• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj kočky :slight_smile:
my to máme takové divoké teď, Filípek se umí taky pěkně vztekat,jak není po jeho,je zle :angry: ječí,piští,řve,se vším bouchá,no mazeeec :stuck_out_tongue_closed_eyes: rostou nám 4 stoličky,nějak dlouho to trvá :sweat_smile:

@misi.21 tý jo,chudino,to nezávidím s malou v nemocnici,to muselo být na palici :frowning2: ale už je to za vama,tak snad už vás to nepotká :wink: si to nedovedu představit,být tam s malým zavřená...ale tak hlavně,že je malá v pořádku a motýlka nesnědla :wink: už jste ho našli??
9. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena vzteklounek?Takže to není jen náš problém..?Sice ti to nepřeju,ale jsem za to ráda,že nejsme jediní.Kačka něco chce,pokud je to možné,dám jí to,ona to okamžitě nechce,zahodí,ječí a chce něco jiného.To už jí třeba dát nemůžu-nůž,sklenička..tak ječí ještě víc.V kočárku už moc být nechce,tak chodíme pěšky,ona chce samo jít jinam,než my potřebujeme-např pro Šimonka do družiny,na trénink...Takže u nás jsou teď dny poměrně dost uječené a večer jsem fakt ráda,že je trochu klidu
9. říj 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 nn,nejste v tom sami :wink: malý taky furt něco chce - nejlépe to,co nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se vzteká,když to nedostane :slight_smile: v kočárku se ho ještě snažím udržet,jak ho vyndám,tak dostat ho zpátky je umění :grinning:
nějak se vůbec netěším na tu zimu,doteď jsme byli furt venku,co to šlo,ale teď už to ude horší,zima,pak déšť,břečky a spol. fuj blééé :angry:

Dneska jsme byli na priorixu,tak snad to zvládne malý bez reakcí...
Pomalu vlezl doktorce až na stůl,no zírala na něj,jaký je akrobat,že mu mám koupit hrazdu :grinning: :grinning:
11. říj 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem přejeme hezký den,
tak konečně máme doma klid a pohodu. Poslední týdny jsem měli nějaké hektické. teď přes víkend u nás byli hody a doma tak 18 lidí. :slight_smile: :slight_smile:
Míša je nějaká marod. v pátek a v sobotu večer teplota a rýma.Vybrala už druhé atb do nosu. Honzík jde v pátek na tu nosní madli tak už je ode dneška doma ze školky a já se z toho asi zblázním- Když jsou spolu doma tak je u nás jako při krocení dravé zvěře.
Jinak Míše je pěkný vzetklloun. Jak není po jejím tak je zle. V obchodě si lehne na zem a začne se válet. Nebrečí jenom tak stávkuje. Dělá to i venku když jdeme pro Honzíka do školky. V kočárku už moc nechce být. :unamused:
22. říj 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
koukám že kočárek u vás už moc nejede :slight_smile: Já jsem ráda,že v něm ještě je,venku jí moc nevyndávám,ať si nezvyká :slight_smile: Lítá u babiček po zahradě a tak,ale ve městě ať pěkně dřepí v kočárku...

Včera jsem se musela smát. Měli jsme s chlapem pěknou chvilku a já mu říkám,že neberu prášky,tak a´t si dá pozor. Jojo,pak mu říkám,jestli mi rozuměl,že neberu prášky. Tak prej rozuměl,ale zapoměl :grinning: Ale u nás by to teda byla fakt mega náhoda,kdyby se zadařilo,tak jsem v klídku.

Příští rok,asi v létě jdeme do té rekonstrukce bytu,tak to bude mazec,ale strašně se těším na to stěhování a nové zařizování...

Za 2 týdny jedeme na poslední letošní víkend,do Beskyd a jak se vrátíme,tak konec s kojením. Jsem definitivně rozhodnutá. Je to závislák a na prsu vydrží vyset půl dne. Takže to usekneme. Zase mě začala tahat trička a když jí hned nedám tak ječí. Myslím si,že 15 měsíců kojení je až až. Mám z toho hrůzu,ale lepší to nebude. Takže to snad nějak zvládneme a bude to OK. Už se fakt těším.
22. říj 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:
jak se všem daří?? měli bysme to tu zase rozjet,když venku je hnusně a večery dlouhé :grinning:

@micka1 malý mně to taky začal dělat,že když jdeme ven,tak řve jak tur,když ho dávám do kočárku :unamused: ale zatím ho tam teda držím "násilím", protože létat za ním i venku nehodlám, občas ho vytáhnu - ale to spíš,když bylo pěkně a chodili jsme do parku,tak to jo,tak se pěkně prolétal...

@misi.21 jé vy se máte,taky bych ještě někam jela... tak si to pořádně užijte :wink: co víš,třeba jste "zadělali" na brášku/ségru :wink: já ještě kojím,ale taky přemýšlím,že už bysme to mohli ukončit... furt si říkám max do roka a půl,ale nějak se to rychle blíží, on se mně teda po tričku nesape,nevyžaduje,takže je to v pohodě... v noci ho nekojím od 11m,ale stejně nespíme,furt se budí,posledních pár nocí hrozných - stál v postýlce,chvílema řval,pak na mně dělal baf,no děs běs,je třeba i hodinu vzhůru.... nevím čím to :confounded: ale dneska se mně zazdálo,že mu v pusince už trošku "kouká" další zub,tak snad je to tím,protože jinak mě brzo je.ne :angry: dneska jsem už byla zralá na psychouše :confused:

a tak se zrovna zeptám vás ostatních - jak vám spí děti v noci???
a co všecko dětičky umí,ať vím,co mám ještě učit a dohánět :sunglasses:
6. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/domaci/283904-do-klani-o-hrad-se-zapoji-11-kandidatu-podavani-prihlasek-skoncilo.html s Niki fandíme Tomíkovi !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nejen fandíme i volíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@slena Niki spí od 20h do 6.30 až 7:30 jak kdy ..... Jinak chodí :grinning: , umí napodobit opičku, kočičku, pejska, krávu :grinning: a ze slov Mama, Tata, Děda .... a Haff fffffff to je pokaždé co Besi a nebo sousedova Besi :grinning: štěkne .... tuhle viděla v TV opičku a hned dělala opičku .... :grinning: tedy napodobovala ..... pak u nás letí ještě děda :grinning: a Auuuu auuuuu auuuu .... mňam a ham naposled mě Niki dostala jak vezla kočárek s panenkou ... kočátek převrátila a miminku v něm pěkně a řádně nadávala a kárala ho ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pěkně brblala .... škoda že jsem neměla kameru .... bylo to opravdu autentické kárání vloastního dítěte :grinning: :grinning: :grinning: ještě pak miminku dávala pohlavky aby to bylo stručně ručně pochopeno .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak umí skvěle rozeznávat plyšáky .... opičku, myš, medvěda, psa, kočku atd .... a další věc co jí jde je při sprchování .... Nikinko jedna nožka ..... druhá nožka na mydlení :grinning: pak si sama umývá ručičky a pusinku .... ale na hrnečku se nám zatím nepodařilo nikdy nic udělat :fearful: Možná si časem ještě na něco vzpomenu :grinning: .... jo a ještě umí krmit psa :grinning: a nosit všem papuče aby si je nasadili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zapíná si rádio pokud chce tany tany a mamince přepíná TV programy ..... a na PC je génius ..... :grinning: to co ona umí .... nevím ani že existuje :grinning: tož tak cérko :slight_smile: a Co umí Filípek :confused: ?
6. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj ženy

@slena tak to tu rozjedem!:slight_smile:
Kačenka už v kočárku neseděla víc,jak dva měsíce,prostě to nemá cenu.Naštěstí bývá manžel dost doma,tak ji případně venku nosí.Kdybychom podnikali nějaký delší výlet,tak bychom kočárek vzali,ale když jdeme jen pro Šimonka do školy nebo tak,tak není potřeba.Už si zvykám,že budu mít za chvíli ruce jako opice.
Jinak nekojím od 13.měsíce a obě jsme spokojené.Kačenka dlabe krásně,někdy až moc,řekla bych:slight_smile:.
Moc toho nenakecá..teda jo,ale není tomu rozumnět.Máma,táta,haf,ham..to j zatím stačí.V nocí spí docela pěkně.Usíná max do 20:00,někdy dřív ,vstává kolem 6:30,občas se vzbudí,ale stačí dát dudlíka a většinou spí dál.A
si rýden zpátky jsme měli pár dní po sobě "mejdánek",kdy byla vzhůru i přes hodinu a nakonec usnula až u nás v posteli a já ji pak přenášela.
Na nočníku se zadaří výjimečně a spíš náhodou,ale docela ji baví tak sedět.Ale řekla bych,že kakání si už uvědomu,už několikrát mi to hlásila-ale až,když už kakala.

@hradilenka Kačenka nám taky všem nosí bačkory,abychom si je vzali na nohy:slight_smile:
Jo,a taky dobře rozumí,co říkáme.Jak řeknu,že se budeme oblíkat,tak vytahuje ze šuplíku oblečení.Když řeknu,že jdeme jíst,už leze na gauč....my totiž prodali jídelní židličku,protože v ní odmítala sedět a akorát nám tu překážela.
Šimonek se už úplně zabydlel ve škole a zatím se mu daří a i líbí.Jen psaní mu nejde tak dobře,ale naštěstí si z toho nic nedělá a pilně trénuje.Mám z něj radost..teda z obou,samozřejmě
7. lis 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo,a ještě Kačka ukáže,kde má nosánek,očičko..občas to teda poplete
7. lis 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka
@petrunka01 tak jsou holky moc šikovné! a Šimonek taky,že ho baví škola a jde mu to :wink:
Filípek mluví svou "svahilštinou" :grinning: z těch srozumitelných slov to je: máma,táta,haf,ham (vidím,že to frčí všude :slight_smile: ) a jinak ba - to má víc významů :grinning: je to banán, bác a taky baf. Ze zvířátek umí pejska,kočku,krávu,lva,hada,husu,kačku... zvířátka ho baví :dizzy_face: teď konečně asi pochopil prosím prosím (jako dělat),ale použije jen občas,když mu důrazně řeknu ať poprosí :wink: a jinak umí soustu blbin,jako vylézt na gauč a hépat na něm,blikat s vypínačem,přepínat telku (ovladače miluje) :sweat_smile:
Přijde mně,že každým dnem umí něco nového,se prostě furt zdokonalujou ti naši rarášci :dizzy_face: :dizzy_face:
taky ukazuje,kde má ucho,nos, a pak jde mně vypíchnout oko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a předvádí,jak maminka smrká :grinning: nosí mi kapesníky,ale sám smrkat to né
to vám spinkají pěkně,ten náš rarach je vzhůru čím dál častějc,doufám,že to budou ty zuby,protože jinak fakt nevííím...
a teď bojujeme se spaním po obědě - do 15m spinkával ještě 2x denně,teď asi 3 týdny přecházíme na jedno spaní po obědě,ale teda spí strašně málo - obvykle tak hodinu a půl a pak do večera daleko :unamused: nevím,kdy na to přijde,že musí spát dýl,aby načerpal energii na zbytek dne...
zítra nám opět pokračuje plavání,chodili jsme od února do května,pak přes prázdniny to nebývá a teď se mělo začíl v říjnu,ale měli tam nějaké opravy bazénu,tak začínáme v listopadu... no su zvědavá,co na to malý bude říkat,přece jenom předtím byl miminko a teď už je to "kus chlapa" :slight_smile: zase to bude jiné,hlavně to olbékání si nedovedu představit,předtím jsem ho položila a převlekla,a teď ho budu honit po šatnách,no to bude komedie :grinning: myslím,že už ani ty ostatní děti nepoznáme,přece jenom skoro po půl roce to už nebudou žádné miminka...
7. lis 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Tak vidíš jak je Filípek šikovný ... my plavání vzdali .... sem tam jsem nemohla se koupat já pak jsme byli nemocné pak zase byl na chvíli zavřený bazén a s instruktorkou plavat nechtěla řvala jak tur ... Niki je zase spavec spí po snídani a pak po obědě .... asi to má ráda po rodičích .... :grinning: Počkej až bude velký a z mejdanů bude ráno vyspávat a Ty budeš z toho nanervy .... že chrápe až do oběda .... :grinning: místo toho aby sekal třeba trávu :grinning:
@petrunka01 Tak je malá taky šikulka .... a když jí krmíš tak kde Ti sedí ? Niki sní něco v židličce a u něčeho by nejraději lítala .... a sem tam si přišla pro krmení :grinning: je to pěkný šidlo... začínám jí říkat opička, protože taky vše napodobuje po druhých .... kašel, smrkání no kde co :grinning:
7. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka všecky ty naše červencové dětičky jsou šikovné :wink: jiné umí to,druhé zas něco jiného :slight_smile:
nesnáším srovnávání - tuhle mně říká švagrová, že jaké umí Filípek říkanky? jakože ty říkáš a on předvádí,takové ty básničky s pohybem... říkám,že žádné a ona se hrooozně divila :confounded: že jejich malá (má 20měsíců) umí jednu nebo dvě,no furt mně to tam předváděla furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já se malého snažím na jídlo udržet v jídelní židli,pak ho to přestane bavit a zbytek dojídáme "za letu" :grinning:
7. lis 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to jo,já mu to furt říkám,ať spí,dokud může,že pak bude už jen makat :grinning: :grinning: a žádné dospávání pařby :grinning:
7. lis 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Kačka spí jen jednou-po obědě a tak max hodinu a půl..někdy dá dvě hodiny a to už jsem nervozní,jeslti jí něco není.-)Kačka zase děsně "smrká" do vlhčeným kapesníků na prdku:slight_smile:.A jinak srovnávání taky nemám ráda a říkanky taky Kačka neumí,je ráda,když si správně ukáže na nos:slight_smile:

@hradilenka bohužel většinou jíme v obýváku,takže sedí u stolku na gauči,v kuchyni jí dáváme takovou rostoucí židličku,co má Šimonek u psacího stolu,je to k tomu stolu akorát.Ale nejradši u jídla poletuje-je jako družice-krouží okolo a občas něco dáme do papulky:slight_smile:..když zažene největší hlad.
7. lis 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@petrunka01 u nás naštěstí nikdo nesrovnává, všichni říkají, že je moc šikovná a že ji vše jde tož nevím nemám s čím srovnávat ... Koukám že děti všichni rádi jedí za letu .... :grinning: ale kdo to má pak uklízet? :unamused: Niki už dopaplala jednu zeď ( nově vymalovanou ) :rolling_eyes:
Jo a když jsme u těch pařeb škoda. že jsem neměla po ruce kameru .... Niki si včera zapla rádio, nacvakala si tu správnou stanici co se jí líbilo že tam hrají a pak si stoupla doprostřed obýváku a začala pěkně pařit .... házela hlavou, rukama a točila se dokolečka :grinning: :grinning: :grinning: s takovou bude časem středem pozornosti na tanečním parketu :grinning: Jsem se divila kde se to v ní bere ... tohleto tedy neokoukala nikde :grinning:
9. lis 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pařmenka jo :grinning: Filípek slyší hudbu a už taky trsá, takové pohyby,že zírám :grinning:
9. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Možná se sejdou na festu ve Vizovicích jestli to ještě bude za 20 let :grinning: Koukám nové image foto :grinning: hezkýýý co tak fotky Filípka nějaké nové byly by? :grinning:
9. lis 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj změnila jsem image foto,díky za pochvalu :dizzy_face:
jj, možná se sejdou na fesťáku :grinning: taky jsem tam kdysi byla... časy se mění - oni už půjdou za 10 let, tímto tempem jakým jde doba dopředu :confused:
nám skoro všecky fotky "kazí" gryndák,ale bohužel slintá o 106,tak není jiná možnost :angry:
11. lis 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slena Niki nežgrndá .... :grinning: nikdy neměla ty tendence slintat :grinning: .... jinak bezva kapelník .... už trénuje asi na nějaký fesťák a bude účinkující ....to máte doma? :grinning: mě by asi odvezli kdyby Niki na to křápala :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Fiťa slintá od miminka a nějak to nechce přejít :sweat_smile:
jj trénuje :grinning: blázníš?to mět doma,tak už tam já nejsu :grinning: :grinning: byli jsme na oslavě a tam to bylo,malý sa toho hned ujmul a pak celou dobu chodil jenom tam - vždycky sa nenápadně přiblížil a pak hned paličky a bouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: docela mu to šlo :grinning: :grinning:
12. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak vidím že všechny ty naše děti jsou šikovné. :grinning:
Já jenom nevím pokom je Míša tak divoká. Honzík je vcelku klidný, ale Míša je divoká někdy až moc. Z gauče dělá salta a to schválně a ještě se divý když na ni zvýším hlas. Někdy by mě čerti vzali co všechno dokáže. :angry: Před chvílií se snažila dostat můj řetízek do akvárka a strašně se vztekala že to nejde tak ho aspoň mrskla do odpadkového koše. Včera usnula až kolem 22 a vstávala v 6. :frowning2:
13. lis 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NÁVOD NA PEČENÍ CUKROVÍ PRO MATKY S DĚTMI Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papíry od bonbónů. Připrav si suroviny, vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. Vyndej z mouky puzzle. Odežeň děti a umyj z nich mouku. Vezmi vejce. Podej manželovi pivo. Vrať se, odežeň děti, utři rozbitá vejce, vytáhni jiná a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon. Odežeň děti,vymeť střepy z mísy, vytři podlahu, vezmi jinou mísu a zadělej nové těsto. Najdi rum, odejmi rum manželovi. Odežeň děti, umyj z nich těsto. Plech vytři tukem. Podej manželovi tlačenku. Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky . Podej manželovi noviny. Vrať se, vyžeň kočku dojídající zbytek těsta. Zavolej veterináře. Vezmi si prášek. Umyj podlahu,stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, děti i kočku. Vypni troubu a vypij rum. Cukroví zajdi koupit ... :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,koukám jojo detičky sou šikovný,naše umí mama,baba,mnam a tedka pořád dokola na vše říká "kde",tak nevím,co jako tím chce říct,jinak furt smoluje tu sou hatlapalštinu....a nerozumím ji,jinak umí najít mezi hračkama pejska,kočku a ovcu,ale jak delaj zvířatka,to ji nemužu vubec naučit,kouká na mne ,jak na blázna.... :grinning: :grinning: :grinning: a venku,když jedem na procházku,jojo kočár berem sebou,ale už v nem nechce bejt,tak třeba u nás do krámu chodíme pešky,normálne to trvá tak 20 minut cesta tam i spet,ale s malou tak hodka je to určite...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co se týče nočníku,tak to je furt o náhode,ale vždy po odpolko spaní se vyčurá,jinak bobek to neuchytím,kadí i nekolikrát za den akdyž tlači,to už je pozde,ji dát na nočník,už to má věčšinou v plíne....ale doufám,že jednou na to přijde,na co je nočník ahezky si ho bude nosit sama,když bude potřebovat se vyčurat....
14. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se dnes "slaví" rok a 5měsíců. pominu-li ráno rozseklý ret, tak má jinak malej zážitkový den - exkurze ve zverimexu a pak nedaleko domu pracuje bagr.. být to na malém, ještě tam stojíme :grinning: :grinning: včera si hrál se sousedovic kotětem a byli úžasní. malý je z koček úplně vedle celkově, takže to nezačalo a nezkončilo jen oblíbeným plyšákem kočkou :grinning: a moc mě těší, jak je ke zvířatům jemný a dělá malá.
@slena ta fotka s bicíma je skvělá :grinning: a malej je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: u nás je to se slintáním to samé. často to ani bryndák nechytne a J.má co chvíla mokré triko.
21. lis 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee děkujeme teto :dizzy_face:
já furt čekám,kdy to slintání přejde a furt nic :confounded: slintá už tak rok :angry: takže furt měním gryndáky,jinak bych musela furt přeslékat trika...
gratulace k mini výročí :wink: náš malý má taky rád zvířátka a obzvlášť teda psy,to je jeho :slight_smile:
21. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena ono asi jak svědí ta dásníčka, tak se to spouští automaticky. a co malý nestihne proslintnout, tak se polije :grinning: J. taky začal co si pamatuji cca ve 4 nebo 5 měsících slintat a nabíhat mu dásna i když první zub byl mnohem později. dlouho měl jen 4zubky a teď mu jich roste moc najednou.
a máte doma pejska? my právě jen ta morčata, a těm dělá malá, ale občas je chytne za srst. ale k tomu kotěti byl jak milius, taky v knížce mi furt ukazuje hlavně kočku a ňáme tu od rána do večera. kam se hrabe koza nebo oslík, ty ho vůbec nezajímají :grinning:
21. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já doufám,že až mu všecky zuby vylezou,že to přestane,i když občas pochybuju,že je to tím,protože slintáme fakt už tak rok nonstop :confounded:
jj máme psa - labradora :slight_smile: malý za ním furt běhá a "hladí" - poplácává ho a chytá ho za ocas :grinning:
22. lis 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy tady žijete? Už jsem sem ani nenakukovala, páč jsem si myslela, že jste všechny na fb.......
@druidee jak jsem se dočetla gratuluju k těhotenství, to bude zase na léto? a víte? necháváte se překvapit???
Holky Matěj vůbec neslintá, Anička slintala přesně jak vy, šíleně pořád mokrý bryndáky.
Dneska se musím pochlubit, celý den jedeme jen na jedný plíně, téměř suchý, nočník zvládá skvěle, nechápu, ale mám radost. Holky co jste vybrali k vánocům pro prcky????Mě se docela líbí ta stavebnice Abrick ten stoleček, ale ráda se od vás nechám inspirovat.
22. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky necháváte očkovat na meningokoka???
22. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tady to občas asi ožije a pak zase usne :grinning: některé z nás FB nemají, ale spousta holek tam je. jinak děkuji! bude to v březnu a malý bráška. ale to říkám jen tady a doufám, že se to nijak nedozví babičky atd, ať je to překvapení jako u Jindry :grinning: Teda tak to je šikula! takhle skvěle s nočníkem o tom si já mohu nechat jen zdát.
@slena určitě to jednou přestane :grinning: a komu je vlastně malý podobný? rodiče na fotce nevidím-do koho je? :slight_smile:
22. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek