• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena mazec teda s tím zánětem :frowning2: brouček malá. ať je brzy lépe!

momentálně mám nohy na stole, najezená oběda. drahý je na běžkách a zlatíčko vzteklé spinká, užívám si ten božský klid a ignoruji další hromadu na žehlení po mé pravici :grinning: už od pondělka se cítím jako v pátek (tak unavená) a nějak šíleně to zase uteklo, jak je člověk pořád v poklusu..
19. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
@micka1
@druidee
děkujeme, snad bude brzo líp
19. led 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se hlásím do klubu marodů :frowning2:. Včera jsem byla s Honzíkem lyžovat a dojedeme domů a měl 39. Tak dostal nurofen a ve 2 v noci se probudil a stěžoval si že ho bolí hrudník. Tak se poblil a to 3krát. Opět horečka tak jsem ráno jeli k dr a je to chřipka. Tak jsem si myslela že se nám to vyhne a ono nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Míša se zatím drží tak snad to tak bude dál. Manžílek je taky nějaký marod a to máme jít v sobotu na ples.
29. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Tak se brzy uzdravte ,,,, můj m je taky marodný ale do práce chodí ... Niki zatím ok. Chřipka je svinstvo ... A přeju hezkou tancovačku a ať něco hezkého vyhrajete v tombole :wink:
29. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka děkujeme...můj taky chodí do práce. v tombole doufám že něco vyhrajeme i když mů říkal že už jsem si to vybrali ted v sobotu. To jsem vyhráli dvě knížky a stolek pod počítač. :grinning:
30. led 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@micka1 No bomba ... tak v tomto vyhrajete ten počítač ne? :grinning:
30. led 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dnes byli u zubaře. Honzík prý na 1 s hvězdičkou a Míša taktéž. Trojky nahoře prořezané a dole se klubou. Pětky mají ještě čas :slight_smile: Ukecená je až hrůza tak tam dr vykládla.
1. únor 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky všem tak dnes doma klídek. Honzík už je ve školce a Míša je vcelku hodná. :slight_smile: Martin odjel na odpolední tak si zatím užívám klídku než půjdu do školky. Zítra jdeme do Oresi mrknout na kuchyň a nechat si udělat návrh.Po dnešní hlasitější debatě jsem se dohodli jak by měla kuchyń vypadat. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@micka1 vidím že je to všude stejné .... :grinning:
6. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Honzík od čt zánět v uchu. Takže kapky no ucha i do nosu. Až dnes co si nestěžuje že ho bolí ucho. Tak snad už to máme za sebou. :slight_smile:
10. únor 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, čtete někdo Koncept kontinua? vzala jsem si to na ukrácení času, ale není to moc "oddychová" literatura, naopak, složitější a těžší, než bych uvítala.

Jak jste na tom s mluvením? náš malý rád hlavně jednoduchá či jednoslabičná slova /táta, táto, mama, bebe, bum-báá(c) a pak citoslovce zvířat (ty začal flákat jak výslovností, tak i zkouší a prohazuje) a přijela nedávno moje matka na návštěvu. Hezky jí řekl bába několikrát. ale dorazila mě, nejen zase její klasickou komunikací jak se psem "stůj!" "dones!" "odnes!" "pojď sem!!!" opravdu s důrazem povelu.. ale pak slyším "řekni vypínač! no řekni vy-pí-nač!!!! no tak!! řekni to!" jsem myslela, že ji roznesu v zubech. dítě není pes a ani po psovi se nemůžou chtít nemožnosti. pak to zase opakovala s actimelem... "řekni actimel....." to už jsem jí rázně uvedla do reality :rolling_eyes:
27. únor 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@micka1 tak snad už je Honzík fit! no to mi povídej.. hlasité debaty jsme si poslední měsíce užili až příliš :frowning2: a to kvůli rekonstrukci jádra (kuchyň a koupelna), která v pondělí u nás v bytě propukla konečně. takže musím vydržet nerodit, dokud nebude hotovo :grinning: a jak dopadl návrh kuchyně? co jste vybrali?
27. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee :grinning: babička super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elík je extrém když jde o mluvení teda když to beru oproti Aduš, mluví krásně, opakuje i poměrně těžká slova. Naučila jsem jí říkat. Tati já tě mám ráda :dizzy_face: a tati nahrazujeme kde čím. Oblímené je teď : " to chci, dej!!" Je fajn, když už si řekne co chce, myslím, že nejvíc jí v mluvení motivuje Aduš která jí zlobí a Eli chodí žalovat :grinning: :grinning:
Ale holky nočník je u nás peklo :confounded: ona řve jen ho vidí.
27. únor 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka :dizzy_face: jejda, musí být úžasné slyšet tak malého prcka tak krásně mluvit!! je strašně šikovná a asi je to fakt i zásluhou Adušky, starší sestřičky... přeci jen, děti klebetí téměř non-stop :slight_smile: u nás padlo jednou jedinné slovní spojení "tata domů" když jsem mu říkala, že jde už táta domů z práce.. No moje matka je případ sám pro sebe. ale tím "řekni vypínač, řekni actimel" to mě dostala... :grinning: :sweat_smile:
Nočník? co je nočník..? u nás maximálně klobouk nebo sedátko občas, raději stupátko. Ale aspoň hlásí, když někde položí bobík, nebo udělá čůránek, tak mu řeknu "ukaž, kde jsi čůral a maminka to utře" tak mě fakt zavede, utřu to , pochválím ho.. ale co a jak dál???
27. únor 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no já právě měla Aduš na nočník šikovnější ale říkám si, že odplenkovala se taky až po létě tak počkám a budu zkoušet. Ona nám chodí říkat, že má "ovinko" nebo "čí" v pleně ale na nočník si nesedne, zkoušela jsem i záchod ale nic. V létě jí nechám běhat bez pleny a snad jí to dojde až jí bude nepříjemné, že je mokrá. Do tří let kdy půjde do školky to snad zvládne :grinning: Já to nehrotím, nemá cenu na to tlačit.
27. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@myschka souhlasím, také si trošku slibuji od léta více pokroku v tomto. zkoušela jsem ho jen jednou do punčošek bez pleny a když se počůral, měl z toho dost šok a brečel.tak to nehrotím, ale je fakt, že jsem si přála to stihnout před narozením druhého prcka.. byla by to super výhoda.
27. únor 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka Míša taky strašně ukecaná. :slight_smile: opakuje všechno co slyší i to co nemá. :grinning: teď má období kdy každámeu říká "milášku" Honzík taky tak mluvil. Jenom ten nočník u nás taky moc nejde. Honzík na to byl šikovný. Ten už v roce a půl byl bez plenky, ale Míša je zaítm má. Někdy si nočník donese a vyčurá se a vykadí, ale jinak ji tam nedostanu. Zatím to nereším počkáme až na jaro a léto. :slight_smile: Celkově je Míša živější než Honzík. Asi je to tím že má staršího sourozence, :slight_smile:
@druidee vídím že u vás je to stejné jako u nás. Na koupleně jsem se shodli hned. No na kuchyni nakonec taky. :slight_smile: Kuchyňbude až někdy v květnu. To už je poslední co uděláme a rekonstrukce je u konce. Hurá hurá :grinning: :grinning:
28. únor 2013 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no my mluvíme jak kdy a jak se chce,skoro pořád jenom tá její miminkovská řeč,ale jinak umí máma,táta,bába,mnam,ham,kde....a co se týče nočníku,tak to je furt náhoda,ale tak si ješte říkám,no hold snad do puberty nebude mít ty plínky....
3. bře 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 u nás to samé..povídat nepotřebuje,má naprosto výmluvná gesta,všichni vědí,co chce..:grinning:..a nočník..sedí tam a hodně málokdy i něco vytvoří..nechávám jí čas
3. bře 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01
@tasmailla1
@micka1
@druidee
@myschka
ahoj holky, no vidím,že už někteří broučci krásně mluví, to u nás teda nehrozí, pusu nezavře za celý den ani na minutu,furt něco brebentí,ale "kloudná slova" to teda nejsou :grinning: na tatínka volá tatíí už dlouho,tak ho furt učím aby na mě volal mami,maminko, no tak začal říkat ma-ný místo mamí :slight_smile: ale když popadne něčí telefon a dělá,že telefonuje,tak normálně čurám smíchy,on tak důležitě do toho mluví,jakoby s někým mluvil doopravdy a ty gesta co u toho dělá :grinning: :grinning:
na hrneček malý chodí tak,že ho tam prostě při obědě nebo těsně po něm posadím,to většinou vytlačí bobek,občas si i zavolá A A,ale taky sa umí pěkně pos.at do plenky a vůbec ho to tam neobtěžuje :angry: až ucítím známý-neznámý puch :pensive: takže u nás stále plenky jedou,taky čekám na jaro léto,že až bude teplo,tak to začnem zkoušet třeba,ale myslím,že na to prostě ještě není zralý...
3. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ještě jsi celá? :slight_smile:
3. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena :grinning: jj, ještě držíme partu :slight_smile:
3. bře 2013 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee drž sa :wink:
4. bře 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slena držíme, zuby, nehty :grinning: díky.

holky, mám radost z vás, těhulek a moc přeji i vám dalším, co uvažujete, plánujete či se už snažíte, ať se zadaří :dizzy_face: :wink: nedávno jsem úplnou náhodou zjistila, že z této skupinky nejsem první, kdo má další mimi, ale werty, co tu s námi kdysi psávala :slight_smile: .
No, brouček se vylíhne už za pár dnů. jak ležím na poporodním, tak to tu všude okolo zpívá a plače. prvně mě to rozčilovalo, ale teď se těším, až budu mít mimčo z břuška v peřince-zvědavost, no :slight_smile: jaký bude..:slight_smile:

Jindra se snaží hezky mluvit, je moc šikovný a rád komunikuje neverbálně občas-znakuje, což okolí né vždy kapíruje, to je jasné :grinning: dneska strýcovi do telefonu popřál k narozeninám "bumpáá" což je lampa :grinning: :grinning:
9. bře 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kolik už mají vaši rarášci zubů?? mám podezření,že se malému klubou poslední stoličky,ale do pusy mě nepustí, od pátku má teploty... do toho chytl rýmu,tak nevím,či je to od zubů nebo se zas o něho pokouší nějaká nemoc :unamused:
11. bře 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ty jo werty bude mít mimi?ty jo po dvojčátkach ješte mimi,to bude záhul,ale přeju jí to,ona stejne už mezi nás nechodí,tak o ní ani človek neví....
@slena my máme zubu 6 a už bych tak ráda byla,kdyby je mela víc,takhle jí nemužu dát syrovou zeleninu nebo kousat jabko,jaksi s tema zubama by to nedala....a co se týče masa,tak taky krome kuřecího nic mec neukouše,když ji to i nakrájím na malý kousíčky,tak se to holka snaží v pusine rozměkčit,ale nejde jí to,takže vetšinou to polyká.....
11. bře 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 mrkni na její profil, už tam miminko má-chlapečka :dizzy_face:
11. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena mám se určitě stydět, ale já nevím, kolik má náš malý zubů. dostat se mu do pusy je téměř nemožné. teď mu dorůstají trojky dole a takhle hrozně nikdy neslintal a pořád má prsty v puse a taky ta šílená závislost na dudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: též vodová rýma sem tam, tak také doufám, že to jsou ty zuby. ale kolik jich je, neřeknu.
11. bře 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já ji nemám v přátelích,takže nic nevidím...:(
11. bře 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ahá.. no a jak se cítíš, těhulko? vše v pohodě? už zvracíš a tak? :grinning: (dělám si srandu, doufám, že jsi v klidu a žádné takové nepříjemnosti Tě nebudou moc otravovat!)
11. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek