• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee tak se držte,já nemocnici fakt nemám ráda..snad vás brzo pustí a bude už dobře
6. led 2013 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, moc děkuju.......nějak se začínám děsit každýho dne, co zase přijde......když jsem si tak nějak začala zvykat na to, že operace Davídka prostě jednou bude, tak si začal večer Matýsek stěžovat na to, že ho bolí pindík.....to jste neviděly.....rudý, nateklý, vůbec nás nenechal tam sáhnout, trochu pokřivený, no mně omejvali......tak jsme to v rámci možností umyli, pokusili se natřít krémem na opruzeniny a dneska jsem s ním dojela do nemocnice na pohotovost - takže - zánět, plný hnisu, prý to nemá s hygienou nic společného, jak mu ještě nešla stáhnout pořádně předkožka, tak se mu tam trochu usazoval mázek, který se ale nedal vymýt, stačilo pak už jenom nějaké nachlazení a pěkně se to tam začalo hromadit.......takže mu to stříkačkou prostříkali, odsáli a máme mazat Framykoinem - zítra zase na kontrolu, případně na dočištění....:frowning2: A ještě bonus - dr.zjistila, že má jednu "kouličku" o dost větší, než druhou, takže se to prý bude muset hlídat a řešit - nějak to nazvala, ale jak....... Co přijde zítra...... :cry: počítám už se vším
6. led 2013 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy achjo,nějak se to nakupilo,co..ale nemůže být pořád jen zle,určitě bude líp..
7. led 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy tak snad už jste si to všechno vybrali a teď bude líp.
7. led 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy No potěš koště .... když už tak pořádně co? Držím palečky aby se vše dalo dopořádku a kluci byli zdraví ! :wink:
7. led 2013 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Kdy se do toho chcete pustit Marti? A nebo už ?
@micka1 To je bezva že ta Vaše kočena už hezky kecá .... aspoň je srandy kopec .... :slight_smile: Já si myslím, že je to i tím že jsou 2 děti ... podle mně to dělá moc. Potřebují se spolu nějak doruzumívat :wink:

U nás svátky proběhly rychle samá návštěva a jak ten frmol skončil ... byl tu Nový rok :grinning: Niki se nejvíce líbila na vánoce magnetická tabulka a papučky .... zbytek bez nějakého povšimnutí .... od babiček zaujala čepice zajíc ( bude na příští rok ) pak klavír ( z něho rostu zase já ) . No dostala hafo oblečení hraček CD ,DVD knížek ... Nevím kde to za chvíli dáme pokud to půjde takovým tempem. Dokonce babi uznala to že jedna kuchyňka co jí dala na svátek je opravdu málo .... tak jí dala na Ježíška ještě jednu ... :grinning: Asi bude Niki profík v gastronomii .... když už teď vaří na 8 plotýnkách :grinning:
Jinak u nás nic nové, všichni naštěstí zdraví ťuk ťuk .... a snížili nám hypo o 0,35% :grinning: no lepší jak drátem do oka. Zlatý fix na rok :dizzy_face:

Dál stále čekáme až napadne sníh a půjdeme blbnout na hory a ono furt nic ... tož nevím dočkáme se letos? :slight_smile:

Byla jsem tady v tesku čekám na ty super slevy až to hodí ještě míň .... zatím je to oničem. Loni tu bylo plno hraček ve výprodeji a letos nic moc hodně se toho prodalo na vánoce oblečení to samé. Chtěla jsem koupit malé bundu a oteplovačky na příští zimu.
Tak se mějte všechny krásně ! :wink:
7. led 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee - ty jo, tak držím palce, ať jste brzy doma!!! Taky si to vybíráš ve velkým, koukám.....ale bude líp :slight_smile:
7. led 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy už jsme doma :slight_smile: ale jak na sviňu malý zase průjem a teplota, takže zítra půjdu na ogtt a kluci naběhnou k doktorce sami, protože odpoledne musím na těhu rizikovku do olomouce, tak ať se to stihne. snad jsou to jen nějaké doznělky a nic s Jindrou není :frowning2:
hlavně ať je i u vás vše v klidu, konečně.. ono když se to sype, tak více věcí najednou.. takže věřím, že brzy bude líp!!
@hradilenka také jsem zatím nějak nezaznamenala pořádné slevy, co by fakt za to stály... nikde. a v takko, jak jsme koupili letos super oteplováky,chtěla jsem větší na další roky, tak mají vše jen holčičí a pro kluky vůbec, ale vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@petrunka01 už jsme doma. bohužel, mám s doktory tolik zkušeností, že mi to ani nepříjde :frowning2: malý je díky bohu strašně statečný a poslušný (i když začíná se bát a plakat, to ano, to dřív nebylo) věřím, že jsme si to na hodně dlouho dopředu vybrali :slight_smile:
7. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no u nás taky nic moc slevy,jen sem malý koupila v takku rifle za 99 kč...ale jinak bych si nelejskla neco kupovat na příští zimu jak hradilenka,pri mým štestí by ji to pak bylo malý... :grinning: :grinning: jee to je dobře,že už ste doma,šak nemusí se opakovat scénář z prvního těhu,že? :wink:
@hradilenka jojo už se snažíme,jen zatím nic,ale my teda to nechávame tak na náhodu,ne žebych z toho šílela,když dostanu krámy,proste zatím jen tak pomaloučku a snad se brzo zadaří...dej pokoj se snehem... :grinning: :grinning: ale je fakt,že je potřeba,aby přišel,protože venku to je jak na jaře a nám vykvetnul zlatej déžd a sem se musela tlemit,ale v obi a v tescu prodávaj už narcisi,tak jenom čekám,kdypak vytáhnou velikonoční výzdobu.. :grinning: :grinning:
@msevy jee holka držte se,tedka si to vše vyberete,tak už by ste mohli mít klid a to,že malej má zánet,hold se to u chlapečku stáva a framykooin je na to dobrej... :wink:
7. led 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 :fearful: :fearful: :fearful: tož totok :sweat_smile: Máš kuráž :grinning:
7. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jako s čím mám kuráž???nejak sem mimo...:grinning:jako že s tím si tedka pořídit mimi?ja bych chtela stihnout 2 dítka u jedný mateřský...:slight_smile:
8. led 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vidím, že Vánoce jsme si všecky užily jak se patří a prckové obzvlášť :slight_smile: my jsme to nějak s dárkama nepřeháněli,ale aj tak mám pocit,že sa nám to za chvilku nevleze do baráku :grinning: budeme moset vystrčit tchýni na dvůr :grinning: :grinning: :sweat_smile:
@tasmailla1 ono to pak přijde,když to člověk nejmíň čeká, určitě to bude za chvilku :wink: my zatím neplánujeme,ale počítám,že jak malý oslaví 2.narozky, že třeba začnem plánovat :dizzy_face: dřív nějak nemám tu kuráž jak píše @hradilenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@msevy pane jo,vůbec jsem to nevěděla,na FB nejsu,tak nemám info.. moc vám přeju,ať už je jenom líp a líp!!Uvidíš,že všecko dobře dopadne :wink: ale člověk má asi furt takový nějaký blbý pocit,že? já si to vůbec neumím představit :cry: držím pěsti,bude dobře,uvidíš! :wink:
@druidee ty si to taky pěkně vyžíráš,snad už je malý v pohodě a ty s mimčem také!člověk fakt nejvíc ocení to zdraví,já to říkám furt... taky držím pěsti,ať jste fit :wink:
8. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: jsi mě pobavila,že už teď vaří na 8 plotýnkách :grinning: já mám kolikrát co dělat s těma 4, co tam mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ty máš doma veselo s tou "tatínkovou divokou spermií" :grinning: :grinning: to Míša teda pěkně mluví,je šikovná :slight_smile:
Fiťa pár "slov" a zbytek brebentí a brebentí a vrčí houká piští atd.atd. a to celý boží den, kolikrát i ze spaní :astonished:
8. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky občas si říkám že by Míša taky mohla aspoň chvilku držet pusu. Mluví až moc. Všechno opakuje i to co nemá.
@hradilenka nemyslím si že je tím že jsou dva. Honzík taky začal mluvit brzo a docela pěkně. Je fakt že hromadu věcí se naučila od Honzíka a je docela samostatná. Někdy bych je teda někomu věnovala co oa dva dokáží. :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že jsou zdravý a Honzík po tom všem co má za sebou jak zdravotně tak psychicky je teď v pohodě. :slight_smile:
8. led 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj hoky, tak dneska máme za sebou celá rodinka zubaře ... i Niki byla a byla moc hodná. Paní zubařka popočítala zouby a založila Niki kartu a za to jak byla hodná dostala zvířátko :slight_smile: Já naštěstí jen jeden kaz, měla jsem strach že půjde jeden ven.
Přála jsem si sníh a ejhle u nás dneska sněží :grinning:
Přála jsem si nakoupit pro malou na příští zimu za dobrý peníz a ejhle ... dobrý kauf ... mám oteplovačky s bundou za 498,- pak jsem jí koupila 2x zateplený nepromokavý gaťata za 500,- na 98 Kč ... tak jsem to vzala 2x pokaždé jinou vel. a ještě mám sněhulky a gumáčky .... tož bezva :sweat_smile: :dizzy_face: Tak příští rok mám pořešený .... jen nevím jestli jsem se trefila do velikosti bot ... no co už když tak se to využije při druhé cácorce a nebo to popotuje po rodině dál :grinning:
Tak by mně zajímalo jakou mají nožku vaše dítka .... Niki má 24 zimní a 23 papučky , ale budeme za chvíli kupovat 24. Holky jak velkou nohu mají děti asi ve 2 a 1/2 letech ? :grinning: To jen jestli jsem se trefila :confused:
Dívala jsem se všude možně a jako ve výprodeji a mají za komplet cenu 1100,- no to se mi tedy zdá drahý :grinning: A v kiku mají bundu za 570,- no masíčko :slight_smile: ( tedy tu co se mi líbila )
@tasmailla1 No tak záleží jak dlouho vám to bude trvat ... ale teoreticky Ti to stačí když porodíš do 3 let malé ne? My začnem tak jako Selena až po 2 roce Niki .... tož v létě :grinning:
@slena No já to dřív zvládala i na osmi ale co mám Niki dělá mi obtíže i nepřipálit cibuli na jedné :grinning:
@micka1 No určitě to má nějaký vliv jedno a nebo 2 děti .... ale je fakt že taky záleží na dítěti kdy začne komunikovat ... paní dr se mě ptala jestli Niki spojuje slova, jsem říkala ne .. ale když něco chce, tak začne pískat a ukazovat na to .... tak mi na to řekla..... důležité je, že se domluvíte :grinning: Uvidím jestli budemem mít druhé, třeba pak poznám ten rozdíl v rozvoji druhého dítka :sweat_smile:
8. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no zimní máme 22 a papučky 21,takže nožka zatím nic moc veliká...a jojo chceme to stihnout do 3 let,jen to nechcem nechat na poslední chvíli,ono se to pak nemusí hnedka povést,takže radší dřív...no jo tos nakoupila moc dobře a jakou velikost oblečení si vybírala na příští zimu?to já bych se bála,že se netrefím a nevyužili by sme toho...
8. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 V těch velikostech se nevyznáš každý má jiný číslování .... já koupila ten set bunda oteplovačky 110 , ale řekla bych že je to větší než obvyklá 110 .... zateplený gaťata jsem koupila 98/110 a pak 122/128 :grinning: ale jak říkám je to všechno větší :grinning: regulovatelný šrákama.
Tak to má malá malinkatou noženku ... to měla Niki v létě když začínala chodit :slight_smile: Kolik vaše malá měří ?
8. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no nevím kolik meří,do poradny jedem 15....pak dám vedet,ale zato težká je pekne...:grinning:no jojo ty velikosti to je vždy horor,že to není všude stejný,ale aspon už ste vybavení na příští zimu a za dobrej peníz...to je to,že pak ,když začne příští zima,nikde nebudou slevy,až pak po Vánocích klasika,takže to je naprd,když začne zima,tak človek kupuje bez slevy...my meli v lete nožku 19....
8. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a nekam se tedka v zime chystáte na hory,nebo příští rok?
8. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tož dneska jsem ve velkém tescu sehnala 2svetříky na Jindru, ks á 120,- a pak nějaké blbosti jako svíčky velikánské za 16,samolepky na okna a takové hovadiny za pár korunek. nic kloudného. a jinde v obchodech taky nic kloudného za opravdu fajn cenu.. ale je fakt, že nic nutně nepotřebujeme:slight_smile: co potřebujeme, to nesleví :grinning:
8. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já zítra razím na nákup do tesca,tak musím taky juknout,šikly by se nejaký mikiny nebo svetříky,nejak ze všeho zase vyrostla....
8. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to tam určitě najdeš a jestli jdeš do tesca ve futuru, tak tam máte většinou dobré slevy.. nebo čepky (dětské i dospělé od 30,- dvoje rukavice dospělé za 37 atd, najde se, ale fakt v těch velkých. a pro holky mají opravdu jednou tak větší výběr.pak dej vědět, jak jsi pořídila :slight_smile:
8. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj pak písni jak jste na tom s mírami a váhou ... jj máš proavdu před vánoci mají ceny našpónované, tak proto jsem kupovala teď .... na hory zatím nikam neplánujeme jen možná tady na kopečky pokud bude zasněženo ..,..
@druidee jj v tesku mají někdy dobré ceny ,,, ale chce to vydržet oni slevňují 2x .... tak pak je to za třetinovou cenu ... ale je pravdou, že letos toho moc nemají ve slevách a to mi potvrdily prodavačky i v jiných obchodech .... asi vše lidi vykoupili ... nebo toho objednávají méňe? Tož nevím ... Jak JIndra je ok? A co Ty?
8. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, opravdové slevy se nekonají-na pořádné věci. prý se hodně prodalo před vánoci, tak je jasné, že obchodníci nemají motivaci slevovat a uvolňovat sklady. ale třeba ty hračky FP, jak jsme se spolu bavily, tak ve Valmezu mají za úplně jinou cenu, než jsi pořídila. takže asi opravdu i jak která prodejna. Jindra dnes už dobré, hurá. jen teploty 37,5 a vzteklounství, ale jinak hodný a zlatý.
8. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..Kačenka je drobek,na 18ti měsíční prohlídce měla 78 cm a 9.5 kg,takže nosí velikost 80,přecházíme na 86.Boty má 21 a jsou jí i trochu větší.Tu vel 110 nosí děti kolem 4.roku.A 122/128 má náš Šimonek dneska,kdy je mu 6 a půl.
9. led 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jj jak píšeš ... tak ty teplotky přejdou a umrčení také , třeba zase rostou zuby :unamused:
@petrunka01 Tak to je Kačka drobounká ....nevím po kom Niki je jak s nohou tak s tou velikostí .... já jsem " normální " :grinning: a můj taky .... nikoho velikýho v rodině nemáme ... tak to nechápu .... Zkoušela jsem jí ten komplet a myslím si, že příští zimu jí bude dobře .... tak buď jiné číslování a nebo nevím kde se stala chyba ... :slight_smile: Jestli to nebude těmi vitamíny v těhu :grinning: :grinning: :grinning: . Ty větší gaťata jsem vzala že byly za dobrou cenovku ... tak i když to bude mít v 6 letech tak na válení ve sněhu parádní :slight_smile:
9. led 2013 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka nevím, netuším z čeho je to vzteklounství. už dnes od rána vřeští co chvíla, už jsem mu lepla po zadku a hned se uklidnil-spíš fakt náladičky a zkoušení. slova umí, ale to se raději bude vztekat, že mu nerozumím a nedostane co by rád, protože neřekne nebo ani neukáže pořádně co chce. zuby se žádné nerýsují, holt zkouší.
9. led 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee
@hradilenka tak sem byla v tom tescu a jojo jsou slevy parádní,ale bohužel tenhle mesíc nevím kdepak se loudá rodičák,sice rezervy jsou,ale do nich šahat nechci,tak nekdy příšte nakoupím,snad příští týden budou ješte slevy...
@petrunka01 jee to je malinká princezna,ale aspon je zdravá a plná života...šak ona to dožene,až bude v puberte...:slight_smile:

Holky jinak sem se chtela zeptat,už sme malý koupili dospeláckou postel i se zábranou,počítám že tak ve 2 letech ji do ní dáme už spinkat,jen sem se chtela zeptat,kdepak bych mela koupit kvalitnou výpln peřiny a polštář?nekde na netu,neo jisk ale aby to zas nestálo majlant...a nejaký hezký detský povlečení za dobrou cenu taky v dospelácký velikosti....
9. led 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 věřím, že na vás nějaké hezké kousky ještě zbydou.tak snad bude rodičák brzo na účtě, ať pořídíte :slight_smile: no vidíš, malej dnes v noci poprvé z velké postele spadl :grinning: nic se nestalo, jen se lekl a jak mi utíkal naproti poslepu, tak hodil ještě čelo o přebalovák, brouček :grinning: :grinning: :grinning: ale hned to zaspinkal a v pohodě. výplň do peřiny jsem koupila v jysku, ale dodnes mi pod peřinou spát nechce, tak spí na ní.
9. led 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek