• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
jinak máme nejspíš určitě separační úzkost,úplně "mega velkou", kamkoliv s ním jdu (k našim,ke kámošce apod.,),tak začne řvát a hned se plazí za mnou :confounded: je to naprd,mamka ho nemůže ani hlídat,protože řve jak pardál :unamused: už by ho to mohlo přejít... nevíe někdo,kdy to přejde?i když každé dítěje jiné,že,takže u každého asi jindy...
31. kvě 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Kačka to má podobně..ale nevím,jestli to u ní není povahou..prostě nechce ani k mojí mamce,o kamarádkách nemluvě.Po chvíli se někdy nechá a může si ji někdo vzít,ale někdy ne.A navíc teď miluje tatínka a nechce od něj kolikrát ani ke mně.Pořád ho musí mazlit a oplácávat:grinning:
31. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 moja mamka ho vezme a řve jak pardál,furt se otáčí,kde su já :astonished: a připadá mně to čím dál horší,je to možné?
31. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky si myslím,že možná něco bude i povahou,já jsem prý řvávala docela často a bezdůvodně :sweat_smile:
mamka mně furt tvrdí,že jsem si ho rozmazlila a tak naučila,o separační úzkosti ani slyšet,protože to nezná...
on teda není vázaný na mě,postačí mu i tatínek :grinning: ale už nikdo jiný teda
31. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to chce čas,jednou přijde na to,že i bez maminky je dobře..tím se utěšuju:slight_smile:.Někde jsem četla,že dítě do roka se nedá rozmazlit,tak doufám,že to tak je...
31. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena honzin spí v noci taky mizerně, mele se a cestuje, přes den usne v kočáře dopo tak po hodině procházky a odpo spí v posteli, psů se spíš bojí, jednou skoro vyskočil z kočáru, jak se lekl, když za plotem začal štěkat rotvajler, separační úzkost už trochu polevila, ale že by se nechal od cizích chovat, to teda ani náhodou
31. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@petrunka01
já doufám,že ho to brzo přejde,naši si ho chcou pochovat a on řve a řve :angry: o hlídání nemože byt ani řeč :confounded:

@lukava zkus si na ten kotník třeba na noc přiložit tvaroh
31. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přejeme hezký den,
Míša je taky teď vysazená na tatínka. Už ho od středy neviděla tak jenom chodí a vola "táto". :slight_smile:
Dnešní den u nás nic moc. ráno jsem vezla Martinovu mamku do Brna na Žlutý kopec.. jde v pondělí na operaci. Musí vzát celé prso. :cry: V úterý se za ní pojedu podívat. Trošku se toho děsím jak bude vypadat bez toho prsa. Jenom doufám že ji to pomůže. Je mě z toho nějak úzku. :frowning2:
1. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to mě mrzí..snad to bude s maminkou v pořádku...
já si dneska udělala trochu rela,byla jsem s kamarádkama na kafi,všechny bez dětí..a o čem jsme se bavily...?samo,o dětech:grinning:
1. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, to neva, žes zapomněla, když ti to vyjde, pošli, ale nehoň se kvůli tomu, se Simčou se určitě nenudíš ; )
2. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sobotní oslava nám vyšla,bylo krásně. Měla jsem strach,že bude pršet a děti budou protivný,když budeme zavřený doma,ale byli jsme venku od rána do večera :slight_smile:
Dostala jsem krásný dárky...ale snad největší radost mi udělala švagrová. Dali mi portrét Simonky v rámečku,je to nádhera,už mi vysí v obýváku a já z toho byla nějak na měkkko :slight_smile: Simča když ho vidí,tak se směje,tak nevím jestli se poznává :grinning:
Včera jsme koupili houpačku,tak ji tenhle týden chlap přivrtá. Ségry mají tu dřevěnou a Simča na ní vydržela dlouho,jenže musí se furt držet,tak jsme koupili tu plastovou. Tam se taky musí hlídat,ale jen tak lehce by z toho nevylezla :grinning: A jak je ráda na trampolíně,si tam sedne a my jí musíme natřásat :grinning:
Dneska nám chlap odjel s kočárkem,zapoměli jsme ho vyndat,tak půjdeme na prochajdu bůh ví kdy,ale aspoň uvidím Upírské deníky :grinning: :grinning:
Zítra máme výročí svatby,tak na sobotu zamluvíme někde stůl a půjdeme na oběd
Za 3 týdny jedeme na víkend do Krkonoš,tak už se těšíme a manža mi koupil k narozkám taky víkend,tak mě ani už nemrzí že nejedeme k moři...
4. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Míšo,to je fajn,že vám to krásně vyšlo.Dárky super,taky bych jela na víkend někam pryč.
Máme v plánu taky koupit tu plastovou houpačku ke švagrový na zahradu,už se na to chystáme dlouho,tak snad aspoň do narozenin...:slight_smile:
My máme zanedlouho 7.výročí svatby,letí to,letí.ALe pochybuju,že nám projde,že bychom šli sami na oběd....Šimonkovi se blížej narozeniny,bude mu už 6,to je hrůza.tak sháním,kdo mi vyrobí dort.Kamarádka měla v albu moc pěknej,tak jsem jí psala a snad to dopadne.Vybrala jsem si na něj obrázek z jedlého papíru s motivem Pata a Mata..jsem na to zvědavá
5. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jee tak at se pak výlet vydaří a vy si oddechnete...a všechno dobrý k výročí,my budem mít 3 roky v srpnu od svadby...tak sem zvedavá,či aspon na obed zajedeme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@petrunka01 ajejej to pak v září už budeš mít doma školáčika?to už je velkej kluk....

Se holky teším,v září se segra vdává,jedu ji za svedka,už se teším,jen dlumám,co na sebe,kila sou pořád nahoře,budu muset si pak neco hezkýho na sebe koupit...
6. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme hezký den
tak bych měla začít pomalu balit na dovču. Nějk se mě do toho nechce. :frowning2:
V neděli jsem si udělali hezký den a věnovali jsem se dětem. Konečně jsem na ně měli čas. Jedna volná neděle kdy se nepracovalo na baráku. :slight_smile: Byli jsem na výletě pak jsem si zašli na oběd a samozřejmě jsme nemohli vynechat dětskou hasičskou soutěž. Dojeli jsem domů až večer a děti padli do postele už v 8. :grinning: Míša si vyzkoušela krosnu tak byl spokojená že má rozhled. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša začala chodit sama i venku. Dnes si to mašírovala lesní cestou a já ji mále ani nestačila. :grinning: :grinning: :grinning: To dítě je prostě divoch. Pak mě může někdo říct že holky jsou klidnější než kluci. Tak mě to říkala jedna maminka co má dvě holky. :unamused:
8. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 po kom to dítě asi tak je... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my si dneska zašli na obídek k tomu našemu výročí :slight_smile: Pochutnala jsem si,není nad to,když někdo donese jídlo až pod nos a nemusím uklízet kuchyň :grinning:
Počásko nám moc nepřeje,za 2 týdny jedeme do krkonoš,tak jsem na to zvědavá,jak bude. Snad nebudeme zalezlí na pokoji.
Dopo jsme byli u našich a ségry,tak jsem tam Simči dala oběd a ta se teda předváděla... Prskala,vyrážela mi lžičku z ruky,no byla na ránu,mrška malá... Zítra jdeme přát druhý ségře a synovečkovi,jsou ve stejný den.
Včera jsme Simonce pověsili do obýváku houpačku a malá z ní nechce vylézt,řehtá se,je to super.
Má další zoubek,dvojku dole,takže celkem 8. Teď přežít ty stoličky. :unamused:
Jinak obchází hezky nábytek a většinou si i hezky sama sedne,jenom občas volá ať jdu na pomoc. Naučila se lézt do cestovní postýlky,tak jsem jí před ten vlez musela dát deky,jde ven hlavou napřed,tak aby si nenabila :slight_smile: Začala říkat bába. A dost nám nadává,to až bude mluvit,to bude něco :grinning: Takový hudrování...

Holky neděláte někdo lilek? Nemáte nějakej dobrej recept? Chtěla bych do vany ty protiskluzový nálepky,nevíte kde se to kupuje??
9. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Super,že jste si to užili.Tý jo,to je zubů,u nás stále ani ťuk....Kačka nám taky občas dost "nadává",je to docela sranda.Horší bude,až jí bude rozumět.....:grinning:.Protiskluzový nálepky do vany jsme chtěli taky,zatím jsme se nikde nekoukali..vím,že je mívají v Ikee,ale tam se mi kvůli nim nechce.Kouknu někde v domácích potřebách asi.
Dnešní odpoledne odpočinkové,na zahradě u našich,bylo krásně,žádný vedro,ale příjemně teplo.Mám jahody,dám si je s kysanou smetanou,ňam
9. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jee tak ste si hezky užili víkend,no u nás je dneska hnusne,tak sme ani venku nebyly,docela bych taky ty protiskluzový podložky,ale nevím,kde je sehnat...no lilek sem delala jednou malý,ale to se nedalo vubec jíst,to už je lepší ta cuketa...ale vím,že hodne lidi to zapejká,že ho vydlabou,naplnej nejakou smesí a zapečou,neco jak cuketa,tá se taky naplní a zapeče...
@petrunka01 hihi tak sem zvedavá,která pak princezna bude mít dřív první zoubek,či ta vaše,nebo ta naše,ale já to vidím až nekdy po roce....:grinning: já nebyla o nic lepší,taky sem mela první zub až po roce.... :grinning: mnamy jahody se smetanou...nedelej chute.... :grinning:
10. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak se všichni máte?
my máme dneska 11 měsíců :slight_smile: pomalu abych začala řešit dárky k 1.narozeninám a dortík :sunglasses:

@micka1 Miška tě pěkně prohání,co? :grinning:

@misi.21
@petrunka01 "nadávat" Fiťoš taky umí,až by mě kolikrát zajímalo,co to jako říká :grinning:
@tasmailla1 aspoň tě nekouše při kojení,když nemá čím :wink: a toho breku,když to leze,buď ráda,že máš zatím klid :slight_smile:
11. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena veliká gratulka k pidi narrozkám,jj řešit co za dárky,me nejak tedka neba...tchýne chce objednat dort,tak ji v tom nechám a co za dárek koupit,vubec nevím,hračky ji už nezajímají,tak vubec nevím...
11. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po delší pauze mám chvíli čas i na psaní ... jsem marod angína na mně vlezla, tak se má činnost zpomalila a místo dodělávek polehávám. Vidím, že řešíte narozeniny, my to už máme vše zajištěné, jak dort tak dárky. Jen pak uvařím oběd a je to.
Na Medarda pršelo ... to zase budou prázdniny :unamused:
Niki už začíná stát i bez držení a začíná s tím pěkně machrovat ... :grinning: dělá u toho blbinky ... až to dnes dopadlo tak, že z toho bude možná moncl ... :confused: a aby toho nebylo málo, tak to así za půl hodinky zopakovala ale na druhou stranu... tak doufám že to nebude mocl v plné kráse, aby nevypadla jak týrané dítě :angry:
Nikolka poslední dobou stávkovala a nechtěla mlíčko ani ráno ani večer, asi to bylo zuby ... protože teď zase po ránu má hrozný hlad. Ráno než jí mlíčko udělám, tak řve jak tur ... dostane mlíko a jak když se přepne vypíneč je zase usměvavé mimi ... no hlad je potvora :grinning: Dřív vstávala od 4:30 - 6:30 a teď si chrupká do půl 8. Tak snad jí to vydrží.
Na plavání jsme už 3 týdny nebyly, protože marodila instruktorka a teď zase já .. na je to na prd.
Jinak u nás nic nového jen spusta práce před námi. Jo a předevčírem jsem našla na sobě 2 klíšťata už napitá ... i když malá tak mám strach abych z toho něco nechytila ... letos je jich plno, z psiska je nestačím sundávat. Stačí se projít po travičce a je to.

Tak se holky mějte krásně i s prckama, kdyby jsme se neviděly, tak ať se všem vyvedou krásné 1vní narozeniny !!! Přece jen to číslo 1 je úžasné ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jejda,tak ať si brzo fit! A ty už nekojíš?

@tasmailla1 my máme hraček na 3 řitě :grinning: a Filípka stejně nejvíc zajímají káble,šňůry atd. tak stejně nevím,co kupovat... Dort asi nějaký spáchám sama - aby ho mohl papkat taky,takže nějak to přizpůsobím tomu,co jí prcek...
12. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holka šak počkej,tech úrazu ješte bude....no naše je zatím ve všem opatrná,když stojí,tak si dába sakra majzla,aby neslítla na zem....ale tak občas se stane nehoda,ale zatím je to bez moncla...
@slena jj taky nás bavej tyhle vecičky...káble a tak....no taky sem přemýšlela,žebych udelal dort,co by i malá mohla.máš nejakej recept?
12. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Nekojím od 7 měsíce ... uvidím kdy se uzdravím, teď mě to docela štve na víkend má být hezky mohla jsem makat na zahradě :unamused:
@tasmailla1 Moncl naštěstí nebyl ... jen je to trošku zarudlé ... no hlídám hlídám ... ale prostě vše se uhlídat nedá ...
13. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 recept zatím jako takový nemám,ale tak asi udělám nějaký takový jablkopudingový + přidám smetanu,popř.tvaroh,no musím to nějak vykoumat :wink:

@hradilenka a co dáváš malé,nutrilon,sunar? Já právě nemám představu,jak přestanu kojit,co mu budu dávat... Ale tak zatím kojím a ještě chvilku bych chtěla,uvidíme...
13. čer 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám karamboly. Tak mě dneska Simča spadla a dala si o stůl,tak má bouli na čele,snad to nezmodrá. Taky je na sebe hodně opatrná,nemusím jí tak moc hlídat,když si není jistá,tak si ani sama nesedne-neklekne ze stoje a radši se ozve. Tak jsem ráda,že těch pádů a hlaviček není tolik. Ale někdy se prostě stane. Špatně si šlápla a bylo to. Já byla na chodbě,tak jsem to neviděla. Pochovala jsem ji,a asi až za 10 minut jsem si všimla toho čela...

Vypadá to pořád na déšť,ale na prochajdě jsme nezmokly. Koupila jsem plínky a tepláčky a Simonce gumovou knížku krtečka. Hezky si s tím vyhraje.

K narozkám jí udělám jenom mini dortík,aby měla od nás,protože obě babičky chtějí udělat taky. Tak jsem zvědavá,kdy to sníme. Dárků moc nekupujeme,jenom jednu hračku,ty dřevěný korálky na drátkách z IKEI,nevím jak se to jmenuje. Dostane toho dost od ostatních. :slight_smile:
13. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,když dítka capkají kolem nábytku,dáváte jim botičky popř.papučky?

@misi.21 taky to vidím na jednu hračku,jenom ještě nevím jakou..
15. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena doma ne,jen v ponožkách..oni to tak doporučujou i na rehabilitacích.
Taky přemýšlím,co k narozeninám..nechci to přehánět,stejně je to oslava spíš pro nás ostatní...
15. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v tomhle krásným počasí tady budu asi jediná,co? Včera jsme měli oslavu švagrových narozek,celý den konečně venku,grilovačk,no paráda. Simča nechtěla spát v kočárku,řvala jak tur a v noci dostala horečky. Měla 38,6 a drží se jí to i teď. Ale teda nižší,protože jí dávám čípky. Nic jiného jí není,tak si říkám,že to jsou snad jenom ty podělaný stoličky. Ale jestli to tak bude i zítra,tak reději půjdeme k dr,ať se na ni podívá. Nejblbější je,že ve čtvrtek máme jet do těch Krkonoš,tak jsem na too zvědavá...Dneska taky moc nemohla spát,až před chvilkou konečně zabrala,tak si trošku odpočine. Taky mě napadlo,jestli to třeba nemá z horka,ale měla klobouček na hlavě a pila,tak nevím. Je to na prd!
17. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek