• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 uvidíš, jak to budeš cítit. já si troufla to změnit hned, chovala jsem se prostě jako že to klapne atd, jen jsme do minulého týdne nikomu nic neříkali-krom tchánů, jak jsem tam byla týden a nevolnosti mě fakt nešetří.. Dnes na utz v pohodě a zítra screening, jedem celá rodinka :slight_smile: jestli půjde vidět pohlaví, necháme si říct. ale minule nám tvrdili holku.. takže si radjěi počkáme na později a opravdu jistou info :grinning: viz svatba, tak plánujeme za rok a vše je na mě.. :frowning2: takže chci co nejvíce stihnout do porodu druhého dítka, pak už moc plánování atd nepůjde jen tak, leda bych si našla placené hlídání a na to nemám.. jo botky jsme koupili hezké české zn Béďa. vysoké s kožíškem.
18. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 gratulujem k chození,Simča je šikulka :slight_smile: Filípek taky začal chodit ve čtvrtek (týden před váma),takže jsme taky utekli 14.měsící :grinning: :grinning: a co říkáš na Adršpachy? Krásné,že? My jsme tam byli před 3 rokama a paráda :wink:

@tasmailla1 my jsme byli na svatbě v sobotu - sestřence... malý tam létal jak drak,furt sem a tam,takže jsem furt létala za ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj,jak udělá malá 1.krok sama,tak už povalí... náš malý taky furt ne a ne,jenom za ruku to jo a pak se najednou z ničeho nic pustil stolu a šel,no valila jsem oči a ta jeho radost,že mu to jde,úplně mu zářily očka :slight_smile: :slight_smile: a mně taky :dizzy_face: byla jsem na něj tak pyšná :slight_smile: a řehtal se u toho,což dělá teď skoro furt,když jde...
@hradilenka práce je furt dost na baráku,že?jj to znám,furt něco děláme...a řekla bych,že furt budem :grinning:

@druidee jé,ty se budeš příští rok vdávat? máš odvahu - s 2 prckama :grinning:
18. zář 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo,co kojení?už jsi malou odstavila?
18. zář 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak vám spí prďata přes den? malý ještě 2x denně,ale už se teda občas stane,že jedno to spaní mně bojkotuje a neusne :unamused: třeba minulý týden vstával "až" v půl 9.,tak už jsem ho dala spinkat až po obědě,ale asi mu to nestačí jedno spaní,protože pak k večeru byl už protivný :confounded: a včera mně neusnul odpoledne - dělal takový brajgl v postýlce,že jsem myslela,že tentokrát posýlka fakt padne :grinning: a samozřejmě,že byl umrčaný,protivný,unavený,ale "držela" jsem ho až do večera,aby neusnul před koupáním třeba..
18. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nj, s dvěma prckama, ale to neřeším. půjdou s námi k oltáři :slight_smile: u nás je to spaní podobné. většinou ještě 2x denně a občas vynechá, ale dopoledne většinou se do postýlky fakt těší. dnes v noci měl noční můru, nechtěl zůstat v postýlce, ani když jsme byli u ní, usnul až v kočáře vedle mojí postele :frowning2: ráno přesto vstával obvykle v 7 a v půl 9 už byl ubrečený, takže mlíčko a spát.. to už hlásí "kaj-kaj-kaj" a tahá deky nebo leze do postýlky :grinning:
18. zář 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne,to se uvidí,ale ráda bych si zažádala o zmenu rodičáku,co možná nejdřív,abych z tech penez tak neco mela... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....jee screening?ultrazvuk a krev?ten co se platí?nejak už ani přesne nevím,jaký pak byly v tehu vyšetření,no jo no mateřská demence...tak si to hezky uijte,at se vám detátko hezky předvede,ale bylo by to supr,kdyby byla druhá holčička,páreček by to byl jak vyšitej a co jmena,už ste neco vymysleli?bude to neco českýho?já bych strašne chtela druhou holčičku,no se pak uvidí,copak to bude,ale tak kdyby to byl i kluk,tak nech je zdravý...no a co se týče svadby,ono moc toho na zařizování aní není,duležitý je termín,šaty a hospoda a to ostatní stačí zařídit až ke konci,třeba my sme začali tohle řešit v lednu a svadbu sme meli až v srpnu...ale jojo s dvoma prckama to bude na dlouhý lokty....tak nech to pak s tebou zařizuje bud Honza nebo nejaká kamoška,at na to nejseš sama,nebo at nejaká hodná duše ti pohlídá detičky pak....
@slena no já se pořád uklidnuju,že nekteré detičky třeba začnou chodit pozdejc,třeba až kolem 17 mesice,takže bych řekla,že máme pohodlnou slečnu,která si ve všem dává načas...a je to i videt,jak přemejšlí,jestli udelat ten první krok nebo ne,ale už je uspech i to,že chodí jenom za jednu ruku,ješte minulej týden chodila za obe ruce.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a co se týče spánku,tak budíček je 6-7 hodinou,pak spí bud 10-11 hodinou,nebo dopolko neusne ato ji pak dám spát odpolko po 12 do 14 hodiny spí a až pak večer kolem 19 jede do hajan,takže u nás je to už od nejakýho 10 mesíce,kdy spí jenom jednou za den...
18. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ješte pořád kojíš?
18. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: nojo, teď jsou jiné starosti než si vybavovat jak to bylo v těhu.. :wink: jj, je to ten první velký utz, co se většinou platí. naštěstí v Olmiku se neplatí.. Jména Oldřich a Inka (Ingrid nebo Ida,Iva) a je nám jedno, co to bude. tipuju kluka, ale vítané je oboje :slight_smile: :wink: po screeningu zajedeme na Bouzov, je to kousek. a náhodou tam začíná svatební výstava :grinning: no hlavně ten termín a hospodu s ubytováním vyřídit, pak budu klidnější..
18. zář 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no u nás to stálo ultrazvuk i krev nejakých 800 kč,to máte dobrý,že to u vás je zadara....a kdypak pujdete ke tchýni?žeby sme se už konečne mohli sejít??? :grinning: :grinning: :grinning: jee koukám opet jedete do českých jmen,ale schvaluji vám to,Martin taky nechce nejaký zahraničný jmena,chce takový,kterré najde v kalendáři.....jee svatební výstava,to bude krása...kdybych se mohla vdávat opet,hnedka bych do toho šla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee sem se ješte chtela zeptat,jak si mela problém y u prvního tehu ,tedka je všechno v pohode?tlak ?
18. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě příjde, že se neplatí ve fakultních nemocnicích a asi teda státních, jinak se to platí. většínou 1500,- tak až to bude aktuální, zkus se poptat, kde v okolí se neplatí :slight_smile: pokud to teda nedělá přímo Tvůj gyndr.. Jjj, jména.. je to tak, nechceme žádné moderny, hity a internacionální jména :wink: když jsme čekali Jindru, Honza chtěl na holčičku Šárku, já Martinku nebo Zdeňku. ani nevím, kde ta změna teď přišla :grinning: pro kluka máme jasno dávno :grinning:
sama jsem zvědavá, jak to zvládnu s tou svatbou.. no však budu dávat vědět. u tchánů se dlouho neukážu :grinning: minule mě tchýně dosti značně zvedla mandle :angry: viz to moje zdraví, tak tlak dobrý, ale co se týče ledvin a jater, tak - nějaké to bude :wink:
18. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my sme taky fakultka,ale jelikož sme tam delala,tak nebudu menit ani gyndaře,sice on ten screening nedelá,delájí to jiný mudri,ale věřím jim....no hihi koukám,že ste se opravdu s tema jmenama sekli...ale vybráno ste meli hezky....a copak ti pani máma provedla???se musím smát,vždy kolem tchýní se človek pobaví... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihi copak vám neschvaluje výber jmen?to si občas tady na konoj počtu,když holky píšou,jak tchýne nemužou přeníst přes srdce výber jmena pro vnouče.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jedu koukat na markízu,dávaj farmu,se zas na tom pobavím... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nene, jména rodině neříkáme. to jen tady tajně veřejně :grinning:
18. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dám ti vědět jaké to je vdávat se se dvě dětma. Sice Honzík už je větší, ale i tak mám z toho obavy. Máme sice pro ně hlídání, ale i tak. :slight_smile: Nám už se to krátí a budeme to mit za sebou. :slight_smile:
18. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj,ještě kojím... Malá má čas s chozením do 18m,průměrně začínajî děti chodit kol 15.m...však se ještě nachodí
:slight_smile: @druidee budeš to mít náročnější tu svatbu,ale zato budeš mít krásnou družbu :wink:
18. zář 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena co Vy ? Budujete a nebo jen tak běžné práce?
Niki spinák tak do půl 7 a pak jde kolem 9té budí se na oběd :grinning: a pak jde hajat tak kolem půl2 a spí do té doby než přijede táta z práce .... tedy pokud jezdí jak má :grinning: o 3/4 na 4 :grinning:
@druidee Pak dej fotečku na koňa :slight_smile:
@micka1 Kdy to máte tuto sobotu už?
19. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak všechno do kopy,jako bývat býváme,ale furt je co dodělávat...špajzka,poličky v kumbále,schodiště atd atd. práce jak na kostele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to ti spinká krásně :slight_smile:
19. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj,ještě koím,teď se to zase krásně upravilo a není to na obtíž,ale už skončíme. Jak se jednou začne vztekat,má po mlíku :slight_smile:

Holky celé léto nic a já teď nestíhám dočítat. Musím poslat chlapa s malou ven a přelouskat vás :grinning:
19. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: zase toho tolik nebylo

@slena klasika ... :grinning:
19. zář 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tajně veřejne....supr napsané.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak dej vedet,jak dopadl screening a jak ste si to tam užívali... :wink:
@slena taky si říkám,není kam spechat,nachodí se až-až....ale tedka,jak zistila,že muže chodit za ruce,tak nic jinýho nedelá,už ani v kočáru se ji moc nelíbí,jedeme třeba do lesa na procházku a 3/4 cesty jede hezky po svejch jen za ruku....už je to unavné,me z toho bolí záda,jak se k ní zohnu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už aby chodila sama a já si vyléčím ty záda... :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se holky chtela zeptat budete dávat očkovat na neštovice,nebo ne?
19. zář 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Kačka taky už moc v kočárku být nechce.Neštovice už děti měly,ale stejně bych je nenechala očkovat.Tohle očkování mi přijde zbytečný,neštovice nejsou nic tak hroznýho,aby to nemohly děti dostat
19. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 taky nedám očkovat,jen me zajímalo,jak to budou mít ostatní holky....fakt?tvoje detičky to už meli,to pak už budeš mít klid od neštovic.....) no sem zvedavá na ten kočár,ráda bych, aby ješte v zime trošku v nem posedela,no ale když už nebude chtít,tak se pak s tím nedá nic delat.....)
20. zář 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 měli je hned zkraje roku,oba naráz
20. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jdeme za chvíli na lampionový průvod. vítání podzimu, uspávání broučků. málem jsme to prošvihli, myslela jsem, že je to až zítra :grinning: jsou tam i divad. představení, no jsem zvědavá a těším se.
@tasmailla1 screening byl rychlovka, měli tam asi fofry. ale vypadá to vše ok, hodnoty ukázkové a ani nevolali po výsledcích krve, takže myslím že vše v cajku :slight_smile: miminko mělo asi ručenku v puse nebo přes pusinku, hezky tam mávalo.

Neštovice očkovat nenechám, také mi to příjde zbytečné.
@hradilenka pokojík je fakt luxusní, moc se povedl :slight_smile:
21. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee lampionový pruvod?u nás je ,když sou dušičky,jinak takhle v září ne ....tak to je supr,že screening dopadl na 1,me když ho predtím delali,tak taky to bylo fik-mik a konec....
21. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, je to loučení s létem. zrovna jsme došli a já dovařila česnečku na zahřátí :grinning: šlo se pak do skanzenu a tam bylo divadlo-pohádka a nebo světelná show- děti a vystupující tam měli vystoupení ve svítících oblecích-super.
21. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :sweat_smile: díky ....broučku :sweat_smile:
21. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek