• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky.jak se máte?U nás docela dobrý,jen teď všichni smrkáme,ale snad z toho nebude nic většího.Kačka měla trochu teplotu,ale zase jí lezou zuby,tak těžko říct.
Už máme pro ni první dárek k Vánocům-kuchyňku..teda,myslím,že si s ní vyhraje i Šimonek:grinning:.Jinak teda docela tápu,ještě asi nějakou uklízecí sadu pro děti a Šimonkovi knížku a společenskou hru.Už bychom hlavně měli začít.každý rok si říkám,že to nenechám na poslední chvíli a je to tu zase...

@misi.21 zatím asi ne..Šimonka jsme nechali,když šel do školky..já teď spíš zvažuju TBC.
23. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no každý, kdo ho vidí, tak říká, že celá já :grinning: a můj chlap už to "těžce" snáší :grinning: :grinning: né, tak po mně má velké rty a velké oči - ale ne barvu,já mám hnědé a on modré :dizzy_face: a to je tak dominantní na něm,že všem připomíná mě,ale já v něm vidím aj manžela :wink: no uvidíme,jak sa nakonec vyvrbí :sunglasses:
@misi.21 zatím nevím,popravdě jsem nad tím ještě neuvažovala,to už se očkuje takhle brzo?
@akrimala jé,tak to jste šikulky :slight_smile: malý si nezavolá ani omylem, a když náhodně jo,tak už je po "akci" :grinning: a bobek v plence :confused:
23. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 @akrimala
já si taky vždycky říkám,že nakoupím dopředu,ale skutek utek :pensive: ale nesnáším pak ten shon a všude kotel lidí :unamused:
ale pro malého už mám - to se vybíralo dobře :slight_smile: horší to bude s MM a s našima,nemám ani páru...
jinak teda malému jsme koupili takový dřevěný náklaďák a do něj sa vkládají zvířátka,duplo,zatloukačku,dřevěné pexeso a skládačku... ještě koupím nějakou pěknou knížku,ty on miluje :slight_smile:
jo ta kuchyňka je určitě dobrý nápad,teď jsem byla u známé,co ji má a náš malý byl unešený :grinning: :grinning: furt tam něco "kuchtil"
23. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Abrick neznám :confused: mrknu na to
23. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jak se všichni nmáte?? U nás skoro nic nového. Míša je pěkný ďáblík a Honzík je v pohodě. Míša je zlobivější než Honza což mězačíná docela děsit. :frowning2: Jinak je Míša kaskadér a strašné spařadlo. Všude vyleze všude se dostane a běda kdyý je skříňka před ní zamknutá- to vyvádí jako divá. Opakuje slovíčka tak že si musím dávat pozor na pusu hlavně v autě. Jenom ten nočník nám nějak nejde. Zatím si říkám že to nechám přes zima tak a na jaro se na to vrhneme s větší přísnotí. :slight_smile:
Ještě doděláváme koupelnu tak snad tento týden už se budeme koupat ve vlastní a nebudeme muset chodit k našim. Ještě bych chtěla novou kuchyň, ale to musíme počkat až něco zase ašetříme.
Holky co kupujete dětem na vánoce???? Honzík má jasno co chce, ale Míši vůbec nevím. Navíc má hromadu hraček po Honzíkovi.
28. lis 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no já pro malou mám xylofon a neco na kreslení a chceme ješte sánky,no uvidíme....jinak taky tak si říkám každý rok začnu dřív s nakupováním ,ale jojo skutek-utek,mám zatím jen pro naší a hry pro sestřenice...jinak se už na to musím vrhnout a pak ten velkej nákup před Vánoci,no už to vidím, jako každej rok,budou řady až do pulky obchodáku,jak já tohle nesnáším....jinak dneska jedem na kontrolu na kardio,tak sem zevdavá,jak dopadnem a zítra sme meli jet na rpiorix,ale malá má rýmu,takže nic..
28. lis 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@tasmailla1 ahojky, pro malého mám už nakoupeno - duplo,zatloukačku,traktor,dřevěný kamion (či co to je) a nějaké knížky ještě dokoupím... a pokud naši nenajdou motorku (odrážedlo) po mě,co se válí někdy v kůlně, tak uvažuju, že ještě koupím i to :confused: sáňky mám naštěstí ještě po nás, to je taky docela drahá záležitost teď...
jj ty fronty z duše nenávidím, letos hodně objednávám přes net :wink: zrovna dneska něco přišlo,co mám pro bráchy
Míša už tak pěkně opakuje,to je teda šikulka :slight_smile: náš malý žvaní,ale tím svým "jazykem",pusu teda nezavře,ale rozumět mu není :grinning: jo a Fiťa je taky hrozný divočák,taky všude vylézá a dělá "kaskadéra"...
s nočníkem si nelam hlavu,ještě jsou malí,Fifa si taky sám nezavolá :unamused: a co máš pro Honzíka?
holky a co kupujete chlapom?já letos vůůůbec netuším :frowning2:
28. lis 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jůů,tak to budete mět za chvilku všecko hotovo :wink: budete v novém a krásném :dizzy_face: tak ať to jde dobře od ruky :wink:
28. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no mýmu koupím klasiku-pyžamo a spodní prádlo a kozmetiku,toho nikdy není dost...a hlavne to využije...:slight_smile:
28. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty dárky to je děsný pro Matěje tak nějak máme ten stolek na stavění od Abricku, pak nějaký vozík s nářadím, autodráhu, miluje auta, traktor a ještě jedno auto :grinning:právě má těch hraček ještě dost po Aně až na ty auta teda... Ale pro Aničku nic moc zatím, lego, panenku, triko.......a Martinovi nemám tucha.......rodičům a prarodičům máme v plánu digitální fotorámečky a nahrajeme jim tam fotky dětí, tak myslím, že to potěší.
Už jsem umyla okna, takže vánoční úklid mám hotovej, mám pocit, že furt jenom uklízím, někdy mi ten stereotyp leze na mozek, ale dneska jsem si udělala výlet do práce :grinning: :grinning: tak to bylo příjemný, byla tam kamarádka co je v osmým měsíci, tak se mi snad i zastesklo po tom pocitu bejt těhotná........ale jen na chvilku :grinning:
28. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala na okna se taky chystám,včera jsem umyla 1,že budu dneska pokračovat a prší,takže mně to zkazilo plány... no snad to stihnu než bude ta vánice :grinning:
já byla za holkama v práci dneska :slight_smile: jenom na skok,jak jsme jeli s Fiftinem z plavání,ale příští týden tam asi zajdu na kafíčko a na delší pokec :wink: po holkách je mně smutno :cry: po práci ani tak ne :grinning: jenom někdy..
@tasmailla1 já vůbec netuším,co mojemu koupit,potřebuju aby mě něco "originálního" napadlo :astonished: ale v hlavě mám prázdno :grinning: :grinning:
29. lis 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala
@slena jee holky koukám,že mám stejnej program jak vy,taky se pujdu kouknout do práce za holkama,ale až v pondelí,dovtedy jaksi není čas a co se týče oken,tak sem je myla predevčírem,dneska jenom ráno trošku pršelo,tak čekám,až dorazí nejaká tá vánice,ale zatím kde nic tu nic....:grinning:
29. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
já teda okna umytá nemám a asi na to kašlu,až na jaře.Jinak nějaké dárky máme,hlavně pro děti-objednávali jsme z netu,tak čekáme,co přijde:slight_smile:.
Manželovi koupím nějaké dobré zrnkové kafe asi,už si vybrat takové udělátko na přípravu kávy bez logru-něco jako presovač-taková sklenička s hustým sítkem..
A jinak,já si občas postesknu,že už další dítě nechceme...to období těhotenství mi bude chybět,docela jsem si to užívala..Ale dva dráčci stačej...
29. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně né vánici :grinning: hlásím že v Lysé prší jako prase :grinning:

@tasmailla1 Jé, koukám, že se snažíte, tak ať se brzy zadaří :slight_smile: já obdivuju holky co maj děti rok, dva i ty tři po sobě.
29. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jee dekujeme,doufám,že se zadaří co možná nejdřív....já sem vždy chtela mít menší rozdíl mezi detma,tak sem pak zvedavá,až jednou bude druhé mimi na svete,copak budu říkat...:grinning:
@petrunka01 no my chceme ješte to jedno a teda nám 2 deti budou určite stačit i co se týče finanční stránky...:slight_smile:
29. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena pro Honzíka máme hasičské auto na vysílačku, od kámošky jsem koupila kolo a lyže,nějaké oblečení, stavebnici, encyklopedii zvířat. Honzíka nebaví pohádkové knížky tak kupujeme encyklopedi. :slight_smile: Babička oběmě koupila křesílka k televizi. Pro Míšu máme odrážedlo, pyžamko a jinak nic. Nejhorší je že druhá babi a švarg chtějí abych dětem něco koupila a že mě dají peníze aby nemuseli přemýšlet co mají koupit. :frowning2:
30. lis 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Taky to tak máme, že nám dají peníze, já jsem teda radši, než aby jim koupili nějaký blbosti, takhle si vyberu co se líbí mně :grinning:
A Matěj odrážedlo miluje, máme ho po Ani, která na to teda vůbec nebyla a Matěj už na tom lítá pekně.
30. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No a co si přeješ druhý????? Jasně, je to jedno, jen ať je všechno ok, ale já jsem hrozně chtěla dvě holky :grinning: no a když jsem se to dozvěděla, nezbylo mi než hrozně chtít holku a kluka :grinning: :grinning:
30. lis 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala hihi si přesne jako já...já bych si moc přála i druhou holčičku,no sem pak ale zvedavá,jak to dopadne.....)
30. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ještě nejsi ani těhotná a já už jsem zvědavá co to bude :grinning: doufám, že nám to pak prozradíš :slight_smile:
Dneska mám teda Matěje dost, vstával v půl šestý, spal jen od jedenácti do půl dvanáctý a já jsem na odvoz, uklidněte mě že vám děti spí taky tak strašně, já nevím jestli to jsou zuby, má jich jen osm... nebo co to jako má bejt......každopádně je to děsný :rolling_eyes:
30. lis 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no to asi pak prozradím,až bude mimi na svete,opet jako u prvního mimi si to necháme jako překvápko...a jinak me malá vstává ráno mezi 6-7,dneska byla o pul šestý vzhuru a spí už jenom jednou denne a to po obede,tak hodku a nekdy hodku a pul a pak vydrží do večera do 19,kdy chodí spát...:slight_smile: a co se týče zubu,my máme zatím jenom 4....:grinning:
30. lis 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ty jo, to ti taky moc nespí, ale tak ti nevím jestli mě to uklidnilo :grinning:
30. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ani jsem nevěděla že se tu baví červencové maminky :slight_smile: 2011 Tak to jste mě potěšili :slight_smile: Ale nebudu číst všech 654 stran :frowning2: Tak jen tak narychlo jsem Andrea a mám syna Samuelka narozeného 30.07.2011 :slight_smile: Koukám že tu máte plno témat tak jestli neva tak se k vám přidám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulishek ahoj,vítej..ono to tu zase tolik neběží,ale čas od času přeci jen jo.Já jsem Petra a mám prvňáčka Šimonka a Kačenku narozenou 19.7.2011.
V poslední době z témat vedlo (ne)spaní,vztekání,s karty...jo,a dárky na Vánoce:slight_smile:
Co máte v plánu na víkend?My bychom rádi zítra upekli nějaké cukroví a možná na chvilku vyrazíme na boby a v neděli se chystáme do Prahy na vánoční trhy.Snad neumrzneme,kdyžtak to přesuneme někam do kavárny:slight_smile:
7. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Aha takže nějak popořádku :slight_smile: Spánek vstává okolo 8 hodiny usne okolo 13 hodiny a podle potřeby spí hodinu až 3 pokud spí déle trpím jak pes a usíná až po 22 hodině. Poslední týden jsem mu zavedla režim do 8 ráno spinká pak ho budím spát jde v půl jedné a spí max hodinu a půl až 2 pak budím a konečně chodí spinkat mezi 8 a 9. Jinak v noci se budí často stále kojím a flašku odmítá UM a kaši nejí takže jsem dojná :slight_smile:
Vztekání no už se mi nevzteká kdysy bouchal hlavou do zdi ale po nevšímání si ho to přestal dělat :slight_smile:
S karty kdybych mluvila sprostě ani to nejsprostší slovo na tuto kravinu nenajdu :grinning:
Vánoční dárky hrající medvídek na uspávání, bagr, krtek batůžek, autíčková dráha nahoru se položí autíčko a jezdí směr dolů do leva do prava :slight_smile: dětský příbor už jí sám ale náš příbor je dost velký tak jsme koupili. Možná ještě pár blbostí najdeme ale nepřehánět ho to stejně asi ještě moc nevezme nějaké rozbalovaní :slight_smile: bude mít chvilku radost ale za tři dny ani nebude vědět :grinning:
Víkend ještě ani nevím už mám napečené perníčky a linecké tatínek Samíka má noční tak pokud počasí dovolí někam spolu vyrazíme. Na boby to u nás v Hlučíně okres Opava nebo kousek od Ostravy to není. :slight_smile: Uf. :sunglasses:
7. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, jak to jde? díky za podporu, už jsem z nemocnice zpět. Holky, dnes jsme se byli mrknout na pořádnou zimní bundičku a boty pro malého. pořídili jsme super, sic bunda je tmavo fialová, myšlena asi pro holky, ale sluší mu. boty sněhulky Peddy super :slight_smile: ale... dnes jsem byla tipická matka nervka s nevychovaným protivným prevítem :grinning: :grinning: :grinning: malý prostě nějak zvlčel a poslední dny na nás zkouší pořád brečení, vztekání a neposlechne ani za zlaté prasátko... a to samé předváděl v Kiku, kde byl mimo nás absolutní klid :grinning: řev, vztekání, zdrhání, domlouvání, varování a nakonec jsem ho už pevně popadla a řekla mu, že už toho mám plné zuby, a´t se kouká vzpamatovat, nebo dostane tady přede všema na zadek - a byl klid! (díky bohu) :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem si všimla, jak se všichni tak nějak pro sebe culí..no nevím :sweat_smile: pak už byl junior docela v pohodě. ale tož mazec, jestli už teď začíná období vzdoru???? aj když jdou s taťkou ven v kočáře, tak odchází i přichází s totálním řevem.. nechápu.

@kulishek ahoj, vítej :slight_smile: :slight_smile: jen se přidej, to je fajn. myslím, že je tu vícero maminek bez skupinky.. i když ono těch skupin je tu více, mají zavřené diskuse. červencového máme Jindříška-momentální popis viz pár řádků výše :grinning: jinak je moc milučký a šikovný. Dárky dáme do dvou balíčků-jeden kde je mikina,trička a nějaké praktické věcičky,v druhém budou hračky. zítra peču linecké, přítel je má moc rád a jinak cukroví a vánoce nepřeháníme :grinning: a na jaře přibyde sourozenec, takže toho mám plný pupek někdy :grinning:
Jak je na tom Samík s mluvením? u nás žádná sláva.sice ty slova umí-uměl,opakoval ale stejně všemu říká eeeeee (přitom pořád slabikuji, artikuluji,podporuji a opakuji ta slova ale marně-klasika jako mama,ham,papa,mňam,hop atd atd) jen zvířátka ho baví a to čas od času stejně mění hlavně drůbez. bylo to kiki, pak kaka a teď je všechno kukůůůů :grinning: dudlík má malej hlavně na noc a odpolední šlofík a nočník byl fajn hračka a teď je to ignorovaná věc..
8. pro 2012 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy..dneska jsem zvládla bobování s dětma-ale Kačenka teda sníh zrovna nemusí:slight_smile:,odpoledne jsme pekli cukroví,takže je linecké,vanilkové rohlíčky a pár kokosek.Akorát tedy nevím,kdo bude slepovat to linecké a zdobit perníčky...
zítra se chystáme do Prahy na vánoční trhy.Mám tam ségru,takže to spojímei s návštěvou,docela se těším,tak snad neumrzneme.
8. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee. Přeji krasny sněžný den :wink: takSamuel je zatim nemluvka. Umí jen bum, ba jako bag bag, ne, a tati,
Nechce mluvit a zvířátka i kdyz je mame doma neumi jen na kočku vola cici misto čiči .
On si mluvení vynahrazuje nekde jinde :grinning: doveze si tatru ke stolu vyleze na stůl protoze židle mam
Na stole aby nahoru nelezl tak na tom stole si vyleze na zidly proste koumak. Nebo zidly kdyz je dole vezme
A přitáhne si ji k lince vyleze nahoru sedne si do dřezu nebo otevře šuplík a vytahuje si co potrebuje.
Jinak zatim umí mrknout,kde ma nos,nohu,pupik,lulik:grinning:,kdyz po něm neco chci jako donést donese
Pije ze slamky nebo normalne z hrnicku,umí smrkat, jen jelikož tady moc lidi neznam tak nechodimemoc mezi deti tak se jich boji protoze ho praštil chlapeček lopatkou po hlave nebo mu berou hračky on vsechno půjčí jemu nikdo nic
Ale na nocnik nepůjde :'(
10. pro 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak u nás dneska napadlo snehu ,tak doufám,že to vydrží do vánoc,já mám už taky neco málo upečeno ,pořád se jenom uklízí,ale ten nejvěčší uklid bude až tesne pred Vánocema,jinak to nemá cenu,ješte dneska jedu vytepovat koberec,pustím se do toho,až po obede malá usne... a kašlu na to...pak pred vánocama ješte dodelám uliky,mnam ty mám hrozne ráda...jinak malá je taky nemluvka,neco jako mama tata nebo baba už zase zapomnela a nemužu ji to naučit,nejaký zvířatka nebo zvuky zvířatek,to ani omylem,furt si jede tu svou svahilštinu....nočník taky neví,na co slouží,tak doufám ,že za pul roku nebo rok už na to přijde....ani venku sme tedak nebyly,jak byly ty mrazy,tak malá mela peknou rýmu a kašel,takže sme byly zalezlý doma.....
@kulishek jee vitej v klubu červencátek...:slight_smile:
@druidee období vzdoru tak brzy?ty jo,u nás je to ale taky tak,když neco není podle naší madam,tak se začne hezky vztekat,to je hruza,kdyby to slyšeli sousedi,tak si snad musej myslet,že ji doma týráme....
@petrunka01 tak jak bylo v Praze na trzích?užili ste si to?
10. pro 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...

@tasmailla1 trhy byly moc pěkný,krásnej stromeček na Staromáku.Kačenka překvapila a radši než chodit ve sněhu,vzala na milost kočárek.Vyloženě se ho dožadovala,tak to bylo dobrý.Jsem se bála,že nebude chtít a jak teda bude spát,ale usnula hned,jak jsme vyšli ven a i pak v něm krásně seděla,takže pohodička.Na obědě jsme byli u ségry,co tam bydlí,pak šla s náma ven a bylo to příjemný.Ani jsme nemrzli.
10. pro 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek