• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena už jste zdraví?
23. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
tak to byla u nás noc. Honzík je nemocný kašle jako tuberák a v noci se z toho poblil. :frowning2: V pátek když jsme byli na alergologii tak byl ok v sobotu se rozkašlal. Dávám mu stotusin tak uvidíme co bude dál. U dr jsme zatím nebyli.
Včera jsme objednali obklad a dlažbu do koupelen. Teď budeme čekat až ti stavební spořitelna proplatí a dostaneme zboží. Snad to nebude dlouho trvat. V sobotu budou bourat vrata od garáže a zazdívat okno. Děda už se uklidnil tak už je to s ním lepší. V sobotu když viděla jak letí ti staré obklady tak mu ukápla i slzička. Jakmile uděláme bydlení našim tak se vrhneme na naše. :wink: Tak snad do vánoc budeme hotový. :slight_smile:
24. dub 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoooj, díky za optání, už skoro jo, ATB zabraly, eště vykašlává,rýma trochu taky,ale proti tomu,co to bylo minulý týden,je to v pohodě,tak snad sa mu to nevrátí...
24. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 njn,ATB nic moc,já vím,ale zabraly,tak doufám,že bude ok teď. Mě až potom napadlo,že jsem mohla zkusit nějaká homeopatika,ale říkám,napadlo mě to až když měl ATB,já jsem byla úplně vystrašená z toho,jak se dusil a tak :unamused:
24. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přejem všem pěkný den, i když u nás je teda zamračeno a sluníčko nikde...
My na dovču doufám,že jo,když loni jsme nebyli :astonished: Asi to vypadá na nějaké termály,ať možem s malým řádit ve vodě :slight_smile: buď na Slovensko,nebo jsme i přemýšleli o Maďarsku,uvidíme... K moři snad příští rok...

Holky, včera jsem koupila Filípkovi golfáč, měli jsme zkušební jízdu po tescu a malý byl úplně hotový,celou dobu se řezal, vysmátý jak pětikačka :grinning: tak doufám,že se mu to bude pořád líbit :sunglasses: on si ještě jako sám nesedl,ale v lehátku na krmení se chytne těch boků a přitáhne se do sedu a to samé mně udělal včra v tom golfáči a celou dobu seděl a ani se nechtěl opřít :confused: tak nevím,jsem myslela,že si jako sedne sám na zemi a on to dělá takhle
24. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nemáte někdo nějaký tip,kde koupím černý emitex nánožník na ty golfky?
24. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jejda,tak a´t jste taky brzo zdraví!
24. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás teda je sice teplejí než jindy,ale za to jen občas vykoukne sluníčko,spíš je za mrakama a docela tam fouká,dopolko sme bylůy v tescu na nákupu,tak tedka vařím znojemskou....
@slena tak to je dobře,že už malýmu je líp...no naše si už umí sednou sama,jak je na čtyřech,tak pak šup a už sedí,jen me trápí to,že sedí jakoby hodne v předklonu,že ne uplne vzpřímene,takže doufám,že to vypiluje do dokonalosti,at si tímhle stylem neníčí záda...no a co se týče golfek,asi ani pořizovat nebudeme,stačí nám sporták,sice sem nejaký chtela,ale zas další krám do baráku a nevím,kam bych je ani dala....:grinning:
@micka1 a jejej at se dílo zdaří,at to pak máte hezký...:slight_smile:
24. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj díky :wink: taky jsem původně nechtěla,ale nakonec jsem koupila - použité :slight_smile: a místo máme,jsme v baráku, nakonec jsem koupila peg perego pliko p3, asi jsou něco mezi golfem a sporťákem,mám pocit,že je chválila @ssimmikk
Filípek už 3 týdny stojí a snaží se teda stoupat si všude,ale že by si řádně sedl :astonished: to nééé
24. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena hihi a u nás opačne,plazo-lezeme.sedíme,ale stoupat si vubec....-D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn hold ty deti na to musej přijít samé,třeba me máma říkala,že já sem přeskočila lezení....-D
24. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jee to máte supr,že bydlíte v baráčku,to byl vždy muj sen,ale nikdy se nesplní,bydlíme v bytovce,ale za to v klidní čtvrti,tak aspon neco... :grinning: :grinning: jj si myslím,že to psala simmik,že je maj....
24. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj můj sen taky :slight_smile: necméně je i snoční můrou - tchýně v baráku pod náma :grinning: :sweat_smile:
24. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, koukám, že jste se rozepsaly tady a na Fc ne, tak píšu tady....Míša nám teda kašlala až blila a každou noc, ta psolední stála za to, celá postel, ona taky a zeď v pokojíčku, tak sjem do 1hod.uklízela, pak jsme začla dávat Ecosal pravidelně a hle byl klid, zjistili jí alergii na roztoče, pampelišky a astma, tak su zvědavá na co ještě přijdou, pač nejsou všechny výsledky a navíc musí na kožní testy ještě, aby toho nebylo málo, tak dnes dobrala ATB Klacid a dostala další ATB Ospen, že má v krku streptokoka, čepy atd., no a aby toho nebylo málo, tak ještě půjde s nosní mandlí :frowning2: Verča to chytla od ní, takže kašlala a soplila, že se dusila, od včerejška je to lepší, tak doufám, že už se to nezhorší :confused: manža jel včera do itálie, tak su zvědavá, zda dojede dnes nebo zejtra....
No a dovču v plánu mám, našetřeno něco mám, ale potřebuu ještě došetřit, tak uvidíme zda se zadaří, chtěla bych do řecka nebo itálii, ale to by verča nezvládla cestu autem :unamused:
24. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk vidím,že ty blbé nemoci řádí všude :confounded: tak ať je brzo líp! my sa z toho taky teď hrabem :angry: a doufám,že na dlouuuho dobu bude klid..
24. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tomu hlídání...Míša je zvyklá od narození, pač se mi rozpáral spodek a musela jsme chodit na čištění, tak mi ju mamka hlídala a tím pádem si zvykla, s Verčou ej to horší, kdžy se narodila, tak sjme se jezdili na barák starat o babičku a strejdy, který ležel v bolestech a umíral, takže tam mamka jezdila každej den, říjen-listopad jsme si vzaly babičku sem, mamka je každej den v práci a dkyž má volno, tak chvátá na barák a nebo něco rychle vyřídit, do toho spíchá, aby si vzala od nás babičku dom, takže Míšu si vezme, ale Verča bohužel není zvyklá a podle toho to vypadá, nebylo jí kam dávat od maličk,když dojde mamka, tak mi visí na noze a dělá mamce Pápápá a když odejde, taks e směje a říká baba, baba, baba, pápápá :grinning: ale jak jí nechám samotnou s mamkou, tak řve a nechce s ní vůbec být a běda, jak na ní šáhne :sweat_smile: takže hlídání Verči u nás nepřipadá v úvahu, bohužel :unamused: takže s manžou jsme nikde nebyly ani nepamatuju....

Jinak nevím, kdo tu psal, že neuznává moc dovolený umoře s miminkem, já taky né, ale roční dítě dle mě není miminko :wink: nvíc u moře je příjemněji než tady,například, jak loni an konci srpna tady byly pařáky, tak mi Verča doma jen plakala a Míša byla s našima u moře a měli fajn, u moře je dobrý klima a děti si to moc užijí, takže u ročního dítka nevidím problém :slight_smile:
24. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena A to je nemocnej malej nebo ty? Brzo se uzdravte :wink: u nás hodně udělalo to astma a alergie o kterých sjme nevěděly, navíc venku pampelišky, který trhala a ještě jsme se smály, jak má celej nos žlutej a pak zjistíme, že je na ně alergická :unamused:
24. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jdeme dneska koupit nějaký botičky Simonce. Někde jsem četla,že dokud samo dítě nechodí,tak by nemělo mít pevnou botu. Ale u nás je to nutnost. Chlap si oblíbil krosnu na malou a tam bez botek být nemůže,přeci jenom je ještě chladno. Takže nějaký zalepovačky jestli seženu. Mám doma takový měký a tu nožku jí do ní nemůžu naspat,vůbec nespolupracuje :grinning:
Jinak Simča krásně sedí a leze,teď u všeho klečí a snaží se stoupnout,ale ještě jí ty nožičky neposlouchají,ma je ještě slabí... Říkat umí akorát máma,táta,jéé a teď furt opakuje něně něně něně...
S jídlem se to trošku lepší,ale teda jí jak co. Ráno si dá chlebík,toho sní bych řekla celkem dost,pak dopo k sváči má mlíko,protože usíná furt u prsa a oběd maso-zelenina. Dneska snědla dost,nevážila jsem,ale řekla bych,že tak 70 toho bylo. Ale včera třeba jenom pár lžiček,asi jí to nejelo. Odpoledne dá tak třetinu přesnídávky a večer mlíko. Mezi tím křupky. Když ale nemá chuť,tak nechce nic,jenom ráno chleba a pak jen prso. U nás bude to odstavení fakt boj :grinning:
Z hrnečku,lahviček ani z ničeho jiného mi nepije,tak jsem zvědavá,jak teď bude teplo o víkendu,tak jestli začne... :unamused:
24. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidíš,aspon už maličká začla papkat...taky si říkám,jka to bude s odstavováním,třeba dneska se me strašne divila tchýne,že proč ješte kojím...ale jenom ráno a večer a chtela bych tak do roka a už ji pak odstavit....nejak už me to kojení zmáhá,i když je jenom takhle 2 krát do dne...ješteže nemá zuby,protože kolikrát dásne přivře tak silne,že vidím všechny svaté...takže dávám ji ješte 3 mesíce čas a trajtadadá s kojením...:grinning: no co se týče bot,všude píšou,dávat je až třetinu dne mimino stojí na nohou,ale jojo pokud to máte na výlety,taky bych do nejakých bot šla...)
@ssimmikk jj u moře je naprostto tá klíma užasná,jejda taky bych ráda šla k moři,naposledy sem tam byla před 6 lety...ten relax a tak,že se nemusím o nic starat,jen leňošit,to je k nezaplacení,jenže jaksi to tedka už nepujde...:slight_smile:
24. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no tak to ti moc holka nezávidím,bydlet v jedným baráku s tchýní,asi by me brzo odvezli,já sem ráda,když sem přijde raz za čas a bohate mi to stačí na delší dobu..:grinning:
24. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tasmailla1 no, tak s Míšou jsme byly u moře v Itálii, to jí byl rok a půl a super,hrála si v písku, pobíhala na kraj moře, to byla pohoda, pak ve dvou a půl letech jsme byly v Řecku na Korfu a taky bezva, dlouhý pozvolný vstup a malá se rochnila, my třeba seděly na kraju a koukaly na ní, furt zkoumala dno moře, zda tam neplave ryba atd. :grinning: hrála si v písku a fakt pohoda, nemůžu říct, že by jsme malou byly omezení, leda tak kdo by chtě jezdit po výletech,ale na to já moc nejsem, tak fakt se projít po městě, dát si obídek, zmrzku, něco koupit, vyplácnout se u moře a o nic se nestarat, zatím tak byla každá dovča s Míšou, ba i bych řekla, že s dítětem se nenudíš, ale ani ti neubírá pohodu :wink: loni s ní byly naši v Řecku a taky dobrý :slight_smile: hned bych jela, však koukni, fotky mám na FC sMíšou, jak sjem byly u moře a uvidíš, že jsme si užívaly i s ní, že dítě není jen starost na dovči :wink:
24. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a v letadle to bylo v pohode s malou?nebo ste byly autem?
24. dub 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no šak mě možná brzo povezou :sweat_smile: nebo ju zabiju a zakopu na zahradě :grinning:
24. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 v Itálii autem a v Řecku letecky :wink: a letadlo si moc užívala, když jsme jely na vzlítávací plochu, tak křičela, ať už letíme a furt chce lítat :grinning:
25. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já si taky myslím,že by to bylo v pohodě u moře s malou,ale nám jde letos o ty finance,že radši ty prachy necháme na to pitomý jádro. Už aby to bylo.
U nás se zase ozývají zuby. Je uplakaná,furt se chce chovat,v noci mi zase lezla do postele chuděra. Doufám,že to nebude trvat měsíc jako minule....
25. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Honzík dělal to samé když jsme letěli do Bulharska. Když už jsme vzlítli tak se ptal kdy dostane svačinu, že už má hlad. Letos letí s našima tak už se těší jako blázen. :slight_smile:
Tak jsme včera byli s Martinem nakoupit a zastavili jsem ve sportu. Chtěla jsem se podívat Honzíkovi na boty na hory. Martin toho využil že tam jsme tak mě koupil dárek k narozeninám. Dostala jsem kolečkové brusle. :grinning: :grinning: :grinning: Zírala jsem jako blázen že mě koupil. Honzík je dostal na vánoce tak už můžeme konečně vyrazit oba dva. Zkoušela jsem je v obýváku a HOnzík prohlásil že si je musí pořídit i taťka. :grinning:
26. dub 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 my jsme pořídili Míši takové ty kožené první botky. Má ještě papučky a jedny pevné boty. Začala chodit za odrážedlem a včera už se i trošku vozila na odráážedle. :grinning: Před barákem už chce jenom chodit. V kočárku ji neudržím. Hlavně když vidí děcka jak jezdí na kole. :grinning:
26. dub 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Jak se máte?My byli u známých ve Slaném,bylo to fajn.Krásné počasí,slavnost na náměstí,užili jsme si to.
Kde jste kupovali dětské pevné botičky a jaké číslo?Kačka by pomalu potřebovala,hodně si stoupá,ale všechny,co jsme viděli,jsou jí veliké..
30. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak teď nevím, zda má Verča vel.18 nebo 19, kupovala jsme ve spešl obchodě rpo dětskou obuv, stály 900kč, kupovala jsme je tenkrát Míši, ale ta je měla snad 3x a vyrostla jí nožka, pač doma nosila kotníčkový papučky tak jsme kupovaly další, vzhledem k tomu, že jsou jako nový a nechozený, tak sjem je dala Verči, jinak po sobě boty dědit nebudou, hned je vyhazuju, ale tyhle jsou fakt nový :wink:
30. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk díky..taky nejsem zastáncem dědění bot,jen těch fakt dobrých a nenošených.Kačce jsem zkoušela 17ky a byly jí velké...
30. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 sice není dětská kvalitní obuv levná, ale raději připlatím, taky bych nechtěla chodit v botech po někom....tak to má malinkou nožičku, to se budou botky blbě shánět, ale třeba na něco narazíš :wink: my máme všichni velký nohy, Míša nosí boty co má od známé malá ve druhé třídě, takže u nás jsou skoky opravdu velký :sweat_smile: tak dobře sežeň a pak se pochlub :wink:
30. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek