• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 jj,tak to jo,já právě eště kojím,ale mám strach,že pak Filísek taky nebude chtět UM,no uvidíme...
5. zář 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je Simča šikulka :slight_smile: Fiťa,když se tam poprvé vykakal,tak jsem měla radost jak malé děcko :grinning: málem jsem to chtěla fotit :sweat_smile: :grinning: a taky,když z něho slézá,tak by to vyklopil,takže musím byt u něho,když tam hačá...
a kam jedete na víkend?já bych taky někam ještě vyrazila,dokud je pěkně :wink:
Z tatínka je malý úplně hotový,přesně - chrastí klíče a malý honem všeho nechá a valí hlava nehlava :grinning: a ječí u toho,huláká... to už je mu maminka ukradená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jé,tak to je krásné,že ti říká mamí, to malý neumí,ale učím ho to,je to moc pěkné,on zatím valí furt mama mama máma :slight_smile:
co kojení,už odstavuješ??
5. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 cérky,jojo na Slovensku je teď (co mají euro) draho jak sviňa,ale jezdíme tam aj tak,protože je tam nádherná příroda - Fatra,Tatry... :slight_smile: u nás je taky krásně to jo,ale Tatry hold nemáme :sunglasses:
5. zář 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja u malý musím být taky,jinak by tam hezky nehačala a pak by to převrhla....a holky přesne jak píšete,když malá slyší zařachtat klíče,tak hnedka zavětří a leze ke dveřím....@slena nic si z toho nedelej,u nás takys vede máma,ale táta ješte vubec ne... :grinning: :grinning: :grinning: ale jojo příroda je tam krásná.....to je to,co me tady v čechách chybí....

ty jo holky,já bych taky nekam šla,ale už mám jaksi vypotřebeno,tedka 3 týdny na slovači,takže už nic se nebude konat....a pak příjde podzim a zima a stejne budem furt zalezlí doma....a co holky,byly ate podepisovat ten papír na pracáku o tom trvalým pobytu?ješteže já se tam nehrnula a včera si tam zavolala a prej já tam nemusím,protože me vyplácej dávky v rámci EU....a holky,má z vás nekdo tu skartu?to je pekná blbost,vubec se na to neteším,až ji daj nám všem...
5. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...u nás stále v nočníku prázdno...:frowning2:.Ale jinak je to živel,já prostě nemůžu mít klidný dítě:grinning:.Tatínka taky vítá,jako by ho neviděla aspoň měsíc...:grinning:
Šimonek už je školák,zatím s mu moc líbí škola i paní učitelka,Jsem zvědavá,jak dlouho mu to nadšení vydží.
6. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co to má byt ta S karta?jsem nějak mimo...

@petrunka01 neboj,i Kačka brzo něco na hrnečku vyplodí :slight_smile: stejně je to zatím o náhodě... Filípek tam včera chvilku seděl,slezl,stoupl si a vyčůral se "do prostoru" :grinning: a ještě v tom vyčmáchal obě nožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska to samé,sedí,sedí,pak už jsem ho tam nemohla udržet,tak jsem ho nechala slézt,šel (lezl) si pro auto a vyčvrňal sa mně v obýváku...
to je dobře,že se Šimonkovi ve škole líbí :wink:
6. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jo,čůrání "do prostoru"Kačence jde taky
6. zář 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena to bylo v novinách,že tedka dali jenom pár maminám v Praze na skoušku,či se to osvedčí nebo ne,ale do konce roku,to chtej dát všem,co sou na mateřský...proste jde o to,že ti rodičák nebude chodit na tvuj terajší účet,ale budeš mít jinej...myslím,že ten učet bude u český spořky ,ale pokud pak budeš chtít poslat pak na svuj učet,tak to pujde udelat a ta S karta,to bude neco ako bankomatní karta,ale nevím přesne k jakýmu účelu,či se bude moci z ní platit,anebo jenom vybírat prachy...no proste další hovadina...stát to bude nehorázný prachy,hlavná vec je to,že nám pořád utahujou opasky,ale na tohle peníze bude... :angry: :angry: :angry:
6. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak jsme měli jít s Honzíkem příští týden na vytržení mandle, ale v týdnu nám volali z nemocnice že mudr je nemocná tak se to odsunuje. Jsem si říkala že už to bude mít za sebou a zase nic. :frowning2: Mám si zavolat až 17 září tak uvidíme kdy se dostaneme. Najednu stranu mě to štve,ale na druhou teď mám zlomený malíček na noze a pajdám tak mě to docela i pasuje.
Jinak začali nákupy na svatbu.. :grinning: Byla jsem zkoušet šaty tak mě paní potěšila že mě je musí trošku zabrat :grinning: :grinning: :grinning:
Míša je čím dál živejší. naučila se lozit na jídelní stůl a mě vstávají vlasy na hlavě. Občas si doma přidadám jako při krocení dravé zvěře nebo tak na chocholouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky .... čumím jak puk v pátek mi došel pin na skartu .... ??? Žádnou nemám .... to si dělají prdel ne? :angry: :angry: :angry: Zase jakési Koko ..ny :angry:
8. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka měla by ti dojít výzva,aby jsi si ji vyzvedla na sociálce.U nás už to několika maminám přišlo,mně teda zatím nic..Stejně podepíšu papír,že to chci nadále posílat na svůj účet a kartu budu mít jako záložku do knížky....
9. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 Tak jestli to jde nechat na svůj účet, tak si to můžuu rovnou nechat ... oni už fakt roupama neví co vymýšlet :angry:
9. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 díky za vysvětlení a máš pravdu - je to další zbytečná kravina,kdyby nám radši přidaly prachy,magoři :angry: já žádnou skartu nechcu :frowning2: :angry:

@micka1 budeš krásná nevěsta :wink:

@hradilenka já to taky nechcuuu,třeba mně to nepošlou? kéž by... :sunglasses:
9. zář 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já právě taky vůbec nechápu smysl,když to jde posílat normálně na účet..a to jde,to mi říkala i na socce.Smysl tohoto opatření fakt nechápu,ale stát prý děsně ušetří a Spořitelna zase má super kšeft....

@slena budou to posílat postupně,všem,co berou nějaké dávky.Jenom nemocenská a důchody se budou vyplácet jako dřív.V našem městě už to nějakým maminám přišlo..já zatím čekám
9. zář 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě taky ješta na karta nepřišla. Jak jserm byla na socce kvůli tomu bydlišti tak paní říkala že jak příjdu kvůli změně příjmení tak mě to teprve vydá. Poznačila si že mě to nemají posílat. Právě mě taky posílají na pčet tak že stačí jenom vyplnit nějaký papír a budou mě to posíla na můj účet.
11. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže chápu to správně,že po podepsání nějakého papíru si to stejně můžu nechat dál posílat na svůj účet?takže mně nějak uniká smysl toho všeho...skartou si pak můžu vytřít p.del leda tak,nechcu byt sprostá,ale je to neskutečná kravina,při které si zas nějací lidé namastí kapsy místo, aby přidali nám něco k té almužně :angry: :angry: :angry: neskutečné :unamused:
11. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena přesne jak píšeš,podepíšeš papír a rodičák ti bude chodit na tvuj účet a tu kartu si uložíš doma do šuplíku...já taky nevím jaký to má smysl... :confused: :confused: :confused: ale jak píšeš,nekdo si pekne namastí kapsy z tech našich hodne nízkych rodičáku....nakopat jich je málo...spíš by nám mohli neco přidat....
11. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi přišlo, že si jí mám přijít vyzvednout .... :rolling_eyes:
12. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky marně hledám smysl,no jo no,na takovéto kraviny peníze jsou...a budou :angry:
@hradilenka mně taky :angry: včera :confounded: nevím,proč mně nutí něco,o co jsem nežádala a co prostě mít nechci :unamused:
13. zář 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka
@slena jj, také jsem byla obdařena oznámením o sKartě, vrrrrr. dokonc emi dnes došel pin k tomuto výmyslu k ničemu. nic tím nedosáhnou, nezkontrolujou a akorát si nahrabe (nejen) česká spořitelna na těch účtech-jelikož jim poslední roky hromadně odcházejí klienti právě kvůli těm sprostým poplatkům za vedení účtu.
no, sranda je, že mi zatím ze soc neposlali rodičák a vyrozumění o změně výše rp a přechodu ze složenky na účet. zmetci.

Mám tu kamarádku s rodinou na návštěvě, tak Jindra od téměř 2leté Elišky obkoukal jak se sedá na nočník. tak to chtěl zkusit-dal ho za sebe a chtěl na něj zacouvat. ale jak vyšpulil prcku a předklonil se, tak se převážil a pěkně si nabinkal nosík a cvakly zuby o podlahu... :frowning2: :grinning: brouček můj.. takže myslím, že nočník má u Jindry teď velký průšvih :grinning:
15. zář 2012 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byli na víkend v Adršpachu... Byla docela zima,ale dalo se to. Naštěstí nepršelo a včera cestou domů už bylo krásně...
Ve čtvrtek Simča začala chodit. Pouští se čím dál častěji a přejde si kam potřebuje. Pořád to piluje a je sranda,jak chytá rovnováhu a capká tady. Takže jsme neutekli roku,ale 14tému měsíci :grinning: Ale kolínka jsou kolínka :slight_smile:

Ve středu jdu teprve na úřad podepsat ty papíry,ať je klid. Ta skarta je fakt teda zase výmysl,já myslela,že na rodičák se to nebude vůbec vztahovat,blbouni jedni.
17. zář 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,po pár dnech se opet hlásím,od čtvrtka sme tu meli rodinu ze slovača,v pátek se vdávala segra,jojo to bylo moc dobrý,svadba se vyvedla,i malá si ji trošku užila...a jejej me ješte vubec nic nepřišlo,aby sem si vyzvedla tu kartu....nejradší at vubec nic nechodí...o vikendu u nás byly dožinky,tak sem tam konečne koupila první dárek malý k vánocum,kroužky na skládaní a tu srandu,co do toho klepeš paličkama a ono to hraje,neco jak malý piano,ale má to ty klávesy dřeveny,nojo holdujem dřeveným hračkám,kdyby byly prachy,tak jim tam vykoupím celej krámek :grinning: :grinning: :grinning: ...a ješte malý koupíme sánky,at máme v čem jezdit ,až bude sních,no pokud nejakej bude a bude hotovej ježíšek,ale ostatním z rodiny nemám ani šajnu,co koupit...
@druidee ty si meníš rodičák ze 3 na 2 roky,když píšeš,že si menila rodičák?
@misi.21 veliká gratulka k chuzi,no u nás zatím nic,pořád má strach udelat první krok,i když za ruku už ji to jde pekne...už i rychlost jakou chodí za ruku má slušnou....
18. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, měním výši rodičáku na maximum. abych do porodu vybrala co nejvíc.
18. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Gratulujeme k prvním krůčkům.... :wink:
@tasmailla1 Tak to jste si holky užily na svatbě ... škoda že malá ještě nechodí mohla si i zatancovat :slight_smile: Svatba byla velká? Tak za chvíli můžete počítat další přírůstek do rodiny že? :grinning:
@druidee s tím rodičákem by mě to taky zajímalo jestli sis ho šla zkrátit ... kdyby to šlo tak bych jim tam ty prachy taky nenechala :grinning:
U nás jinak nic nového jen samá práce na baráku ... v pátek nám dovezli kládovku tak toho máme 55m už to máme pokrácené, jen se to musí ještě naštípat a uložit ... dělali jsme kotel na topení a furt jakási práce.... já natírala dveře :grinning: Niki pomáhá tak, že vřeští .... tak to mám místo nějakého rádia ... jen poněkud stereotypní zvuk :grinning: :grinning: :grinning: a žádné módní songy :grinning:
18. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka měním výši rodičáku na maximum. abych do porodu vybrala co nejvíc.
18. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já sem si to myslela,že to udeláš takhle,přesne tak to já mám v plánu pak udelat taky,až budu tehotná,vytáhnu od státu co možná nejvíc.... :grinning: :grinning: :grinning: a kdy si si to menila,když si byla po 1 trimestru? a jak dlouho trvá,než ti to odklepli?
@hradilenka jojo užili sme si to pořádne,no malou sme odvezli ze svadbu o pul sedmý,už byla hotová a tancovat se začlo až poté,takže by to stejne nestihla,i kdyby chodila,už po tom celým dnu prej doma padla hezky rychle do postýlky,hlídala tchýne,tak malá byla hodná a pak spala až do rána....to jo kolem baráčku je pořád nejaká robota,ale víš,až to už budete mít hotový,tak to už bude jiné,to si pak vyložíte nožky u krbu,budete popíjet a koukat na tu nádheru...
18. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no meli kolem 30 hostu,takže uplne v pohode a tedka už jenom snažení a doufám,že to vyjde co možná nejdřív.... a vy nebudete plánovat sourozenečka pro Niki?no segra se budou taky pokoušet,tak sme zvedavá,komu se to povede dřív... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nechat jim to tam nemůžu :grinning: :wink: , až na to příjde, udělej to co nejdříve, hned co zjistíš, že čekáš miminko-záleží, kolik Ti bude zbývat na vybrání.. prostě aby jsi si stihla co nejvíce vybrat. já nestihnu vybrat vš :angry: e, ale to se nedá nic dělat, nemůžu plánovat podle peněz, ale podle zdraví.
paradoxně tento měsíc mi rodičák nepřišel ještě :rolling_eyes: a skartu si mám vyzvednout až tento týden-asi mi to chtějí poslat až tam nebo co je. vyčůránci to jsou. včera jsem dala poslední peníze za Jindrovo botky na podzim. zítra cesta do Olomouce na screening, ještě že tam to neplatím.
jé no vidíš, to mi můžeš dát různé tipy... taky plánujeme max. 30lidí..
18. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No nevím jestli si někdy dáme nožky nahoru u krbu ... při baráku a dětech :grinning: :grinning: :grinning: a na stáří je už nahoru ani nezvednu :grinning: :grinning: :grinning:
No chtěli by jsme ještě jedno, ale nevím jak to všechno dopadne ... ale chci začít až příští rok v říjnu :grinning: tak uvidíme ....
Tak je bezva, že se Vám svatba vydařila ... ono to bude pro Vás taky fajn až bude mít sestra malé bude to veselejší pro Šárku .... pro Vás taky .... v bytě bude pěkný brajgl při tolika dětech :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no co možná nejdřív si to udelat,no nevím,do 3 mesíce bych mela strach,žeby se mohlo neco stát a ja o díte přišla a pak honem rychle to udelat zas spátky,no uvidíme až to bude,jak se pak vyvrbí situace....a tedka si v kolkým týdnu?no já pak taky určo vše nestihnu vybrat,to je práve to,že oni maj ten strop nejakých 11500 a víc nemužou dát....a necháte si říct,co to bude,nebo to bude prekvápko?nojono to je pořád,že s posílaním penez maj fúru času....to jejich pořád tvrzení,že na to maj celej mesíc,me uplne irituje,ale to,že má človek nejaké príkazy,to nikoho nezajíma...a ješte sem se dobře pobavila,prej jak bude ten učet na tu kartu,prej tam každej mesíc musí zustat 200 kč,no nevím,jen sem to včera četla tady,tak envím,či to je pravda,nebo ne....no segra začala plánovat svadbu od června a stihli to všechno zařídit ,ale převažnou věčšinu meli po známosti,jako koláče,nebo fotograf,nebo odvoz ze svadby,to všechno delali bud kamarádi nebo rodina,takže hodne vecí jim v tomhle smeru odpadlo...třeba když já mela svadbu,tak uplne všechno mse si zařizovali s Martinem samy a bylo toho omnoho víc....a jaký botky si koupila pro malého?nejaký vyteplený?
@hradilenka no to víš,že si dáte nožky nahoru,deti nebudou pořád školního veku a za 18 let nebudete ješte duchodci,co nedaj nohy nahoru...nebo o prázdninách pošlete deti do tábora a budete mít čas pro sebe...no brajgl máme už teraz a to nemáme tolik detí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek