• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojky tak konečně mě vyšel čas abych se tady objevila. Nějaký čas jsme byli bez PC až se skoromanžel rozhodl že mě koupí nové PC. To staré máme stále na opravě a kdyby bude hotovo to teda nevíme. Jinak u nás stále pokračuje rekonstrukce. Míša oslavila narozky, Honzík byl s našima na dovči. |Míša je dračice. Je daleko živější než byl Honzík. Neustále nás něčím překvapuje. :grinning: až z toho někdy člověk žasne. Včera jsem zapomlě zavřít branku na schodech a než jsem se nadále už byla dole. :confused:
Pomalu se chystáme na svatbu kterou máme v září a to dohromady s bráchou. :slight_smile:
Jinak u nás noc nového.
3. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem přidala nové fotky :grinning:
3. srp 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak nevěsto, už si v plném proudu příprav že? .... Bude velká a nebo malá svatba? Do toho ještě ta rekonstrukce no nezávidím ... si asi na roztrhání a ještě k tomu 2 malé děti.... Všimla jsem si jak je " malá " už " velká " :grinning: roste nám to jak z vody co?Pak se těším na svatební fotky ...
6. srp 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka svatba no jak se to vezme na obřad budeme mít asi tak 45 lidí a na večer asi tak 80. :grinning: Budeme si všechno chystat sami. Kuchařku máme skvělou a už se těší. Budeme mít oběd a pak raut a pkud to vyjde tak budeme dělat prasátko.
7. srp 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky se s váma loučím,v pátek odjíždíme k babičke na slovač na 3 týdny,tak tady nebudu a pak v září juchuuuu na segrinu svadbu...jinak si hezky ješte užívejte zbytek léta a sluníčka....
8. srp 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak se mějte krásně,dobře dojeďte a užívajte léto u babičky :wink:
8. srp 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 užij si to a odpočiň si
8. srp 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@petrunka01 jee holky dekuji a to víte,že si odpočnu,mamka bude mít dovču,tak se malý bude naplno věnovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Taky se přidávám ... měj se moc hezky, hezké počasí a fajn lidi kolem sebe !!! :dizzy_face:
9. srp 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jujujuj ... tak sami si chystat vše pro tolik lidí ... no nezávidím, vím co to obnáší, když to chce mít člověk špígl nýgl :grinning: :grinning: :grinning: .... to aby jste si pod koleny namazali slivoviců :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máme to nacvičené z minulého roku když naši slavili 60. :slight_smile: Takže se toho vůbec nebojíme. :grinning:
10. srp 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z dovolené ... vyšlo nám krásně počasí .... Nikinka dělá velké pokroky, už nechodí, ale utíká a předevčírem mně překvapila, na zahradě jsem trhala plevel a otočím se a Niki byla na druhém schodku před barákem a ve stoje ... a ty schody máme dost vysoké ... až ve mně hrklo byl to mžik a byla nahoře. Tak takové překvapení mi teď dělá stále. :wink:
Tak se všichni optrujte a ať jsou ratolesti zdravé ! Pa M a Niki :dizzy_face:
27. srp 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sto let jsem tu v diskusi nebyla, páč jsem se už nikdy nechytala tématu :grinning: snad se všem daří co nejkrásněji a užíváte léto!
@hradilenka moc Ti to sekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , už bych nějaké hubnutí neřešila, ale to je podle pocitu :slight_smile: nooo, na schody pozor, Jindra jak jednou o bjevil kouzlo stoupání po schodech, dlouho jsem ho musela krotit, aby nelítal na každý schod nebo schodiště co potkáme..
Zítra jedu opět na sociálku kvůli tomu potvrzení o trvalém pobytu a kvůli s-kartě, ale jsem si jista, že neinformovanost úřednic bude stejná jako před pár týdny. no k vzteku.. zvlášť když to tam má člověk hodinu cesty a teď ještě těhu nevolnosti-zvracení atd.. no těším se.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :grinning:
@micka1 tak pevné nervy a hlavně ať vše klape s plánováním a zařizováním, nevěsto :dizzy_face: můj drahý se k plánování nemá, ale ženil by se hned.. jen mu nedochází, že to není jen tak a plánovat musí oba, ne jen já.. tak tiše v dobrém závidím :grinning:
28. srp 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,všechny vás zdravím a prcky samozřejmě taky...
nějak to tu vázne,ale tak není se čemu divit,léto v plném (nebo spíš už na konci) proudu,k tomu čiperné dětičky a času málo...
@micka1 taky gratuluju k svatbě,moc si to užijte :wink:

@hradilenka máte krásné fotky z Tater,určitě jste si to užili,já bych jela hned,Tatry miluju,tak snad příští rok taky pojedem :dizzy_face:

jinak my stále nechodíme,jen za ruku potvůrka malá :dizzy_face: ale tak má čas si furt říkám,na rozdíl od některých mých vybrakovaných příbuzných,kteří se hrooozně diví,že už jako měl rok a nechodí :angry: :angry: zabít málo...
29. srp 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tu nebyla asi 100 let, ale to je tím FB, mám pocit, že jsme tam všechny,tady taky nějak změnily stránky, tak než jsem vás zase našla....:slight_smile:
Dáda chodí opatrně za jednu ruku, ale sám se ještě nepustí, jinak obchází nábytek, kolem zdi do stran, leze na křeslo, z toho na stůl, prostě paráda.....Naštěstí zatím žádný velký úraz nebyl. Moc nemluví, občas táta, baba a předevčírem řekl máma - ale nikdy to neříká konkrétně k té dané osobě.
Matýsek udělal přes prázdniny taky obrovský pokroky - ve školce budou zírat:slight_smile:)) Odmítal dřív pít z hrníčku, jenom flaška z jupíka, teď konečně pije z hrnku, chodí sám na záchod, naučil se jezdit na kole a vyrostl tak o 4 cm, takže co mu bylo před prázdninama trochu delší, teď má jak kdyby čekal velkou vodu...:slight_smile: Naštěstí jsme dokoupili potřebné tepláky, do školky jsme připraveni:slight_smile:)
29. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravíme vás..dneska sme přišli ze Slovenska,byly sme tam na 3 týdny,bylo to úžasný,konečne moje mamka mohla být babičkou na plnej úvazek a já si i trošku odpočala,počásko taky vyšlo,byla i zima a pořádný pařáky,se me ani nechtelo odtamtud odcházet...Šárka taky ješte nechodí,jenom za obe ruce...když ji chytnu jenom za jednu ruku,tak se bojí a taky se sama nepustí,proste vidím na ní,že má ješte strach,ale tak nehrotím to,má ješte čas,hlavne,když ve všem byla trošku pozadu....ale naplno sme se začali venovat nočníčku a heledme se a ono to fakt jde,na nočníčku se jí líbí...tak holky užívejte zbytek léta i s mrnouskama....no i když u nás už je dneska hnusne zima a pořád prší....:slight_smile:
31. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sem zapomnela napsat,že se nám klubou pvní zoubky,spodní jedničky už lezou...a na slovači sme překonali šestou nemoc...
1. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 ahojky,tak to je fajn,že jste si to pořádně užili a že sis i odpočala :slight_smile: je to potřeba :wink:
a gratulace k 1.zoubkům,malá si dala načas,co? :slight_smile:
2. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jojo už sem myslela,že bude bez zubu...jojo odpočinek už byl potřeba jak sul... :grinning: :grinning:
2. zář 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po dlouhé době a skoro nemám co číst :grinning:

@tasmailla1 gratulace k zoubku,Síma jich má 12. V říjnu jdeme k zubařce,tak jsem na hrdinku zvědavá. Do pusy nepustí ani mě,tak spíš počítám se řevem.
V pátek udělala prvních pár samostatných krůčků,ale stojí už krásně a v botkách už taky tolik neklopýtá :slight_smile: Tak myslím,že se nám to už taky blíží a budu jí honit. Ale ty kolínka jsou holt rychlejší :slight_smile:

Jinak teď řeším to kojení,snažím se to co nejvíc omezit a za 14 dní to asi utnu úplně.
Chtěla bych začít s nočníkem,ale jsem nějaká líná :slight_smile: Ona tam sice sedí třeba 15 minut,ale nic neudělá a pak už jí to nebaví. A nočníkuje zásadně u Óčka,takže u toho i trsá :grinning: Nejdřív zmákneme to kojení a pak najedeme na ostro na tohle. Ty plíny jsou drahý :grinning:

Holky co kupujete k Vánocům? Každej z rodiny se mě ptá,co jí mají koupit a já prostě nevím. Takže spíš dostane něco do kasičky.
2. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 gratulace k zoubkům!Kačence teď lezou tři najednou a to dokonce dvě stoličky,tak je veselo.

@misi.21 nejdřív jedno,pak druhé..kojení jsem teď stopla taky,ale u nás to proběhlo v pohodě.Větší starost jsme měla o prsa,abych neměla zánět,Kačka to vzala v pohodě.Ani nekupuju UM,nepila by to,nechce ani kaše,ani nepila kakao...tak dávám Lučinu a jogurty.Nočník...asi taky teď začnu,Šimonek jde zítra do první třídy,tak bude doma trochu víc klidu a zkusíme to.Kačka moc neposedí,a když,tak zásadně s "knihou"-leporelem o zvířátkách:frowning2:
Vánoce..vůbec nevím,ale u nás asi bude muset Ježíšek donést kočárek
2. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já problém s odstavením nemela žádnej,přesne v roce malý sem ji už prso nedala a hotovo,ani se po me nesápala,vzala to v pohode a odvtedy jedeme na sunaru a ten ji moc chutná a ja?žádny zánet,mlíko se stratilo,vubec sem se nevázala,nebrala žádny homeo a mlíko je pryč,takhle krásnej konec s kojením sem ani nedoufala...a na vánoce?já vubec nemám ani páru...chtelo by to nejakou inspiraci...sem zvedavá,až mi pak nekdy pujdem k zubařce,jak to dopadne,protože taky pusenu neotevře...
@petrunka01 a jejej sem zvedavá,jakpak pujdou ty zuby nám,ale tedka už to bude fofr,budou rust jak huby po dešti...a jakej pak kočárek?golfky,nebo novej sporták?
3. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@petrunka01 a není to brzo,aby byla úplně bez mléka?já nevím,já se v tom nevyznám :confused: ale tak zas když si UM nevezme,tak s ní nic neuděláš,že jo
@tasmailla1 tak tos měla bezproblémový konec kojení,to je dobře :slight_smile:

já už taky zkouším na hrnec malého dávat (od 13m),dřív tam řval jak tur,když na něm seděl,po pár dnech si zvykl,že tam prostě hold několikrát za den musí posedět :grinning: někdy se vykadí,někdy vyčůrá,někdy oboje :grinning: ale zatím je to náhoda,že tam něco zplodí :dizzy_face:
tý jo,na Vánoce vůbec nevím a zatím mě ani nic nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslela jsem kočárek pro malou-na hraní

@slena Dr. mi říkala,že se to dá pokrýt mléčnými výrobky.Ona to fakt nevypije,ale zkoušet to budu,to jo...
3. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahaaa,tak kočárek pro malou,no to sem trubka,sem to blbe pochopila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@slena u nás to samé,nekdy se vyčura,nekdy vykadí,a nekdy taky nic,jak píšeš,je to o náhode,ale musí si proste na ten nočník zvyknout....
3. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka ještě do nočníku nic neudělala,ale pilně zkoušíme
3. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahoj Marti gratulujeme taky k zoubku .... je fajn že jste se měli dobře na dovči ... můj táta při návratu z Tater vyfásl od kluků slovenských 40E za rychlost v Žilině .... a to jej ve štrůdlu aut jak pos...ej .... ale před ním slovák za ním slovák a brali na kraj čecha že .... :angry: .... prý jel 61 a přitom tatík jezdí pomalu .... no prostě si vybírají ty správné .... tak jim tam tatík vyzpíval a řekl že to byla jeho poslední dovolená na Slovensku .... :angry: :angry: :angry: No se mu nedivím.... protože ho znám . Tož tak na Slovensku ..... jo a je tam pěkně draze .... nikoli blaze :grinning:

JInak holky taky jsem zkoušela učit na nočník ,ale jak má Niki už ty nožičky co utíkají, tak sedět na něm ani omylem .... :grinning: :grinning: :grinning: veme ho do ručiček a utíká s ním .... a schovává si do něj hračky :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím nic nového vše při starém ....
Tak se mějte hezky .... pááá
3. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka no holka,tos me připomnela naši cestu na Slovač,v Žiline je to opravdu na budku,ješte sme byly v kolone a me začátečníku to jenom chcípalo,sem si řekla,že v Žiline už nikdy nechci řídit,to je fakt na budku,pak sme si udelali jedno denní výlet do Topolčian a taky za náma hodne dlouhou dobu šli policajti,já řídila,nervy v kýblu,nemám to ráda,když takhle jedou za mnou a mela sem pocit,že proste kouknou a videj českou značku,tak to musej hnedka stopnout,no naštestí pak uhli a šli pryč....ale jojo máš pravdu,je tam pekne draho,mám pocit,že jak přešli na eura,je to na prd,potraviny o 50% dražší než tady a jejich platy bohužel menší než tady,nežila bych tam ani za nic,chudáci tam i ty matky, maj mateřskou nejakejch 200 euro,to je na hození si mašle určite...ale tak vy ste se meli určo dobře v tech Tatrách,dle fotek ste meli i hezký počásko....no pak to víš,vysokohorská přirážka to jistí....
4. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka třeba moje kámoška nočník vubec nehrotila,když ji malá mela 2 roky,sama se začala ptát,že potřebuje čurat,to samé i její kluk,přišel na to sám,....no naše taky má tendenci furt utíkat,jen já ji musím zabavit,aby tam chvilku posedela,jinak je dávno pryč....
4. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera první úspěch s nočníkem. Hezky se vyčůrala :slight_smile: Máme hrací. Já ji tam posadila,protože nechtěla zabalit,pustila jsem jí Óčko a uklízela. Furt jsem slyšela něco hrát,tak jsem hledala nějakou skříplou hračku,až po dost dlouhý době mě došlo,že to hraje nočník. No to bylo radosti. Chtěla jsem ho vylít,protože malá když z něj slízá,tak ho překlopí,tak aby to nebylo na koberci a to bylo řevu. Musela jsem rychle vypláchnou a zase jí tam posadit. :grinning:

Začala mi říkat mamí,to je tak hezký. :slight_smile: :slight_smile:

Příští výkend jedeme pryč,trošku si oddechnout,tak už se těšíme. Chlap měl dovču naposledy 2 dny v červnu a teď dostane zase jenom 1 den. Tak snad na konci září bude mít aspoň týden. Taky jsou ty vaše děti z tatínků tak vyprděný? Když slyší odemykání tak všechno zahodí a letí za ním. A ty zvuky u toho :grinning:
5. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek