• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 ahoj..my včera taky grilovali,ovšem přišla nám do toho průtrž mračen a nakonec i krupobití.A to docela dost,takže jsme utíkali jak jsme mohli dovnitř do baráku...Dneska bylo krásně,i když chvílema to foukalo.Celé odpoledne u známých na zahradě,děti se vyblbly.Doufám,že Simonka bude brzo fit
17. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak sse po týdnu hlásím. Dnes jsme dorazili z dovči. Tatry byli jako pokaždé super. akorát počasí se nám letos moc nevyvedlo. Dva dny co jsem byli venku tak popršelo. Míša je z toho marod. Dva dny jsem s ní jezdila s kočárem a Martin s Honzíkem a zbytekem party byli venku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak aspon jsme si oddechla od jednoho dítěte. Míša když jsme byli venku tak byla ok.
17. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je teda pařák,že ani venku nejdem,ve stínu máme 33 stupnu,no musím koupit malý bazének,at malá se v nem rochní...:grinning:
@slena říkaj,že dávat botičky,když díte je 3/4 dne na nohách,jen doma me to přijde zbytečný,dávame ponožky...boty dávam,jen když jedem venku..
@misi.21 jeee Míšo,at malá je brzo fit,at ji to moc netrápí,ale už budete mít se zubama pomalu klid ne?tak at to vyjde a pujdete na tu dovču...
@micka1 tak to je dobře,že si si aspon trošku oddechla...
18. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 u nás ani kapka,čekám kdy přijdou ty bouřky z tepla...
@micka1 do tater bych taky chtěla,ale tenhle rok to nevyjde,snad příští... Vždycky když čtu,jak je tam krásně tak bych hned jela...
@tasmailla1 tak nakonec jsme ani nešli h doktorovi.. Včera ve 23 měla ještě 38,5 tak dostala čípek,ale už byl poslední. Vstávali jsme v 9 a už měla jenom trošku zvýšenou a teď má teplotu normální. V noci hodně plakala,tak myslím,že zoubek popolezl tam kam chtěl a zase na chvilku bude klid. Je teda umrčená jak blázen a kajdí pořád víc. Ale hlavně ty teploty že jsou pryč...
Teď chrupká,ven ještě nepůjdeme,asi ani zítra...
Je tady na sluníčku zase 43°... Chci bazééén!!!
18. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky bych brala bazén,ale jaksi v bytovce to nejak nejde...tak to je dobře,že teplotka klesla...ale mrzutá muže bejt taky z tohodle vedra,malá je dneska taky pekne mrzutá,ale připisuji to tomuhle vedru...
18. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo,je to možný... mě to vedro taky hrozně unavuje... Ale já jsem hrozná,já nadávám na teplo,pak na zimu,pak na déšť... :slight_smile: Mě se prostě furt něco nelíbí :grinning:
18. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi taky takhle nadávám,ale já mám teda radši teplo,než zimu...
18. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem byla velice spokojená i ubytování jsem měli super. Bydleli jsem v soukromý ve Velké Lomnici. Dopravní spojení dobré. Takže jsem celý týden nevytáhli auto. Honzík brečel že jedeme domů. tak jsem mu slíbili že možná na podzim se třeba dostaneme na víkend. Míša byla spokojená a v krosně byla v pohodě. Dokonce s ní nechtěla ani vylést jak se ji to líbilo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@petrunka01 díky holky za info,já jsem právě nevěděla,či ty papučky mají mět nebo ne...
boty dávám akorát ven,protože když není v kočárku tak musí u všeho stát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď v těch vedrech chodíme na boso do kočáru,ať sa mu nožky nezapaříja :confused:
20. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám v pátek umřel pejsek :frowning2: :cry: Bylo mu už 13 let,ale stejně je nám smutno. Mamka nám to nechtěla říkat,že až se po něm budeme schánět,ale včera mi to řekla ségra. Vykloubil si asi před 2 roky nožičku,tu mu operovali,nesměl chodit do schodů a tak a v pátek si vykloubil druhou. Jeli s ním na veterinu a dr jim řekl,že je to zase na operaci,ale že už se neprobudí,že by bylo lepší mu dát injekci. Tak nám chudinka usnul na pořád. Dr říkal,že se diví,že vůbec ještě chodí,že ty klouby má v hrozným stavu. Na jedno očko už neviděl,špatně slyšel a měl nemocný srdíčko... :frowning2: Ale myslím,že s náma měl krásný život... Byl zlatíčko. Teď už je mu líp :cry:
20. čer 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jeeeeee, to je mi líto, malinkej:(ted už je v psím nebíčku...
21. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky se připojuju k @leia1 , je mi to líto,ale věř,že už mu je líp,i když je to chabá útěcha :cry:
24. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se všichni máte? V těchle vedrech jsme věčně u vody,co taky jiného... Snad jste všichni zdraví is prckama a máte se dobře...
Jedete někam na dovču?
My vyrážíme (pokud se nic nevy.ere příští pátek, 13. :grinning: ) na Slovensko do termálů,tak jsem zvědavá,jak to s prckem půjde,ale věřím,že dobře...

Jinak přejeme všem oslavencům k 1.ročku všecko nejlepší,hlavně zdravíčko a pohodičku :slight_smile:
Nás to čeká příští středu,ukuchtím dortík snad :wink:
Mějte se krásně všichni,hodně klídku a užívejte sluníčka :sunglasses:
2. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahojjky my se máme dobře,my sme byly v týdnu na jednu noc u známých v Liberci a pak na 2 noci na Šumave a malá to v pohode zvládla a i pak tu dlouhou cestu tam i spět,to bylo v pohode...jen tam chodila pozdejc spát....my na slovač pojedeme v srpnu,už se teším....vy to taky s malým určo zvládnete...a kam jedete?do Podhajskej,nebo nekam jinam? my k vode vubec nechodíme,bych se stydela svlíknout do plavek... :grinning: :grinning: :grinning: my máme rok příští nedeli 15...tedka o víkendu přijdou blahopřát segra se skoro manželem,tak musím udelat chlebíčky a upeču dort a příští týden přijde tchýne blahopřát a ona objednala dort na oslavu....taky užívejte sluníčko,dneska u nás sou pořád jenom bouřky,jedna odjede a zachvilku další přijde,pred chvílí se prohnali i pekný kroupy,to zas bude po úrode...
3. črc 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky a koťátka zlaté, jak se máte? ani už se nesnažím zapojovat tady do klubíku, už jsem tu tak dlouho nebyla, že nezapadnu do kontextu hovorů :grinning: ale fotoblogy sleduji, zlatíčka rostou krásně! takže všem zlatíčkám ze skupinky jen to nejlepší k prvním narozeninkám!!!! spoustu zdravíčka, radosti, smíchu, štěstí :slight_smile:
3. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy..máme se fajn.Akorát Kačule je poněkud mrzutá,asi další zubáky...Dneska nám odjíždí na 4 dny Šimonek,ani snad nebudu mít co dělat:grinning:.Kačka usne před osmou a já budu mít pré,páč i manžílek půjde na noční.A za 10 dní odjíždíme my jako rodina na dovolenou.Těším se,ale už teď mám hrůzu ze všech těch věcí,co potáhneme s sebou....
Taky přeju všem dětičkám vše nej k narozeninám!
4. črc 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nestíhám nestačím .... furt někde lícu ( vesměs po doktorech ) a nebo zase po oslavách v tomto měsíci toho máme v rodině moc a stále to nekončí ... naše Niki oslavila rok a moc se jí to líbilo ...
Všem přejeme pěknou oslavu prvních narozenin, aby byly prckové zdraví, šťastní a hodní ... to vše přeje Niki s maminkou .... Také všem přejeme pěknou dovolenou, hodně slunečných dnů a teplou vodu :grinning: :grinning: :grinning:

@slena Taky jedeme v srpnu na Slovensko do Tater ... tak si užívejte voděnky a ať Vám vyjde počasíčko ....
@petrunka01 Také přejeme hezkou dovolenou :wink:
9. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že v létě nikdo moc času nemá :slight_smile:
My teď máme nějaký uplakaný období,myslím si,že je to ta stolička,ale kdo ví... Jenom doufám,že to brzo přejde.
Minulý týden se mi narodila další neteřinka...už jsem 4násobná teta :grinning: V sobotu se na ní jdeme konečně podívat. Normálně jsem švagrový záviděla a vzpomínala,jak to bylo před rokem...

Teď doma přemýšlíme,jestli nakonec do toho Chorvatska nepojedem,ale mě je líto peněz...No pas malý udělat nechám a uvidíme. Jeli bysme na slepo.

Tak si pěkně užijte dovči a v pořádku dojeďte a v zimě tady bude třeba zase drbárna :wink:
11. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 my jedeme do Štúrova,tak uvidíme,ještě jsem tam nebyla...
Tatry miluju,jezdili jsme každý rok ještě než byl prcek na světě,teď tam pojedem až bude větší,ať možem někam na túru :slight_smile:

@misi.21 jj času je někam čím dál míň,každý je venku,co to jde :sunglasses:
Fiťa je taky nějaký uplakaný poslední dobou a zuby bych řekla,že ne,nevím nevím... furt se po mně spíná,řve pro nic za nic,a jak se umí vztekat :angry:
Na dovču jeďte,na prachy kašli,zážitky a vzpomínky jsou k nezaplacení :wink:
11. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak šel čas.... když sa tak dívám na ty fotky , su nějak naměkko :pensive: strašně to utíká,to moje malinké miminečko má dneska rok :dizzy_face: a mně to přijde,jak kdyby to bylo včera,co jsem ležela na tom porodním boxu a přála si, ať už to mám za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
fotky: 4 dny před porodem, ještě v porodnici, 6 měsíců, 11 měsíců a ty poslední 3 jsou z dneška :dizzy_face:
11. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@slena ahojky, teda to je fakt mazec jak to letí..takový miminečko a rok je pryč a je z něj kluk jako buk..krásný jak mu září očička nad tou svíčkou :dizzy_face: . Honzík má dnes taky rok ale dortíka budeme mít až o víkendu až nám dorazí tatka domů..mamka musí upéct
11. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Krásný pupík ... já byla jak kyklop .... malý je fešák bude z něj frajer! Maminko dort se Ti moc povedl ... krásný letní a ty jahůdky mňááám . Malýmu taky chutnal ... sluší Vám to .... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@slena Gratuluju prckům k ročku ... hlavně ať jsou zdraví a krásní :sweat_smile:
12. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@lebapa jee holky gratulka k prvnímu roku,my budem mít v nedeli,ale jinak už sme ho se segrou slavili o víkendu a tedka o víkendu zas budem slavit s tchýní...: :grinning: :grinning: :grinning: njnj je to na pokračování... :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@lebapa
@tasmailla1 děkujeme :slight_smile: vám dodatečně taky vše nej,ať jsou prďata zdravá a hodná :dizzy_face:
18. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no bříško jsem měla prý malinké,všichni říkali aspoň :grinning: ale taky jsem si připadala jak obr občas :sweat_smile: :grinning: dortík byl mňamka,na to,že jsem to tvořila já sama :sweat_smile: :slight_smile:
18. črc 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dejte taky nějaké fotky,ať vidíme,jak nám ta naše "miminka" vyrostla do krásy :wink:
18. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Díky za přání .... jj takový pupek bych si taky přála ... já byla jak golem :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já též byla jak golem....sem zvedavá,až bude druhý,jakpak zas budu vypadat...njn proste sem byla plná vody...:grinning:
19. črc 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to zase vypadá ne krásné počasí,tak jsme se rozhodli,že pojedeme na pár dní aspoˇněkde tady po ČR na dovču. Tak dneska budeme volat,kde je místo a vyrazíme. Už se těším,až bude chlap s náma dýl jak víkend,už je to hrozný,ale má hodně práce...
O víkendu jsme slavili,tak to bylo super a teď v sobotu další kolo :grinning:
Dneska byl zase karambol,tak má na tvářičce modřinu,chuděra jak plakala. Ale to je jak mluvit do dubu. No každej říká,že je celej táta :grinning: :grinning: :grinning:
V pátek si poprvé sama vylezla na postel a včera už si i hezky slezla. Tak to snad pochopila a nebude se vrhat dolů po hlavě. Měla jsem z toho strach a ani jsem nedoufala,že by jí to mohlo jít tak brzo.
Jídlo mi pořád fláká,ale já to už dávno vzdala,když nechce,tak nenutím,stejně nedonutím. Hodně věcí už jí s náma ,ale masová nebude. To mi většinou vyplivne.
Něco málo vypije,ale spíš toho má víc na sobě,deně má aspoň tři trička,ale tak aspoň už flašku nekouše.
Teď chrní,tak mám chviličku čas a pak zase začne ródeo :slight_smile: Je čím dál živější.
A sabotuje chození. Ani za ruce jí to moc nebere,spíš na všechny čtyři... Tak jsem zvědavá,jestli do školky taky poleze :grinning:
Tak se mějte hezky,užívejte sluníčka...
23. črc 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek