• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 Včera jsem podala Odvolání proti rozhodnutí a budou to konečně posílat na to Ministerstvo, mají na to prý šedesát dní na vyřízení! A jak ty? Nechalas to být?
3. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala nakonec jo,nestálo mi to za ty nervy..
3. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím, nějak jsem získala pocit, že to nevyhraju. Tak ti pak dám vědět.
3. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jojo,je pěkně vyčůraná,ale já už jsem proti tomu jejímu pláči nějak obrněná nebo co. Né že by mi to nevadilo,ale když se začne vztekat nebo vím,že jí nic nebolí,tak už hned neletím,ale nechám jí chvilku řvát. Ale stejně to nepomáhá. :grinning: Ona je takovej lítostínek :slight_smile:
Dneska to ještě vypadá na hezký den. Odpo půjdeme za chlapem do práce a stavíme se koupit ještě jeden box na hračky...potřebuju nějakej menší do obýváku,protože věčný rovnání hraček na puzzlíky je na prd,hned do toho vlítne. Tak si říkám,že v boxu to bude naházený hned,kdyby někdo přišel a nebude tady takovej bordel. Obývák je menší i tak,obzvlášť když zakopáváme o hračky. :slight_smile: A taky mi dochází prsní vložky.
Holky co kojíte,máte pořád tolik mlíka jako já?? Bez vložky mám koláče jak blázen.. Už se mi dělalo trošku míň,ale teď jak byla pár dnů jenom na prsu,tak je to zase mazec :grinning:
Nechci to zakřiknout,ale mě to těhotenství asi vyléčilo alergii na pyly nebo co. Minulé jaro-léto jsem měla klid a letos zatím taky a to už jsem vždycky dávno smrkala a kapala do očí...
4. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Míšo,já kojím,ale už dlouho vložky nenosím.Jen,když kojím,tak mi teče z druhého,tak to řeším plínou.Teď jsem taky víc kojila a hned se mi začalo dělat daleko víc mlíka,pomalu to zase omezuju,protože to vypadá,že Kačka se snad umoudřila a bude jíst i normálně.Já jsem taky alergička a po prvním těhotenství jsem na to m taky byla líp,žádný ekzém...teď si to zase vyžírám a druhé těhotenství mi to zase zhoršilo-víc,než před Šimonkem.Ono to je tak nebo tak,buď se to zhorší nebo zlepší.Takže mi kožařka doporučovala další mimčo,že se mi to zase třeba zlepší:grinning:.Takovou léčbu si ale asi nechám ujít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojky,no to je tím,jak si ji pořád kojila,tak se prsa vzpamatovali,tak je jasný,že máš tedka zvýšenou tvorbu mléka,my kojíme jen ráno a večer,takže tolik mlíka,abych protekla opravdu nemám,i prsa už nemám nalitý i když třeba nekojím nejakých 12 hodin,ale stačí ji to,co vypije,tak to neřeším,ale postupne bude toho mlíka mín a mín....

No včera bylo nádherne i u nás,krásne svítilo sluníčko a i dneska tam je docela příjemne,takže odpolko pujdeme taky ven,musíme využít toho krásnýho počasí
,už dlouho to zas nebude....včera sme byla ve meste vyřídit malý pas,aby sme pak mohli cestovat na slovač,jinak bez neho to nejde....:slight_smile:
4. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hhihi dobrá doktorka,když ti poradila další mimčo....já bych pak mela strach,aby to pak třeba nebyly dvojčata,me by pak odvezli... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo,je to srandistka :grinning: .Já mám známou,co chtěla druhý mimčo a měla dvojčata,.takže má tři..byl to pro ni docela šok a docela dlouho se s tím nemohla vyrovnat.Ani se moc nedivím,mě by šlehlo
4. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 moje kámoška má taky první holčičku a chteli druhý mimi a sou z nich dve malý slečny....ale zas ,když ji vidím,vypadá spokojene...:grinning:
4. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@tasmailla1 mě by ani tak nešvihlo u druhýho dítka,ale spíš u třetího a byly z toho čtyři :slight_smile: Toje teprve pak na Chocholouška :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak moje známá měli chlapečka, po třech letech si chtěli pořídit druhý mimčo, holčičku :grinning: a byli z toho tři kluci!! normální přirozenou cestou, takže mají čtyři kluky, tak to by mě asi vezli :grinning:
4. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jako historka je to jistě zábavný,ale to by mě vezli určitě:grinning:
5. dub 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ty jo,já nechápu,jak se někdo zvládne postarat o 3 mimina... To je fakt už na nějakou chůvu a pak těch výdajů za školky,školy... No mají můj obdiv...
5. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak nám ten apríl moc pěkně nezačal. Míša celý víkedn horečky, v neděli umřela Martinova babička. :frowning2: Pohřeb máme až po velikonocích. Včera jsem si udělala radost a byla jsem na kosmetice a u kadeřnice. Přes víkend budeme mít trochu roztýlení. Už 3 měsíce máme objednaný pobyt v Tatrách tak se těším že si aspoň trochu odpočineme a Martin přijde na jiné myšlenky. Možná jsme podle některých horzní rodiče když necháme děti na víkend u babičky a dědy, ale už fakt potřebujeme vypnout. teď jak byli skoro 4 měsíce pořád nemocní tak už to bylo na chocholouška. Míša měla ty teploty od zubů. Byla jsem s ní u dr tak je úplně zdravá.
5. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 závidím,že můžete jet na víkend sami. To u nás s tím naším kojením není vůbec myslitelný... My jedeme v červnu do Jánských lázní,i s našima a manžovejma rodičema,tak si aspoň malou užijou na hlídání :slight_smile: a my budeme chvilku sami...Chlap chtěl zadělat na sourozence :grinning: Se asi zbláznil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska všichni k obědu špenát,když je ten zelený čtvrtek... Až přijde chlap z práce,tak jdeme k jeho rodičům na návštěvu,zítra celý den u našich a možná i sobotu. Chlap jim dělá elektriku v patře co si ségra předělává a mě se doma samotný být nechce a v neděli slaví synovec 2 ročky...To snad ani není možný. Pamatuju si jako by to bylo včera,jak jsme se za něma byli podívat v porodnici a já druhý den šla na odběr vajíček a přála si,abych už prcka taky měla...No jo,letí to jako blázen...
5. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jen jeďte sami,když máte tu možnost.Je zapotřebí věnovat se i jen sobě a ne jen dětem.

@misi.21 Míšo,jak jsi dokázala,že ti Simonka usíná sama?Já stále ještě uspávám na ruce a už docela nemůžu.Mám sice drobečka,nemá ještě ani 8 kilo,ale i tak je to znát a docela mě už bolí ruka...Blbý je,že u nás v ložnici večer usíná i Šimonek a nechci,aby se budili navzájem,ale tohle už dlouho nezvládnu.Navíc se nechá uspat jen a výhradně ode mě
5. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 mě sama teda rozhodně neusíná... Mě usíná vedne v noci u prsa :grinning: Přes den si sama řekne kdy chce jít spát,žádný režim u nás není a dám jí prso a do 10 minut spinká,večer chodím spát s ní kolem deváté. Sama usne jenom v kočárku. Ale řeknu ti,že jsem moc ráda,že jsem neposlechla tu poradkyni,co chtěla abych chovala a prso nedávala. Tohle je pohodlnější.Jako nosit jí při každém uspávání,tak by mě jeblo,pěkně se pronese. A už jí to ani učit nebudu usínat samotnou,za 3 měsíce chci přestat kojit a pak už bude muset. Nic jinýho jí nezbyde. To bude mazec,ale nepovolím,protože jinak bych byla fakt otrok toho kojení... Mě sama usínala o vánocích,asi 4 dny jsem nakojila,dala do postýlky a usnula,ale pak rostly zuby a bylo to v pytli,od té doby když to zkusím,tak řev. Takže už nezkouším...
5. dub 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@petrunka01
@akrimala
@tasmailla1 vidím,že vtipkujete ohledně dvoj/trojčat :grinning: :grinning: :grinning: mě by vezli nohama napřed :grinning: a mojeho taky :grinning:
když jsem byla malá,tak jsem si říkala,že mět dvojčata by bylo super,teď už si to nemyslím :grinning: někdy dá zabrat i to jedno,co mám :wink:

@micka1 tak to upřímnou soustrast. U nás taky víkend bez malého skrz kojení zatím nehrozí,ale až bude větší,snad taky někam vypadnem aj sami :slight_smile: Užijte si to!Tatry miluju,hned bych jela...

@misi.21 tý jo,tak to máš hooodně mléka zřejmě,když ti furt tak protěká... Já stejně jako @petrunka01 jsem bez prsních vložek už nějakou chvíli,tak nějak se to upravilo kolem 5.měsíce malého. Teď kojím cca 4x za den,prsa mívám nalité akorát v noci. No když si vzpomenu na ty "kozy jak vozy" s prominutím,co byly ze začátku :confused: a mokro všude kolem mě...
5. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jojo,mlíka mám fakt hodně,si říkám,že budu trpět až budu odstavovat... Teď ho mám ještě mnohem víc,jak se rozpila při tý chřipce. Bez vložek ani ránu a i měním přes den. Před tím víkendem už jsem kojila jeno 2x přes den z jednoho prsa na uspání a z druhýho snídani a večeři a tvrdý už jsem je moc neměla,ale rychle si zase na ty stavy plnosti vzpoměly :grinning: Tak jednou snad dojít musí,ne? :grinning:
Hele já si přála dvojčata ještě než jsem šla na to umělý před 2 lety,pak když jsem zjistila,že čekám simonku,tak jsem se modlila,ať je tam jenom jedno :slight_smile:
Simonka dneska seděla bez opory a hrála si s hrkačkou :slight_smile: Jinak se ještě o jednu ruku furt opírá. Je to zlato :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak zas lepší hodně mléka než málo :wink:
tak to je Simča šikulka,my stále nesedíme :unamused:
5. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ale začíná si stoupat :astonished:
5. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@misi.21 holky tak to vám závidím takové hodné děti, které nejsou moc akční. Míša už chce chodit za ruce a sama se postaví aniž by se držela. :frowning2: JÁ CHCI KLIDNÉ DÍTĚ
5. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dneska jdeme na kontrolu.Doufám,že už budou oba fit a po Velikonocích Šíma pomaže do školky,jnak se z něho zblázním:grinning:

@misi.21 aha,já měla za to,že ti Simonka usíná už sama.Musím to nějak rozseknout,ale asi jsem měkká.Jenže donekonečna ji takhle uspávat nemůžu..
6. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a tohle sem mela taky,ale ve 3 mesících sem řekla dost a nebudu ji uspávat na rukou,už tenkrát me přišla težká a moje ruky proste rezignovali,holka moc ti držím palce,aby se Kačka naučila usínat sama,ale bude to ze začátku peknej záhul,moje máma me říkala,že nás taky takhle dlouho uspávala,a pak to bylo krušné nás to odnaučit,neco me říkala,že me i segre bylo kolem roka a ješte nás uspávala na rukou,to si fakt neumím představit,já sem ráda,že Šárka usíná sama,ale když sem ji to učila,taky bylo hodne prořvanejch večeru... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@micka1 ty jo tiše závidím víkend ve dvouch,to u nás nehrozí a i kdyby jo,tak nevím,či by tchýne byla ochotná takhle pohlídat malou,mojej máme by to nevadilo,ale je od nás 360 km.. :confounded: :confounded: :confounded:
@slena ty jo malej je dobrej,že si stoupá,u nás taky pořád nic,ani sezení ani lezení,já mám pocit,aby to lezení pak nepřeskočila....a rovnou začala taky stoupat,to bych nerada,chytrý doktoři radí,aby sme to díte nemeli nechat delat,no už vidím,jak Šárku pak pořád jenom z nožiček pokládám na zem,vždyt se ji to nemusí líbit....
6. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a jak jsi to dělala?nechala jsi Šárku prostě brečet a chodila k ní?Já to dneska řešila i s doktorkou a pořádná rada není,prostě vytrvat...
Jinak jsou oba už v pořádku a konečně se může do školky..huráááááááááá
6. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jj přesne jak píšeš,nechala sem ji v pokoji,kde řvala a já sem za ní chodila,nekteré maminky nevydrží,když mimi pláče,tak hnedka k nemu utíkaj a konejšej je,ale to já nechtela,to by sem se nikam nedopracovala.....postupne brečela mín a mín a tedka,když usíná,už si povídá,nebo si hraje s plyšákem a pak hezky usne...jee tak to je supr,že deti už sou v pořádku.... :wink: :wink: :wink:
6. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se právě bojím,jestli nejsem ta maminka,co nevydrží...ne,takhle to vážně dál nejde,musím s tím něco udělat.
6. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no za skoušku nic nedáš,stejne ze začátku to bude horor a když to nepujde,tak stejne donekonečna ji nemužeš uspávat na rukou,proste musíš být tvrdší mamina...
6. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak dneska měla k oběu kolínka s omajdou a hovězím a dost jí chutnalo a nevadilo,že to neměla mixnutý,ae jen mačkaný:slight_smile:.Teď si dává chleba s Lučinou a taky dobrý..a to nemá ani zuba:grinning:
6. dub 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 my taky hezky baštíme chlebík s lučinou ,včera i dneska zvládla dva krajíce chleba bez kurky a opravdu ji nevadej kousíčky,jen by me zajímalo,kdy mužou jíst i kurky,když maj zuby?nebo mužu dát žvejkat už i tedka? i obedy už jenom mačkám akolikrát nechám i věčší kousky a v pohode to tema dásničkama rozkousá....:slight_smile:
7. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek