• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 :grinning: ty jo, parádnice malá :slight_smile: to je krásné, jak si řekne :slight_smile: tak to máte v klidu s uspáváním. a spinká i přes den? malý třeba si taky lehne na zem a hlásí "kaj-kaj" že chce spinkat, ale ve finále je z toho cirkus a nervík. dnes ale usnul krásně, jen potřeboval mě vedle sebe, hladit a pusinky a krásně usnul do dvou minut. né vždy ale tomu tak je..
17. pro 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no,parádnice..jsem na ni zvědavá za pár let,to si ještě užijeme,když už teď má svoji hlavu a svůj názor hlasitě prosazuje..:slight_smile:Spí po obědě,většinou něco přes hodinu,prostě se najíme,pak nočník(kam většinou neudělá nic),řekne se,že se jde spinkat a jde se
17. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena Máme rozdíl mezi nima šest let, dost mi trvalo než jsem se odhodlala k dalšímu :sweat_smile: U mě jsou borky holky typu
@druidee rozdíl dva, tři roky, bych já nerozdýchala, takže můj obdiv jim. A to spaní je děs, děs, děs, usne jakž tak dobře, to jó, jdeme hned po obědě, jenže někdy dá jen dvacet minut, někdy si po hodině k němu musím lehnout, aby ještě spal, no prostě děsný, v noci furt kňourá, je neklidnej, no jsem z něj na palici, pořád to omlouvám zubama.....jak jinak :grinning: Jsem si tu postěžovala a jdu jak jinak ulízet šuplíky a hračky :angry: :grinning:
@petrunka01 Teda parádnice jedna a takhle malá :grinning:
17. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala :grinning: no, občas mě přepadá panika, jak to budu zvládat.. budu muset, ale rozdýchávat to budu hodně z hluboka, to jsem si jista :sweat_smile: drtivá většina lidí mě docela děsí a lituje, jak to pak bude, až mě to štve a nahání hrůzu :frowning2:

děvčata, nám se snad zjančili všechni sousedi. asi jim mrazem zalehly uši. ten pod nama je zatím v klidu, zato nahoře další hluchej.. jejich tv přehluší naší atd. teď poslouchám nevím jaký jejich kanál, no děs, lidi jsou bezohlední a mě neba pořád někoho kárat.. snad mají sami soudnost (no, očividně asi ne) ale naštěstí tohle řve nad obývákem, kde spím já a né Jindrovi v pokojíčku, tak jsem v klidu. zatím tedy.
17. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak asi to záběr bude, mám v okolí víc mamin s takovým rozdílem necelé dva roky a zvládají to, já bych řekla, dobře, takže žádný obavy, panika přijde na každýho ať je rozdíl dva nebo pět let :slight_smile: Hlavně si ty řeči nepřipoštěj :wink:
18. pro 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no tak o rozdílu 2 roky a méně jsem já ani nepřemýšlela,dozajista bych už měla mašlu na krku :grinning: :sweat_smile: máš sice rozdíl 6 let,ale i tak,děti máš furt 2, a to mně téměř každá "dvoumatka" říká: jedno dítě,žádné dítě" :astonished: :astonished:

@petrunka01 no přece jí nebudeš oblékat něco,co nechce :grinning: :grinning: ještěže Fiťovi je to úplně jedno... no mně nejdřív usínal u prsa,pak jsem ho učila spinkat jinak než u prsa - hladila jsem ho a držela za ruku,pak jsme odbourali hlazení i držení,takže jsem ho uložila,lehla na svou postel a čekala,než usne,což většinou netrvalo dlouho... teď nastal nějaký brutální zlom,už když řeknu,že jseme spinkat,tak mi začne zdrhat,jakmile přejdeme do ložnice,tak spustí :frowning2: :angry: a to předtím po obědě chodil úplně v pohodě bez řečí,kolikrát mně chytil za ruku a šli jsme hajat... a teď :confounded: :confounded: no bída s nouzí...a neusne teda jinak než že ho zase držím za ručičku,takže jak jsem si malovala,že ho v lednu přestěhuju do pokojíku,tak asi teda ještě ne

@druidee no ty jsi u mě hrdinka č. 1 :wink: :wink: ale neboj,to zvládneš,jako tolik mamin před tebou a po tobě :slight_smile: jako náročné to mít budeš,to je jasné,ale myslím,že sa nemosíš obávat,jsi šikulka :slight_smile:
18. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak nějak nestíhám .... :grinning: četla jsem jen poslední příspěvky a vidím že i u nás je to stejné ... Niki je za protivku ale u nás to jsou fakt zuby úplně zadní stoličky a špičáky .... tož tak .... :wink: Všem krásné vánoce !
18. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hradilenka No to je kráááásný :slight_smile:
19. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Děkujeme snad jsme potěšili :wink:
19. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka krásné přáníčko :wink:
špičáky nám lezli asi měsíc - hrůza a děs :angry: a já už lezla po stropě :sweat_smile:
20. pro 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak jak? byly šťastné a veselé??? věřím,že jste si to všichni užili, co to šlo a vše klaplo dle představ :wink:
25. pro 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak to máme za sebou,Ježíšek naježil,děti prý byly hodné:slight_smile:Oba měli velkou radost ze všech dárků,akorát nevím,kam všechny ty nové hračky dáme...
26. pro 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky jsem nějak nestíhala popřát krásné a pohodové svátky. U nás to bylo krásný asi jako všude, ty rozzářený oči jsou na těch vánocích nejkrásnější, ale jak píše @petrunka01 kam to proboha dáme????????snad abysme přistavěli a to jsem před vánoci ty hračky probírala, tak to můžu znova.
Holky jak jste na tom s MS já s ní mám teď nějaký problémy, trvá mi to hodně dlouho, tak nějak od tý doby co jsem přestala kojit i vlasy mi děsně padaly, teď je to trochu lepší. Nejste na tom některá stejně? U dr. jsem to řešila, ale UZ v pohodě, hormon. profil taky a antiko se mi brát nechce...
27. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já mám antiko,takže bez problémů,ani nijak zvláš´t silná není...obvykle mi na všechny ženské problémy byl doporučován čaj z kontryhele,tak můžeš zkusit
28. pro 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no já brala antinu,to jsem MS neměla vůbec,pak někdy v září jsem vysadila,měla jsem ji jednou a od té doby nic,takže úplně stejně,jako před těhu. Asi budou zase problémy s mimčem. Jestli to budu mít 3x do roka,tak moc šancí nemáme :unamused: Je to na prd...
28. pro 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už to mám 14 den deset dní špiním pak něco jako a pak zase špinění, to je hnus už se to odráží i na mý náladě :angry:
@petrunka01 asi antiko zkusím na půl roku, třeba se to tím nějak ustálí a kontryhel, no vidíš, díky za připomenutí, tak ten zkusím dřív
@misi.21 a vy jste měli s otěhotněním nějaký problémy?......Já bych tak nezoufala, tři známý měli s prvním problémy a druhý šlo samo, jedněm se nedařilo čtyři roky pak se to povedlo a teď je malýmu 11měsíců a je těhotná a nechtěli jsou z toho pěkně rozpačitý.
28. pro 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...u nás taky byl krásný a bohatý ježíšek,tolik hraček,co sme dostali,no zas sme vyplnili prázdný místo v decáku,když to takhle pujde dál,tak se nikam nehneme,ale svátky byly nádherný,no stromček zatím stojí,ale malou moc zajímá,už ho skoro začala i odstrojovat.... :grinning: :grinning:
@akrimala já teda s MS nemela problémy,když sem brala antiku kvuli kojení,tak sem ji nemnela a když sem ji vysadila,asi v 8 mesícu malý,tak MS přišla v pohode a tak to je každej mesíc...
28. pro 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočeny, přejeme všem spoustu lásky, zdraví a pohody v roce 2013 :wink:
1. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@druidee tobe mamko též...hlavne to zdravíčko...:slight_smile:
2. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky se připojuju - ať je pro vás všechny nový rok plný zdraví, lásky, štěstí, pohody, spokojenosti, úspěchů... a třeba dalších miminek :wink: :slight_smile:
2. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tasmailla1 vám taky a toho sourozenečka pro Šárinku!! :dizzy_face:
@slena pěvně doufám, že nebudu jedinná rodička, že se někdo ještě z této skupinky přidá :grinning:
holky, jak bylo o svátcích a silvestr?
2. led 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jee dekujem,taky doufáme,že dlouho čekat nebudeme na mimouška...:slight_smile:no Vánoce byly krásný,se divím,že nám ješte stromeček stojí,protože malá je živel a furt ji neco na tom stromečku uchvátilo,máme pár rozbitých koulí,i když naspodek sem dávala nerozbitný a ona mrška malá šla schválne po tech rozbitných....dárečků bylo požehnane,hlavne malá dostala hraček,že neví ,s čím se má dřív hrát....a Silvestr no malá se skoro každou hodinu do pulnoci budila,vždy ji vzbudila rachejtle...ale pak už spala až do rána...my klasika o pulnoci šáňo a šli sme spát... :grinning: :grinning:
@slena tobe i tvý rodince taky všechno nej v novým roce přejeme....
@druidee jee to by bylo supr,kdyby ješte nejaká holka z diskuze otěhu,at pak nejsem sama....no až se to poštestí...
2. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přejeme vše nej v novém roce. :slight_smile:
U nás vánoce super. Honzík si chtěla nastroji stromeček sám a Míša když ráno viděla jak svítí tak jenom pištěla. První co viděla tak byla čokoláda tak se na jí hned vrhla. Ještě že jsme stromeček uvázali jinak by byl hned na zemi. teď si chodí po tajnu a bašít čokoládu za sedačkou. :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí v její úrovni toho moc nebylo a na zbytek nedostane. Tak byla dost naštavná že na nic nedosáhne. Tak se vztekala že sebou padla na zem a kopala kolem dokola.
Večer když viděla dárečky a ty její rozřázená očka vidím ještě teď. Honzík začal pištět si Míšou a děkovat Ježíškovi za dárky.Aj mě vyhrkli slzičky když jsem je viděla. Míša škubala papír kříčela "dálecky! :grinning: Honzík byl nadšený k encyklopedie zvířat a z globusu. Dostal kolo a lyže tak to taky uvítal. Jenom oblečení ho moc nezajímalo. Míša dostala větší odrážedlo tak jezdila snad hodinu po bytě. Takže u nás jsme si to užili.
Pak jsem jeli do Prahy ke švagrové a pokochat se 2měsíčním miminkem. :slight_smile: Manžel a Honzík byli tak nadšení že mě přemlouvají ještě na jedno miminko. :wink: Tak nevím nevím....
Jinak Míša je dost ukecená. Všechno opakuje a vzteká se když ji nerozomím co chce. Včera jsem se smála když řekla " Hondík blbý" to jako Honzík je blbý...Nevím kdy to slyšela, ale už si před ní musíme dávat pozor na slovník. je to prostě divoká tatínkova spermie. :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 tak to byly opravdu pravé vánoce s hvězdičkama v dětských očích :dizzy_face: u nás se to tak moc neprožívalo. No, nepovídej s miminkem-zrovna jsme tu psaly, že bude fajn, když se nás tu více ze skupinky pustí do dalšího těhulení :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

Holky, prosím o radu.
Jindra měl jednu noc skoro 40horečku. vzbudil se, plakal, pozvracel mě a půl pokoje a po hodině vřískotu a převlékání a hojšání zase v klidu usnul a do rána to trocha kleslo (dostal čípek) přes den měl stále zvýšenou teplotu a tuto noc už horečka nebyla, jen zvýšená teplota (cca do 38). Takže to vypadá, že jsme to zvládli doma, k doktoru jsem ho nebrala a teď váhám, abych něco nezanedbala a neměl nějakou virózu nebo zánět? i když až na včerejší slabou rýmu mu nic není (krom té teploty...) tož nevím. To byla jeho první pořádná horečka.
4. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@micka1 tak si to děti pěkně užily,co...Míša krásně mluví,Kačenka si vystačí s pár slovy a gesty:grinning:Zato ta gesta jsou tááák výmluvná,že slova nepotřebuje.

@druidee to je mi líto,že Jindříšek takhle horečkuje.Sledovala bych ho a pokud bude mít další den zvýšenou teplotu,asi bych k dr, radši zašla
4. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Míša taky tak občas má. Horečkuje dva dny a pak je ok. Dr mě říkala že pokud by horečkovala víc jak tři dny že máme dojít. já teda dávám nurofen když mají přes 38. Je lepší když mají horečku aspoň se tělo dříve vyrovná s infekcí. Tak držíme palce aby bylo Jindříškovi už lépe
4. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem do našeho "kroužku" nezabrousila.....:slight_smile: V poslední době nějak nestíhám a taky nějak není moc nálada......(kdo je na FB, ví).
Vánoce u nás byly nádherný, Matýsek už to přece jenom bral trochu jinak, takže sice rád rozdával, ale honem co kdyby tam ještě bylo něco pro něj.... :grinning: Davídek si vzal autíčko na ovládání pro mimča, co mu Ježíšek nadělil, volant trenažer a přebíhal mezi nima, takže celý večer měl vystaráno :grinning: Letos jsme to s dárky nepřeháněli, příbuzenstvo naštěstí taky dodrželo domluvu, tak to bylo fajn..:slight_smile:
Silvestra jsme byli doma, Dáda šel spát přeci jenom později, než je normálně zvyklý, takže spal tvrdě celou noc:slight_smile:) Matýsek slavil dlouho, ale dovršil to tím, že mi usnul na klíně 4min.před půlnocí....normálně odpadnul :slight_smile:)) Takže jsem ho rychle přenesla do postele a šla si ven s Matějem přiťuknout na šťastný další rok.....no , moc šťastně nám bohužel nezačal......včera jsem byla s Davídkem na kardiologii, kam nás poslala naše pediatrička, když našla při běžné prohlídce Davídkovi na srdíčku slabý šelest. Ale šla jsem tam s tím, že je to normální vývojová vada, která se růstem dítěte srovná......Tak mě včera dr.vyvedla rychle z omylu - je to bohužel mnohem závažnější, vrozená vada - nemá mezi síněmi přepážku, která ani nedoroste a ještě k tomu nějaký rozštěp na komoře (myslím). Takže se to musí řešit operací - ale až prý tak kolem 6-7 roku. Nejpozději do 10 let, pak už by to nešlo prý operovat....takže šok.
Nejtěžší to bylo říct Matějovi (sám si něčím podobným prošel před 3 lety - operace - arytmie), no, pobrečeli jsme si oba dva, musíme se srovnat s tím, že se operace prostě nevyhneme. Ale nějak to nejde.......kdykoliv se podívám na Dádu, tak to na mně padne a řvu..........
4. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy už jsem ti sice psala na FB. Slova se hledají těžko. Musíte prostě věřít že to zvládne jak Dáda tak ty a Matěj. Moc vám držím palce.
5. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@micka1 holky, díky. rozseklo se to samo. Jindra byl fit, tak už jsem si ho chtěla vzít do vany včera večer. sundám plenu a tam jen hleny a krev.. :frowning2: pátek večer.. takže jsem volala na dětskou pohotovost, jestli máme raději přijet a dr říkala že přijet i s taškou. takže tu jsme hospitalizovaní, ale zítra snad už domů. testy zatím vše ok, sono bříška taky, jen jaterní testy vykazují zánět. jinak teploty ani nic jiného už mrňouse netrápí. a jako těhule mám zákaz vycházet moc z pokoje, abych se nenakazila a nedopadlo to jako před půl rokem, kdy sem v 5.tt zkončila z tohoto odd na půl týdne na infekčním v krajské nemo :sweat_smile: . takže jsme dostali ceduli na dveře a maminkám jsem musela vysvětlovat, že nakažliví nejsme, ale spíš proto, abych se já nenakazila :grinning:
5. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy četla jsem Kz, jak jsi o tom psala,ale už jsem nestihla reagovat. držte se, je to hodně strachu,protože hodně času do operace a asi hodně hlídání a všeho, aby malý nebyl nemocný atp. nedokážu si to představit, ale hlavně že je možnost na nápravu. vše dobře půjde a dopadne, držím moc moc pěsti.
5. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek