• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 Tak to spí krásně.. Míša jde spát tak kolem 20 a to někdy řve a dělá binc s postýlce jak tam nechce být. Někdy se v noci vzbudí a z toho se budí tak kolem 5 nabaští se mléka a někdy spí do půl 7 a nědky už neusne. :frowning2: Hold je nespavec po mamince. Prý jsem taky byla taková. Teď bych někdy spala tak do 9. :grinning:
Dnes jsem měli šílené dopledne. Míši už je takto líp, ale vypadla z jídelní stoličky. Já jsem ji neuvázala a říkala jsem dědovi že jdu do ložnice ať na ní dá pozor. Jenomže děda telefonoval a Míša spadla. Já jsem byla div živá když jsem ji viděla na zemi. Naštěstí se jí nic nestalo. Hodně se lekla a má dvě boule na hlavě. Zrovna to bylo v době kdy měla jít spát tak jsem udržovala aby neusnula. Musela to vydržet dvě hodiny. Byla protivná jak se ji chtělo už spát, ale vydrželi jsem to. Taky po obědě spala 3 hodiny. Chodila jsem ji kontrolovat jestli se jí něco nestalo. Byla jsem naštavá sama na sebe. :angry:
23. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no taky si nekdy říkám,že bych si klidne dáchla do 10 hodin,ale bohužel moje díte nesdílí tenhle samej názor se mnou....ale tak to neva,postupne si zvykám,že jednou do práce budu muset stejne vstávat,takže nic s tím nenadelám...ajejej no to je dobře,že Míše není nic vážnýho,když me Šárka spadla z postele,taky sem byla pekne na sebe naštvaná,ale tak no co už,stane se,naštestí s eji taky nic nestalo...
24. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 prostě s těma dětma nic neuděláme. :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@tasmailla1 mě taky malá spadla z postele. :frowning2: Přes den spí v mojí a najednou rán a řev,tak jsem tam letěla a malá ležela na zemi. Měla jsem u ní chůvičku a prostě se nesepnula,tak jsem je hodila do ha...u. Byla jsem hotová,naštěstí se jí nic nestalo,ani červenou hlavičku neměla,tak si snad moc nedala. Za to dneska si dala do hlavy o poličku na přebalováku a má vzadu bouli,bude tam mít asi pěknou modřinu. To bude zase noc,budu ji hlídat... Já mám hrůzu z toho,až začnou ty krvavý karamboly :frowning2:
Jinak včera kontrola u dr a má 8,9O kg,neměřil. Na to jídlo mi řekl,at jí moc nenutím,aby se nesekla úplně,tak jí po troškách,ale aspon něco sní. S pitím je to furt na prdlačku. Ale tak jednou se to taky naučí...
24. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to jsem ráda že v tom nejsem sama. Martin říkal že jsem tak na sociálku když viděl co se stalo. Pak odpoledne jak lezla po čtyřech tak spadla na prahu od obyváku. Máme ho trošku vyšší tak jsem myslela že má vyražené zuby. :wink:
Míša teď toho taky moc nepojí. Ještě má dietku a to bezlaktozové mléko ji moc nejede. Rýžovu kaši tak moc nechce. Dnes jsem to nevydržela a dala jsem ji normální sunar. Naštěstí se nepoblila. Dnes byla jenom jednou pokaděná tak snad už je to za náma. :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hele já hlídám jak můžu,ale to bych ji musela celý den vodit za ruku,aby se nenatloukla... Ona prostě 100x dělá stejnou věc a po 101 si nabije čumáček... Já už jsem si i říkala,že přestanu používat přebalovák,ikdyyž je to pro mě tak strašně pohodlné,protože mám strach,aby mi z něj nespadla jak sebou pořád mele. Takže ho asi zaklopím a budu používat jenom po koupání. Já ji sice hlídám a přidržuju,ale to jsem dělala i včera a je z toho modřina jak hrom. A teď je u nás řev věčně,protože si ráda hraje s kolíkama a věčně si tam skřípe prsty... Ví jak to bolí,ale za chvilku to udělá zase...
25. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já myslím, že všechny hlídáme, jak můžem, ale občas se to prostě stane,že dítko spadne. Náš malý se někde bouchne co chvilka, minulý týden se mně převrátil s lehátkem, co v něm krmím, a to můj seděl vedle něho a "hlídal" ho... To stačí vteřinka a je to. Měl z toho pěknou bouli a modřinu na čele, la ejá furt říkám,že takových karambolů ještě bude...
U nás je poslední dobou nějaké divoké noční spaní, budí se snad furt,nevím,jestli mu nerostou další zuby,ale už mně asi brzo je.ne :unamused:

@misi.21 Filípek si zavírá prsty do šuplíků :sweat_smile: furt mu to nějak nemůžu vysvětlit :slight_smile:

@tasmailla1 jj,šak to už je za chvilku ten roček,rychle se to blíží,taky budu pak pomalu zkoušet asi přestěhovat,ale nejdřív mu budu muset utnout noční krmení
25. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak u nás děti zdravé...konečně... Re¨konstrukce baráčku pokračuje. Ještě příští týden sí mákneme a pak jedeme na dovču. Včera jsem pořídili nový foťák tak konečně můžu fotit jako ďas. :grinning: :grinning: :grinning:
Honzík bude ještě 14 dní ve školce a pak bude 3 měsíce doma. Po dovči s ním jdu na vytržení té nosní mandle a už bude mít prázdniny. To jsem zvědavá jak to s níma tak dlouho doma vydžím. :frowning2:
28. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 super,že jsou oba zdraví.Doufám,že to vydrží co nejdýl.Moc se neupracujte,abyste měli sílu na tu dovolenou:grinning:.
29. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena dnes u nás zase byla akce, fakt stačí chvilenka nepozornosti, tatínek koupal honzíka na zahradě ve vaničce a koukám, točí si ho na mobil, trnu, že to s tou nohou nedoběhnu, kdyby něco a ejhle, vanička se překlopila a kluk koukal jak puk a manžel ještě víc, všechno dobře dopadlo a bylo to i bez breku, karamboly jsou na denním pořádku, zatím se to naštěstí vždy obešlo bez krve
@misi.21 přebalovák u nás má útrum už pěkně dlouho, milostpán je ochoten nechat se převinout pouze ve stoje, naučil se chodit i kolem nábytku, takže už je to docela rodeo, dokud jenom stál a držel se, byla pohoda; jo a jak ti Míša spadla z postele, štěstí, že to dobře dopadlo, chůvičky jsou fakt na H, my spíme na zemi na matraci, v noci fakt hodně cestuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děsně často se budí na kojení, s těma příkrmama také bojujeme, asi mu chutná víc MM
30. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jeeee, opravdu existuje nejake kojene dite, ktere spi celou noc, to mi dava jistou nadeji :wink:
30. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den
tak Míša už se rozešla úplně. Lozí už strašně málo jenom chodí a chodí. :slight_smile: :slight_smile: Vyhazuje obleční ze skříněk a papíry ze šuplíku. :angry: Jinak jsou děti v pohodě. Honzík dnes jeli na výlet do leteckého muzea tak šel do školky s radostí. :grinning: :grinning: :grinning:
Mám holky novinu.....tak jsme se rozhodli do toho praštit....svatbu máme 29.září...svatba dvojtá brácha se taky rozhodli tak to děláme zároveň. :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@micka1 super,gratuluju!!!!!!!i k chození i ke svatbě
31. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Kačka se teď taky horzně zlepšila se spaním..taky kojím ještě 2x denně a spí celou noc,max se probudí a zase hned usne,po zazátkování dudlíkem:slight_smile:.Vzbudí se kolm půl šestý,dá si mlíko a zase spíme spolu dál
31. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 holčičky jsou prostě šikovnější ; ) a papká Kačka dobře příkrmy? už si v noci někdy připadám jako živý dudlík, myslím, že ani zas tak moc nepije, ale když mu dám dudana, okamžitě se rozeřve a vzbudí úplně :frowning2:
přes den také kojím ještě tak dvakrát
31. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Kačka dlabe dobře.jí prakticky všechno,akorát kaše bojkotuje.Obědy měly pomalejší rozjezd,ale jak jsme přešli na "naše jídlo",tak jí dobře.Dáváme jí to,co jíme-pokud to jde,jen neslané a bez koření,jen s bylinkama
31. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 tak to máte super, náš má alergii skoro na všechno jídlo, jíme oba jen 12 potravin, já kvůli kojení a honzík aby neměl exém, průjem, koliky apod.
31. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ahoj,já na tebe úplně zapoměla s těma kupónkama. Až jsem teď našla nadepsanou obálku,takže jestli o5 nezapomenu :grinning: tak zítra posílám...
Holky já kojím přes den ještě fakt hodně a ani mi to už nějak nepřijde. V noci se budí jak kdy,max. 3x,ale teď už většinou míň a spíme tak do 8. Jsem krásně odpočinutá. Obědy pomalu začíná taky papkat,ale dr říkal,ať jí to nenutím,tak to nějak moc neřeším. Ještí jí vařím zvlášť,ale pomalu začneme dávat normální jídlo,ať jí nevařím ještě ve dvou letech :slight_smile:
@micka1 velká gratulace :slight_smile: My máme za pár dnů druhé výročí,nějak rychle to utíká... Už nejsem žádná mladice :grinning: :grinning:
V baráku nám dělají elektriku,tak se většinou ráno sbalíme a vracíme se večer,dneska už je klídek,tak jsme doma,půjdeme za chvilku na prochajdu,musím Simči koupit nějaké tepláčky,máme hroznou spotřebu :grinning:
31. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava aha,tak to je mi líto,že to máte takhle.To už vůbec nevím,co bych jí dávala,už takhle mi přijde,že má pořád to samé.Snad se to časem zlepší

@misi.21 my máme za pár dní 7 let od svatby a v létě spolu budeme 13 let..to já už nejsem žádná mladice:grinning:
31. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj,stačí fakt chvilka,oni jsou děsně rychlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@petrunka01
@misi.21 já kojím přes den tak 3x a v noci minim. 1x
u nás jsou noci čím dál horší :unamused: furt se budí,mele sebou v postýlce jako blázen,co chvilka je hore,stoupne si a huláká :angry: už jsem nespala v kuse 3 hodiny ani nepamatuju :confounded:
Když byl menší,tak se vzbudil 1x,pak hned usnul a spali jsme tak do 8 hodin,bez dalšího probuzení. A teď děs běs,někdy je vzhůru snad každou hodinu,já to nechápu :frowning2:
31. kvě 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jéééé, to je moc milé! velká gratulace k svatbě :sunglasses:
31. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky zátkuju dudlíkem :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to měla ségra,budil se jí snad po hodině tak ho odstavila. A má klid :slight_smile: Ale jemu bylo už 18 měsíců...

Konečně dávají upírské deníky :slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 on právě třeba ani nechce prso,ale prostě je vzhůru,má takové jakoby lehké spaní nebo co :unamused: celou noc cestuje po postýlce,postýlka sa otřásá v základoch,to mně taky budí,jak on vždycky narazí do šprušlí...
31. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,jak jste na tom se spaním přes den? Filípek spává 2x denně,asi do 9 a půl měs. to bylo 3x denně, teď jednou dopo a jednou odpo,ale dávám ho radši do postýlky,protože v kočárku ho udržet v leže je obrovský problé,musí všechno vidět :sweat_smile:
31. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Kačkaspí taky dvakrát,asi ho hodině,někdy i delší dobu-třeba,když někam pospícháme a tak...:grinning:.Taky radši dávám do postýlky,v kočáru je to zvědavka a usne jen,když je úplně hotová.Navíc šílí ze psů,to hned radostně ječí,ukazuje na ně a je u toho děsně srandovní.Akorát,když potřebuju,aby spal,není to moc praktické....:grinning:
31. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jj přesně :grinning: v kočárku usne jedině až je úplně hotový :sweat_smile: a co se týče psů,to máme to samé,tady v ulici má psa snad každý,takže my jedeme a z kočárku se nám furt ozývá haf haf :grinning:
31. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jo a když nutně někam potřebuju jít,tak to zrovna vyspává aj 2 hoďky :astonished: jojo,umí to ty naše dětičky :wink:
31. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já dneska nemám manžela doma,tak jsem šla do školky pro Šimonka a madam jsem musela budit,i když tou dobou je normálně už dávno vzhůru....
31. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 :grinning: jojo vyspávají,když to člověk nejmíň potřebuje,že? :slight_smile: to známe :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek