• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 mě jede bus až v jednu :grinning:
@hradilenka holky já myslím, že se nahýbáme, až se budeme divit :grinning:
11. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka anebo taky ne,když mimi bude klidný jak beránek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 škola přerušena, a chodím na brigádu, třikrát v týdnu na sedm hodin... alespoň něco. Zítra jdu zas. Prodávám ve večerce :grinning: je tam docela pohoda
11. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ono to asi tak horký nebude, ale určitě budeme mít nejhodnější děti pod sluncem :grinning: každopádně se těším na brusle s kočárkem, na procházky, ale že bych to vyloženě hrotila nějakým cvičením, to asi ne, možná časem... ale určitě se tím nebudu stresovat po porodu.
11. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 spíš mi teď poraď co mám vařit :grinning:
11. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojojo jahody a tak sladoučké že jste to neviděly z maroka nebo co to tam píšou :slight_smile: tak mrkni moje miminko je potřebuje každý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já budu dneska vařit na sobotu kuřecí čínu s rýží
11. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hmmm to u mě maso a ostrá jídla ale ted nevím jestli se to může???? ostré??
11. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já už jsem tak neskutečně líná, že se mi do ničeho nechce. No doufám, že mi muž přijede brzo z práce a místo ke dvanácti měsíčkům, ho pošlu do kauflandu :grinning: pro zásoby jahod :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte některá nějaký dobrý recept na muffins? či jak se to píše:slight_smile:))) díky předem
11. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já práve se teším,že v léte pojedem na procházku a bude krásne teplíčko...ne jak tedka,když prší u nás...a budeme na zahrádce grilovat....hlavne at je vše v pořádku...pač kámoška porodila před mesícem a už 2-krát byla hospitalizovaná...tak takhle bych si to moc nepředstavovala,abych strávila léto po špitálech....no po porodu se nemíním stresovat a k čemu by me to i bylo???no poradit s vařením...já už sama nevím,co vyřit,furt mám nos v kuchařkach a nápady se stácej...hlavne manžovi pořád maso...já už ho skoro nemužu ani cejtit...to maso.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi pošťák ondra dovezl postýlku :sweat_smile:
11. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka no ostré by se moc nemelo...ale taky si občas dám.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaltunka84 muffiny nedelám...
11. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a fotečku by to chtelo.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha hm a koupila jsem si předevčírem nescafé gold bez kofeinu a je moc dobré pijete to někdo?
11. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jeee tá černá halenka je moc pěkná...
11. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já si ješte nekoupila kafe bez kofeinu,občas si dám nescafe s kofeinem a s mlékem....ale jenom tak jednou za týden...
11. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 pošťáka a nebo postýlky .....? :grinning: Postýlka je na fotoblogu
11. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm moc krásná kolik vyšla?
11. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hmmm tak to můžeš pít jedno denně a chutná fakt super.....
11. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 3010,-Kč včetně poštovného ... dlouho jsem přemýšlela jakou, chtěla jsem bílou ale jinou. Pak jsem přišla na to , že nemá stahovací bočnici a kolečka. Tato má všechno a v ceně. U jiných postýlek musíš kolečka extra dokoupit a namontovat. Tak toto byla dobrá volba si myslím. Uvidím jak bude vypadat naživo složená. :sweat_smile:
11. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no postýlku...na poštáka nejsem zvedavá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak kuknu do blogu....
11. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a stránky? prosím
11. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jéé, tak ten první a třetí topík je moooc pěkný. Noo... ty jsem dělala jednu dobu docela často, čokoládové, nebo obyč plněné borůvkama, nebo povidlama, žádný recept nebude špatný, ale musíš těsto míchat jen zlehka a nešlehat, aby ti hezky popraskaly a dělá se zvlášť suchá směs a tekutá a ta se pak právě opatrně vmíchá do suché :grinning: to těsto je jednoduché, určitě najdeš na netu, ale zkus zadat americké, nebo pravé, nebo tak. Hodně lidí si to počešťuje natolik, že dělají třenou do těch formiček a to si můžu udělat bábovku, že jo. Dají se udělat i naslano, pro chlapi se slaninou a tvarohem třeba. A kafčo já nepiju vůbec, tak nevím nevím.
11. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mela bych otázečku,je lepší kupovat postýlku s bočnicemi,které nejdou sundat,nebo ty,u kterých to jde?Já práve přemejšlím...jak dlouho v ní díte muže být ,dokud nevyroste...a postýlky jsou taky ruzne velký,jsou bud 120x60 nebo 140x70 ..jakou velikost máš ty?
11. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka postýlka je krásná, opravdu moc pěkná, palec nahoru :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek