• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 tak to je paráda,že se to upravilo :wink: asi Simča vycítila, o co ji chceš připravit :slight_smile:
@hradilenka jj klasika,to bude furt něco... když ti Niki spinká cca do 12,tak ti pak v pohodě usne už o těch půl 2.,jo? malý dělá čím dál větší fóry sa mně zdá,a to nejen se spaním :grinning:
@tasmailla1 neštovice taky nedám očkovat. teď půjdem v říjnu v 15m na očko myslím ten priorix,ale mám pocit,že dřív se to neočkovalo,nebo jo?šak to jsou zarděnky,spalničky,příušnice a proti tomu jsme my očkovaní nebyli,tak proč to teďkom mosí byt?já to nechápu fakt
22. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj spinká i pak hezky ... to jídlo unaví .... :grinning:
23. zář 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena hele holka vubec nevím,či se nekdy očkoval priorix nebo ne a tak nejak nestuduju,či dát nebo nedát nebo odložit nejaký očkování...tady kdybys napsala krátkou správu,či dát nebo nedát očkovat,tak nekteré maminy ti určite napíšou,že jo očkovat a nekteré že odložit očkování...já teda to povinní nebudu oddalovat,si myslím,že čím dřív,že když sou ty deti menší,tak tím líp to snášej...to kdybych mela všechno vyčíst na netu,co dát a co ne detem,tak se z toho zvencnu,tak to radší nečtu a spíš se řídím svým rozumem a pak naše pediatrička je to rozumná ženská,která me narovinu řekla,co sem si myslela,že proti neštovicím je to očko trošku zbytečné...
23. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj ženy..Nevím,jestli to byl přímo Prirorix,ale tahle kombinace se očkovala určitě u našeho Šimonka.My byly s Kačkou na Priorixu dneska,tak to má za sebou.Bylo to do ručičky a naše holčička statečná ani nepípla a dokonce si pak v ordinaci hrála a nechtěla pryč.Ono to prý nebolí,tak nevím.Možná reakce se objeví za 8-12 dní,tak uvidíme,ale většinou snáší očkování dobře,max menší teplota a protivnost.
24. zář 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já nevím,jaký jsi ročník,ale já proti zarděnkám a spalničkám očkovaná byla..příušnice ne,ty jsem měla normálně jako dítě
24. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jo?do ručky se očkuje?no to sem zvedavá,až pujdem my....to sem práve taky slyšela,že reakce je nekdy až po týdnu....sem na to zvedavá,protože my taky hezky snášíme očko...tak abych to tedka nezakřikla...tak si radší zaklepu...
24. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky to povinné očko nebudu nijak oddalovat,popravdě ani o tom moc nečtu,jen mně přijde,že je to samé očkování.... no co už
@petrunka01 mně je "něco" přes 20,takže zřejmě jsem na to taky očkovaná byla... Tak ať je Kačka bez reakce :wink: my jdem na to v říjnu,tak jsem zvědavá na toho našeho hrdinu :slight_smile:
25. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tož už mám vyhlídnuté sněhulky.

Holky, kupujete na zimu kombinézy??? jako v celku?
25. zář 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já taky v Lidlu za 299,- :grinning: A kombinézu bych koupila ale na bazaru jsem nic valného neviděla a novou za 1500,- To bych ohrála.... jinak kombinéza je dobrá netáhne na záda :wink: Dokud ještě mají plinky tak je to fuk ...
26. zář 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já vyhlídla na mmb a pak jsem našla jen samé super recenze. okolo 500,--hlavně se dají téměř celé povolit, takže obouvání odpadá a mají ovčí vlnu, takže odpadá balení nožiček :slight_smile:
Já právě s tou kombinézou nevím, jestli využijeme. a právě ta pálka cena za kvalitní, to fakt nekradu.. :wink: no ještě mrknu u nás v bazárku, snad budeme mít štěstí :slight_smile:
26. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee my budeme kupovat na zimu zateplený kalhoty a bundu do mesta,prtoože kdyby potřebovala svlíknout,tak no nevím nevím jak s ou kombinézou... a když pojedem na procházku do lesa,tak už sem koukala po oteplovákach,stejen na procházku budem,pokud bude sníh,brát sánky....,kombinezu kupovat nebudu...
26. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, oteplováky jsou super varianta. docela jsem byla v pokušení ušít je z mých, co jsou mi velké, ale to by dopadlo asi jako buřt :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jako, když vidím,jak si šikovná,tak to bys určo zvládla na 1*
26. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na to bych moc nevsázela.. uvidíme.
26. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, tak dnešní změny zdají se mi poněkud nešťastné... myslím tady na koníku. dle všeho to takto chodí na FB? je to tak? že každý vidí co já kde okomentuju či dám "líbí se mi"? mazeec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: no tak nevím, co budou ty další změny.
26. zář 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo bohužel to tak je,když na FB tvuj přítel neco okomentuje,nebo kamarát tvýho přítele neco okomentuje,tak se ti to automaticky ukáže....a me to nevadí tenhle nový vzhled,jen me taky štve,že vidím vše,komu se co líbí,třeba i tvým kamoškam,co se líbí,ale jennyska psala,že to není konečná verze,že to budou ješte upravovat,tak se necháme překvapit....:slight_smile:
27. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj Marti, jjj, vzhled neřeším, ale právě to zobrazování komentů a "líbí se mi". jennysce jsem psala, jestli to tak bude i v té finální verzi.. a taky co bych uvítala :sweat_smile: .
měli jsme jít s JIndrou do školky registrovat se, ale pořád spinká (dopolední spáneček) :grinning: takže příště.
27. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee už do školky??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to teda čumím.....takže do 2 let pujde doškolky pokud ho vezmou?
27. zář 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak u nás se malá naučila hezky už spinkat jen odpolko hnedka po obídku zalehne,sem ráda,už se takhle pomalu chystá do školky,kde ty deti spinkaj odpolko....
27. zář 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 budeš "čumět" ještě víc :grinning: .. tady se děti musí registrovat už ve věku jednoho roku. vím to už od jara, kdy se mě na to ptala jedna mami s ještě mladší holčičkou (jinak bych takovou věc ani netušila).. takže nejvyšší čas, abych to už provedla.. myslím, že to takhle funguje už snad všude. zkus se poptat kolegyň, kamarádek, co u vás..
Je to nesmyslné, třeba když si vezmu příklad, že Jindru zaregistruju tady ve městě a za rok, než vůbec nastoupí, koupíme dům někde ve vedlejší vesnici ... registrace tady je k ničemu a ve vesnici s námi nepočítali a registrovaný není... Není to přínos ani pro školky, ani pro rodiče a děti. protože registrace vůbec nezaručuje, že to místo ve školce bude a taky to, že některé děti stejně dostanou odklad třeba proto, že ještě nejsou zralé atd. :fearful: :sweat_smile: někdy je slovo buzerace a byrokracie velmi příbuzné :grinning:
27. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to máš skvělé se spinkáním Šárynky. přesně i pro tu školku a tak. malý dopolední spinkání opravdu potřebuje. to už odpoledne spíše vydrží, ale dopolko to ne, to už musí být.. proto ani nehoním žádné kroužky pro děti atd-vše je v dobu, co spí :slight_smile:
27. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ta registrace do školky je teda pěkná blbost,nechápu to.U nás to funguje tak,že je prostě zápis někdy v květnu,podáš si přihlášku a buď dítě vezmou nebo ne..podle počtu dětí
27. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kačenka už taky spí víceméně jen jednou denně po obědě,jsem za to ráda,dá se dopoledne i něco zařídit,dojet na nákup,na návštěvu....po obědě si dáme všichni odpočinek a pak se jde do družiny pro Šimonka
27. zář 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo to je teda pekne sprostý s tou školkou,no budu s emuset holek zeptat,jak to je tady,ale kámoška,co má holčičku,je jí 2 roky a byla se zaregistrovat tedka,což pochopím,ale už v roku dítete,to je fakt masakr a teda Jindru dáš ve 2 letech do školky,jak máš rodičák,nebo počkáš do jeho 3 let?já práve nevím,kdybych otehotnela a dala si rodičák na 2 roky,tak to díte nemuže zustat do svých 3 letech doma?to musí nastoupit do školky ve 2 letech?nebo jak to je?to je na uvážení maminky,či dá díte do školky ve 2 letech? no a co se týče spinkání,malá až tak týden,co se naučila spinkat odpolko,jinak dovtedy taky spala dopolko,protože od rána to už by nevydržela do odpoledne...
27. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já kombinézu kupovat nebudu,mám něco od švagryně po jejích dětech,tak to omrknu,jeslti to Filípkovi vůbec bude...
náš malý taky dopo spánek potřebuje,odpo dělá drahoty,ale spát ho taky ještě pak dávám,aby nebyl protivka :dizzy_face:
27. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 taky sem ráda,že naše spí odpolko,protože dopolko třeba jedem nakoupit a uvařit a malá se hrá a pak když zalehne,tak já mám chvilku klidu....jako práve ted,ona hezky po obídku spinká a já si vychutnávam palačinky,mnam....:slight_smile:
27. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tady je to ještě před zápisem. souhlasím. je to prostě blbost, nemá to smysl, ale tady to tak je. :sweat_smile:
@tasmailla1 poptej se. možná to je zase co kraj to jiný mrav "" já fakt nevím. dám ho až od 3let, jak to bude s dalším rodičákem, to netuším, jestli budu moc jít na 2roky..
27. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se tady máte?
U nás je to teď na prd. Malá furt řve nebo se vzteká,věčně chce prso,se vším mlátí... Podělaný špičáky. Fakt se moc těším,až bude mít všechny zuby.
Minulý týden jsme strávili noc v nemocnici. Hrůza. Síma mi šlohla z kytky motýla a někde zašantročila jedno křídlo. Já nevěděla,jestli ho náhodou nesnědla,protože blila a jedno křídlo držela v ruce,ale spíš se jenom pošimrala a z toho zvracela. Se ségrou jsme převrátili byt vzhůru nohama,ale nenašli ho,tak jsme radši jeli,mělo to takovej ostrej konec a já se bála,aby se jí to někde nezapíchlo,kdyby to náhodou fakt spolkla. Nespolkla ho,ale stejně jsme ho nikde nenašli.Tak si nás tam nechali přes noc na pozorování a já teda lituju všechny maminky,které musí s dětma v nemocnici být. Mě z toho hrabalo už po hodině. Simča se nudila,hračky jí nebavily,furt mlátila na dveře,že chce jít pryč,no bylo to na palici. Snad už nikdy více. Ale vtipný je,že když já byla v jejím věku,tak mě hlídaly ségry a mamce řekly,že jsem snědla zátku od piva nebo drát. Taky se mnou byla přes noc v nemocnici a taky jsem to nespolkla,tak to má asi po mě :grinning:
8. říj 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..no,my se máme celkem fajn.Kačenka začíná mít svůj názor a dost důrazně ho prosazuje,dost se vzteká,brečí,ječí..občas je to náročný-zvlášť,když je víkend a máme tu obě děti a Martin je v práci.To už se pak fakt nemůžu dočkat,až bude večer a půjdou spát.Nejhorší je,že si Kačka něco umane a nic jinýho ji nezabaví.Kolikrát ale ani nevím,co vlastně chce-na něco ukazuje,dám jí to a ona to hodí a ječí dál a tak pořád dokola....No,ale je to stejně naše zlatíčko.Šimonkovi se stále líbí ve škole,zatím není problém ani s úkolama,ještě je zvládám:grinning:.Je to hrozný,jakej už je velkej kluk,uvažujeme o tom,že by chodil ráno do školy sám-teda se spolužákama z paneláku.Silnici přechází až u školy a tam jsou takoví ti týpci-e policjati,ale bezpečnostní pomocníci nebo co.Má to do školy max 10minut,tak už to možná zkusíme.Nejdřív budeme chodit pár dní za dětma,jak si vedou a pak už je vypustíme.
Jinak už mám tu slavnou s-kartu,jsem z toho fakt nadšená..:frowning2:.
A ve čtvrtek si snad půjdu poprvý od porodu sednout večer s kamarádkou na skleničku a pokec bez dětí.Jsem zvědavá,jak to tu Martin s dětma zvládne.Šimonek je v pohodě,ale Kačku uspávám a u nikoho jinýho být nechce...Ale já už nekojím a potřebuju taky trochu odpočinku jen sama za sebe
8. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Míšo,já byla párkrát s dětma v nemocnici.Se Šimonke,když si zlomil ruku-několikrát za jedno léto a na pár dní a na jaře s kačkou kvůli podezření na otřes mozku.Fakt to prostředí nesnáším,není tam co dělat..hrůza,takže tě chápu a snad už nikdy víc
8. říj 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek