• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ránko
@zlatunka84 no já nebrečím,pač me máma říkala,že bych ubližovala mimískovi....a ješte dobře ,že nemám ty nálady plačlivosti....ty jo,já kdyby nevidela zvěčšujicí se břicho,tak ani nevím,že jsem tehotná...no ty na sebe určo seženeš těhu kalhoty,jseš mala a staršne hubená...me všechny kalhoty byly krátké při mé vejšce 180 cm... :grinning: :grinning: :grinning: ale stejne pujdu se pak ješte podívat do tehu krámu,pač rifle budu potřebovat...takže ješte jednou me určo čeká takovýdle schánění kalhot...to zas bude fuška... :grinning: :grinning: :grinning:
@pepsilight Ahoj,taky tě tu vítám... :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 třeba ty nálady ješte přijedou...možná se me až tak hormony zatím nevyplavujou.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: hmmm mám o dva cm méně než ty takže nejsem žádný prcek jako tak to požžžžžžžoooooolll :slight_smile:))) nechci plačtivé stavy ...měla jsem ho dvakrát a přítel vypadal z toho velmi vyděšený :grinning: :grinning: ... no jako já akorát vím že těhu oblečení nějaké mají v HM jinak vůbec nevím kam jít...v ostravě
11. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
trička vyřeším v new yorkeru nebo tak podobně te jsou naštěstí moderní ty tuniky a dlouhá trička takže pohodička horší ty kalhoty no pak jedině mě napadlo ještě leginy? co? tak až bude tepleji .... a přemýšlela jsem i nad nějakou bundou na jaro jako to bude asi vypadat směšně to co mám jedině rozepnuté na jaře už to asi nezapnu a z bundy bude trčet břuško.... :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jeee omlouvám se,to jsem nevedela,pokud jsem se te dotkla,tak sorry,ale na fotkách vypadáš taková menší.... :slight_smile: :slight_smile: To se nedivím,že přítel vypadal z toho vyděšený,když ani neví,proč si brečela a tak... :grinning: :grinning: :grinning: Škoda u nás ve měste HM není....Ale trika jsem si kupovala normálne v New Yourku delší pod zadek a velikost XL,kdyby meli věčší,tak snad jedu do XXL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jak píše zup..taky jsem druhorodička a nejsem si úplně jistá,jestli to,co sítím,jsou pohyby.Někdy si říkám,že to už je ono,ale pak se nic neděje,tak si prostě počkám na pořádnej kopanec.Zatím mám spíš pocit,že se tam jako převaluje a občas zatlačí třeba hlavou do břicha..
Včera jsme s manžou koukali na samolepicí folie-asi do koupelny a na dveře a jsem z toho docela nadšená,vypadá to hezky a já už se nemůžu dočkat,až to bude hezky vypadat u nás doma:slight_smile:.
Dneska dopolko mám volný byt:slight_smile:..manžílek v práci a dítko ve školce..ani nevím,co budu dělat..:slight_smile:
11. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já radši volnejší kalhoty,i tyhle co jsem si kupovala,tak jsou mi volnejší na zadku...jsem si řekla,že kdybych pořádne přibrala,at jsou mi není malý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Legíny já sama nemám rada,nesnáším je....a na jaro mám hezkou z minulýho roka koženou krátkou bundičku...takže ju určo vytáhnu a budu nosit,ale bohužel,asi těžko ju zapnu...to už fakt bude vadit břuch.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ono i v tescu maj plno triček delších bud s dlouhým,nebo krátkym rukávem.....za doboru cenu a hlavne ty tuniky pak mužu vynosit i po porodu...to budu ješte počítám rok i víc jak melounek...ty kila jen tak lehko dolu nepujdou...takže se určo ich hodí víc......
11. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahojky...no já práve pořád čekám na kopanec,pořád si hladím po večeru břicho a ono nic......a kde si kukala na ty folie?to já jsem doma pořád ssama,když je manža v práci celý tejden...uklízet nemusím,to jsem delala předevčírem,takže klid .ale asi budu žehlit,venku stejne dnes prší,je zamračeno,tak na procházku to nevidím.....
11. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přejeme :wink:
Já už se na pohyby taky strašně těším,snad to přijde brzo a co teprve manžel,ten by ho chtěl taky cítit,když ještě nebyl na UTZ s námi. No musíme ještě vydržet..
Tak malování dopadlo super,barvička je krásná,tak už jsme tam včera večer dali koberec,sedačku a knihovnu co tam zůstane. Jinak už tam nic dávat nebudeme a musíme najít místo jinde v bytě. Největší problém máme se stolním počítačem. Zatím v obýváku,ale máme dost velkej stůl a já ho tady nechci,takže musím pár týdnů vydržet,než bude mít švagr čas a udělá nám mini stůl do ložnice.. Zlatej můj malej noťásek :slight_smile:
V 10 jedu hlídat ségrám ty jejich dva raubíře,tak jdu trochu uklidit,pak nebudu schopná,jak budu zhuntovaná...
11. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ten můj dělá na směny,takže bývá i v týdnu doma a pak zase třeba maká o víkendu..stránku na ty folie ti nepovím,Martin na to koukal a neuložil to,že to prý lehce najde.Zkus zadat do vyhledávače samolepicí folie na zeď nebo tak něco a určitě ti něco vyjede
11. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady je taky hnusně,prší..akorát spací počasí,nejspíš to nejpozději po obědě zalomím:slight_smile:..ale ve dvě jdu zase pro malýho do školky.Uklízet mám od manžela zakázáno,páč se mi pořád ještě občas stane,že zničehožnic krvácím-tak den-dva a mám se hodně šetřit.A co se žehlení týče,tak nežehlím..postupně jsem vyeliminovávala další a další věci,až mi na žehlení nic nezbylo.Já ho totiž fakt nesnáším.Ale zase začnu,až bude mimčo..aspoň nějakou chvíli
11. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hihi ok dělala jsem si legraci jasně že se mě to nedotklo normálka:slight_smile: no mrknu na to o víkendu v tom HM ale uvidím je tam kamrlík s pěti hadříky pro těhu tak nevím jestli něco vyberu .... ano v tescu jsem taky koukala mají spoustu věcí použitelných pro těhulky ...já doufám že ty kila vyběhám u miminka brzy já měla jednou v životě nadváhu na střední pak jsem zhubla 10 kilo a už bych se s tím nechtěla tahat určitě ne dokud to bude nezbytně nutné... pak všechno pryč :slight_smile:))) uvidíme jak to půjde no ...a smím se zeptat kolik si na začátku těhu vážila při své výšce?
11. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no ono je vela stránok na folie....už se o nich tady moc mluvilo....a přijdou me drahý....ty jo ,ty ješte občas zakrvácíš...já už od pulky prosince neee a jsem ráda...prášky vtedy zabrali a tedka stejne už nic neberu....jako že když vypereš,tak hezky složíš a dáš veci do skříne,to je dobrý...ale já občas ráda a občas nerada žehlím...skoro vždy se k tomu musím dokopat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak až tak me to nevadí....a pořád máš tak blbě ty vycházky,nebo ti to už zmenili na celodenní?
11. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka no já taky doufám,že to vyběhám...potřebovala bych dát pak dolu aspon 10 kg....já vždy i na střední jsem byla hubenour 57 kg...pak jsem přišla do Čech...to jsem se držela,sportovala a tak...ale když jsem začala chodit s manžou a pak svadba a vaření,co nám chutná,tak jsem se vyhoupla na 68 kg,co je moje váha před tehu a ted mám 71...a co ty?Ty budeš mít určo kolem 55-60 kg....
11. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 takže to vidím,že na konci tehu mužu mít i 80-90 kg,to je hruza,to nechci.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 naštěstí mě vždycky doktor uklidní,že mimčo je v pořádku,krvácení je z čípku,mám ho hodně křehký a i malá námaha je prý znát.Léky neberu,ono to vždycky odezní samo a nemám u toho žádné bolesti nebo tak.Doktor říkal,že je to spíš nápor na moje nervy,než,že by to bylo nebezpečný pro mimčo,tak jsem celkem v klidu.
Prádlo si vždycky pořádně pověsím a ze sušáku rovnou skládám a dám do skříně a nikdo si ještě nestěžoval:slight_smile:
Vycházky mám zatím pouze ty 4 hodiny,k dr jdu až 22.2. a musím z něj vymámit lepší,když mi je slíbil v případě dobrých tripl testů..
11. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo,a ty folie mi právě až tak strašně drahý nepřišly..ale možná proto,že máme celkem malý plochy,kam je chceme dát..
11. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka84 no me taky říkal,že se tedka mám šetřit,že pořád je riziko,kdy mužu začít opet krvácet...a jak necítím pohyby...tak jsem možná už prdlá,ale mám takový pocit,či je vše ,jak má být,naposledy jsme na gnde byla před 4 týdny,tedka tam pojedu v pondelí,tak jsem zvedavá...doufám,že je vše ok.....už mám černý myšlenky,či díteti vubec bije srdíčko a tak....no jooo,to ho musíš ukecat,že bude jaro,hezky a že budeš muset chodit na procházky s malým......tak at ti dá delší vycházky....
11. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a vybrali ste si jaký folie,nejaký kvety,nebo zvířatka.nebo co?
11. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky, vítej, máš termín na narozky mojí mamky :slight_smile: fajn, že jste s mimi už v pořádku a co nákupní horečka? :wink:
@zlatunka84 opět ranní ptáčátko :slight_smile:
Usnula jsem až okolo 3 ráno, páč náš mimísek od 10 cvičil tak urputně, že u toho nešlo spát :grinning:
11. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 klídek..kdyby něco bylo špatně,poznala bys to-buď bys krvácela,nebo bolesti..pokud ti roste břicho,tak je vše v pořádku.U prvního jsem pohyby cítila až ve 20.týdnu,je čas.Právě,že chci dr ukecat na procházky s malým a tak..ale obávám se,že mi řekne,ať je teda nedodržuju,že mi to případně omluví,ale to já nechci.Chci mít ofiko vycházky,abych pak nemusela nic řešit a bát se,kdy přijde dopis ze sociálky,že mě ychytali.
Folie jsem zatím nevybrali úplně konrkétně..do koupelny nějaký neutrál-jakoby dlaždičky,světlý,s jemným vzorem,na dveře s motivem světlého dřeva a na dveře dětského pokojíku nějaký dětský,to si pak vybere Šimonek sám..
11. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jestli se vydáš do avionu,projdi tam i CA a i marks spencer. v ms mají minimálně mimi věci, ale prý i těhu. já tam byla naposledy ještě netěhu, tak nevím jistě :slight_smile:
@tasmailla1 určitě se miminko brzy ozve, při prvním těhu říkají až v tom 20tt. popravdě mě občas napadne, jak to, že ho cítím tak brzo a tak moc a že je tak hypeaktivní, jestli je to také dobře...
@petrunka01 ty vycházky jsou fakt na prd, mám to stejně. také chci ve středu zkusit doktora, jestli mi to nezmění... a ty tapety zní zajímavě :slight_smile:
11. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 takový myšlenky mám vždycky před kontrolou. Holt měsíc je dlouhá doba... Neboj,za chvilku začneme chodit častěji a budeme klidnější... Musíš věřit,že je všechno v pohodě.
11. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,měsíc je dlouhá doba a dokud člověk necítí pohyby,tak nemá možnost aspoň nějaký kontroly,že je vše v pořádku..ale už brzo si tu budeme všechny psát,jak nemůžeme v noci spát,protože nás prckové nenechají,jak kopou..:slight_smile:
11. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to samozřejmě chápu,taky jdu vždycky na KO s nervama,jestli je všechno v pořádku
11. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo holky díky za útechu....musím věřit,že je vše ok.....
11. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já měla na škole 75kg byla jsme kousek no a při práci jsem zhubla na 62kg to mi vyhovovalo jinak před těhu jsem měla 64kg a ted už mám skoro 67kg jako taky se nechci dostat moc daleko počítám tak max 75kg ale to se uvidí no chutě nějak extra se mnou nemávají sladké nemůžu skoro vidět ale zase omáčky a knedlíčky to mi ted jede a to taky udělá svoje ale dokážu se krotit ale jako zase né tak že bych nedopřála miminku jím hodně zeleniny ovoce a jedno teplé jídlo denně jen se snažím nepřejídat at se mi zbytečně nanatáhne žaludek to už znám a s tím je pak problém.... :slight_smile:před těhu mi stačilo ráno čaj dopol. polystyrenové chlebíčky se sýrem jako oběd polívka a večeře skoro nic....ale ted i kdybych chtěla tak to nejde ale nechci samozřejmě mám prtostě hlad co dvě hodiny a kdyby jsme nic nesnědla bylo by mi špatně...
11. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba fakt tak za mesíc nebo za dva to bude jiný.....třeba si na to budem stěžovat,že nás v noci nenechaj spát..... :grinning:
11. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha děkuji za tipy kouknu teda i do MS a CA to mě nenapadlo my v MS nakupujeme těstoviny tam mají vynikající opravdu lahůdkové :slight_smile:)
11. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem hezký den :slight_smile: i když u nás to počasí stojí za kočku.
Vítám novou těhulku :slight_smile:
Já jsem těhu oblečení kupoval v CA a něco na mimibazaru. Z mimibazaru jsem kupovala použité věci, ale jsou velice hezké. Zrovna včera jsem si koupila 3/4 kalhoty a k tomu paní dala tričko. Z prvního těhu mě zůstali dvoje kalhoty a tričko, ale musela jsme si to nechat přešít. U prvního těhu jsem jsem začínala s váhu 95 kilo a teď začínala s váhou 78kilo tak jsem měla všechno strašně široké. Teď jsem si dokoupila sukni, 3/4 kalhoty a dvě trička.

Na pohyby už se taky těším. Zatím citím jenom takové šimrání a občas teda dostanu pěknou šupku. Zrovna včera jsem se dívala na televizu a na jednou takova šupa až jsem vykříkla jak jsem se lekla. :grinning:

11. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek