• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 mno právě! ZOO Lešná nebo Podzámecká zahrada v Kromplu.. :slight_smile: jako, mě také nečiní problém jet třeba i zoo vyškov či brno. nebo i ta Živá Voda tam blízko vás :dizzy_face: ale tam moc děti lítat nemůžou, když to tak vezmu-rybník.. klasická zoo je ideální :grinning: nebo tak něco.
@slena
@ssimmikk
@lukava
28. kvě 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno :slight_smile: děti jezdí autem rády a já. takže záleží na vás jak se rozhodnete. :grinning:
28. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem se na to dívala právě včera a taky mě padnul do oka právě ten Kroměříž a Zlín.
mw to vyjde nastejno jestli jedu tam nebo tam. :slight_smile:
Byli jsem v živé vodě a právě Míšu to moc nezajímalo. :unamused: Honzík byl nadšený a Míša stávkovala.
28. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 aha, očividně nikdo nechce rozhodnout místo srazu :grinning: :grinning: mno, však ještě popřemýšlíme, věřím,že najdeme v regionu i jiná vhodná místa..zkusím trochen zagooglit.. Je fakt, že v živé vodě jsme se vyřádili hlavně my, rodiče :grinning:
28. kvě 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyberte něco v Kroměříži a je :sweat_smile: mně je to teda jedno, ale ZOO máme v plánu s rodinkou do zlína, tak aby jsme tam nejely dvakrát :sweat_smile: :grinning: v kroměříži to neznám a je mi to jedno, se tam podívám, byla jsme tam jen s Michalkou na mandličkách a při propuštění ve městě utrácet a na zmrzce :grinning:
28. kvě 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no Koryčany by se mi líbily :slight_smile: To mám asi 10 minut :grinning: ale nic moc tam pro děti není, kousek je restaurace Samota, to si všichni pochvalují, zvířátka, hřiště...ještě jsem tam teda nebyla, V Buchlovicích je krásný zámek s bezva zahradou, pávi, kavárnička, dobré parkoviště, kousek od Koryčan, Zlín je pro mě asi hodinu cesty, stejně jako Kroměříž, po dálnici taky nejedu, nemám ani známku, tu má jen chlap na svém :slight_smile: možná bychom jeli do Kroměříže třeba všichni i s mužem, teď tam poveze babi na hřbitov, záleží také kdy, jak jste na tom s těmi neštovicemi? Zahrada v Kroměříži je nádherná a nebyla jsem tam asi 5 let, to bych i ráda klukovi ukázala, jen v tom bludišti se nám trpajzlíci budou špatně hledat, mám čerstvou zkušenost z Bučovic z parku u zámku, krátký střihaný živý plot a lítali jsme po parku a hledali kluka, který si vzal do hlavy, že zavře bránu do parku...oblíbená činnost zavírání dveří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@slena
@micka1
@druidee
29. kvě 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lukava tak já sjem v Kroměříži z Brna po dálnici za chvilku, takže pro mě je to lepší než šoustkama, to jezdím nerada :grinning: jinak ještě Verunka má neštovice, od neděle, má je hodně a má zrovna dnes 39.5C horečku, takže dříve jak za 10dní to nevidím....nejlépe za 14dní :sweat_smile:
29. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk juj, chudina, ať je z toho brzy venku! Termín doladíme a Kroměříž zní asi nejlépe :wink:
29. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava
@ssimmikk
@druidee
@micka1

tož cérky, v Kroměříži jsem byla párkrát, nicméně v zahradě nikdy, takže to není špatný nápad, nicméně teda sa mně hodně líbí nápad od @lukava - a to ty Buchlovice, tam jsem byla naposledy jako děcko se školou na výletě, moc si to nepamatuju,ale výběh myslím tam je dobrý :grinning: a ta restaurace Samota je kousek od toho,tam jsme byli nedávno,když jsme jeli do Brna a teda je parádní pro děcka,Filípek sa tam vyžíval,akorát tam byl teda kotel lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je všude...
29. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena kdyby se ještě někomu líbil nápad Buchlovice a Samota, jsem jedině pro :slight_smile:, to dám i bez chlapa :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lukava
@ssimmikk
@druidee
@micka1 a co se týče termínu, tak já jsem pro nějaký všední den, víkendy trávíme "jako rodina" i s tatínkem,protože přes týden moc času nemá :confounded: a myslím,že ve všední den by mohlo být všude i míň lidí, snad :confused:
29. kvě 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slena Buchlovice jsou taky dobrý nápad. Zahrade krásná a děti se vyřádí. Měla jsem tam svatbu. :slight_smile: Samota taky super. Termín taky bych raději všední den. Víkendy jsou tatínkovi a hasičů :slight_smile:

@lukava já zase Buchlovice mám ani ne 10 min. V podstatě bydlíš z druhé strany buchlovek. :grinning:
29. kvě 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no, tak buchlovice mám déle jak hodinu cesty, ale podřídím se, lepší by pro mě byla ta Kroměříž :grinning:
29. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v týdnu by to pro mě připadalo v úvahu jen kdžy má manža odpolední, aby měl kdo vyzvednout Michalku ze školky :wink:
29. kvě 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, omlouvám se není nějak čas ani nálada na koňa. Co se týká srazu ještě uvidím jestli se zůčastním. Kroměříž by mi pasovala také mám to 10 min cesty. Mám pro Vás návrh manžel dostal poukázku na nákup botů a nebo doplňků u Bati my to nevyužijeme neměla by některá z Vás zájem? Poukaz je na 3000,-Kč a musí se uplatnit jednorázově. Platný je do 31.7.2013. Pokud by měl někdo zájem přenechám ho za 2500,-Kč. Pokud by měl někdo zájem napiště do IP. Přeji krásný víkend :wink:
30. kvě 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@ssimmikk
@micka1
@lukava
@hradilenka holky, tak i když mám nejblíž Kroměříž, tak asi dobrý plán zní Samota a Buchlovice (i když pro mě 2hodiny jízdy..ale to byse dalo snad..) ale tohle nechám na vás, jestli můžu. snad se na mě za to nebudete zlobit! opravdu se přizpůsobím:slight_smile: Kroměříž nebo Buchlovice, oboje mi zní moc dobře..
viz dny, tak víkendy bych také trávila lépe rodinně. takže kdykoliv po-pá krom teď víkendu 21. - 23. co má Jindra narozky a budou tu babičky... :sweat_smile:
Simi, navrhni termín-jak se Ti to hodí dle manžela-směn a zkusíme to něja napasovat všichni. Holky, jestli chcete třeba raději do IP, tak můžeme přes IP se domluvit :wink:
Ještě aby nám vyšlo počasí hezké!!!
2. čer 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee já osobně jsem pro tu Samotu a Buchlovice. :slight_smile: ale není to kvůli tomu že to mám blízko. Je to podle dětí. Na obou místech se dokonale vyřádí. Ptala jsem se Honzíka kam bych chtěl jet tak u něho to vyhrála právě samota a buchllovice. :grinning: :grinning: :grinning: , ale jelikož to většina z vám má blíže do Kroměříže tak to vidím spíše tam. :slight_smile:
Termín je mě jedno akorát první týden v červenci jedeme na dovču. :slight_smile:
3. čer 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mně by se hodil kterýkoliv lichý týden, to má manžel ranní :wink: jinak já jsem spíš pro kroměříž, protože to mám po dálnici a těma šoustakam se mi etda jet s Veru nechce, ona v sedačce moc nevydrží, ale jinak se podřídím....nebyla jsme ani tam a ani tam :wink:
3. čer 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee
@ssimmikk
@micka1
@hradilenka
@lukava
Já jsem víc taky pro Buchlovice,ale jinak se taky podřídím většině :slight_smile: s trasou to mám skoro nastejno - Buchlovice nějakých 55 km a Kroměříž asi 60...takže tak
3. čer 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a teď z jiného soudku :sunglasses: mám "velké dilema" - za 3 týdny mám jet s mým drahým do Prahy na koncert, lístky jsem naivně kupovala v prosinci a dala jsem mojemu k narozkám v březnu, jsem si říkala,že do té doby bude už Fiťa velký a já "v pohodě" na noc odjedu od něj pryč, a teď jak sa blíží, tak nevím, či to zvládnu! Já to asi moc prožívám,ale já jsem za ty dva roky,co Filípka mám,nebyla nikde pryč od něj na noc, přes den jo,ale tak vždycky na 2-3 hoďky, jinak ne... Jako bojím sa aj o něho samozřejmě,jak to zvládne bez maminky,co spánek atd.... Na druhou stranu si myslím, že on to asi zvládne líp než já a taky bych řekla, že mám nárok po 2 letech si jít pořádně "zapařit" a odreagovat sa,protože kdoví kdy sa zas někam dostanem,že...
S sebou ho vzít nemožu (bohužel, jinak bych ho vzala :slight_smile:) a nechat lístky propadnout se mně zdá škoda...
Jak to máte vy s hlídáním, popř. nocováním prcků mimo domov? Díky za názory :slight_smile:
3. čer 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Michalka je zvyklá od malička být u našich a cca od půl roku u nich i spát přes noc, Verča není zvyklá být nikde a spát u našich taky ne a to jsou jí dva roky za měsíc....taťka je furt pryč a mamka si bere jen Míšu, já bych nikam nejela, prootže dvě děti bych neudala, kdybych měla jen jedno, tak bych jela, Míša když měla 1.5roku, tak sjem byla na týden na Sardinii a zvládla to v pohodě, horší to bylo pro mamku a manžílka :grinning: a taky pro mě :sweat_smile: být tebou, tak bych ho začala zvykat už teď, každý týden bych ho tam na jednu noc dala :wink:
3. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a v plánu jsem tenkrát neměla někam jet, ale kamoška měla koupenou dovču pro sebe a toho ejjího a on nakonec nemohl, tak jsem jela za něj, aby to nepropadlo....tož, kdo by zadarmo nejel na dovču, že? Jinak bych rozhodně na týden nikam nejela a už vůbec né na dovču bez dětí, s nima je prča a člověk si to s nimi užije a oni také :slight_smile: nicméně na dva dny bych klidně jela, tak jako máte jet vy, jeďte a užijte si to :slight_smile:
3. čer 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk no právě,já bych taky třeba na týden nejela,to bych nedala bez něho,ale na jednu noc si říkám,že snad to nějak zvládnem, v pondělí bysme jeli a v úterý se budem vracet,no mám z toho hrůzu už teď :pensive:
3. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena dávej ho přes noc už teď, ať je to v pohodě, zvykne si a bude to lepší enž to zkoušet poprvé, dkyž budete úplně mimo :wink:
3. čer 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to právě asi nepůjde,mamka dělá na směny, i víkendy, takže na to zvykání právě moc není prostor, no uvidíme..
3. čer 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jestli je fífa na babičku zvyklý a mají se rádi, nebála bych se toho, asi bych to předtím párkrát zkusila než by to bylo doopravdy, ale šla bych do toho. Jsem nedávno řešila stejné dilema. Ale vyřešilo se to samo tím, že neměl kdo hlídat. U nás normální situace. Lístky jsem dostali od manželova bratra. Měla jsem jít já, muž a tchýně na koncert Boceliho. Stálo to dost peněz, ale klasika mě moc nebere a navíc s tchýní ; ), takže mě ani tak nemrzel ten koncert jako přístup naší rodiny. Honzíkův stýc, co nám ty lístky dal, jít neměl, ale nakonec šel místo mě. Ještě se ptal, proč jako nejdu a proč si neseženeme hlídání, když se ho manžel ptal, jestli bude hlídat on, vyloženě mu to vyrazilo dech :grinning: občas mě už fakt s..r... ta nezastupitelnost, ale musím říct, že třeba uspávání je někdy taková radost, že si spíš říkám o co ostatní přicházejí :wink: včera říkám honzíkovi...povíš mi dnes pohádku ty? a začal něco breptat :slight_smile:
3. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee
@slena
@ssimmikk
@micka1 super, za mě též Buchlovice + Samota, v týdnu je to lepší, bude tam méně lidí :slight_smile: a Samotu známe stále jen z doslechu, takže budu ráda :slight_smile: tento měsíc máme jet do Alp, ale zatím nevíme přesně kdy, odložili jsme to kvůli počasí :frowning2:
3. čer 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava jj zvyklý je, několikrát v týdnu mi ho hlídá,když chodím sportovat :slight_smile: no hold to asi prubnem a budem to muset všichni nějak zvládnout :wink:
3. čer 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena chodíš sportovat do posilky a nebo sama? Já zatím jen byla na zumbě, ale mám v plánu tento týden i posilku :grinning: jsem říkala kamošce než jsme šly na zumbu, že po hodinovým hopsání dostanu akorát infarkt, pač 6let jsem cílený a hodinu rytmický pohyb, kromě diskotéky neměla, ale v pohodě, sice jsme byla spocená až u zádele, ale dobrý :wink:
3. čer 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena vůbec bych se toho nebála Fífa to zvládne na jedničku. Ty si to nesmíš tak brát že jsi ho u nich nechala. :slight_smile:
možná to zní od mně sobecky, ale já jsem od dětí vypadla už několikrát. Navíc Honzík jezdí s našima na dovču už 1 roku. Jinak já jsem bez něho odjela na dovolenou to měl asi 1,5 roku, na týden jsem byli s manželem v Dolomitech. :slight_smile: Loni na velikonce jsem nechali obě děti u našich a jeli jsem na víkend do Tater a v létě jsem nechali u našich Míšu a s Honzíkem jsem byli v Alpách. :slight_smile: Letos to u nás zatím vypadá tak že manžel jede za měsíc do Dolomit a jedu s dětma a s našima na Slovensko. V září jedeme všichno do jeseníků. :slight_smile:
3. čer 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek