• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 jj všecko stojí prachy :unamused: ale tak tohle je investice na delší dobu - než ji rozbije :grinning: :grinning: třeba :grinning: no nic,taky to budu muset pomalu objednat,stejně tomu neuniknu...ještě nějaké skříňky potřebuju,ale to asi vezmu i tady u nás v nábytku...
co zubař?

@druidee to si malý krásně včera pospinkal :slight_smile: a večer ti usnul v pohodě?
@petrunka01

u nás je taky mateřské centrum,zatím jsem tam byla v říjnu s kámoškou,platili jsme 20kč, program tam bývá vždycky dopoledne...malému se tam líbilo,teď by snad i nějaký ten program (zpívání,básničky atd) mohl pomalinku zvládat,ale já dopo většinou vařím,pokud náhodou nezbyde od minulého dne,což je málokdy :grinning: takže si budu muset někdy navařit na 2 dny a zas to tam jít zkouknout :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já mám výhodu,že manžel bývá doma i v týdnu a vaří on..navíc vaříme na 2 dny,takže můžu jít do MC docela často:slight_smile:
11. led 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 to máš super :slight_smile: můj chlap teda nevaří,jen kdyby v nouzi musel :grinning:
11. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :sweat_smile: večer šel spát před devátou. vstával ve 2 a pak ve 4 :pensive: no a před osmou zase diskotéka od sousedů-jede to nonstop. odpolední spánek nehrozí, uspávala jsem hodinu.sotva začal usínat, je to asi půl hoďka, začlo se vrtat nad nama do panelu, až se otřásalo jádro. a tož aby to nebylo taková nuda, já do těch 4 do rána vybírala na internetu troubu a mikrovlnku, protože můj drahý mi zase výběr sepsul a už to chci mít z krku, ať firma může udělat návrh a jindy na to není čas a klid (všecko porovnat,atd atd). pak uspávat malého a už jsem neusnula... No, poslední dny perla za perlou tady :slight_smile:. mohla bych vyprávět story i dnes :grinning: :grinning:

jak jste na tom se sněhem? tady sněhá jak o závod, auto jsem odmrazovala asi půl hodiny a silnice jsou taky lahůdka :sweat_smile: ale tož hlavně, když je to na saně :slight_smile:
11. led 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vykládej vykládej,co bylo dneska? :grinning:
náš malý měl taky dnes aj včera nějakou divokou noc :pensive: včera snad hodinu mluvil ze spaní - asi, prostě brebentil a brebentil toou svou hatmatilkou,jsem se musela smát a nemohla usnout :unamused:
tady je už sněhu hafo,chystám saně,bude premiéra :slight_smile: a furt kydá a kydá, ještěže autem dnes nikam nemusím...
11. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sněhu málo,ale my jsme v dolíku.Budu brát po delší době asi kočár,páč slečna v břečce nerada chodí.Chci jít na chvíli na prochajdu a při té příležitosti odvolit....
11. led 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teda,opravdu perlíte...:slight_smile:..já bych teda ve 4 ráno ani na monitor neviděla,natož něco vybírat:grinning:.Taky se mi už párkrát stalo,že začal nějaký vrták vrtat,když jsem uspávala,ale zatím pokaždé za chvilku přestal a spalo se..Snad už to dneska bude lepší
11. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena dnes to nebylo tak zábavné, jako spíš už zoufalé s těhu demencí :grinning: v půli cesty autem jsem zjistila, že mám na sobě světlé těhu rifle, které mají na sobě 2týdny staré fleky od hokaidó polévky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - mixovala jsem ji a honem musela k malému, slyšela jsem hroznou ránu z obýváku, tož mixér vyletěl z hrnce a hokaidó pigmenty se rozlítly po všem a všech... no, prostě ty rifle mám celou dobu za dávno vyprané a v čistém prádle.. :rolling_eyes: :sweat_smile: takže buď u nás straší, nebo straší mě... :grinning: :grinning: prostě to nepochopím, jka to, že nejsou vyprané, když jsem je určitě prala.. :fearful: :grinning: no a pak jsem málem nevydýchala frontu na kasu v obchodě a klátila se k zemi za vozíkem s velmi dobře a hlasitě naladěným dítětem :sweat_smile: :grinning:
@petrunka01 :grinning: jindy na to opravdu nemám klid a čas-hlavně ten klid na porovnání parametrů, recenzí, cen atd. a můj drahý to nechává vše na mě, ať si vyberu a pak mi vše pomluví co se mu nelíbí na tom a na tom.takže jsem se na to vrhla a čas uletěl jak bláznivý. taky jsem pěkně hotová už-řízení,jindra atd..
No, s tím vrtáním je to opravdu takový správný zákon schválnosti. tady v domě byl blázinec celkově, hlavně teď přes svátky-vrtání,bouchání,party,hlasité tv a rádia na celý panelák atd.. téměř denně a u nás někdy i nočně s tím sousedem.
11. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju peknej pátkovej večer...
@slena no holka u zubaře docela sranda...no jak sme tam přišli,tak samozřejmne malá a cizí prostredí,takže v čekárne me visela na riflích,ale asi po 20 minutách se otukala a řádila jak černá ruka...pred náma byl v ordinaci 5-letej kluk,kterýmu trhali 2 zoubky a řval jak pominutel,ale naštestí s naší malou to vubec nehlo...a když sme pak šli na řadu,tak mudra říkala,že prej ten kluk byl poprvé u zubaře v 5 letech,tak sem koukala na ni jak blázen,to nepochopím,vždyt k zubaři je taky povinnost docházet....malá me sedela v ordinaci na klíne a mudra nás převezla hore a dole na tý židli,sice u prohlídky malá trošku hlasite "ponadávala",ale jinak to šlo,dostala za odmenu pidi hračku hrošíka...ale mudra říkala,že se bude malá hlídat,že má nejakou tu uzdičku,takže kdyby to nezmizlo,tak by ji to trošku sekli,jinak hrozí žeby mohla mít dírku mezi jedničkama..tak doufám,že to bude ok...
@druidee a u nás snehu vubec není,takže autem to jde krásne,i když pres den bylo -2 stupne,fouká tam pekne čerstvej studenej vítr,takže odpolko sme šli na procházku,Martin šel odvolit a my sme ho počkali venku a rychle nakoupit a pak rychlostí blesku pekne domu do tepla...
@petrunka01 ty jo to máš stejne dobře,že ti vaří manžel,muj umí taky,ale jelikož sem doma,tak copak by se namáhal,že?ale mne to nevadí vařit,stejne vařím i malý,takže v pohode...
11. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: to se stává - s tím oblečením mně dost často...si myslím,že mám čisté věci na sobě a pak zjistím,kde všude mám fleky,které ve většině případů způsobil Filípek :grinning: např. bahno na mých hadrech,jak mně zašpinil atd.
@tasmailla1 tak to je malá šikulka,že to tak pěkně zvládla :slight_smile: já půjdu s Filípkem tak v dubnu,jak půjdu já na kontrolu,tak ho vezmu s sebou,ale on teda spolupracovat nebude,aspoň si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,dáváte už prckům kakao?
14. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ono stejne tedka ten zubař je o ničem,spíš aby si ty deti zvykly,no nevím,jakpak mi chtej namluvit,aby si dííte na zubaře zvyklo,až ji bude vrtat nebo tahat mlíčnák,to bude trauma na celej život...a kakao sme už skoušeli,ale nejak nám nechutnalo,spíš my už ani UM nepijeme,prestalo ji chutnat,takže jíme sýry a jogurty...
14. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :grinning: nj, člověk má na starosti jiné věci, než se fintit :grinning: a pak to občas dopadne docela legračně :sweat_smile: asi největší perla byla u mne nalepená kukuřičná křupka na nohavici, objevená na konci dlooouhé letní procházky :grinning: :grinning: trapaaas!
kakao... náš malý ho nevyžaduje. v podstatě, dám mu ochutnat cokoliv, o co projeví zájem (krom křenu, alkoholu a nevím, nenapadají mě další nemožné věci :grinning:) i cukroví-to má volný přístup, ale vůbec ho to neláká...zrovna jsme si o tom psaly s kamarádkou, že to pak děti méně vyžadují, když k tomu mají přístup, než když to mají zakázané a zakazované.. No a raději než kakao má čaj a teď jsme koupili ten agávový sirup, kterým mu to sladím, takže pije krásně, jinak je to nepijan po mě :grinning: nejraději má stále mlíčko-ale né pořád a když je banánové, tak se vůůůbec nezlobí :wink:
@tasmailla1 šikulka! já zubaře sháním. teď mám tipa, tak snad bude mít ještě volno..
14. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky..
kakao dávám a Kačce chutná moc..jinak má jogurty,Lučinu,UM jsme nedávali.
Teď jsme postupně všichni nemocní,dneska to padlo na Kačku a je úplně hotová.Nemá ani horečku,jen teplotu,ale nic ji nebaví,jen se po mně sápe a nic nechce..:frowning2:
14. led 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee
@petrunka01 já jsem ještě kakao nezkoušela,nějak mě to nenapadlo :pensive: ale vyzkoušíme,myslím,že nepohrdne.... ještě kojím,ale už chci skončit,jen se k tomu furt nemůžu odhodlat :confused:
malý má teď rýmu jako prase,v noci skoro nespal,jen chrochtal,chudáček malý,smrkat neumí,odsát ho je umění,takže máme veselo :unamused: jak já tu rýmu nenávidím :angry:
z cukroví malý ochutnal akorát sušenky a podobné,ale třeba když něco dostane (čokoládu nebo tuhle dostal lízátko), tak naštěstí neví,jak je to dobré,protože to ještě neochutnal :sweat_smile: ale ani ho to neláká třeba rozbalit a tak... takže zatím su ráda,že se tomu vyhýbáme,ačkoliv tomu stejně neuniknem :grinning:
15. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a když jsme u té rýmy, co prckům dáváte? mně přijde,že nic nezabírá :confounded:
15. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Ahojky Niki měla rýmu jen 2x ,,, a vždycky to chytila ode mně. Nic na to nedávám ... nechci do ní rvát chemii. Tak jen odsáváme a smrkáme Odsáváme jen ráno a před spaním. Jinak nic.
Niki víc jak kakao jede vita káva. :grinning:
15. led 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena my sme meli rýmu asi 3x a odsávala sem asi 3krát za den,víc se moc neodporúča,prej se pak tvoří víc hlenu a vždy pred i po odsání sem stříkla mořskou vodu pro deti... :wink:
15. led 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
na rýmu mi přijde,že taky nic moc nezabírá.Kačka zatím nesmrká,jen tak "jako" a odsávání je děs,pere se,brečí,takže je to na nic,hned má zase nudle.Kapu Nasivin nebo Otrivin pro děti a prostě čekáme,až to přejde.Do postýlky dávám do vyvýšené polohy,na postýlku mokré látkové pleny,aby se jí lépe dýchalo a naposledy se docela osvědčila nakrájená cibule v hrníčku vedle postýlky,měla by uvolňovat dýchací cesty a usnadňovat dýchání.
15. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 nám hodně pomahají ty emphorbium compositum heel kapky, krásně spouští rýmu, Eli teda celkem zdatně smrká takje to veselejší. Taky je super ta mořská voda s mědí, ta měď by právě měla být na tu zelenou rýmu a pomáhat při vleklých rýmách. Já stříkám oboum a vypadá to, že se konečně té mrchy zbavíme. :wink:
15. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena rýma viz výšše :wink: a kakao Eli nechce u nás se pije caro a to jí moc chutná
15. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám dotaz. dnes jsme byli na kontrole, mimi i já jsme ok, třikrát hurá a jupí! :grinning: mám radost. ale změřil mu na gravidometrii zvětšené ledviny. tak jsem z toho byla hodně špatná, ale kamarádka mě uklidnila, prý je to časté a upraví se to, tak mi spadl kámen ze srdce! nevíte? já si to hned stáhla k těm "našim" ledvinám, když mi to mudr řekl a měřil to. sestra mě taky zachránila, měřily jsme tlak tak dlouho, dokud tam nebyla rozumná čísla :grinning: a to mi až zapsala do průkazky.
15. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1
@myschka
@petrunka01
děkuju za tipy :wink: já odsávám tak 2-3 x denně, hlavně před tím spaním a dneska zas chrčel celou noc,doufám,že se k tomu nepřidá kašel :unamused: kapu taky nasivin a mořskou vodu, jinak nic, ono na to stejně asi nic moc není,že, prostě jen čekat,až to přejde... občas stříknu do ložnice Eukasol,ať se mu líp dýchá..
ale vyzkouším tu cibuli,to je dobrý nápad :slight_smile: kdyby aspoň chtěl smrkat opičák malý :sunglasses:

@druidee to je super,že jste v pořádku :slight_smile: o těch ledvinách jsem to taky slyšela,že to bývá, i kámoška s malým to měla a pak v pohodě, takže neboj, to bude určitě v pořádku!
16. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojkyy všem
já musím zaklepat. Honzík i Míša jsou momentálně ok. Mám od kamaráda bylinky pro děti právě na nachlazení tak jím to dávám dvakrát za den a jsou ok. :slight_smile: Honzík má sice po ránu astmatický kašel, ale jakmile si dá sprej tak je v pohodě.
Dávate ještě někdo UM. Míša mléko vyžaduje každé ráno když se vzbudí. Pak se normálně nasnídá. Večer už ani moc nechce. Někdy si řekne. Stojí u kuchyně a křičí "méko dej méko" :grinning:
Dnes jsem se dokopala k tomu abych šla konečně cvičit. Ještě jsem pořád neshodila kila navíc co jsem získala v těhu. :confounded: Snažím se teď dost lyžovat. Honzík chodí do lyžařské školy a já mám dost času si zalyžovat. Musím ho pochválit je velice šikovný. :slight_smile:
17. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena ahoj,já kapala do nosu jen když byla malinká. Teď jen čekám až to přejde a je to stejná doba,jak kdybych ji léčila. Odsáváme co nejmíň,jenom večer před spaní a občas přes den,když už je to hodn ěpotřeba,jinak se snažím,aby jí to vadilo a naučila se smrkat,ale zajím bez úspěchu... :sweat_smile:
17. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se z toho vyklubal zánět hrtanu, dneska jsme byli u mudr.,protože v noci kašlal,chrblal,nemohl ani dýchat chudáček,k tomu ten frňák ucpaný,děs běs, už 3. noc nespíme,jak ho to trápí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ty jo holka tak brzké uzdravebí bobíškovi přejeme,at mu je brzo líp a mužete se aspon trošku vyspat..:slight_smile:
@micka1 moje malá už asi 2 mesíce vubec nechce mlíko a to v žádný podobe...takže u nás to jistej mléčné výrobky...
18. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já začla tedka cvičit tu Jill,co tady na koníkovi ospevujou,cvičím to dneska 5 den,tak doufám,že se nečeho zbavím a co se týče kil,co me ostalo z tehu,tak jenom 2 kila,tak doufám,že me brzo opustej a i neco navíc by mohlo odejít.....
18. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dnešní lyžování byl docela záhul. Foukal vítr a dost blbě se lyžovalo, ale zvládla jsem jezdit celou hodinu co měl Honzík instruktora. Jsem ráda že jsem ho tam nakonec dali. Po 2,5 hodinách s instruktorem už dnes sjel sjezdovku s ním a na vleku jel sám. Je tada fakt že na lyžích už stál před tím,ale jezdil jenom rovno. :slight_smile: tak ho jenom chválíme a chválíme a dnes mě to stálo 300,- odměna. :grinning: slíbila jsem mu brýle tak jsem museli jet koupit.
18. led 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena brzo se uzdravte.
18. led 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek