• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 to je mi líto,že se to nelepší.No,já jsem dost proti,aby děti spávaly se mnou v posteli,prostě se nevyspím...Kačku si beru jen na chvilku ráno,kolem šesté,někdy ještě třeba na půl hodinky vytuhne,ale jinak odmítám.Radši k dr. zajdi,i kdybys měla dostat pro malou ATB.Tohle pro ni určitě taky není nic moc,aspoň by se toho zbavila...
Jinak u nás od rána leje.Kačka spí a manžel šel pro Šimonka do školky,tak mám chvilku jen pro sebe-jupí:slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no ona si ke mně vlezla poslední 2 noci,ale myslím,že je to tím nachlazením. Jde vidět,že se necítí dobře. Já se s ní taky nevyspím. V noci jsem jí dala do postýlky,šla jsem na záchod a když jsem přišla,ak už seděla vedle chlapa a ten byl z toho v 1 v noci docela na větvy. Nějak nechápal,co se děje :grinning: K dr jdeme zítra,přes víkend ji takhle nechci nechat. Já si připadám jak nějaká hysterka,ale co j vím,jestli to nemá na průduškách nebo něco. Občas při dýchání slyším,jak to v ní píská,ale nepoznám,jestli to je jenom že nemá odkašláno nebo průdušky,tak ať ji radši poslechne...
12. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 proč hysterka? Já to vidím jako úplně normální a rozumný.Třeba u nás to teď hodně řádí a skoro každej má bacila i na průduškách a to se prostě obyč kapkama nevyléčí.Přeju,aby měla"jenom kašel" a nebylo to nic vážnějšího.
12. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak co,jak jste dopadly u doktora?
13. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nemám na Vás čas, ale udělala jsem super kauf v tesku tak Vám dávám echo .... koupila jsem tam Niki tohle http://choditka.heureka.cz/fisher-price-tygr-choditko-a-odstrkovadlo/recenze/ .... ale ta cena je poněkud jinde .... mají ho ve výprodeji za 249,-Kč tak kdo chce honem do teska. Pa pa opatrujte se a prckové ať jdou hodní a zdraví :wink: Jo ještě mají v tesku hamánky za 9,90 při koupi 3ks .... tak pááá
14. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka super, teď jsme dojela z tesca a nemají ho, vůbec ho prej ani neměly, takže smůla a to sjme se na něj tak těšila, ale kdyby jsi jela nakoupit do tesca a chtělo se ti, tak by jsi mohla koupit ještě jedno a poslat nám ho, samozřejmě bych kč poslala předem :sweat_smile:
14. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka sakra,že já se sem nepodívala dřív,před chvilkou jsme se z tesca vrátili :frowning2: Ale aspoň ty hamánky mám :wink:
@petrunka01 nakonec jsme u dr nebyli,hodně se zlepšila a já sotva lezla,dneska už mi je taky líp,Simonka skoro rýmu už nemá a kašel se taky zlepšuje každým dnem. Sice kašle,ale už jen párkrát za den a v noci taky dobrý,tak to bylo jen nachlazení. Teď mají to samé synovci,tak to chytají všichni tři od sebe. Vždycky se už zdá,že všichni dobrý,tak se navštívíme a je to nanovo...
14. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky mrknu se ... jestli tam ještě budou mít jak pojedeme z plavání. Dnes máme 1 lekci :slight_smile: . Ještě tam měli tohle za asi 500,- nepamatuji si cenu přesně, tak zvažuji, že to koupím Niki a dostane to tak na další vánoce :grinning: :grinning: . http://www.detska-lehatka.cz/hracky/503-detsky-supermarket-smoby.html zkusím nevím na kolik příjde pošta ...

@misi.21
@ssimmikk Oni to asi v každém tesku nemají ... je to podle toho kde to trčí a kde ne. Jako 1300,- za to vozítko bych nedala ale za ty prachy nebylo co řešit ,,, i to hraje :grinning:
16. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jakto, že nejsi na FC? Jinak teda kdyby ho měli, tak bych si ho vzala, myslím, že pošta by do 100kč vyšla, uvidíme, zda ho ejště vůbec budou mít, jsi zlatá za ochotu :slight_smile: jinak teda u nás neměli ani ten supermaret a ta cena je taky bezva, taky když se mi něco líbí a mají to o dost levný, tak to berua schovávám ažbudou holky starší :wink: jinak si mocinky užijte plavání, chodila jsme sMíšou y bylo to bezvadný, plave už sama a moc mě mrzí, že letos nechodí :frowning2: s Verčou jsme taky ještě nezačala, protože má věčně rýmu od Míši :frowning2: navíc teda nevím, zda finančně zvládnu každej měsíc platit 2tis.za plavání :rolling_eyes: až bude mít Míša vyřešenou mandličku a to alergo, tak jí taky azse přihlásím, ale vidím to až od září, oač přes prázdniny se nikde tady neplave :unamused:
16. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v poho podívám když bude koupím ,ale asi to bude muset můj zabalit nějak festovně, protože v krabici jak je to origoš, tak tomu čouhá nezabalená hlava aby to nepřišlo k úhoně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S plaváním uvidím,ale myslím si, že se jí to bude líbit u nás je 10 lekcí za 1200,- a máme to v místě což je bezva nikam nemusím dojíždět. Niki zatím nemocná nebyla .... za co jsem moc ráda. Tak se opatrujte a at jste zdraví ,,,,
Jo na FB nechodím nemám ho nesnáším ho :grinning: :grinning: :grinning: Pááá
16. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky tak už to neměli ani tu pokladnu ... no se nedivím za ty peníze :frowning2: . JInak plavání dobrý,ale Niki se chtělo spinuškat tak ke konci už plakala :confounded:
16. dub 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka nevadí, dalo se to čekat, ale moc děkuju za ochcotu, jsi hodná :slight_smile: to bude dobrý, vám se překrývá plavání se spinkáním? Já právě pojedu za Veronikouco tady má plavání a domluvím sse s ní co a jak, pač Míša bude chodit až od září a verču už bych asi dala, Míša chodila vlastně taky od 9měsíců a bylo to bezva, navíc fat plave sama a bez ničeho, což je úplně super, skáče šipky, plave pod vodou a nemám o ní takový strach jako kdyby plavat nechodila, jako mám strach, ale né takový :wink:
16. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Míša dnes několikrát postavila aniž by se něčeho přidržovala. Vydrží stát docela dlouho tak teď už můžu jenom čekat kdy se sama rozběhne. Chodí zatím za ruce a kolem nábytku. Mě se z toho něco stane. Tohle dítě je nějaké moc živé a rychlé. :frowning2: ani jsem si ji moc neužila, že by jenom ležela. Honzík byl taky živý, ale Míša je teda daleko živější. Prořezávali se jí dva horní zuby tak už má 4. :slight_smile:
Jinak ¨rekonstrukce domečku začali na plno. Dnes začali bourat prádelnu. Děda když to vidí jak padají obklady tak je na mrtvici. Jenom slyšíme kolik mu to dalo práce než je tam nalepil a my mu je teď shazujeme. Holky já z něho chytám nerva a už jenom vyletět. :angry:
16. dub 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem simči zkusila dát kupovaný oběd a snědla půlku malé skleničky. Takže asi zatím budeme kupovat,než začne zase pěkně jíst. To by mi domácího nesnědlaa...
18. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak superrr,aspon neco do sebe maličká dostala,ale kdyby to pokračovalo,že moc nejí,třeba tech 15 g by snedla,jak si to psala,tak bych se pak poradila s mudou,co na to říká...ale je to možná spusobeno i tou nemocí,že zatím chut k jídlu moc nemá,tak bych ji dala ješte trošku času...:slight_smile:
18. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě já taky furt čekám,že se rozpapká... Za měsíc jdeme na kontrolu,tak doufám,že tam nebudeme muset jít dřív. Dneska snědla nějakých 50g bych řekla,tak snad to tak bude i dál. Třeba jí jenom přestali chutnat ty moje domácí "blafy" :grinning: Asi to bylo i tou nemocí,už jenom trošičku občas pokašlává,tak už to je dobrý,ale ona si zase zvykla na prso. Ale je to komediantka,dřív nechtěla kupovaný,teď si dá...

Holky taky z vás mají prcci tak akorát srandu? Ona si sedne před televizi a začne sahat na DVD,tak jí okřikneme,ana se podívá,ale zase to dělá dál a pak už i dělá že neslyší... Je možný,že je tak vyčůraná už teď? Nechci ji bít,ale taky nechci mít dítě,co mě vůbec neposlouchá... Ještě nedávno když jsme ji okřikli,tak začala řvát,teď už se třeba ani nepodívá...
Chlap zamluvil na víkend v květnu penzion v jeseníkách,tak se těším a jsem na malou zvědavá,jak to zvládne. Chlap má strach z toho spaní,tak jsem mu říkala,že v posteli s nami usne vždycky,akorát my se nevyspíme :slight_smile: Tak už se těším,až vypadneme. Snad bude nějak hezky.
18. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já si ale pořád říkám,že ty mimina sou takový malý "vyčuranci".. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dej jim neco,třeba prso a hnedka si nan zvyknou,anebo skleničku a taky si rychle na to zvyknou,ale tak pokud malý bude chutnat,tak nic moc nenadeláš,duležité je ,že jíst bude a 50 g to je dobrý,třeba zítra dáte 70 g apostupne se malá rozpapká,spíš bych se pak bála,aby si na skleničku moc nezvykla a pak by me odmítala jíst to domácí,ale tak snad to nehrozí,kdyby mela hlad,tak sní všechno...:slight_smile: a jak píšeš,že maj prcci z nás srandu,to jj i u nás je to tak,hlavne když ji učím paci,paci,nebo tak neco,tak ne ona nebude opakovat,jen se pořádne na všem tlemí...no oni ty mimina v tomhle veku sou takový vyčuraný,asi s¨tím nic neudeláme a bít už vubec ne,je na to moc malá,aby porozumela ,co po ní chceme,ale naučit ji spíš porozumet,když řeknu nenene,aby vedela,že to nemá delat...to,že začne poslouchat,to bude asi trošku pozdejc,me přijde,že tedka sou ty naši bobíšci na to ješte moc malý...:slight_smile: jee tak si užijde hezký víkend,tiše závidím,my zas příští víkend pujdeme do zoo Dvur Králové,tak se taky teším,aspom na chvilku vypadneme z domu..:slight_smile: no třeba,když my sme byly 2 krát na slovači,tak se spánkem nemela problém,ale to sme byly v jejích 2 a 6 mesících,což byla ješte maličká,tak usla v pohode,spíš sem pak zvedavá,jak usne,až pojedeme na slovač,když ji bude rok,to už bude veliká holka,tak sem zvedavá,jak pak bude spát...:slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,všechny vás i prcky zdravíme :wink:
Filípka skolil bacil :frowning2: od neděle má rýmu jak prase,prská,teče mu z nosíka,kašle až hrůza :cry: byli jsme v pondělí u mudr.,dala nám PROSPAN sirup na ten krk a do nosu NASIVIN,zatím ale nějak nevidím moc zlepšení :unamused: je to na palicu,odsávám ho tak 2x do hodiny,v noci ho to chudáčka budí,jak vůbec nemože dýchat,takže jsme nevyspaní už pár nocí :unamused: chudáček můj malý,je to hrozné,vidět ho,jak trpí,nikdy bych neřekla,co zmůže "blbá" rýma,ale je to fakt,že u těchto prcků je to děsné,když neumíja smrkat a tak... A to jsem si říkala,že super,že jsme eště nebyli nemocní a už to přišlo :angry:
Nemáte někdo nějaký typ na něco účinnějšího na ten nosík? a na krk?

@micka1 tak to je Miška rychlík :wink: za chvilku ti uteče :sunglasses: Filípek sa staví,ale jedině v postýlce nebo na gauči,jinde mu to zatím nejde,ale zkouší to všude možně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tasmailla1
@misi.21 jj jsou to vyčůránci,Filípek dělá to samé,napřed se podívá,co po něm chceme a pak už se ani neotočí a dělá si svoje :slight_smile:

@hradilenka super,že plavete,bude se vám to líbit,náš malý je vodomilka po mně :slight_smile: už sa těším na léto,jak si na zahradě napustíme malý bazének a budem se rochnit :grinning:
18. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj,my se toho teď zbavili... Na kašel jí dávám stoptusin sirup a do nosu mi teď lékárnice poradila zelenej nasivin a to jí teda pomohla hned. Hrozně jí to z nosu teklo a po dni s těmahle kapkama jsme odsávali jen párkrát za den,před spinkáním... Tak ať je brzo zdravej bobek,je to hrozný,když jsou děti nemocný. Já to navíc chytla taky,tak simča byla protibná a já nepoužitelná...
Simonka zase snědla 50g,tak jsem ráda,půjdeme nakoupit příkrmy. Dneska chceme jít s manžou do kina,tak uvidíme,jestli bude hodná beruška...
19. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj ve vodě se jí to líbí ... prý máme trénovat na potápění ... no to jsem zvědavá ... pokud je opravdu po tátovi ... tak to dá ... ale po mně ani náhodou :grinning: instruktorka se mě ptala ... a jste háklivá na vlasy ? :grinning: Jsem jí říkala na vlasy nééé to je mi jedno ,ale potápět se nebudu :grinning: :grinning: :grinning: prý je to pro mimi lepší když jim jdou mámy příkladem ha ha ha ... to bych se jim tam utopila :grinning: :grinning: :grinning: nebo si budu muset zaplatit kurz plavání i já :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ať je malý brzy zdravý ,.,., s takovou za chvíli začneme se saunováním na posílení imunity :grinning: :grinning: :grinning: a ne s bazénem :grinning:
19. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena přejem Filípkovi brzké uzdravení.

Jinak u nás děti dobrý a baráček katastrofa. Včera jsem dávali nové rozvody vody a dnes padnou za vlast obklady. :slight_smile:
Byla jsem ve středu u zubařky tak jsem se ptala kdy můžu dojít i s Míšou. Tak mě řekla že až tak kolem roku a půl až dvou let. :grinning:
@hradilenka plávání je super. Chodila jsem s Honzíkem a byl spokojený s Míšou už to nějak nestíhám. Mrzí mě to, ale fak nám to nevychází. :confounded: :confounded: :confounded:
20. dub 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka
@micka1 díky holky! včera (po středeční příšerné noci,kdy malý vůbec nespal,plakal a dusil se těma soplama :unamused: nemohl chudák vůbec dýchat) jsem šla znovu k mudr.,dala nám ATB,což jsem sice nechtěla,ale tak snad mu to aspoň pomože,bylo mně ho tak líto,nejhorší je,že mu člověk nemože nijak pomoct,vůbec nám ten sirup ani ty kapky nezabíraly :unamused: Dnešní noc už byla lepší,tak doufám,že sa z toho brzo vyhrabe,naštěstí (ťuk ťuk) neměl vysoké teploty,takže možem aj na chvilku ven...

@hradilenka malý už sa potápjá :wink: maminka ne,to sa tam u nás nevyžaduje,ale mně by to nijak nevadilo :grinning:

@micka1 pevné neryv přejem při rekonstrukci,my si tím taky prošli a je to fakt o hubu :astonished: zvlášť pokud jsou v baráku rodiče :zipper_mouth:

@misi.21 na čem jste byli v kině? a kdo vám hlídal Simču?
20. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak zase atb mu zaberou,než aby se v tom plácal se sirupem a nepomáhalo mu to...

Byli jsme na Okresním přeboru,my to máme hrozně rádi a docela jsem se pobavila. Hráli to v 17.30,takže hlídali manovi rodiče. Ale vrátili jsme se v 19.30 a už hrozně plakala,jak už je zvyklá,že se koupe a pak pije...Ona se vždycky nejvíc rozbrečí,když se vrátíme a ona nás uvidí...
Včera přišla sedačka,tak jí dneska chceme jet projet,ať si Simonka zvyká,ať ty Beskydy za 3 týdny nejsou její první delší jízda...

Zítra jdeme k našim,Peťa ještě bude dodělávat tu elektriku tak my tam někdy dopo půjdeme procházkou... Doufám,že nebude pršet.
Holky chystáte se někam na dovolenou letos?? Mě docela mrzí,že nejedeme do toho Chorvatska,ale ten byt se příští rok předělat musí,tak každá ušetřená koruna dobrá...
20. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@slena ATB nejsou nic moc,ale určitě lepší,než se trápit.Ať jste brzo fit!

@misi.21 to se máte,že jdete taky někdy spolu jen sami.Nám by asi švagrová i pohlídala,ale Kačka by to nejspíš nezvládla,to by musela celou dobu jezdit v kočárku:slight_smile:.A taky manžel by asi nechtěl,že ji chudinku přece nenecháme " u cizích"..
Jinak na dovolenou jedeme,ale jen po Čechách,já moc nefandím dovolené u moře s miminkama a malýma dětma.Jedeme do Českého ráje a už se moc těším.Jede s náma i švagrová,tchán,teta a další dvě děti,takže bude veselo.Pronajali jsme si celou chatu.
20. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no já ji dám vždycky do kočárku,aby se trošku vyspala a pak jdou buďto k nám,nebo včera byli u nich. Ale řeknu ti,že je fajn jít i na ty 2 hodinky do kina,manžel říká,že je to jak za mlada :slight_smile: Ale stejně si furt říkám,jestli Simonka nepláče nebo něco :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my pojedeme jenom k nám k mojí máme na slovač,nejak na nejakou dovču nejsou prachy a nejbližších pár let ani nebudou...
20. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 na dovču se chystáme. V červnu jedeme s oběma dětma, se sousedama a se švagrem a jeho rodinkou do Tater. Pak si naši berou Honzíka do Bulharska a v srpnu jedeme jenom s Honzíkem do Alp. Martin nemůže bez hor být. :wink:
@petrunka01 s Honzíkem jsem byla poprvé v Bulharsku když mě 2,5 roku. Byl nadšený z písku a fakt jsem si to užívali. S Míšou bych klidně k moři vyrazila, ale spíše autem do Itálie nebo do Chorvatska. :slight_smile:
20. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nesmíte myslet na to se s dětma děje když s nima nejste. JInak si to volno vůbec neužijete. Já jsem možná krkavčí matka, ale ten velikonoční výlet do Tater bez dětí byl úžasný. Naši naštěstí zvládají Míšu i Honzíka v pohodě.
Od 1,5 roku jsem se od Honzíka nehnula ani na krok. Rozvod špatně nesl a by závislák na mě. Pak když jsem začala s Martinem tak musel být Honzík s našima celý týden páč mě Martin vytáhnul na týden do Dolomit. Já jsem první dva dny trnula co a jak Honzík a on naprosto spokojený. To měl něco přes dva roky. Takže pokud můžete tak děti dejte někomu na hlídání a volna si užívejte. :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 však v pohodě,vím,že se s malýma dětma hodně jezdí k moři a většinou si to všichni pochvalujou.Okolo dvou let už je to dobrý,já jen moc nemusím úplně s miminama.
Já s tebou souhlasím,klidně bych si vyšla i bez dětí,ale Kačka je vážně závisláček a hlavně manželovi by se nechtělo.Já bych je nechala klidně na chvíli švagrový,ona by taky byla ráda,ale neprojde mi to doma..
21. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to věřím při 2 dětech je to složitější a navíc když teď přestavujete ... tak hodně sil aby jste to měli brzy hotové !!!
23. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek