• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk tak at ti je taky brzo fit,to je pak na budku,když si nemocná a doma 2 deti a nikdo ti nepomuže a vlastne ešte se staráš o tu babičku...
28. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuju, snad už mi bude jen líp, jinak sjme se dočetla, že jsi udělala řidičák...gratuluju :slight_smile: já už bych to teď nedala, jsme ráda, že jsme si ho udělala hned v 18. :wink:
28. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hihi se musím smát,ty si jak micka,tá me taky napsala,žeby to tedka neudelala,že je ráda,že si to udelala v 18....no ale se mnou tam byla pani,který bylo 36 a delala to se mnou včera a taky to udelala.... :wink: :wink: no ale sem ráda,že už to mám za sebou,taky pozdejc bych to už asi nedala,človek už nemá takový dobrý mozgový bunky na učení... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je nás ve skupině 6:grinning:
28. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 jen tak pekne dál,at nás je víc....)
28. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 a nebojíme se vlka nic:grinning:
28. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 óóó jaký básnický střevo... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk brzy se uzdrav :wink:
28. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 děkuju, od noci se ptotím, teče ze mě, jak z vola, takže brzo budu určo ok :wink:
28. bře 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si vás hledat na FB:slight_smile:) já jsem tam jako Lenka Ševčíková (Benýšková):slight_smile:

Tak Dáda už 3 noci pořádně nespí, v úterý byl na očkování, dostal 2 žihadla, tak nevím jestli je to reakce......začíná mu rýma, je mrzutý, v noci se budí tak 4x...
Jenom 3 týdny trvaly klidný noci, kdy se vzbudil max. 2x na mliko a zase hned usnul :frowning2:

Holky, co máte už starší děti, - potřebovala bych poradit - Máťa měl teď 4 roky a máme menší problém - nechce se vzdát flašky (od Jupíka, takže bez dudlíka). Z hrnečku i skleničky přitom pít docela umí, ale jinak než z flašky pít nechce. Dávala jsem mu do ní normálně i čaj, nosí si jí do školky - tam jsou rádi, že vidí, kolik toho děti vypijou, ale pijou tam i z hrníčku. Jenom náš Máťa upřednostňuje flašku. Dneska jsem mu jí vzala a snažila se vysvětlit, že už je velký chlap, takže flaška je ostuda....za celý den vypil z hrníčku tak 2 deci -víc jsem do něj nedostala. Mám strach, aby nebyl dehydrovaný, ale nechci ustoupit a dát mu zase flašku - to bysme se jí nezbavili ani ve škole...... Co s tím?
31. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 -gratuluju k řidičáku!!! Jsi dobrá, já bych to už dneska nedala :grinning:
31. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy už jsi ve skupině:slight_smile:.. s tím pitím nevím,ještě bych ho možná nechala,hlavně,že pije.On na to přijde.Zkus nabízet hrníček,ale nenutit
31. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy dekuju....mám kamarádku,co má holčičiku je jí 5 let a pořád pije z fašky a přijde me,že tu malou takhle v pohode nechá pít,že to vubec neřeší,takže nevím no....já bych taky zatím možná vyskoušela jenom nabízet z hrníčku...
1. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - Sice pije míň, než z lahvičky, ale pije - s pomocí,ale jinak mu to nedovolím..... To bysme se za chvíli vrátili zase na začátek.... Jsem tvrdá :grinning:

Po 10 dnech ve školce zase zůstáváme doma - má rýmu jak trám, už mu to jde na hlasivky, čekám jenom, kdy nastoupí zase horečky.....ach jo :cry:
1. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahoj Marti také Ti moc gratluji k úspěsné zkoušce a řidičáku ... :wink:
2. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dekuju,nechceš se k nám přidat na FB?sme tam skoro všechny holky a tady už moc nejsme...a jak pak se zabydlujete?asi moc práce,že?no nezávidím,ale zas to pak budete mít pekný....
2. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no koukala jsem že jste krhly i když nechápu co to má za smysl ... tady jsme to mohly zamnknout už dávno a byly by jsme tady ty, co jsme tu byly od začátku. Já na FB nechodím, nemám ho ráda. Navíc si myslím, že tam je to víc rizikové jak tady. Tak jste se rozhodly a já to respektuji.
JInak stále nemáme hotovo, můj je stále v práci a s malou toho moc neudělám. Snažím se při chvilkách když mi spinká malovat, ale moc rychle to nejde. Sem tam maluje Niki semnou , je v kočárku a dívá se jak mi to jde. Potřebovala bych nějakou chůvu, pak bych toho víc uděla. Dneska nám švagr dodělává šatny, tak už budu mít kam dát oblečení, zatím ho máme po krabicích. Jak bylo hezky před 14 dny, tak jsme drabali na zahradě, něž vyleze nová tráva tak to vše pohrabat vyřezat a pokácet co bylo třeba.
Jinak Niki je každým dnem jiná učí se nové věci ... poslední dobou se nabučila dělat na rtíky brm brm brm .... ale tak zvláště u toho zpívá... každému se to líbí a rozesmívá je to :grinning:
A jak Ty a malá Šárka? Už umí něco nového? Kolik má zoubků? Ty už na zahrádce taky děláš? Nebo si to nechala manželovi?
Mějte se krásně a užívejte jara!
Hezké velikonoce všem ! :wink:
2. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj..nechtěli jsme se trhnout..skupinu jsem vytvořila já,přišlo mi to lepší-víc fotek,videa,možnost chatu-okamžitá odpověď..Koukám se i sem,tak si můžem psát i tady.
Jinak Kačka stále zub nemá,sedá si,stoupá..je to šídlo.Akorát s jídlem je poněkud "pozadu"..moc nechce obědy,bud asi muset zkusit něco jinýho jí dávat nebo nevím...
2. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no je to každýho vec,ale me přijde i ten koník ne moc bezpečnej,co se fotek třeba týká,nebo vubec net me přijde málo bezpečnej....každej debil se ti muže nabourat,či seš na FB nebo na koníku....no jasne jak bylo krásne to sme i grilovali poprvé v tomhle roce a to bylo labužo...jj už sme byly oba na zahrade,máme zaseto mrkev,petržel,ředkvičky,cibuli a Martin dal nejaké brzký brambory,no sem mu říkala,že na brambory máme furu času,ale no co,udelal to,tak tedka budeme jen čekat,koncem dubna si zasadím ješte kvítka,at to tam mám taky hezký.....apak ješte kvítka do truhlíkov na balkon...no na tu práci kolem baráku bys potřebovala nejakou pomoc jako sul,to nikoho nemáte,co by vám helfli?jako delat to sami,to je na palici a i dýl vám to bude trvat,no ale co se dá delat....Hihi si me pobavila,co umí Šárka,no nic novýho,plazí se,nesedí,neleze,zuba taky nemáme žádnýho,ale zas je spokojená,takže to me teší...:slight_smile:taky přejeme vám hezký Velikonoce,my budeme doma,stejne nikdo nepřijede,ale aspon si budeme užívat domácí pohodičky...:grinning: a pohádek.....:grinning:

A já taky chodím jak na Fb tak i na kona,takže sem tady taky pořád....
2. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,co jste teď všechny na Fb,je tu nějak mrtvo... Filípek si včera na gauči stoupl,dneska v lehátku při krmení si sedal,no dělá pokroky každým dnem...
@hradilenka to je Niki šikulka,malý brm brm zatím jenom říká,ale na rtíky dělat neumí.Aj tak jsi dobrá,kolik toho stíháš při malé udělat!Za chvilku budete z nejhoršího venku a bude líp :slight_smile: Já taky Fb nemusím,ani ho nemám.Tak tady asi zostaneme samy dvě :grinning:
2. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena vidíš,jak je Fíla aktivní..Kačka dneska stála a držela se přebalováku a pak udělal krok do strany...
2. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,co jste teď všechny na Fb,je tu nějak mrtvo... Filípek si včera na gauči stoupl,dneska v lehátku při krmení si sedal,no dělá pokroky každým dnem...
@hradilenka to je Niki šikulka,malý brm brm zatím jenom říká,ale na rtíky dělat neumí.Aj tak jsi dobrá,kolik toho stíháš při malé udělat!Za chvilku budete z nejhoršího venku a bude líp :slight_smile: Já taky Fb nemusím,ani ho nemám.Tak tady asi zostaneme samy dvě :grinning:
2. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no Kačka vidím taky :wink: malý má eště slabé nožky,ale je takový hrr,a jak mu něco nejde,tak sa hrozně vzteká :confused: celá maminka :grinning:

jé,zas to tam mám 2x :fearful: no nic,idu žehlit,blééé :angry: mám tu asi tunu prádla,pomóc :cry:
2. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy,jak je dneska?U nás je i docela pěkný počasí,tak odpoledne půjdem na prochajdu.Konečně už jsem víceméně všichni zdraví,tak to jde
3. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@slena
@hradilenka stěhuju se zpět na koňa za vámi :slight_smile: Mě to na tom Fcb přijde hrozně nepřehledný a já videa a fotky už nedávám nikam...Mrknu tam občas co holky píšou...
Dneska za mnou Simonka poprvé přilezla do kuchyně. Ona leze,ale je taková línější mi přijde :grinning: Musí mít náladu :grinning:
Na pusinku dělá brm brm taky a už to dělá i bez prstíků. Teď jí to RRRRR jde krásně a za pár let ji to budeme učit :slight_smile:
Je tady krásně,tak vyrazíme ven. Zítra už se to prý má zase kazit...
3. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ta já jsem váš přesun ani pomalu nezaznamenala, já fb moc nemusím a fotky a videa nikam nedávám, ale když tak pošlu, prostě na to nejsem.
My dneska na osmiměsíční, tak Matěj má děvět kilo :slight_smile: mám radost, že tak hezky jí, protože s Aničkou jsem si užila nejedení až až, bylo to hrozný, tak si teď to krmení a vaření pro Matiho vyloženě užívám :grinning:
Jinak pokroky u nás jsou, plazení v před sice pomalu a těžce, ale jde to, nejvíc ho baví jen točení v kruhu, na to je expert, točí se jak na kolotoči :grinning: Taky jsme měli super noc, Matěj má šílenou rýmu, zahleněnej, v noc hleny zvracel, ale hned se mu ulevilo a dneska je líp, i poslech je dobrý, naštěstí.

@slena ty jo, není to tak dloho co jsi říkala, že Fíla nic a najednou takový pokroky, to je super :slight_smile:
@tasmailla1 gratulace k řidičáku, ale já bych to teď už fakt neudělala, to vím jistě :grinning: ale řídit mě baví hodně, už jsem nás dovezla do Chorvatska a Itálie :slight_smile: jééé, jak já bych jela :sunglasses: Hlavně abys řídila hned, když to půjde, moje dvě kamarádky si dělaly řidičák až dýl, a ani jedna neřídí, nechápu a můžeš jim to říkat pořád.
3. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ahoj..hýbe se nějak ta tvoje námitka kvůli rodičáku?Docela by mě zajímalo,jak to dopadlo...
3. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je dobře,že jsi zpátky :wink:

@akrimala jj,nabírá to rychlý spád,před cca 14 dny začal plazolozit a teď si stoupá - ale jenom na gauči,takže to asi nebude zatím nijak horké :slight_smile:

Jinak u nás dneska krásně,byli jsme venku a užívali sluníčka,jako asi všichni :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátii z venku a madam by chtěla nosit,aby viděla všechno kolem... Ani když sedí,tak jí to nestačí. Ale s tím ať na mě vůbec nechodí,má skoro 9 kilo a pěkně se pronese. Takže jsem jí dala zase do pololehu,a, nechala ji řvát. Za chvilku usnula a byl klid :slight_smile: Ona je pořád strašně hodn,ale když ji to někdy chytne... Nejepší je,že ji všude hrozně chvílím,dneska jsme potkali známou,tak jsem říkala,jak je strašně hodn a jen jsme zašli za roh,tak začala :slight_smile:
Dneska jsem jí dalaoběd,mixovanou mrkev s masem co jsem měla v mrazáku,tak jsem zvědavá,jestli bude blinkat. Od pátku byla jenom na mlíku. A zítra začínáme jenom mačkanou,v mrazáku už mám akorát maso mixovaný...
3. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a tys ji nechtěla nosit? :grinning: :grinning: :grinning: ...chuďátko malinké....jsou to vykutálenci,už moc dobře vědí,co chtějí a jak toho docílit
3. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek