• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa u nás už taky umíme otevírat dveře,no poteš košte,naštestí zatím ji nejdou otevřít vchodové dveře,jinak by byla hned na schodišti...a co se týče prestehování do pokojíku,to sem taky zvedavá,prestehuje se už rovnou do velký postele,tak sem zvedavá,jak bude v ní usínat...když je v postýlce,tak nezdrhá z ní,ale z velký postele,no nevím nevím...
5. dub 2013 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1

gratuluji k těhu, před tím jsem měla tucha, teď jsem si dočetla že opravdu čekáte druhé..to je super zpráva, uvidíš že vše bude v pořádku. Já teda při druhé přibrala 20 a u první 9 kg. Ale u druhé to bylo taky trochu tím že jsem jí měla rizikovou a musela jsem 4 měsíce jen ležet. Jinak většinou to druhé jsi nucena být stále v akci a tolik se už nepřibírá. Hlavní je že dole jsem to měla skoro stejně rychle, akorát s Honzíkem jsem byla víc na poho a tak ani tělo nemělo motivaci se tak rychle rovnat. :sunglasses:
5. dub 2013 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa dekuju,doufám,že vše bude ok a to jo,jak je malá živel,tak moc času na odpočinek nemám a taky moje segra čeká mimino v prosinci,tak budeme tehulit spolu....:slight_smile: no pri malé sem přibrala 28 kil,tak doufám,že tedka to tolik nebude,protože pak ten konec stál za to,když už se me i blbe dejchalo...no z prvního tehu me zustali 2 kila a ty pak už nešli dolu,ale nosila sem pak veci,co pred tehu,tak taky doufám,že ty kila pak pujdou dolu taky....
6. dub 2013 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena ahoj, náš spí sám v pokoji od půl roku a ve velké posteli od necelého roku a půl (ale to bylo opatření, aby pak nemyslel, že mu mimčo vzalo postýlku nebo tak, prostě aby si zvykl včas).
@tasmailla1 Jindra nemá problém jít dolů ze schodů,ale chce zábradlí aspoň. ho schodiště strašně baví, taky tomu napovídá počet modřin a prokousnutých rtů a úrazů pusinky. v zápalu hry jsem si minulý týden utáhla pěkný trapas, když jsem na schodech hodila tlemenec i já na náměstí před kavárnou :grinning: :grinning: :grinning: ještě teď se červenám-no má být po kom s těmi pády :grinning:
14. dub 2013 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@druidee no i občas ty dospelí sou až moc šikovní....-D
15. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem i když deštivý...
Užili jsme si pár slunečných dnů a dnes už prší. :frowning2:. Míša jenom co se vzbudila tak se dožaduje že chce ven na trampolínu a na písek.
Míša běhá po schodech jak ďas a dost ji to baví. Včera si otevřela dveře na ulic a chytla jsem ji až na silnici. Ještě žč bydlíme v ulic kde nejezdí auta. Teda jenom sousedi a ti dávájí pozor. :slight_smile: Teď si oblíbili trampolínu a písek jak většinu času jsem na zahradě. Ještě nám tam chybí plot a bude to super. Zatím je musí pořád někdo hlídat.
@druidee tak to jsi šikovná hlavně že se ti nic nestalo. Já mám teď zlomený malíček na noze a to jsem jenom zakopla o stolek v obyváku. :frowning2:
19. dub 2013 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jj o Jindříškovi vím, že je ve svém pokojíčku a pak už i ve velké posteli, koupili jsme podobnou,ale zatím je ještě s náma v ložnici...
jinak ahoj všem, my jsem teď furt venku, jako zřejmě všichni tady, když je tak pěkně... jezdíme spolu na kole, nebo létá jen tak po zahradě a po dvoře, popř. jezdí Fiťa na motorce... mám pocit, že už je to "velký ogara" (velký kluk), marně hledám to svoje malé miminko :cry: a jak sa umí pěkně vztekat prďola malý :pensive:
holky, co dáváte pít prckům, krom mléka... já dávám neslazený čaj a odpo vodu,ale vypije celkem málo :unamused:
25. dub 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena k čaji a mlíku (to už má většinou jen na noc a ráno) dávám občas džus, vodu. taky mi moc nechce, tak čaje obměňuju a naštěstí má moc rád různé bylinkové (sic s agávovým sirupem)..
25. dub 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..

@slena my dáváme Kačence neslazený čaj-většinou míchaný ovocný a černý.Případně vodu,ale tu vypije jen,když ji má v lahvi brácha:grinning:.Občas hoooodně naředím džus a to je schopná vytáhnout celou lahvičku na jeden zátah,lotryně..:slight_smile:
25. dub 2013 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jakpak ste slavili prví máj:?byly ste políbený?neuschnete?u nás bylo hezký počasí,tak sme byly na procházce a cestou narazili na třešen,takže já i malá sme byly políbený..:slight_smile:
@micka1 jee holka koukám,že se snažíte,tak at se brzy zadaří,at tu netehulím sama samotinká,když už druide má prcka na svete.... :dizzy_face: :dizzy_face: a co se týče plotu a bráničky,naše malá si taky umí hezky sama otevřít,taky naštestí bydlíme v tichý ulici,takže tady moc autá nejezdej,ale na očích ji musím mít a taky nás moc baví se hrát na písečku,hlavne ho všude rozhazovat...:slight_smile:
@slena u nás mlíko se nepije od roku,takže mlíko nene,ani čaj ji nechutná,tak ředíme hodne štávy a občas dáme ředenej džus....

Ale jinak malá se už konečne naučila slejzat ze schodu,takže nahoru i dolu už jde hezky sama...
2. kvě 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..já tedy bohužel uschnu:slight_smile:Nějak jsme nenašli třešeň..ale políbená jsem byla,jen je pod stromem:grinning:Dopoledne jsem vzala děti na farmářské trhy u nás a navíc tam byl sraz veteránů,což se líbilo především Šimonkovi.Tak jsme se vyfotili s pěknýma starýma autama a pak jsme náhodou objevili,že zase jezdí dvoupatrový autobus-náš dopravní podnik ho před lety koupil a opravil a teď občas jezdí na vyhlídkové trasy.Tak jsem se hned svezli,bylo to fajn...
3. kvě 2013 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nějak moc sem teď nechodím,tak nestíhám sledovat co se děje :slight_smile:

My předěláváme byt,tak snad do dvou měsíců bysme měli být zpět,tak uvidíme,jak to půjde dál,hlavně s penězma... :unamused:
Až budeme doma,tak bych chtěla druhý dítko,ale vidím to bledě. Už pár měsíců neberu prášky a zase to nejde. Mě se hrozně nechce do práce,jak jsem si zvykla být doma,tak jestli nebude druhátko,tak to bude šílený nevídat símu. Ale co,zvyknout si musím.
O víkendu jsme tady měli pouť,tak jsme dali děti k babičkám na noc a šl jsme se pobavit. Fakt jsem si to užila,byli ségry i chlapi,takže jsme byli asi po 2 a půl letech někde kaliit spolu.
Já byla asi před měsícem poprvé po kojení a zrušila jsem se teda pořádně :grinning: už nikdy více :grinning: Švagr se mi směje ještě teď. A Síma byla z kolotočů nadšená,radost se na tu šťastnou tvářičku dívat :slight_smile:

Tak holky ať se daří a zase nakouknu,ikdyž teď přes léto asi nebude na co :slight_smile:
Mějte se.
21. kvě 2013 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Přejeme všem hezký den
nějak teď nestíhám. Většinu odpoledne trávíme venku. Honzík a Míša si oblíbili trampolínu a pískoviště tak je nemůžu večer dostat domů. :slight_smile: Přes víkend máme hasičské soutěže. Honzík začal běhat na plno a manžílek dělá rohodčího. Volné víkendy budeme mít asi až přes prázdniny. :grinning: Míša se začíná taky docela zapojovat. Hadice máme rozhozená i po domě. Děti si hrají na hasiče. :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena všechno nejelpší malému k dnešnímu svátečku,hezky si to užijte a oslavte...:slight_smile:
26. kvě 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena
@micka1
@hradilenka
@lukava
@ssimmikk tak holky, moravandy.. bude léto, tož co takhle nějaký společný den podniknout? někde uprostřed našich gps souřadnic či na jiném vhodném místě..?
26. kvě 2013 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee ahojky, já jsem pro :slight_smile:
26. kvě 2013 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee
@ssimmikk taky jsem pro :slight_smile: jen nevím, kde. zatím se rozkoukávám :slight_smile: někde na půl cesty nejlépe. Navrhněte pak něco Vy. Možná přes IP :wink:
26. kvě 2013 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssimmikk
@lukava ok, něco vymyslíme, uvidíme, co ostatní na to, až tu budou :wink: jen bych se ráda, jako řidič, vyhla centru Brna a raději i dálnici :grinning:
26. kvě 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já jsem pro... Je mě jedno kde....Ráda jezdím autem a děti taky :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lukava
@druidee
@micka1 mně je taky vcelku jedno kde, když to nebude 150km od Brna :grinning: nééé, ale Verunka mi v autě moc ráda nevydrží, Míša je v pohodě a já si ráda zařídím, nedělá mi to problémy, jen nevím, kdo kde bydlí, takže navrhovat teda nebudu :sweat_smile:
Lukava někde u Vyškova, Micka myslím někde na Vysočině, Druide nevím, Hradilenka a Slena taky nevím :sweat_smile: :confused:
27. kvě 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssimmikk myslím, že je to Brno-Ty,Vyškov(Lukava),Hodonín(Micka),Zlín(Slena,Hradilenka),Vsetín(já)-plus mínus udávám velká města, kde asi tak jsme :slight_smile: zatím nemám představu, kde.. byl to jen nápad, návrh něco podniknout :slight_smile:
až bude čas, mrknem na mapu a dáme nějaké návrhy :slight_smile:
27. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee tak uvidíme, jak se vyjádří ještě ostatní :wink:
27. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee mrkni na to a dej návrh. Jinak já jsem Uherské Hradiště. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@micka1 :grinning: sorry, tak U.Hradiště, né Hodonín..

Holky, na nočník si neříká, ale plivat, to se naučil během půl minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 děkujeme teto :slight_smile: oslavili jsme řádně, hlavně já s tatínkem :grinning:

@micka1
@druidee
@ssimmikk
@lukava
@hradilenka
ahojte cérky, já su taky pro, ale po dálnici teda nepojedu, to říkám zrovna :confused: jinak su od Valašských Klobúk, cca 13 km odtama :dizzy_face:
teď jenom vymyslet termín a místo :grinning:
28. kvě 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@druidee :grinning: jj plivání :grinning: Filípkova oblíbená činnost :pensive: zvlášť, když mu za něco chcu "vyčinit", tak začne plivat :zipper_mouth: syčák jeden :wink:
28. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@slena @micka1
@ssimmikk
@lukava mnooo, tak teda nevím, kde to spácháme :grinning: :grinning: :grinning: když se narychlo podívám na mapu, tak cca hrubě střed je Zlín nebo Kroměříž apod..
28. kvě 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee záleží co chceme s dětma podniknout.....Ve Zlíně je třeba zoo :slight_smile: V Kroměříži je krásná zahrada :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee taky to tak vidím :wink:
28. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak nejvíce uprostřed jsou koryčany :grinning: když to vezmu vzdušnou čarou od všech :stuck_out_tongue_closed_eyes: hihihi, nevím, mně je to vcelku jedno kde, když to bude po dálnici jsme tam za chvíli a to mi nedělá problémy :grinning:
@slena však můžeš jet vedle dálnice po staré :grinning: :confused:
a jinak Zlín se mi zdá teda dost z ruky....to už bych řekla, že je lepší ta Kroměříž :wink: ale podvolím se většině....
28. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek