• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj, všem kteří mají za sebou kontrolu gratuluji k výsledkům :slight_smile:
@pepsilight Tak tě u nás vítám :slight_smile: ono se umoudří a ukáže, my taky stále nevíme, jen mám takový pocit, že nám to ani na příštím ultrazvuku neřekne. Hlavně že hezky rostete :wink:
@zlatunka84 Ahoj, děkuju za podporu, lepší ani ne, ale už jsem trochu klidnější, prostě nějak to všechno bude, ještě je čas. Máš pravdu, když pak brečím, taky mám pocit, že mrňousovi ubližuju, ale na druhou stranu si říkám, že ono je jedno jestli brečím, nebo to dusím v sobě, spíš se musím snažit hodit to za hlavu, akorát jsem nikdy nebyla takovej flegmatik a teď je to o to horší, že už nejde jen o mě a trošku mi chybí nějaká jistota. Já si ti připadám až divná, když tu čtu že holky pohyby ještě moc necítí, mě to taky příjde hrozně brzo, zvlášť když jsem prvorodička, ale prostě tohle je fakt nezaměnitelný, už jen proto, že svoje střeva znám moc dobře :grinning: je to náš motýlek, je to krásný, ale fakt je, že ten kopanec mě úplně vyděsil, nebo kopanec, kopaneček, ale bylo to cítit přes bříško na ruce, to jsem vůbec nečekala.
A těhu kalhoty ještě neplánuju, ještě se krásně vejdu do svých, teda už jen dvou, ale zatím to stačí, ty jsou bezvadný, krásně volný ještě, tak uvidíme kdy to přijde, protože se na to netěším, já nesnáším nakupování kalhot.
Tak všem přeji krásný den, sice už bez sluníčka, ale snad alespoň bez deště.
11. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to znám s tím vařením a papkáním s přítelem to jsem se spustila v létě a pak jsem musela zhazovat zase to je hned 5 kilo nahoře ....a ted hubne i přítel co je se mnou přibral 10kg bobek asi mu se mnou chutná :slight_smile:)))
11. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já ráda to sladký a ted hodne jabka,nebo jiný ovoce.....a knedlíky to já taky mužu...teplé jídlo mám každý den obed...no nepřejídám se,ale tak odpolko si dám jogurt,,pak za chvíli sušenku,tak za hodku třeba slaný chipsy...no nejak to víc kombinuju,než by bylo zdrávo...já práve doufám,že u miminka,až bude na svete,se budu pořád točit,v noci vstávat a ty kila pujdou rychle dolu....hezká představa,kéžby to šlo tak jednoduše i v reálu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo,před tehu si tomu jídlu teda moc nedala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já celé dopolko nic nejím,ani nesnídám,což je špatne,ale já po ránu nemám chut na jídlo,mám až pak obed a odpolko, jak říkam,tak se pořádne rozšoupnu.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to máš pravdu dusit to v sobě je to samé ale zkusit na to nemyslet pokud to jde a netrápit se ... a tak i mimčo aby potom bylo veselé a klidné :slight_smile:) jinak s tím kopáním u mě to malé cestuje jako divé někdy je to jako z vetřelce až je to divné ..... :slight_smile: pro nás co čekáme poprvé je to vše nové a když se mi udělá boule která se pak hýbe taky se děsím ale tak mile vždycky se usmívám co tam asi vyvádí ... :slight_smile:) myslím že až budeme mít všechny břicha jako bubny tak teprve zažijeme kopačky :slight_smile:)) já se děsím toho jak budu spát moje oblíbená poloha je na břiše a už ted mi to moc nejde:slight_smile: s těmi pohyby je to fakt hrozně individuální moje mamka taky tak brzy necítila pohyby tak je překvapená co ji říkám:slight_smile: ale já jsem ráda alespon víme že tam je :slight_smile:)
11. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 takové kombinace to by mě zabilo ..... sladké slané dokupy .....to mi mimčo nedovolí já jenom vidím chipsy a raději na ně nekoukám..... za tu dobu jsem na ně měla chut snad jednou a to na paprikové:slight_smile:) jinak snídám housku pak sváča jogurt nejlépe jogobela pak oběd teplý nebo hustá polívka a pak až doma třeba páreček s hořčicí nebo chleba s něčím a druhá večeře zelenina ovoce a čaj no a taky mi moc chutná rýže se zeleninou a masem a bramborové placky z makra no to je děs sama si dělám chutě :grinning: :grinning: :grinning: těším se až tady budete holky psát kdo má jakého spáče a tak :slight_smile:
11. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás v kaufu ted mají jahody úžasně sladké za 20kč super kupuju každý den hihi a baštím a pomeranče a jablíčka mi taky jedou
11. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ránko ... tak koukám že dnešní téma je kopání , vycházky a tapety :sunglasses:
11. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no ale já si nemužu pomoct...tyhle chute jsem nikdy nemela....ale jako taky neříkám,že jím chipsy furt,to jen občas....ale jsem chtela říct to,že me nedelá problém kombinovat chute....no když me není špatne,tak to jím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnamy bramborové placky,to už jsem dávno nemela,nedelej chute...asi je příští týden udelám....no u mne to sladký a ovoce jedou na kila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 snažím se, snažím :slight_smile: dnes už se mi vrátí konečně chlap domů, tak to bude trochu lepší. No se spaním na břiše jsem na tom stejně, spí se mi tak nejlíp, ale právě večer, když si lehnu na břicho, tak začne vyvádět :slight_smile: tak se musím převalit, protože si říkám, že se mu to asi nelíbí, takže spím na boku a ze všech stran obložená polštářema, abych se zas nesvalila na břicho :grinning: u se těším až si přivezu kójo polštář, myslím, že to bude můj spací společník.
@tasmailla1 taky jsem zvědavá jak to bude s tím schazováním, já měla výchozí váhu 68, pak jsem schodila asi tři kila a teď mám 67, nejhorší je ta moje chuť na sladký... včera jsem měla nudle s mákem :slight_smile: já jsem je nesnášela a byly úžasný, jsem zvědavá co to bude dnes, asi si udělám vývar, protože nemůžu maso ani cítit, uplně mi roste v puse, tak ať to do sebe alespoň nějak dostanu. No teď jdu spráskat hrozen vína :grinning:
A jinak si myslím, že po porodu budu v háji jestli budu mít hodný, spící miminko a málo mlíka... to ze mě bude velrybka na doživotí :grinning:
11. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 JAHODY?????? Ondra chce vařit valentýnskou večeři a pořád mě otravuje s tím na co mám chuť a pořád nemůže pochopit, že mám chuť prostě akorát na jahody :grinning: pan bože, no tak to dnes jedu na nákup okouknout jestli u nás taky nejsou
11. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no nemusíš být velryba na doživotí,stačí,když hnedka opet otehotníš a nemusíš se zatežovat co s přebytečnýma kilama dělat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty jooo,mne si zas udelala chute s hroznem............ :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 Fakt dobrá rada nad zlato že....? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 a opakovat do nekonečna, viď? :grinning: takhle si to vymyslela kamarádka a už v životě nezubla :grinning: uvidíme uvidíme, no taky bychom chtěli nějakej domeček, než si pořídíme druhý :slight_smile:
11. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasan.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo, k nezaplacení :slight_smile: ikdyž myslím, že kila budou to poslední co mě bude po porodu zajímat, budou na programu mnohem zajímavější věci :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 viď? Tak upaluj do obchodu, máš to kousek, ne jak já sedm kilometrů :grinning: já nad chutěma musím přemýšlet dopředu a to je za trest :grinning:
11. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak zas já osobne mít doma školku,to bych nezvládla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by pak chtelo ten domeček,pekne ho mít zařízený,detský pokoj udelaný...ty jo,človek by chtel tolik věcí..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo krámek mám blízko 10 minut cesty,ale venku je hnusne ,prší a me se nikam nechce..... :slight_smile: :slight_smile: tak si zajet na buse......
11. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 joojo, člověk by chtěl... uvidíme jaká bude realita :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty bydlíš nekde na vesnici?já myslela,že přímo v Náchode....
11. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hlavně po porodu neblbnout a nezačít hned cvičit , to by Ti pak jen ublížilo. Švagrová je porodní babka tak mi dávala instruktáž. :grinning:
11. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, na Pavlišově, je to kousek od Náchoda.
@tasmailla1
11. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já teda opravdu budu cvičit až budu cejtit, že je to nevyhnutelně nutný :grinning:
11. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jooo,ale začít cvičit se muže od doby po šestonedelí....
11. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jenom ono se to leho řekne,třeba to nepujde hnedka a začnu až tak za rok.....
11. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 asi ano , ale to není cvičení jen hýbábí se :grinning:
11. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak sedni do busu a jed do krámu... :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale aspon človek pro sebe neco bude delat a hnedka bude mít lepší pocit....
11. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no a co škola,už si ji přerušila,nebo ješte do ní chodíš?A jak si včera psala,že jedeš do práce,to máš brigádu?Co deláš?
11. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek