k řidičáku!To jsi to zvládla docela rychle,ne..?nebo mi to možná tak přijde a strašně to uteklo....
Jak je u nás ani nevím,nebyla jsem venku,ale je vidět,že tam fouká.Na sluníčku bude teplo,ale ve stínu asi nic moc
27. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Kačka taky moc nejí,ale přičítám to nemoci..tak jsem zvědavá,jak to bude potom,až jí bude dobře.
27. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 hihi jj bylo to rychlý,mám ho za mesíc a pul.....:grinning: no naše malá není nemocná,tak nevím,co se deje,ale četla sem,že deti občas mají období,kdy nechtej jídlo,ale me je pak divný,že přesnidávku a jogurt sní a maso a zeleninu razantne odmítá....)
27. bře 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 gratuluju!jsi šikulka :slight_smile: no vidíš,jakés měla obavy,když to začínalas a za pár týdnů to už máš v kapse :wink: ale chápu,nervy jsou...tak hlavně spoustu kilometrů bez nehod :sunglasses:
27. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo,tak to je fakt fofr,taky gratuluju...Kámoška to dělala asi na 4x,protože jí vždycky den před tím ségra vožrala :slight_smile: Blbka,prej slavit dopředu,kdyby náhodou nebylo co...
Mě to párkrát simonka taky udělala,tak jsem jí další den celej nechala jen na mlíku a pak zase papkala hezky. Ikdyž furt nesní celou skleničku,tak jí pěkně bych řekla. Dneska měla těstoviny s mrkví a jak polikala kousky...Tak zítra už zkusíme jenom mačkat a uvidíme,jestli to půjde nebo né.
Byli jsme 2 hodinky venku a teda pěkně mě z toho větru bolí hlava...
27. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 gratuluji jsi šikovná. Já už bych to teď nedala. :slight_smile: Jsem ráda že jsem si to udělala v 18.
Tak jsem byli dnes vybrat sprchový kout. Na prodejně měli samé drahé tak jsem nabrali katalogy. Chci sprcháč s hluboku vanou. Teď máme sice vanu a umyvadlo, ale nic jiného se nám tam nevleze.
27. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 tak jsem se tě snažila najít na FB. Snad se mě to podařilo. :wink:
Jinak jsem na FB Ivana Králíková Kadlčíková. Profilová fotka jsou Honzík s Míšou. :slight_smile:
27. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 našla jsi správně,už tě tam mám:slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 my taky budeme rušit vanu,aby se mi tam vešla i pračka... Dřív jsem si to neuměla představit,ale v těhu jsem se koupala párkrát a ani mi to nijak nechybělo,taď se taky sprchuju,manžel si napustí vanu 2x do roka,tak aspoň bude místo...
Holky já jsem na FB Michala Fišarová,Žďár

Přijedou dneska ségra s malým a pak mamka,tak mažu uklidit,pak už nebude čas...
28. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsme totálně byla KO, dostala jsme horečku, nebyla jsme schopná ani sedět :frowning2: takhle už mi dlouho nebylo, dnes je mi trochu líp, musí být, pač jsme sama s holkama, včera manža došel v 15.30hod.z práce, tak sjem byla ráda, nebýt Michalky, tak bych toi nezvládla, nebyla jsme schopná nic :unamused: jinak já jsme na FC jako Simona Horníčková :slight_smile: nestihnu vás dočíst, nemám na to sílu, takže snad večer nebo zítra :wink:
28. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,co už vás mám v přátelích,zkuste se podívat na skupinu červencovky 2011 na FB,mělo by to snad fungovat
28. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena
@misi.21
@micka1 Holky dekuju.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek